تعداد بازدید : 286901
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۴/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۴/۱۸ ۱۹:۳۴:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۲۷ ۰۷:۴۵:۲۷
(ویرایش)

سلام ارکیده جون 

مرسی از راهنماییت عزیزم ، دقیقا مادرم حرف شما رو میزنه ، میگه بارداریهای الان مثل قبل نیست و باید خیلی مراقب باشی . قدیمها همه چیز ارگانیک بوده . من هم اکثر مواقع به سمت چپ میخوابم . البته این نکته ای که شما گفتید رو نمیدونستم . 

خونه ی مامانم اینا که میرم برام غذاهای خوشمزه درست میکنه و تا حالا چندین بار غذا درست کرده و برای ناهارمون فرستاده ، که من غذا درست نکنم .

یا سبزی خوردن میگیره برام پاک میکنه ، ترخون و ریحون خودش خریده پاکش هم کرده و خشکش کرده بهم داده که من نخوام این کارها رو کنم . 

خلاصه که مادر در یک کلمه " عشق " است . 

الهی که سایشون همیشه بالای سرمون باشه 🙏🙏 

خدا پدر مادرهامون رو برامون حفظ کنه که تعمت هستن . 

راستی من میخوام سزارین کنم ، البته اگه بشه و دکترم مخالفت نکنه . من تحمل و روحیه ی زایمان طبیعی رو ندارم . 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۷/۴/۱۹ ۲۲:۱۶:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۲۶ ۲۲:۴۸:۲۰
(ویرایش)

سلام دخترها خوبید ؟ 

چه سوت کور شد اینجا . من مشغول رانندگی هستم شنبه امتحان کتبی دارم دعا کنید قبول بشم البته کتبی خیلی غصه نداره اصل عملی هستش . امروز که مربیم میخاست هفه ام بکنه انقدر بد بودم که نگو . خدا به خیر کرد تصادف نکردیم اخخخ. یک آقاهه هم خیلی دری وری گفت خانوممون هم حسابی بهش فحش داد. نزدیک بود در یک ماشینو که باز بود رو بکنمو ببرم . پارک دوبل تو سراشیبی برام سخت بود خلاصه فکر کنم ده سالی بکشه تا من راننده بشم بعید میدونم حتی گواهی نامه ام رو بگیرم بشینم پشت ماشین چون خیلی بی دقتم .

روشا جان اگه دوستداری حوصله ات سر رفته فیلم ترکیه ای عشق حرف حالیش نمیشه خیلی فاشقانه و قشنگه ببین سر گرم بشی . منم میبینم .

ریزان جون بیا یک خبر بده از خودت دختر .

چکامه جون بهتر شدی عزیزم ؟ 

ارکیده جون خوبی ؟ راستی الان شوهرم میگفت تو این دوهفته اگه کسی خرید کنه خوبه واز طرفی هم میگفت هرکی بنجل جنس بدرد نخور داره الان میفروشه . اگه میتونی با پدرت یا کسی شریکی یک خونه خوب بخر . 

یارب
۱۳۹۷/۴/۲۰ ۱۰:۰۹:۳۱
(ویرایش)

سلام صبح همگی بخیر  

امیدوارم امروز شاد ترین وبهترین روز براتون باشه دخترها

واقعا روشا جون خدا مادرت رو برات نگه داره مادرها همه فرشته هستند. خدا برات مادرت رو نگه داره عزیزم .

یارب
۱۳۹۷/۴/۲۰ ۱۰:۱۰:۱۲
(ویرایش)

سلام صبح همگی بخیر  

امیدوارم امروز شاد ترین وبهترین روز براتون باشه دخترها

واقعا روشا جون خدا مادرت رو برات نگه داره مادرها همه فرشته هستند. خدا برات مادرت رو نگه داره عزیزم .

یارب
۱۳۹۷/۴/۲۰ ۱۲:۲۳:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۲۸ ۰۰:۵۹:۵۵
(ویرایش)

سلام بچه ها

ظهرتون بخیر

خخخ اینجا چقد خلوته آدم راحت میتونه شنا کنه😂😂

شهین جون دقت کن خاهر وگرنه باید گواهینامه نگرفته کلی خسارت ماشین مردم رو بدی😉 خیلی باید تمرین کنی تا راه بیفتی.روزهای تعطیل با شوهرت برو جاهای خلوت و تمرین کن هم ترست بریزه هم بیشتر یاد میگیری☺ من که انقد می ترسم از رانندگی همه هم میگن برو گواهی بگیر زشته ولی اصلا فکر کردن بهش هم برام عذاب آوره.هر وقت تو ماشین میشینم همش می ترسم الان تصادف کنیم دیگه فکر کن خودم راننده باشم همه رو ب کشتن میدم😆😆

روشا جون بارداری چطوره؟ خوش میگذره؟ سختت نیس؟ الان از پله هم بالا پایین می کنی مشکلی نیست؟ من خیلی می ترسم خخخ

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۴/۲۰ ۱۳:۲۴:۲۶
(ویرایش)

سلام ریزان خوبی عزیزم 

آره بعد گواهی نامه باید تمرین کنم ولی شوهرم خیلی استرسی بیشتر هول میکنم چندبار باهاش رفتم تمرین والا منم دیدم همه دارن رفتم حالا میبینم سخته ها. 

یارب
۱۳۹۷/۴/۲۰ ۱۶:۲۴:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۲۶ ۲۳:۰۵:۳۵
(ویرایش)

سلام همگی..

سعیده جون خوش اومدی گلم...این موجود مریص روبلاک میکنن خب با آیدی جدید میاد دیگه ..بیخیال .

روشاجون منم دلم تنگ همه هست..خوبی عزیزم؟؟کاش زیباهم میومد ی خبری ازخودش میداد..تونستی بیا تو گروه عزیزم.

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۷/۴/۲۰ ۱۸:۴۶:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۲۷ ۱۹:۲۵:۳۸
(ویرایش)

آوا جون مرسی عزیزم
ببخشید که اجازتون صحبت هاتونو خوندم
باور کنتو این مدت با غم هاتون اشک ریختم و با شادیتون شاد شدم love
غصه چکامه که کشت منو worry

منظورم اینه که آی پی اینترنتش رو بلاک کنن
نه اکانت کاربریشو

عشق یعنی مراقب هم باشید، حتی وقتی از دست هم دلخورید
۱۳۹۷/۴/۲۱ ۱۷:۰۷:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۲۷ ۱۶:۰۹:۲۶
(ویرایش)

روشا جان خوبی؟ نی نی ت خوبه؟ 😀

شهین تو هم خوبی؟ هنوز نرفتی اقدام برا نی نی؟ رانندگی رو چیکار کردی؟😊

شما اسم کتاب میخاستین برا پرورش فرزند، من رفتم کتاب هایی ک مامانم ازشون راضی بود رو اوردم عکس گرفتم ولی چون بلد نیستم عکس رو میزارم رو پروفایلم. دیدینش بگین برش دارم و عکس ماهی رو بزارم😁

۱۳۹۷/۴/۲۱ ۱۹:۲۴:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۲۷ ۲۲:۳۹:۰۳
(ویرایش)

سلام دوستان خوبین؟

روشا جون شکرخدا خوبی نی نیت خوبه؟

شهین جون شما خوبی؟

سعیده جون ببخشید با دردودلام ناراحتت کردم...واسم دعا کن

تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

نمیشود که نتوان تحملش کرد!

شدنی ها را انجام ده و تمام

نشدنی هایت را به "خداوند" بسپار...
۱۳۹۷/۴/۲۱ ۱۹:۳۵:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۲۷ ۱۹:۲۵:۳۸
(ویرایش)

سلام چکامه جون
خوبی؟
این مشلات ممکنه برای همه پیش بیاد
با توکل بر خدا حل میشه

عشق یعنی مراقب هم باشید، حتی وقتی از دست هم دلخورید
۱۳۹۷/۴/۲۱ ۲۲:۵۵:۴۷
(ویرایش)

سلام دخترها خوبید همگی 

ساغرجون یکی هستی ای ول دختر. شنبه امتحان کتبی رانندگی دارم هفته بعد امتحان عملی . 

امشب بعد کلی گفتن شوهربردم سینما ولی برگشتنی زهرم کرد خدایا گناه من چی هستش این وسط . هی میگه باجناقم دشمنه من هست کینه دارن از من . میگم بهش بی معرفتن ولی دلیلی برای کینه ودشمنی نیست . خواهرم واسع اسباب کشی آمد کمکم ولی الان یکسال شد که آمدیم این خونه ولی هنوز دوتا داداشم ویک خواهرم نیومدن . قهر نیستیم ولی میگن کار داریم و وقت نکردبم ولی میدونم بهونه هستش . اینم هی گیر میده انقدر میگه بازم که میگم بهش آره تو درست میگی یکهو جو گیر میشه میگه آره خواهرت مداخله گر هست و فحش بهش میده .‌اینم از شب جمعه من بدبخت خیر سرم رفتم یک سینما . 

