تعداد بازدید : 456046
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۸/۴ ۱۱:۱۷:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۴:۴۶:۲۳
(ویرایش)

سلام بچه ها

خوبین

خوش میگذره

روز جمعه تون بخیر🌷🌷🌷

روشا جون مبارک باشه خریدهای گل پسرت ایشالا ب سلامتی ازشون استفاده کنین😗 ممنون عزیزم ان شاالله خدا قسمت ما هم کنه .شیراز هم که همیشه روزهاش آفتابه گرمت میشه اما شب ها سورپرایزت می کنه🤣🤣 

شهین جون دختر تو چرا پیدات نیس حسابی سرگرم درس خوندیا یه کم هم پیش ما بیا😊

دلارا دختر تو کجایی رفتی دیگه نیومدی هنوز کارت سبک نشده بیا دلمون برات یه ذره شده😉

ارکیده جون شما هم انگار رفتی بیا دیگه دلم برای منبرهات تنگ شده😄

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۸/۶ ۱۸:۵۸:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۲ ۰۴:۴۰:۰۷
(ویرایش)

سلام به همه دوستان عزیزم

روشا جان مبارک باشه انشاالله با خوشی ازشون استفاده کنی..خیالت راحت شد خداروشکر خریداتو کردی...حالا اونقد بعدا سرت شلوغ میشه که دیگه دلت واسه یه خرید رفتن. یا تفریح رفتن درست و حسابی و سر فرصت تنگ میشه مگه نی نی رو بذاری خونه مامانی یا کسی (بقول دوستان اینجا خخخ) و بری دنبال عشق و حال من که مامانم اصلا اوضاع مناسب جسمی واسه نگه داری نی نی بازیگوش نداره...من که ندرتا این کارو کردم نهایت واسه بانک رفتن یا دکتر رفتن اونم مطب دور  بقیه موارد هر جا رفتیم باهامون بوده ..مثلا تفریح رستوران زیاد رفتیم اماااا چه رستورانی اونقد سر و صدا میکنه که آبرو نمیذاره برامون یا مجبور میشیم زود جمع کنیم بیایم یا با همون شرایط ادامه بدیم ههههه..مسافرت هم قبل بارداریم سالی لااقل دو بار مسافرت درست و حسابی میرفتیم تو بارداریم که اصلا نرفتم تو این 1 سال و نیم هم یبار با مامانمینا اوایل تابستون امسال رفتیم که خولمون کرد با بازیگوشی...دو سه هفته اخیر هم یبار شدید سرما خورد و تب و .. هفته پیشم واکسن 18 ماهگی زد اووووه نمیتونست دستشو تکون بده اونم مکافاتی بود..دندون دراوردنشم هنوزززز ادامه داره...تازگی هی یه کفش میاره میگه بپوش تو خونه راه برم یا جوراب میاره میگه برام بپوش بیشتر از قبل هم میره تو کشو ... و...گرچه قفل زدم بازم بازشون میکنه و کارشو میکنه خخخخ

کلا وقتم بیشتر تو خونه میگذره...دو سه هفته یبار میسپرمش جمعه به شوهرم میرم آرایشگا...این هفته جمعه هم رفتم آرایشگا دو سه ساعت ابرومو 1 ماه پیش سایه زدم این سری رفتم ترمیمش...

والا دلارا جان منم دوست دارم بیایم 4 کلمه بقول خودت حرف بزنیم دلمون واشه مخصوصا که من همه وقتم با این وروجک زبون نفهم میگذره کلا دارم زبان خودمم فراموش میکنم. خخخخ ولی خوب اینجا همه کم میان و دیگه حرف زدن نیست گاهی یه نفر میاد یه چیزی مینویسه و میره...میخوای بینی عمل کنی؟ من که بعد زایمانم کلا افتادم تو فکر عمل های زیبایی و ...

