تعداد بازدید : 363887
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۸/۲۲
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۵/۱۹ ۱۱:۰۰:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۲۳ ۱۰:۰۴:۵۸
(ویرایش)

سلاااااام به همه 

زهرا جون چقدر خوشحال شدم که پیامت رو دیدم 

خدا رحمت کنه کسانی رو که از دست دادین ، مرگ جوان واقعا سخته . خدا به خانواده هاشون و شما صبر بده . 

دختر نمیدونی چقدر همه نگران و دلتنگت بودیم ، دیگه از این کارها نکن دختر ، انشالله به زودی گوشی میخری و مثل قبل همه اینجا پلاس میشیم . از وقتی بچه ها گروه تو تلگرام زدن اینجا خیلی خلوت شده 

عزیزم با این چیزهایی که تعریف کردی سام مشخصه خیلی شیطون و جیگر شده ، از طرف من ببوسش 😘😘😙😙 

هر روز بیا بهمون سر بزن ، اگه رفتی تو گروه تلگرام ، لطفا بیا اینجا هر روز سر بزن . دلم برات تنگ میشه

آخه من تو گروه تلگرام نیستم . 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۷/۵/۱۹ ۱۱:۱۱:۳۵
(ویرایش)

ساغر جون خوبی ؟ والا هیچ کدوم از کتابها رو هنوز نخریدم ، خیلی خیلی کم بیرون میرم از بس هوا گرمه . من چهار ماهم تمام شده ولی هنوز سونو برای جنسیتش نرفتم ، یه آزمایش سل فری هم دادم که قرار بوده 2 هفته ای جوابش بیاد که 24 روز از زمان آزمایش میگذره و هنوز جوابش نیومده ، اگه جوابش اومده بود تا حالا جنسیتش رو میدونستم . 

من هم یک هفته هست که مدام به آزمایشگاه زنگ میزنم و هر روز یه بهانه ای میاره ، یا میگه کارهای ارزیش انجام نشده یا کارهای نموداریش مونده ، خلاصه که به یه طریقی دارن منو میپیچونن . 

خون مادر رو میفرستن خارج از کشور ، اینها فرستادن لندن ، حالا خدا میدونه با این همه تاخیر واقعا فرستادن یا نه . هزینه اش هم ، دو میلیون و سیصد هزار تومان شد . من هم بهشون گفتم من که هزینه رو همون موقع پرداخت کردم دیگه جریان ارز و ... بهانه هست ، گفتم فکر نکنید طرفتون هیچی حالش نیست . 

من هم هنوز سونو برای جنسیتش نرفتم ، احتمال زیاد تو هفته آینده میرم . 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۷/۵/۱۹ ۱۱:۱۴:۲۸
(ویرایش)

دلارا عزیزم تو کجایی ؟؟!! ستاره سهیل شدی . 

دختر تو دیگه چرا ماهی یک بار میای بهمون سر میزنی . اتفاقا چند روزه تو فکرت بودم گفتم حتما دلارا هم رفته تو گروه تلگرام که ازش خبری نیست .

حالا بگو ببینم چی میخوای نشونمون بدی . 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۷/۵/۱۹ ۱۲:۲۵:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۵ ۱۷:۰۰:۲۸
(ویرایش)
خدایا شکرت این روزا معرفت مردم گیر منفعتشونه هه
۱۳۹۷/۵/۱۹ ۱۲:۲۵:۵۵
(ویرایش)
۱۳۹۷/۵/۱۹ ۱۳:۲۸:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۲۶ ۲۳:۱۴:۲۷
(ویرایش)

سلام خوشکل مشکلا

خوبین

زهرا غلط کردی ینی یه بار دیگه بگو میرما من میدونم و تو😲😡 

آخ جون بالاخره میخای گوشی بخری😉😀😃😄

بچه ها هم میگم بیان اینجا هر کی نیومد کتک میخوره

ولی بعضی بچه ها انگار حذف کاربری شدن زهرا نمیتونن پیام بذارن ما بجاشون حرف می زنیم برات

خب کپک شپشو آخر برای الهه دعا برداشتی یا نه🤔

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۵/۱۹ ۱۳:۵۱:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۲۳ ۰۷:۰۰:۵۱
(ویرایش)

روشا جان میتونی کتاب هارو از نت هم دانلود کنی. ولی من تو گوشی نمیتونم کتاب بخونم ولی اگه تو راحتی تو گوشی دانلود کن و بخون.

واسه این میگم ک سرگرم شی.

الان چیکار میکنی برا سرگرم شدن؟ روابط با شوهرت خوبه؟ با خانواده شوهر چی؟ به خواهر شوهر و بقیه گفتی حامله ای؟

مامانت بهت سر میزنه؟

خلاصه بیا بیشتر از خودت بگو.

این آزمایش چی هست انجام دادی؟ برا چی انجام میدن؟

خیلی با کلاسه خون ت رو فرستادن لندن 😉

ان شاالله ک جوابش میاد اره آدم حرص میخوره اینهمه پول داده ولی ده روز بیشتره جواب نیومده. ولی تو حرص نخور بچه ت اذیت میشه.

مهم اینه ک جواب آزمایش همه چی خوب و مرتب باشه. ک مطمئن باش مرتبه😍

اسم انتخاب کردی برا نی نی؟

تپلی شدی؟

۱۳۹۷/۵/۱۹ ۱۶:۵۶:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۹ ۲۰:۱۳:۰۸
(ویرایش)

سلام به همه 

زهرا جان چقدر سام بزرگ شده ، چقدر شبیه خودت شده ، کپ خودته 

اینم عکس میکاییل، همچین شیک و مجلسی حرف حرف خودشه 

بیخود کردی بری ، تازه پیدات کردیم ، واکسن ۶ ماهگی سام رو زدی ؟ وزنش چقدر بود ؟ بره توی ۷ ماه روز به روز شیرینتر میشه 

روشا جان غصه نخور عزیزم ، انشاالله جواب میاد و خیالت راحت میشه مامانی 

۱۳۹۷/۵/۱۹ ۱۷:۱۲:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۲۶ ۲۳:۱۴:۲۷
(ویرایش)

سمیرا خدا خفت نکنه... میای اونور همش میگی بچه رو پامه اینجا خوب حرف می زنی😆😆😆 

شهین تو چی شد دیگه نیومدی اونور آخه؟🤔🤔🤔 بیا دیگه دختر منتظرتیم😊

روشا جون این آز سل فری برای چی هست؟ خودت خواستی بدی؟ اوف چقدر هزینه ش زیاده!!!

زهرا تو که دیگه رفتی باز بیا برامون بنویس ...عاشق این نوشتن توهم توهمتم که نمیشه فهمید چی به چیه😆 نامرد این همه برات می نویسم یه کلام جوابم نمیدی چرا😐

من که ندیدمت ولی حسم میگه سام شبیه خودته😉

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۵/۱۹ ۱۷:۱۷:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۲۵ ۱۷:۵۹:۱۹
(ویرایش)

سلام عصربخیر بچه ها .خوبین؟؟

زهرا سمیرا راست میگه تازه پیدات کردیم کجاااا بری ؟؟؟😡😡😡😡

بعدم خواهشا تلگرام نصب کنید بیشتراونجا باشیم .اینجا فوضول زیاد داشتیم و خبرنداشتیم گل گلیا 😂😂😂😂

ولی خب اگر نمیتونید ک اصراری نیس .ولی ازاینجا هم نرید .

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۷/۵/۲۰ ۰۹:۲۲:۵۶
(ویرایش)

سلام به همه 

صبحتون بخیر 

زهرا عزیزم تو از اوایل اردیبهشت دیگه رفتی و پیدات نشد به خاطر همین نمیدونی . 

زهرا خوب شد اومدی اینجا خیلی سوت و کور شده بود ، بچه های اونور هم که نمیومدن اینطرف ، تا پیغام تو رو دیدن کم کم همشون دارن اعلام حضور میکنن 😁😁 

پس بمون لطفا ، از عکس سام مشخصه خیلی شیطون شده ، غذا خوردن بچه ها فکر کنم خیلی باحال باشه 😊 ، ببوسش 😙😙 

ایشالا همین امروز گوشی میخری . 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۷/۵/۲۰ ۰۹:۴۸:۳۱
(ویرایش)

ساغر جون من هم نمیتونم کتاب از روی گوشی بخونم آخه آدم سردرد و چشم درد میگیره ، لذت کتاب خوندن به این هست که خودت تو دست بگیری و بخونی و ورق بزنی و کتاب رو لمس کنی . 