چکامه جونم بمیرم واست واسه دل شکسته وناراحتت کاش الان پیشم بودی باهم گریه میکردیم منم دلم گرفته بخدا. اینها سر نمیزنن اینم هی میگه به من . منم بهشون میگم بیایید ولی بهونه میارند. یک مقدارم شوهرم نچسبه 

یارب
۱۳۹۷/۴/۲۱ ۲۲:۵۸:۳۴
(ویرایش)

ساغر عکسشو ذخیره کردم ولی یک مقدار واضح نیست بعضی هاش اگه  تونستی دوباره بزار یا عنوانهاش رو برام بنویس با نویسنده اش. ممنون عزیزم.

چه میکنی ساغر جون تابستون ؟

یارب
۱۳۹۷/۴/۲۱ ۲۳:۰۰:۵۲
(ویرایش)

آوای بی معرفت رفتی بقیه رو هم بردی لا اقل میایی اینجا یک خبر از ما هم بگیر . خبر آنطرفی ها رو هم به ما بده. 

یارب
۱۳۹۷/۴/۲۲ ۱۹:۳۴:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۲۷ ۰۷:۴۵:۲۷
(ویرایش)

سلام به همه 

واقعا با حرفت موافقم شهین جون ، چقدر بچه ها بی معرفتن ، البته به جز چند تاشون که هر از گاهی به اینجا هم سر میزنن . 

بگذریم .... 

همه خوبین ؟ با گرما و قطعی برق چه میکنید ؟ 

من دوباره چند روزی بود که حالم خوب نبود ، سردرد شدید و حالت تهوع شدید ، و گلاب به روتون بالا می اوردم . 

غربالگری سه ماه اول هم رفتم خدا را شکر خوب بود و جواب آزمایشم دوشنبه هفته آینده میاد . 

13 هفته و 6 روز بودم که سونو رفتم . و خانم دکتر گفت روز آخری هست که میتونستی این آزمایش رو انجام بدی ، اینقدر از دست دکترم عصبیم که خدا میدونه حالم ازش بهم میخوره . فقط ادعا داره که 40 سال هست دکتره .😬😤 

چون هر وقت پیشش رفتم ویزیت شدم بهش میگفتم دکتر فکر کنم باید یه کم زودتر برم برای غربالگری ، اون هم میگفت من نظرم اینه که 20 تیر بهتر هست . یه خانم هم هست که دستیارش هست و بهم گفت دکتر ، 40 سال هست که دکتره و ... تو بهتر میدونی کی بهترین موقع هست یا دکتر . 

وای چاره ای ندارم دکترم رو خفه کنم . 

راستی ارکیده جون برای غربالگری رفتم یه جای دیگه و پیش دکترم نرفتم . جای خوب رفتم . نی نیم همش به پشت خوابیده بود و صاف نمیخوابید که مایع پشت گردنش رو اندازه بگیره یا استخوان بینیش رو ببینه . اول اندامهاش رو نشونم داد و بعدش گفت برو بیرون منتظر بشین تا یه بار دیگه سونو کنم ، نی نیت باید صاف باشه . بعد از سی دقیقه دوباره رفتم داخل و همونجوری به پشت خوابیده بود . دکتر هم گفت من عکسش رو برعکس میکنم تا اندازه ها رو بگیرم . 

ساغر جون مرسی به خاطر معرفی کتابها . همونطور که شهین جون گفت ، عکس خیلی واضح نیست . 

اگه لطف کنی چندتاشون که خیلی خوبه رو به همراه نویسنده شون بنویسی ممنون میشم . 😙 

تازه بعد از اینکه یک ساعت تو مطب نشسته بودم و منتظر بودم تا نوبتم بشه ، برق رفت و دوساعت نیومد . وحشتناک بود هوا گرم ..... و خانم دکتر گفت برین ناهار بخورین و همین اطراف باشین تا برق بیاد 

6 طبقه رو رفتم پایین و بعدش مجدد اومدم بالا . هلاک شدم تا رسیدم طبقه 6 . تازه چند نفر هم داخل آسانسور بودن که گیر کرده بودن . 

خدایا شکرت 🙏🙏
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

بیمارستان تندیس