راستی واسه رفع موهای بدن لیزر روش خوبیه؟؟؟؟ من به همه چی واکنش میدم و زیر پوستی میشه تیغم زیادش میکنه آرایشگرم میگه لیزر کن و خیلی خوبه و ...یه کلینیک خوب هم بهم معرفی کرد.. نمیدونم خوبه یا نه لیزر

ریزان جون خودمم دلم واسه منبرام تنگ شده ولی چه کنیم دختر دیگه...میبینم تو اقدامی خبر مبری نیست ؟؟؟؟

شهین خوبی؟ تنها سختت نیست تو خونه؟چون کلا همش تنهایی .. والا من خیلی از تنهایی خسته میشم با اینکه همش این بچه وروجک بازی درمیاره ولی در مورد کار واقعا نمیدونم ...راستشو بخوای خیلی خسته میشم دلم تنوع. میخواد و تفریح و سرکارم اما خوب کار قبلی من خیلی با کلاس بود منتها چون محیط نظامی بود استرسش زیاد بود مدام جلسه و ...با آدمای سطح بالا...دوست دارم کار کنم از یه طرف زورم میاد سرکار بی کلاس برم از اون طرف هم الان بعد این همه شرایط جسمی و روحی سخت که تحمل کردم دیگه توان قبلی واسه تحمل استرسای اون محیط رو ندارم . نمیدونم چرا ولی فعلا اعتماد به نفس درس خوندن هم ندارم.ولی خوب شاید دو سه سال دیگه رفتم دنبال کار اونم یکار کم دردسر و پاره وقت حقوقش برام خیلی مهم نیستش واسه سرگرمی بیشتر دوست دارم یه محیط خانومانه برم هههههه فک کنم برم اونجا اونقد تعریف کنم بیرونم کنن

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۷/۸/۶ ۲۱:۲۲:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۴:۴۶:۲۳
(ویرایش)

به به ارکیده خانم از این ورا می گفتی شتری خروسی مورچه ای سر می بریدیم😆😆

منم میرم اقدام الان ماه چهارمم خدا بخاد خخخ ماه پیش سه روز جلو انداختم تا ببینم این ماه چه شود😁 این ماهم دارم از کیت تخمک گذاری استفاده می کنم انگار مسخرم کرده😉😉 دیروز یه خط پررنگ و به هاله انداخته انروز فقط یه خطه مسخره😝 حالا ما دیشب اقدام کردیم .امروز تخمدان سمت چپم انگار تیر می کشید بنظر خودم باید تخمک آزاد کرده باشم و ترشحم غلیظ بود حالا چرا کیت یه خط انداخته رو نمیدونم😒 آقا من که کوتا نمیام بازم میرم اقدام😆😆

الانم خوب منبر رفتیا😂😂😂 به به کیف کردم احسنتم😄

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۸/۷ ۰۹:۱۷:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ ۱۲:۴۱:۳۱
(ویرایش)

سلام دخترا صبحتون بخیر.....

ارکیده جووووووووووونم خدا قوت عشقمممممممممم.....فسقلی خوبه؟؟خودت رو به راهی؟رو به رشدیanim2-25r30wi

والا میخواستم ماشین بخرم برا خودم دیدم شوهره انقد امروز فردا کرد که گرون شد منم گفتم میخوام برم با پولش جراحی بینی انجام بدم مخالفه ولی نمیتونه زیاد غر بزنه....میگه کج بشه چی بد بشه چی عوارض بعد عمل بگیری چی؟؟هی نفوذ بد میزنه...فعلا ازا ونایی که عمل کردن دام اطلاعات جمع میکنم ببینم چجوریه میخواستم اسفند عمل کنم بعد گفتم نه الان که حسش هست عمل کنم دیدم شوهرم میگه تو هرروز فس فس میکنه دماغ داری الان چه وقته عمله الان اصلا اجازه نمیدم گفتم اسفند گفت اسفند دکترا سرشون شلوغه میزنه خراب میکنه ماغتو گفتم خا اردیبهشت پسanim2-25r30wianim2-25r30wi...

۱۳۹۷/۸/۷ ۱۲:۲۳:۰۹
(ویرایش)

سلام دوستان

ریزان منم اون ماه که باردار شدم تو تخمک گذاری حس کردم تخمدان سمت چپم تیر کشید قبلاش اینجوری نشده بودم حالا اقدام کن شاید گرفت

من سری اول اقدامم که کلا از تخمک گذاریم گذشته بود که اقدام کردم فقط واسه دست گرمی اقدام کردم هههههه...سری دوم هم عفونت شدید گرفتم و پماد مصرف میکردم همون حین هم اقدام داشتم شدید سوزش میگرفتم نمیدونستم نباید با مصرف پماد اقدام کنم...سری سوم دیگه باردار شدم

دلارا شوهر منم همینجوریه هی میگه چرا عمل کنی و ... و...ولی خودمم کلا مرددم ...من لاغرم تقریبا اصلا اضافه ندارم ...و اضافه وزن اصلا ندارم اما بعد زایمان پوست شکم و ...یکم شل میشه خیلی خوشم میاد عمل کنم کلا پوست و ...رو بکشم صاف شه و ... و بعضیا میگن باورزش آدم سفت میشه و ...ولی من دیدم اونایی که ورزش کردن هم میگن کلا آدم اندامش مثه قبل نمیشه و ورزشم پوستو مثه قبل بارداری سفت و عالی نمیکنه ..البته عمل فقط در حد فکره برام شوهرم میگه چیو میخوای عمل کنی تو که لاغری...دماغم هم یکم قوز داره نیاز به عمل داره اگه کسی حساس باشه عمل میکنه. منتها شوهرمم میگه نه عمل کنی شاید بد شد و ...خودمم کلا تا بخوام یکاریو انجام بدم کلی قبلش فک میکنم سخت ریسک میکنم و دیر انجام میدم...راستش یکم هم میترسم از عمل کردن

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۷/۸/۸ ۰۹:۰۹:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ ۱۰:۴۴:۲۵
(ویرایش)

سلام روشا جون چقدر حس خوبی بهم داد پیامهات رو خوندم ممنون از دعای خوب وقشنگت ؛ ان شاالله که خوب میشه خریدهات ؛ حتما بیا بهمون بگو عزیزم‌چون من خرید اینترنتی به ندرت کردم . 

آره واقعا من باهات موافقم روشا جان آدم باید شکرگزار نعمتهاش باشع بخصوص سلامتی ؛ ما هم پراید داریم میخاستیم ماشین بهتر بخریم که انقدر گرون شد پشیمون شدیم

یارب
۱۳۹۷/۸/۸ ۲۲:۵۶:۴۱
(ویرایش)

روشا جون راست میگی مخصوصا سلامتی که نعمت بزرگیه...من که از وقتی باردار شدم خیلی مریض شدم تا الان و الان واقعا به نظرم سلامتی نعمت بزرگیه...وسعت رزق هم خیلی خوبه مخصوصا مال اما خوب دیگه خیلیا کم و کسر مالی هم دارن تو جامعه امروز ما ...ما هم سر خونه خریدن دقیقا به گرونی خوردیم ..واقعا کشورمون اوضاع اقتصادی خوبی نداره دیگه...نگرانش نباش...انشاالله درست میشه...حتما میام گلم ...منم با اینکه ندیدمت ولی دوستت دارم بووووس

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۷/۸/۹ ۱۴:۴۲:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۳ ۱۶:۳۳:۲۵
(ویرایش)

ارکیده جون انشالله به زودی سلامتیه کاملت رو به دست میاری واقعا سلامت روح و جسم خیلی مهمه

دقیقا نصف بیشتر مردم ما وضعیت مالی متوسط یا زیر متوسط رو دارن . 

انشالله همه چیز درست میشه ، من هم دوست دارم ارکیده جون .

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۷/۸/۹ ۱۴:۴۵:۲۷
(ویرایش)

سلام روشا جون 

خوبی عزیزم ؟ ما شاید بیاییم شیراز برای تعطلات امیدوارم بتونم ببینمت . 

آره حرفت درسته ؛ ولی خوب سخته شوهرتم حق داره ولی خوب حرص وغصه خوردن بدتر آدمو مریض میکنه .

ممنون از دعای خوبت هزیزم ان شاالله. الان پریودم عقب افتاده ولی بی بی زدم منفی بود ماه قبل ۸ پریود شدم ببخشید همش ترشح سفید دارم وکمر درد نمیدونم شاید عفونت دارم . 

یارب
۱۳۹۷/۸/۹ ۱۴:۴۸:۳۴
(ویرایش)

ارکیده جون خوبی ؟ بهتر شدی ؟ تونستی خونه بخری ؟ پسر خوشگلت چطوره ؟

یارب
۱۳۹۷/۸/۱۰ ۰۸:۲۳:۰۷
(ویرایش)

سلام خوشگلای من...چطور مطورین؟؟؟

روشا خوبی؟؟؟فندق خوبه؟؟چند وقتشه الان؟؟نزدیکه بدنیا بیاد؟/love

ارکیده جونم تو بهتری عزیزم؟؟؟

۱۳۹۷/۸/۱۰ ۱۶:۵۳:۵۲
(ویرایش)

سلااااام 

به سلامتی شهین جون ، انشالله که بشه همدیگه رو ببینیم ، کاری چیزی داشتی بهم بگو عزیزم . 

شهین جون انشالله که باردار باشی ، ولی بی بی به این زودی نشون نمیده . اگه دو روز دیگه نشدی بی بی بزن . 

دلارا جون خدا را شکر ما هم خوبیم ، الان هفته 29 هستم . ولی استرس زایمان رو دارم . برام دعا کن عزیزم . 

تو چطوری دلارا جون ؟ 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۷/۸/۱۲ ۰۱:۳۵:۳۷
(ویرایش)

سلام دوستای گلم ...خداروشکر ...ممنونم از احوال پرسیتون...انشاالله شاد و سر حال باشین...منم این یکی دو روز رفتم خونه مامانم و امروزم رفتیم حرم حضرت عبدالعظیم ...وای که پسرم چه غوغایی کرد خخخخ...راستش مدتها بود تو فکر بودم برای خودم گوسفند عقیقه بدم چون خیلی مریض میشم و تو مفاتیح خوندم خیلی خوبه و بهتره پدر و مادر برای بچه اشون انجام بدن و اگه انجام ندادن بعده ها خود بچه برای خودش انجام بده نوشته بود برای دوری از بلا و بیماری خوبه...البته برای پسرم همون اول که دنیا اومد شوهرم انجام داد ..حالا که شوهرم گفت همون حرم  مشخصاتتو میگیرن انجام میدن منم دیگه امروز که رفتیم سپردم برام انجام بدن کلی پرس و جو کردم که واقعا دعاهاش و مستحباتش رو انجام میدن گفتن همش انجام میشه جز چال کردن استخوان گوسفند دیگه منم اطمینان کردم

حالا تو فرصت مناسب بازم میام باهاتون حسابی حرف میزنم

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۷/۸/۱۴ ۰۸:۴۳:۳۴
(ویرایش)

سلام دخترا چطورین؟؟

روشا خوبی؟؟چه میکنی؟با فندق ما خرید کردی؟؟

ارکیده جون کجایی؟؟فسقلی دندون دراورد؟؟بهتری خودت؟؟بقیه عشقولیا کجایین؟؟نبینم اینجا تار عنکبوت ببنده هاااااا اونوقت تنبیه بدنی میشید اونم از نوع 127 روش سامورایی خشک خشک

۱۳۹۷/۸/۱۶ ۲۰:۱۷:۴۷
(ویرایش)

سلام به همه 

ارکیده جون حالت چطوره ؟ گل پسرت خوبه ؟

چه کار خوبی کردی عزیزم ، انشالله بلا و درد و مرض همیشه ازت به دور باشه 🙏🙏  

عقیقه برای بچه ها رو میدونستم اما برای بزرگترها رو نشنیده بودم ، کار خوبی کردی عزیزم . انشالله همیشه سلامت باشی .  

دلارا جون چطوری ؟ خدا را شکر ما هم خوبیم ، با فندق هم خرید میرم ، این روزها بیشتر تو خونه هستم . 

از بچه ها هم خبری دارید ؟

خدایا شکرت 🙏🙏
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1398
پ ج ش ی د س چ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031