تعداد بازدید : 343436
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۷/۳۰
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۷/۱۴ ۰۸:۴۰:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۱۷ ۱۶:۲۰:۲۴
(ویرایش)

سلام .همگی هفته خوبی داشته باشین . حالا من نفهمیدم اینجا بیایم یا 1*2*3*4*5

پسرم عشق مامان
۱۳۹۷/۷/۱۴ ۱۴:۰۵:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۱۷ ۱۶:۲۰:۲۴
(ویرایش)

دل آرا دلم برات تنگیده دختر . خبرت رو نداشتم داشتم دق میکردم.

اینجا سل اومد در حد لالیگا.

کوچه ها رو آب گرفت ما با قایق بادبانی رفت و امد کردیم .

رعد و برق خر است . ساعت 2 شب زد . ضدای وحشتناک . همسرم از خواب پاشد و باعث شد یه دست .... بریم . منم دیگه بعد .... خوابم پرید .

پس رعد و برق خر است.

پسرم عشق مامان
۱۳۹۷/۷/۱۴ ۱۹:۱۰:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۵ ۲۲:۲۴:۵۸
(ویرایش)

سلام دخترها چطورید؟ خوبید ؟ 

من یک هفته سخت دارم باید حسابی بخونم بازم امتحان خدایا اووو ف 

تهرانم صب زود تا ۱۰ باران خوب آمد. آخی دلارا جون تصورشم سخته یعنی انقدر بارون زد که تو خونتون هم بارون نفوذ کرد .باز خوبه مادرو مادربزرگت بودن کمکت . انقدرآدم هول میشه که دست وپاشو گم میکنه . 

خوش آمدی مامان‌طاها .همچنان شوهرت داغ داغه 

یارب
۱۳۹۷/۷/۱۵ ۰۹:۱۷:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۳۰ ۲۲:۱۲:۵۳
(ویرایش)

سلام به همه

ممنون دلارا جان....فعلا کم خوابی دارم فسقلی بدخواب شده و شبا بد میخوابه بخاطر دندوناش و ...

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۷/۷/۱۵ ۲۳:۵۱:۲۶
(ویرایش)

ممنون دلارا جونم .چه خبر از سیل ؟ ما میخاستیم هفته آینده بیاییم شمال ولی از سیل ترییدیم بعد سه سال میخاستیم بیایم شمال که .....

یارب
۱۳۹۷/۷/۱۸ ۰۰:۳۹:۲۱
(ویرایش)

آره دلارا جون واقعا سخته...حالا دندونش کم بود ...پریشب شدیدا تب کرد و سرما خورده خودمم سرما خوردم ...فعلا رفتیم دکتر و دارو میخوریم ....استامینوفن به تجویز دکتر یا وقتی دندون درد داره میدم با مصرف اون بازم بیقراره بخاطر دندوناش اگه نخوره که خیلی اذیت میشه دندونای عقب خیلی کلافشون میکنه...منتها اونم همیشگی نمیشه داد ضرر داره فقط وقتایی که لثه هاش ملتهب میشه و نزدیک دراومدن دندون میشه دکترش گفت چند بار بده یکم التهابش کم شه و دردش آروم شه...یه دکتر دیگه این سری واسه سرماخوردگیش رفتیم تو بیمارستان سرکار شوهرم بود گفت 6 ساعت یبار وقتی لثه اش واسه دندون درد داره دیفن هیدرامین و یه ژل داد به لثه اش بمالین یکی در میون یبار دیفن یبار اون ژل

من خودم مراقبم منتها یجا میریم یکی سرما خورده باشه بچه میگیره دیگه مکافاته...به شوهرم گفتم هر کی تو اداره تون مریض شد از چند فرسخیش رد نشو یوقت ویروسشو منتقل میکنی به من و این بچه خخخخخ والا اینجوری مکافات میشه دیگه 

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۷/۷/۱۹ ۰۵:۵۸:۱۷
(ویرایش)

تا کوچیک بود اینکارو هم انجام میدادیم الان دست بزاری رو لثه اش چنان گازایی میگیره آدم ضعف میکنه خخخخخ دندونی هم دو سه تا داره خوشش نمیاد یکم میگیره ولش میکنه....

ممنون عزیزم انشاالله نی نی خودت یه نی نی سالم و توپول مپول و با نمک 

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۷/۷/۱۹ ۱۴:۲۵:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۱ ۱۰:۴۴:۰۳
(ویرایش)

سلام دخترا

خوبین

ما رو نمی بینین خوش میگذره عایا؟؟

چه خبرا

ارکیده می بینم که تو هم درگیر دندونی😆😆 چتونه بچه هاتون همه با هم دندون درمیارن نکنه فصلیه😂

دلارا تو کجا غیبت زد رفتی نیومدی دیگه 

شهین تو هم رفتی حاجی حاجی مکه ها حواسم بهت هستا الکی مثلن ینی داری درس میخونی😐

روشا جون مامانی تو چطوری خوش میگذره هنوز نرفتی خرید برای نی نی؟ اوضاع چطوره؟

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۷/۲۱ ۰۷:۵۰:۵۹
(ویرایش)

سلام ریزان جون 

والا من به بچه ها گفتم شنبه منو اد کنید هر روز صب منو اد کنید منم شبها میام بیرون ولی کسی منو اد نکرد 😥 تازه سراغم نگرفت 😣 باز دم تو گرم ؛ هرچند برای من بهتر هم هست که تو هیچ گروهی نباشم الان تو تلگرامم فقط‌گروه کلاس زبان دارم همین از گروه فامیلی وخانوادگی هم آمدم بیرون بخاطر اینکه هم شوهرم خوشش نمیومد هم اینکه وقتم پر میکنه زیاد . اینطوری وقت برای درس خوندن زیادتر دارم .

من امروز امتحان دارم برام دعا کنید الان خوابم گرفته 

یارب
۱۳۹۷/۷/۲۱ ۱۳:۳۹:۵۴
(ویرایش)

سلام دخملای گل خوبین همگی؟

دلارا از روزی که سیل اومد شهرتون دیگه رفتی نیومدیااا زنده ای ؟ آخر پریود شدی یا نه؟

شهین جون خوبی ؟ امتحانت رو دادی؟ ایشالا موفق باشی . باشه خودم الان ادت می کنم .گفتم شاید درس داری میخونی و خودت میای اعلام می کنی کی ادت کنیم که به درست هم لطمه نخوره😍

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۷/۲۱ ۱۳:۴۸:۳۸
(ویرایش)

سلام خوبم امتحانمو دادم راحت شدم . راستی تو اقدام رفتی ؟ 

یارب
۱۳۹۷/۷/۲۱ ۱۳:۵۱:۴۲
(ویرایش)

یک فیلم خریدم ببینم حال کنم خستگیم در بره . امتحان چه کوفتی هستش دستم درد میکنه . ممنون ریزان جون بهت خبرمیدم عزیزم عصر تونستی ادم کن 

من برم استراحت کنم خواهر

یارب
۱۳۹۷/۷/۲۱ ۱۴:۴۳:۳۰
(ویرایش)

وای چقد خوبه آدم از دست امتحان راحت میشه😆😆 هر کار کردم نتونستم ادت کنم🤔🤔🤔 آره منم در حال اقدامم فعلا

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۷/۲۱ ۱۵:۴۱:۲۰
(ویرایش)

سلام رمزم Baran 13375هست به بچه ها بگو منو عضوگنن

یارب
۱۳۹۷/۷/۲۱ ۱۵:۴۲:۲۸
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

آبان 1397