تعداد بازدید : 521737
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۵/۲۹ ۲۱:۴۷:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

Sara67sara

اشکالی نداره یه اندازه هم باشه خوبه. 

گلی جون

توی تمرین به حالت دستشویی میشینی و دیلاتور رو وارد میکنی. اگر اینطوری مسیرش رو پیدا نکردی میتونی همینطوری که تمرین میکنی و دیلاتور داخله پوزیشنت رو به حالت دستشویی تغییر بدی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۵/۲۹ ۲۱:۵۱:۳۵
(ویرایش)

به امید روزی که مامان بشم

تمرینت با دیلاتور رو حتما ادامه بده تا سایز همسرت. در کنارشم با همسرت تمرین داشته باش تا بتونی کامل واردش کنی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۵/۲۹ ۲۳:۱۴:۳۷
(ویرایش)

فیروزه جان 

ابتدا و انتهای دیلاتورت یک سانت بیشتر اختلاف نداشته باشه. ابتدا 8 و انتها 9 . بعدشم وقتی فاصله میوفته عقب گرد اتفاق میفته. با سایزهای پایین تر واژن گشایی کن و تمرینت رو مستمر و حداقل روزی یک ساعت انجام بده.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۵/۲۹ ۲۳:۲۹:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲ ۱۴:۲۷:۴۸
(ویرایش)

ریحان جون و معصوم جون ممنونم، ولی میخوام بدونم اونجا با اینجا چه فرقی داره? مگه همه اینجا فعال نیستن?

من میتونم.هر لحظه معجزه ها رخ میدهد.
۱۳۹۶/۵/۲۹ ۲۳:۳۱:۲۷
(ویرایش)

سپاسگزارم سودا جون.

شما هم تو گروه تلگرام هستین? فرقی داره?😐😐😐😐

۱۳۹۶/۵/۲۹ ۲۳:۳۶:۳۰
(ویرایش)

خانم خیابانی

یه سوال  دارم.

زمان تمرین گاهی خیلی عالی و روان و راحتم. گاهی حساسیت و سوزش و سخت وارد شدنم زیاده. چرا آخه😏😏😏

امشب زمان تمرین با همسرم انگار دوباره حساسیتم و عکس العمل هام زیاده!!! دیلاتورو ک تکون میده یه ریزه میپرم ناخودآگاه🙈🙈🙈 فکر  میکردم راحت شدم😓😓

البته من خیلی ترسوتر بودم ، بنده خدارو با پا هل میدادم، از زیرش فرار میکردم و ...

وقتی راحت بشم با سایزم اینا هم از بین میره، آره😏😏???????

۱۳۹۶/۵/۳۰ ۰۰:۲۰:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۰ ۰۲:۳۷:۱۹
(ویرایش)

سلام

امشب سایز جدید رو امتحان کردم

چون با سایز 10مشکلی نداشتم رفتم سراغ 11 اما اینم سخته...احساس کشیدگی دارم باهاش

امشب که فقط یه نصفه رفت...تا فردا ببینیم چطور میشه 

۱۳۹۶/۵/۳۰ ۰۲:۳۹:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۳ ۱۸:۳۵:۵۲
(ویرایش)

گلی جان راه درمان اونجا با اینجا فرقی نداره راه درمان همینه تمرین با دیلاتور فقط اونجا همه بچه ها انلاین هستن هروز هر سوالی پیش بیاد همه جواب میدن بهم کمک میکنن من نمیخوام بگم اونجا بهتره یا اینجا....چون گروه همه بچه انلاینن میتونی بری پی وی عروس ها سوالات بپرسی اگه دوست داشتی بیا.راه درمان همینه وتو چه اونجا چه اینجا باشی قطعا درمان میشی عزیزم.

خدایا شکرت❤
به امید روزی که منم مادرشم🙏
۱۳۹۶/۵/۳۰ ۰۸:۴۷:۳۵
(ویرایش)

سلام صبحتون بخیر

آواا

لوبریکانت های مختلفی هست. ساده ترینش مال تولیددارو هستش. غیر از اون هم ایزومد و پلی ژل هست. ژل ساده سیمپلکس و .... 

گلی جون

من تو تلگرام نیستم . 

عزیزم نگران عکس العملهات نباش. انتظار نداشته باش که واژن همیشه یه جور باشه. بعضی وقتها هم ناز داره دیگه. تو تا سایز آخر تمرین کن بدون هیچ مشکلی می تونی بانو شی. رو ذهنیتت هم کار کن اینکه واقعا هیچ ترسی وجود نداره و تو تونستی تا این سایز دیلاتور رو وارد کنی پس آلت رو هم خیلی راحت تر می تونی وارد کنی.

daryaz2

به به داری به سایزهای آخر نزدیک میشی. بانو شدن نزدیک تر از اون چیزیه که تو تصورته . ادامه بده گلم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۵/۳۰ ۰۸:۵۱:۰۱
(ویرایش)

شیوا جان 

کجایی ؟ ژلت رو تغییر دادی؟ حساسیتت به ژل برطرف شد؟ تمرینات خوب پیش میره؟

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۵/۳۰ ۰۹:۳۹:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۲۱ ۱۲:۱۵:۳۷
(ویرایش)

سلام دوستانم

daryaz جان آفرین.

پیشرفتت خیلی خوبه شکرخدا..

ایشالا به زودی خبرای خوبی میشنویم ازتblink

۱۳۹۶/۵/۳۰ ۱۱:۴۸:۵۵
(ویرایش)

ممنونم سودا جووووون.  فقط دلم میخواد زودتر به نتیجه برسم.الان حدود 21 روز شده. 😓البته تا آخر راه رو میرم و حتما انجامش میدم.

۱۳۹۶/۵/۳۰ ۱۱:۵۱:۲۳
(ویرایش)

البته تو این روزها سه روز مسافرت بودم و منزل مادرشوهر جان. ولی تا آخر شب منتظر میموندم همه بخوابن من برم تمرین. یه روز فقط به ربع تمرین کردم چون واقعا شرایطش نبود.ولی همونم انجام دادم.

۱۳۹۶/۵/۳۰ ۱۳:۴۲:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲۹ ۱۴:۱۵:۳۳
(ویرایش)

سلام به همگی خسته نباشید😍 الان چندروزه آخرین سایزی که تمرین میکنم 11و 11.30 عه..

فقط یه مشکلی دارم اولش..مثل امروز اولش با سایز 8 شروع کردم واژن گشایی تا بره داخل.هرکار کرده بودم از اولش حتی 9ام داخل نمیرفت...

خسته شدم ازین اولش..انقدر ناراحت میشم که میخوام ولش کنم 

سایز همسرم 13 عه.چیکار کنم وقتی نمیتونم از اول با این سایرا واژن گشایی کنم؟؟ 

میشه کمکم کنید

۱۳۹۶/۵/۳۰ ۱۵:۱۹:۰۲
(ویرایش)

گلی جون

پشتکارت خیلی خوبه. پیشرفتت هم خوب بوده. نباید مقایسه کنی درجه واژینیسموس هر کس فرق میکنه. بزودی موفق میشی مطمین باش.

آوااا

از اول با سایزهای پایین تر واژن گشایی باید کنی. قرار نیست یک دفعه سایز 10 وارد بشه. چون تو موقع تمرین تحریک نیستی. از همون 8 هم شروع کنی خوبه. فقط حتما با سایزهات راحت شدی برو سایز بعدی. 

موقع اقدام با سایز همسرت تمرین می کنی میری اقدام. هیچ مشکلی پیش نمیاد معاشقه داشته باشید خیلی راحت وارد میشه.

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران