تعداد بازدید : 794776
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۳/۴
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۶/۳ ۱۱:۵۱:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

ايولvalentine

مَي تونم حدس بزنمً چي ميشه! ❤️❤️❤️ 

من و شوشو مشكل معده داريم! مدام ريفلاكس معده داريم! 

براي همين به چندتا چيز اون حساسه و چندتا هم من ! جفتمون روغن و ادويه جات و فلفل و فلفل دلمه اي نمي تونيم بخوريم ! حتي پودر پاپريكا هم نمي تونيم! 

بعضي غذاها مجبورم زردچوبه بزنم ، اما همونم كه ميزنم ، تمام روز حالمون بده! 

ما پير شديم رفت! 

همش هم بخاطر فست فوت هستش! ما اوايل ازدواجمون ، فقط غذاي بيرون! منم مدام مك دونالد و انواع پيتزاشاپ ! يعني ٦ ماهه معدومون رو تقديم باد كرديم رفت! 

الان من اكثرا غذام رو با زعفرون و زيره و ليمو و سير و پياز و نمك طعم مَي دم! همين ! مزه هاي مختلف هم ميدم ! با همين چند قلم! 

غذاهام همه خشكه ، يكم ، فقط يكم براي ته ديگ روغن ميريزم! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۶/۳ ۱۱:۵۴:۳۶
(ویرایش)

الهه جون عيب نداره! 

مهم اينه ديگه يواش بواش داريد همديگه رو ميشناسيد! 

به نظر من نامزدي و عقد و اينا رو بريز دور! آدم زير يه سقف ميره تازه ميره تا خود واقعي طرفش رو بشناسه! وممكنه زمان ببره تا همديگه رو بشناسن! 

اونايي كه صبور بودن برنده بودن 👍🏻😊

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۶/۳ ۱۱:۵۹:۵۰
(ویرایش)

خوشحالم كه همه از تايپيك هوستون اومده ! 

وااااي 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻 عمله دسته دسته ، الي اينجا نشسته ! ديگه نميام ديگه نميام ديگه نميام خونتون 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻👍🏻👍🏻

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۶/۳ ۱۲:۰۱:۰۲
(ویرایش)

من داره خوابم ميبره 😴

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۶/۳ ۱۲:۱۵:۵۶
(ویرایش)

فدات شم خيلي لطف داري! ❤️❤️❤️ 

ادويه براي ما فرقي نداره ، تفت بدم ، فقط تَو آب بريزم يا مثل نمك بپاشم رو غذا آخرسر! 

نمي تونيم بخوريم 😭 

دلم براي كاري تنگ شده ! براي هفت ادويه! ١٢ ادويه ! ازينا كه بوي مطبخ مامان بزرگا راه ميوفته! اما چه كنيم كه مجبوريم ! 

بيچاره شوهرم اوضاش خيلي درامه! اون خونريزي معده هم داره ! دكتر هم نميره! چندبار رفته ، قرصايي بهش دادن كه ضررش بيشتر از منفعتش بود ، اونم ديگه نميره ! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۶/۳ ۱۵:۱۰:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۳ ۱۵:۵۱:۳۴
(ویرایش)

خواهش میکنم کوین مادر...متوجه شدم ک بارداری ان شاالله توام راحت زایمان میکنی

زایمانت طبیعیه؟؟؟راستی کدوم شهری؟

۱۳۹۶/۶/۳ ۱۵:۲۳:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ ۲۲:۲۵:۳۳
(ویرایش)

سلااااام 

من اومدم

ملیکا جونم بعد زایمانتم هر موقع تونستی بیای عالیه انشالله که پسمل گلت از اون بچه های اروم هست و میذاره مامانش تند تند  بیاد اینجا پیشمون 😊

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۶/۳ ۱۵:۲۶:۴۴
(ویرایش)

واقعا درد معده و رفلاکس معده بده

شوهری منم همینطوره هر روز صبح به صبح ناشتا قرص میخوره و شبا هم بخور اب سرد روشن میکنیم که راحت بتونه بخواب . البته من همه مدل ادویه ای استفاده میکنم . به این موضوع دقت نکرده بودم. 