راستش این آزمایش رو خودم اختیاری دادم و نیازی نیست دکتر بنویسه مگر در مواردی که جواب آزمایش و سونو غربالگری مشکل داشته باشه بنا به تشخیص پزشک سل فری یا آمنیوسنتز مینویسن که البته آز آمنیو خیلی دقیق تر هست و داخل ایران انجام میشه

تا هفته 14 فکر میکردم که دکترم باید برام بنویسه ، چون از هفته 11 هر چی به دکترم میگفتم که بنویس نمینوشت ، من هم روزی که رفتم سونو غربالگری از خانم دکتر سوال کردم در این مورد ، که اون گفت نیازی نیست که دکتر بنویسه شما میری آزمایشگاه هایی که این کار رو انجام میدن ، آز رو میدی . 

گفت اتفاقا من کسانی که با این آزمایش آشنایی داشته باشن و خودشون بخوان انجام بدن بهشون میگم انجام بدین . 

این آزمایش برای تشخیص سه کروموزوم 13 ، 18 و 21 هست . که پزشک گفت میزان دقت تشخیصش 99 درصد هست ، گفت اما آزمایش های غربالگری دقت تشخیص این ناهنجاریهای کروموزمی 70 تا 80 درصد هست . من هم خیلی استرسی هستم به خاطر همین این آزمایش رو انجام دادم . این آزمایش از هفته 10 بارداری قابل انجام دادن هست . که خون مادر رو میفرستن کشورهایی مثل چین ، لندن ، آلمان و هلند و ... 

خونه ی مامان و بابام میرم ، اما اونها هنوز نیومدن ، یک ماه هست که میخوان بیان اما تو این مدت سه تا از فامیلهامون فوت شدن و همش درگیر مراسم ختم رفتن بودن . 

برای سرگرمیم من اکثرا همش خونه هستم ، دیشب بعد از مدتها رفتیم بیرون و پیتزا خوردیم ، من دو تکه بیشتر نخوردم بدون نوشابه . البته سیب زمینی سرخ کرده هم خوردم 😋😋 

خانواده شوهرم همشون میدونن که باردارم ، فقط مادر شوهرم یک بار اومد خونه ام . من هم چند بار غذا درست کردم و با شوهرم رفتیم پایین پیش مادر شوهر غذا خوردیم ، ولی دیگه نمیخوتم از این کارها کنم توقعش زیاد میشه . 

هنوز برای نی نی اسم انتخاب نکردم 😊 

شکمم بزرگ شده ، اما صورتم یه کم لاغر شده ، قبل از بارداری 55 بودم ، ده روز پیش که وزن کردم 57.5 بودم . 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۷/۵/۲۰ ۰۹:۵۴:۳۸
(ویرایش)

ریزان جون در مورد آزمایش بالا توضیح دادم ☝☝

خودم خواست که این آزمایش رو انجام بدم ، البته هزینه اش متغیر هست و من فکر میکنم این آزمایشگاه از من 400 تومان بیشتر گرفت . گفت این آزمایش رابطه ی مستقیمی با قیمت دلار داره . 

خودشون برای خودشون قیمت میدن . ولی در کل هزینه اش بین یک میلیون هشتصد تا دو میلیون میشه . 

مرسی مامانی جون ، انشالله همه چیز خوب هست .

میکائیل رو ببوسش ماشالله بهش خدا براتون حفظش کنه 🙏🙏😙😙

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۷/۵/۲۰ ۱۱:۱۵:۳۳
(ویرایش)
۱۳۹۷/۵/۲۰ ۱۱:۲۶:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۲۵ ۱۷:۵۹:۱۹
(ویرایش)

سلام زهرااینهمه نوشتی همش ژاپنی شده خخخخ فارسی نیس .خوبی ؟؟چخبرا

خداهميشه بامن است...♥
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×