تعداد بازدید : 231295
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۳/۴
کاربران آنلاین : 1
۱۳۹۷/۲/۲۶ ۱۸:۲۹:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۴ ۰۸:۲۶:۴۸
(ویرایش)

خخخ اره، تازه میخوام بچه هم بیارم

anim2-25r30wi

۱۳۹۷/۲/۲۶ ۱۸:۴۵:۲۶
(ویرایش)

اخرش به خاطر درد پریودمباید بچه بیارم،دیگه خسته شدم از این همه درد پریود، تنهاییcry

۱۳۹۷/۲/۲۶ ۱۸:۴۷:۰۷
(ویرایش)

بچه ها فعلا ،برم کارامو انجام بدم،بای بای

۱۳۹۷/۲/۲۶ ۱۹:۲۷:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۳۱ ۱۷:۲۷:۲۷
(ویرایش)

سلام کی انلاینه سوال قبل بارداری دارم😭

کاش روزی صدای طنین انداز مادر مادر گفتنت را بشنوم فرزندم... برام دعاکنید
۱۳۹۷/۲/۲۶ ۱۹:۴۵:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۴ ۰۸:۴۷:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه هاanim2-ad54ad

همگی خوبین؟

خوش میگذره؟

احوال حامله ها؟ بچه دارها؟ در انتظار نی نی ها؟ اقدام نرفته و رفته ها.... بقیه خوبین؟ چه خبر؟؟

خوب خلوت کردین.. بابا هنوز که ماه رمضونم نشده که بگم روزه بردتتون نیستین!!

بچه ها مرسی بخاطر توصیه هاتون... ولی عسل اصل مطمئنم گیرم نمیاد همون عنبرنسا رو دود میدم خیالم راحت تره.

بخاطر قرص خوردنم هم نتوستم برم آزمایش چکاب قبل بارداری بدم که دیگه خوردم ماه رمضون و نمیتونم برم آز بدم😑😑 اینجا هم نه دکتر درستی داره نه آزمایشگاهی... دو هفته س هنوز ج پاپ اسمیرم آماده نکردن.. دکتر متخصصشم که انگار صفره.. بهش گفتم آز قبل بارداری برام بنویس برداشته چکاب معمولی فقط نوشته این که دکتر معمولی هم میتونس بنویسه چهار ساعت خودمو علاف کردم برم نوبت متخصص بگیرم... حتی زورش اومد بگه چکار کنم چکار نکنم.. باز خوبه چارتا چیز خودم بلدم.. میگه نتیجه ازمایشت خوب بود از روز ۱۳ سیکل برو اقدام😅😅 خیلی زحمت کشیده اینارم گفته خودم بلد نبودم... ۱۳ که دیگه تخمک ندارم من😅😅

خلاصه که دعا کنین برم از اینجا😐

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۲/۲۶ ۲۰:۱۷:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۴ ۰۲:۰۶:۳۳
(ویرایش)

سلام عزیزای دلم الان  صدا اذان شنیدم براهمتون دعاکردم شمام برام دعا کنید 

خونمون خیلی خوشگل میشه خییییلی  

دوستون دارم برام دعاکنید وای پارسال ماه رمضون خیلی بد بود بارداربودمو روزه میگرفتم .....بعدم سقط کردم دعاکنید روزای بد دیگه برنگرده خیلی بد بو د۲۰ شب تنها بودم 

۱۳۹۷/۲/۲۶ ۲۰:۴۴:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۴ ۰۳:۱۷:۱۱
(ویرایش)

الهه جونم انشاءالله که هر چه روزدتر خونت کامل بشه شوهرت روز به روز اخلاقش بهتر بشه نی نی بیاری از نوع پسرش که دوس داری 😍ریزان توام انشاءالله از اونجا بری البته نمیدونم کجاس توام نی نی بیاری بعد شماهم برام دعا کنین خیییییلی

خدایا ! یه نظرت برام کافیه
۱۳۹۷/۲/۲۶ ۲۱:۱۹:۵۴
(ویرایش)

الهه ایشالا ب دل خوشی برید خونتون و همونجوری بشه که دوس داری خوشکل باشه.. بعدشم نی نی بیاری

منم سر افطار واسه همتون دعا کردم اول از همه اسم چکامه اومد تو ذهنم

الی جون ما تو جهنم زندگی می کنیم😉 هم هواش گرمه هم آلوده هم تو غربتم بی امکانات😎 دایم هم از این شهر به اون شهر... دعا کنین بریم فقط ی نفس راحت بکشیم مردم از بس آوارگی کشیدم😝 ایشالا تو هم ب حاجت دلت برسی

بچه ها من پریروز باید پری میشدم و نشدم علایم هم ندارم... ینی مال قرص و پماد هست؟

راستی خیرسرشون ج پاپ اسمیرمو دادن بالاخره من بلد نیستم چی ب چیه .. هر کی بلده بگه.. همش انگلیسی نوشته چند تا گزینه داره فقط این یکی رو ضربدر زده جلوش هر کی میدونه بگه ینی چی

Obscured by ... inflammatory cells

البته فردا میرم پیش ماما بگه چی ب چیه

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۲/۲۶ ۲۱:۵۵:۱۷
(ویرایش)

سلام چکامه جان.. خدا قبول کنه.. ممنونم عزیزم😍😍

بچه ها راستی لباس زیرتون رو با چه صابونی میشورین؟ من با شامپو میشستم قبلا و با دست.. اصلا تو ماشین هم نمینداختم یا اگر مینداختم جدا از لباس ها بود و بازم آبکشی می کردم شامپو توش نمونه

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۲/۲۶ ۲۳:۰۵:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲ ۱۳:۴۶:۳۱
(ویرایش)

😢😢😢😢من چه گناهی کردم ؟؟؟؟؟چرا خدا منو نمیکشه تموم نمیشه؟؟؟؟؟ همچین دهنمو گرفت ک جیغ نزنم خفه شدم تمام صورتم زخم شده. چرا چون بهش گفتم نتت وصل نیس ک بهت وصل شم همین قاطی کرد چاقو پرت کرد سمت مبل پارچه مبل رو سوراخ کردع بعد منم قاطی کردم شروف کردم خود زنی و گریه بعد زده صندلس رو زمین همچین کوبید هنوز دستش نزدم ولی فکنم شکستع بعد منو خفه میکنه بیشعور امروز جدی جدی داشت منو میکشت میگه من از صدات و قیافه ت خودت متنفرم. من چ گناهی کردم؟ بعد من اونقد زجه زدم ک الان جون ندارم. تازه میگه من کاری نکردم بیا شام بخور.میخام خودمو بکشم از دستش بیشعور. بعد ولی من اصلا بلد نیستم بگم عزیزم یک سر میگم خفه شو. از خودم از اون از مادر و پدرامون ک یه فندق زندگی یادمون ندادن بیزارم. حالا من خوبپم ولی فکر کنم فقط غذا کردن تو شکم شوهرم تا بزرگ بشه همین تمام زحمتشون بوده. 

من عاشق مبلم بودم خراب شد چیکار کنم؟؟؟ از تمام جهازم فقط سرمبلم خودم نظر دادم همونو ترکوند. یه بارم زد روی یخچال رفت تو و از اونور جاش شکست 

تمام در ها خونه شکسته حتی در بیرونی تمام دیوار ها رو نابود کرده چجوری خسارت اینا رو بدیم. خفه کردن منم رو شاخشه حتی جلو مامانشم کتک خوردم لبم زخم شد دقیق سه روز بعد عروسی مون اینو کسی نمیدونه. باباشم بی شرف بود ک نزد دهنش ک زده دهنم پسرش.

خودش ک قبول نمیکنه میگه من داشتم دفاع میکردم. من جلو دهنتو گرفتم ک بی ابرویی نشه. ولی خدا شاهده من نمیخام بی ابرویی بشه. ما جد در جد صدامون بلنده همه داماد ها کنار اومدن ولی فقط شوهر من هنووووز منو نشناخته. اونا خفه اند همش مامانش میگه هیس هیچی نگو ساعت شیطون بود.

لعنت به همشون لعنت لعنت لعنت.

من از وقتی ازدواج کردم تو دعوا میگه ملعون یا نفرینم میکنه. تمام انرژی و انگیره و توان و اعتماد بنفسم نابود شده.

مامانم میگه نمیشه دست بزن و اعتیاد رو تحمل کرد هیچ مردی اجازه نداره بعد منم میگم اره مامان دررررررررست میگی ولی نمیدونه دختر خودش نابوده نابود. کتک خورده روزگاره. تا کی دعوا.

۱۳۹۷/۲/۲۶ ۲۳:۲۲:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۳ ۱۲:۲۵:۳۳
(ویرایش)

ریزان جان این یعنی اینکه سلول های التهابی وجود داره و چیز خاص و نگران کننده نیست

اهل کجا بودنت مهم نیست

اهل و بجا بودنت مهم است
۱۳۹۷/۲/۲۶ ۲۳:۲۵:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۳ ۰۴:۴۲:۲۵
(ویرایش)

سلام ساغر جون

میدونم خیلی سخته عزیزم منم شوهرم قاطی  میکنه همش چیزی پرتاب میکنه ولی باید بدونی نقاط حساسیتش کجاست  منم تازه ماشین ظرفشویی خریده بودیم شوهرم قابلمه رو پرت کرد خورد به ماشین یک کوچولو خیلی کم رفت داخل .چون داشتم جارو میکردم هونه رو وغذاش میخاستم ده دقیقه دیرتر بدم غذاشو تازه کار میکردم این کارو کرده بعدشم مث وحشی ها بهم حمله کرد گردنمو فشار داد ولی دو دقیقه نکشید خودش خجالت کشید ولی من حالشو جا آوردم منم با ناخنم زخمیش کردم . ولی راستش منم باورم نمیشد ونمیشه که این زندگی من باشه که باعشق شروع کردم . شوهر من عادت نداره نه بشنوه خیلی باید باسیاست رفتار کرد. ولی یک چیز رو به خودت بگو گریه ؛ خودزنی فایده نداره . قلق شوهرت رو یاد بگیر ؛ سعی کن تا میتونی حساسیتهاشو رعایت کنی ؛ محبت کلامی همه اینها اثر داره . الانم زیاد قاطی نکن چون ممکنه بدتر بشه باهاش سر سنگین باش . اگه آمد بامهربانی کنارت حرفهای دلت رو با آرامش بهش بگووو. ولی میدونم نمیشه سخته . منم خیلی حالم خراب بود نمیتونستم فراموش هم بکنم .

یارب
۱۳۹۷/۲/۲۶ ۲۳:۲۵:۳۸
(ویرایش)

سلام ساغر جون

میدونم خیلی سخته عزیزم منم شوهرم قاطی  میکنه همش چیزی پرتاب میکنه ولی باید بدونی نقاط حساسیتش کجاست  منم تازه ماشین ظرفشویی خریده بودیم شوهرم قابلمه رو پرت کرد خورد به ماشین یک کوچولو خیلی کم رفت داخل .چون داشتم جارو میکردم هونه رو وغذاش میخاستم ده دقیقه دیرتر بدم غذاشو تازه کار میکردم این کارو کرده بعدشم مث وحشی ها بهم حمله کرد گردنمو فشار داد ولی دو دقیقه نکشید خودش خجالت کشید ولی من حالشو جا آوردم منم با ناخنم زخمیش کردم . ولی راستش منم باورم نمیشد ونمیشه که این زندگی من باشه که باعشق شروع کردم . شوهر من عادت نداره نه بشنوه خیلی باید باسیاست رفتار کرد. ولی یک چیز رو به خودت بگو گریه ؛ خودزنی فایده نداره . قلق شوهرت رو یاد بگیر ؛ سعی کن تا میتونی حساسیتهاشو رعایت کنی ؛ محبت کلامی همه اینها اثر داره . الانم زیاد قاطی نکن چون ممکنه بدتر بشه باهاش سر سنگین باش . اگه آمد بامهربانی کنارت حرفهای دلت رو با آرامش بهش بگووو. ولی میدونم نمیشه سخته . منم خیلی حالم خراب بود نمیتونستم فراموش هم بکنم .

یارب
۱۳۹۷/۲/۲۶ ۲۳:۲۸:۳۵
۱۳۹۷/۲/۲۶ ۲۳:۳۰:۱۵
(ویرایش)

سلام تامیلا خوبی سفر خوش گذشت ؟ چه خبر چه میکنی ؟ چند روز در هفته میری سر کار؟

یارب
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1397
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031