اوایل شبها اسید معدش نمیذاشت بخوابیم تا صبح سرفه میکرد و اسپری میزد الان بخور که روشن میکنیم خیلی خیلی خوب شده 

من نمیدونم تو و شوهرت هم زیاد سرفه میکنید ؟ 

اگه اره کنار مصرف درست ادویه بخور اب سرد هم خیلی کمک کنندست عزیزم 

😍

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۶/۳ ۱۵:۴۸:۲۹
(ویرایش)

افرین الهه جون خیلی عالیه که تونستی حرفهات و به شوهرت بزنی 

کم کم اخلاق شوهرت دستت اومد و دیگه میدونی چه موقعی باید حرف دلت و بزنی که دقیقا تاثیر گذار باشه 😊

کمی باید با سیاست عمل کنی و صبور باشی . خدایی ناکرده اگه یموقع بحثتون شد نذار حرفهای گذشته و قدیم وسط کشیده بشه چون خیلی انرژی از ادم میگیره و انگار دوبار ادم برمیگرده سرجای قبلی و خوشی های بعدش و از بین میبره . 

اگر هم اون وسط کشید تو بهش یاداوری کن که این کار و نکنه مطمئن باش اونم قبول میکنه شاید اولش سخت باشه ولی درنهایت همون میشه که تو میخوای 😊

درکل منم مثل تو رابطه ی عاطفی رو بیشتر تر دوست دارم 😉

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۶/۳ ۱۵:۵۰:۳۱
(ویرایش)

مامان طاها خیلی خیلی خوش اومدی عزیزم 

گل پسرت و خودت خوبید ؟ 

خاطره ت برام خیلی قشنگ و جالب بود مخصوصا اون اواخر بارداریت که خیلی ریلکس و اروم بودی افرین 😎

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۶/۳ ۱۵:۵۴:۴۱
(ویرایش)

ملیکا عاشق اواز خوندنت اونم با سبک خاص خودت anim2-thumbsupsmileyanim

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۶/۳ ۱۶:۰۷:۱۲
(ویرایش)

دل افروز جون! 

شوهرم مشكل تنفسي نداره! منظورم اينه مثلا من خودم آسم دارم! سرفه زياد باعث ريفلاكس معدم ميشه خيلي وقتا! ولي شوهرم مشكل خيلي حاد داره! 

معذرت مَي خوام ، خيلي بد جور خون مدفوع مَي كنه! حاضرم نيست دكتر بره! 

وولي تَو خواب أسيد معدش بر مَي گرده تَو ريه اش و مَي سوزونه! 

ما ادويه مَي خوريم ، فلفل دلمه اي، من پياز خام هم حساسم ! تمام روز حالم بده ! جون ميدم ! اونم بدتر از من 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۶/۳ ۱۶:۰۹:۴۲
(ویرایش)

طاها جون

تازه تَو هفته ٣٢ هستم ، هنوز معلوم نيست! اما فعلا جفتم سر راهيه! اين هفته سونو دارم ، چك كنن ببين جابجا شده يا نه!

راستي انگليسم ! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۶/۳ ۱۷:۰۴:۱۸
(ویرایش)

من نمیدونم چرا مردها انقدر با دکتر رفتن بد هستن اینطوری خیلی سخته و اذیت میشه راضیش کن هرطور شده بره یه دکتر دیگه شاید داروهای دکتر قبلی به حالش نساخته دیگه زده شده ولی تو کوتاه نیا عزیزم . 

ما هم فکر میکردیم شوهرم اسم داره ولی دکتر که رفتیم گفت اسید معده ش خیلی زیاده میزنه به ریه هاش و نفس تنگی میاره و سرفه  

وای یه شب انقدر حال شوهرم بد بود که رفتیم بیمارستان قفسه سینه ش درد گرفته بود فکر کرد از قلبشه  ازش نوار قلب گرفتن خوب بود.

دکتر یکی دو تا قرص نوشت با یه امپول همون موقع زد تا از اتاق اومد بیرون تو حیاط بیمارستان گلاب به روتون هرچه بود و بالا اورد ، اون موقع نفسش یه لحظه بند اومد چشماش حالتش بد شد کلی ترسیدم 😭 با این حال قرصهایی که دکتر داده بود رو نخورد که نهایتا رفت دستگاه بخور گرفت،  صبحها ناشتا هم خیلی زحمت میکشه یه قرص معده معمولی میخوره . 😑

نمیدونم چرا میترسن از دکتر رفتن و بدتر از همه وقتیم میرن قرصاشون رو نمیخورن. 

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۶/۳ ۱۸:۰۴:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲۹ ۱۸:۰۴:۱۶
(ویرایش)

سلام دوستان

یه سوال

رابطه تو روزهای 20 و 21 سیکل احتمال بارداری داره؟ 

خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خشنود باشی و ما رستگار
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران