تعداد بازدید : 382483
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۹/۲۱
کاربران آنلاین : 1
۱۳۹۷/۹/۶ ۱۷:۵۳:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۲۰ ۱۹:۳۷:۲۳
(ویرایش)

باشه ارکیده جون حتما هفته دیگه میرم من اسید فولیک وآهن میخوردم ومیخورم قرص ویتامین دی هم دوماه بود که میخوردم ۶ ماه پیش آز کامل دادم شکر خدا مشکلی نداشتم . دکترم هم غرب هست خودم شرق کلی راهش دوره ! دوتا دکتر قراره برم که یکیش نبود آن یکی باشه برای عمل . مینا مقصودی و لباف . حالا آدرس دکترت رو دقیق  بده من ببینم اگه این نزدیکه اینو برم . یکم کار میکشم ازش که برام خوراکی ومیوه بیاره ازیخچال ولی کلا تنبل تشریف داره . خداییش استرس گرفتم گفتی ۳۲ ساله ات هست تازه میخاهی بارداربشی 😂 مامانم نمیدونه هنوز امروز میگفت دوتا ترسو افتادید به هم نمیزارید بچه داربشید . انقد دلم میخاد خوشالش کنم بگم این شوهرم میگه تا بعد عید نگو .حالا منم تگفتم فعلا. 

ممنون دلارا جون . ولی من جدی گفتم خوشگل ونازی .

ارکیده جون چه جگری داری دقیقا هدفشون تخریب وسایل خونه هستش اخخخ. ولی خیلی جلوی فعالیتهاشو نگیر بزار راحت باشه انرژیش تخلیه بشه .حالا باز خوبه خونه ات بزرگه .

یارب
۱۳۹۷/۹/۶ ۱۸:۱۴:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۲۱ ۰۶:۲۳:۴۲
(ویرایش)

سلام بچه ها خوبین؟؟؟

منو یادتون میاد؟؟؟اولا اسمم ی چیز دیگه بود بعد گذاشتم شبنم

شهین جون وقتی دیدم نوشتی باردار شدی خیلی خوشحال شدم.ارکیده بقول بچه ها تصور کارای پسرت خیلی لذت بخشه.خدا بهت ببخشه

اگه یادتون باشه من ی پسر داشتم و دو بارم پشت سرهم سقط....

الان دوباره باردارم..برام دعا کنین این سری بسلامتی طی بشه و بچمو صحیح و سلامت بغل بگیرم.

شهین جون بعد از چند روز تاخیر از بتات ۸۰۰ شده؟؟ من بعد ۴ روز تاخیر ۲۵۰ بودم ک البته بنظرم بازم کمه ولی چون رشد دوبرابری رو تو ۴۸ ساعت داشت دکترم گفته خوبه.پنجشنبه قراره دوباره از بدم.

بچه ها من ی سوال دارم لطفا اگه کسی میدونه جواب بده.من میبینم بعضیا ک سقط داشتن تو بارداری بعدی بخاطر مشکلخودایمنی قرص پردنیزولون یا سرم ivig مصرف کردن.ولی من ازمایش ایمونولوژیم خوب بود و دکترم میگه چون ی بچه سالم داری لازم نیس چون اون داروها کورتون داره و کلی عوارض!ولی خب خیلی نگرانم ...

همینطور الان سه روز دارم امپول سلکسان میزنم.کسی اینجا هپارین یا سلکسان زده؟؟؟

۱۳۹۷/۹/۷ ۱۰:۰۳:۲۹
(ویرایش)

سلام عزیزم 

والا من پلی کستیک بودم ولی باید ۸ آبان پریود میشدم که نشدم ۲۳ آز خون دادم هورمونم ۶۰ بود دوباره ۲۷ دادم مقدارش ۸۷۵ بود حالا میخام یک دکتر عمومی برم دوباره آز بدم و ان شاالله اول هفته برم دکتر . 

یارب
۱۳۹۷/۹/۷ ۱۰:۰۸:۱۷
(ویرایش)

این داروهایی که میگی رو باهاش آشنا نیستم .فقط من خیلی حالت حاملگی هم ندارم فقط تکرر ادرار و یکم ورم درسینه . خداکنه که بارداری سالم داشته باشیم واقعا سخته خیلی سخته چون آدم امیدوار میسه  ان شاالله بحق پنج تن ایندفعه بچه ات بمونه براش نذر کن . 

بچه ها بنظرتون من کی باردارشدم یعنی ؟ آز براساس هورمون میگه حدود ۳ هفته ولی ۳ هفته پیش میشه وقت پریودی من .حالا میگم شاید تخمک گزاریم دیر بوده 

یارب
۱۳۹۷/۹/۷ ۱۵:۲۳:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۲۱ ۰۶:۲۳:۴۲
(ویرایش)

سلام شهین جون

اینکه میگی ۲۷ از دادی ینی ۲۷ سیکلت یا ۲۷ ابان؟ینی بعد از ۱۹ روز تاخیر؟

۱۳۹۷/۹/۸ ۱۵:۲۰:۱۰
(ویرایش)

نه سیکلم ۷ آبان بود ولی آنموقع فقط بی بی چک زدم منفی بود رفتم مسافرت و برگشتم رفتم آز دادم یکبار ۲۳ ویکبارم ۲۷ . دفعه اول هورمونم ۶۰ بود دفعه بعد ۸۷۵.

یارب
۱۳۹۷/۹/۱۳ ۱۰:۴۲:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۲۰ ۰۹:۳۶:۴۵
(ویرایش)

سلااااااام صبح همگی بخیر 

آخیش بالاخره تونستم وارد سایت بشم ، چند بار تو این مدت تلاش کردم که وارد سایت بشم ، سایت باز میشد اما روی تالار گفتگو و اون دایره که شکل کره ی زمین هست هر چی میزدم باز نمیشد و نمیتونستم وارد بشم و بیام بنویسم . 

دلم براتون تنگ شده بود دوست جونیااااا🌹🌹🌹 

همگی خوبین ؟ مرسی که جویای حال من و فندق بودین 🙏 خدا را شکر ما هم خوبیم ، الان تو ماه هشتم هستم ، نزدیک 16 کیلو وزن اضافه کردم 😥 

دکتر بهم گفت وزنت زیاده ، گفت باید از ماه چهارم روزی 1 ساعت پیاده روی میکردی . گفت الان هم باید روزی نیم ساعت پیاده روی داشته باشی .

وقتی میشینم یا دراز میکشم برای بلند شدن خیلی خیلی سختم هست ، قسمت واژنم درد میکنه که دکتر گفت به خاطر وزن و سر بچه هم هست که فشار روی قسمت لگنت میاره . 

وااااای یادم رفت اول از همه به شهین جون تبریک باردار شدنش رو بگم . عزیززززم خیلی خیلی بهت تبریک میگم نمیدونی چقدر خوشحالم از شنیدن این خبر ، انشالله بارداری خوبی رو پیش رو داشته باشی و برای خودت و فندقت آرزوی سلامتی دارم 🌹🌹🙏🙏

شهین جون هر روز 14 عدد بادام درختی بخور ، بادام پوست کاغذی یا مغز بادام که تو آجیل فروشیها هست منظورم نیستااااا ، هر روز 21 عدد صبح ناشتا مویز بخور ، مویز خیلی خوبه ، جلوگیری از سقط جنین و باعث افزایش هوش نی نی میشه . 

تو مراقب باش مثل من وزنت زیاد بالا نره ، من تا سه ماه اول وزن اضاف نکردم بعدش وزنم سیر صعودی پیدا کرد و مثل جت بالا رفت . 

کتاب " ریحانه بهشتی " رو بخر و بخون .  مراقب خودت باش عزیزم ، یادته فکر کنم کمتر از یک ماه پیش بود بهت گفتم زبون میزنم تا قبل از عید بارداربشی ؟؟ دیدی باردار شدی گلم  😊😍 

به نظر من بزار 8 یا 9 هفته ات که شد صدای قلب 

نی نیت رو که شنیدی اونوقت اگه خواستی به مادرت بگو ، مادرت هست اشکالی نداره . خانواده شوهرت رو نمیدونم کی میخوای بگی ، اگه هم به اونها گفتین ، به هر دو خانواده بگین که فعلا به کسی نگن تا چهار ماهت بشه ، اینجوری خیلی بهتره ، آزمایش و سونو غربالگری سه ماه اول رو دادی و خیالت راحته . با همسرت صحبت کن ببینم نظرش چی هست . 

برای من که اگه یادت باشه مامان و خواهرم خواب دیده بودن و ازم سوال که کردن الکی گفتم نه باردار نیستم ، که خیلی مامانم قسمم داد و دلم به جوری شد بهش گفتم . به مادر شوهرم هم فکر کنم تو هفته 12 بارداری بودم که گفتیم ، هنوز آزمایش غربالگری رو نداده بودم که گفتم . 

در کل خیلی برات خوشحالم عزیزم ، بیا بغلم ماچ ماچ 😘😘 

بزارین اینو بفرستم ببینم فرستاده میشه تا بعد بیام با بقیه دوستام بحرفم . 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۷/۹/۱۳ ۱۲:۴۵:۵۵
(ویرایش)

ارکیده جون خودت و گل پسرت خوبین ؟ 

ماشالله چقدر شیرینه پسرت ، خدا حفظش کنه براتون 🙏😘 ، از شیرین کاریهاش اونجا که گفتی وقتی قهر میکنه و پشتش رو بهم میکنه و دستهاش رو میزاره پشتش ... وااااای تصورش کردم خیلی بامزه و خنده داره 😁😀 ای جاااااانم 

خودت خوبی ؟ همه چیز رو به راهه ؟ 

ارکیده جون شما تو بارداری چند کیلو وزن اضافه کرده بودی ؟ 

ارکیده جون دکترم هیچ قولی برای سزارین بهم نداد

گفت خیلی سخت میگیرن ، و میگن اول باید دکترها بزارن خانم باردار درد بکشه بعد اگه نتونست سزارینش کنین 😥 این روزها دغدغه و فکرم همین شده . خیلی استرس دارم . دلم میخواد سزارین بشم.

تهران فکر کنم اوضاع بهتر باشه و راحت تر سزارین میکنن . 

دلارا جون تو چطوری خوبی ؟ تو اینکه اینقدر دلت برای کارهای نی نی ها غش و ضعف میره خوب دست به کار شو ، چند سالته دلارا جون ؟ 

من هم دقیقا عین خودت هستم دلم برای کارهای بچه ها ، حرف زدنهای اشتباهشون غش میرررره . 

انشالله قسمت خودت هر وقت که دوست داشتی 🙏😘 

ریزان جون تو چطوری خوبی ؟ 

انشالله مامان بعدی تو هستی و خبر بارداریت رو به زودی بهمون میدی انشالله 🙏😍

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۷/۹/۱۳ ۱۲:۴۹:۲۲
(ویرایش)

راستی دلارا جون  و ریزان جون از بچه هاچه خبر ؟

همشون خوبن ؟ الهه خونه اش تکمیل شد بره تو خونه ی خودش ؟ آوا چیکار کرد ؟ ملیکا ؟ دل افروز ؟ 

شاید اومدم تو گروه . لاید تلگرام طلایی رو وصل کنم ؟ 

برای اینکه عضو گروه بشم باید چیکار کنم ؟ نمیخوام شماره ام بیفته.... لطفا راهنمایی ام کنید . 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۷/۹/۱۴ ۰۹:۱۹:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۲۰ ۱۱:۱۸:۵۸
(ویرایش)

سلام خوشگلاااااااااااا صب بخیر

روشا جون خوبی؟؟؟

اتفاقا ریزان بارداره روشا....دعا کنین برای کنجد تو دلش

آوا تا جایی که خبر داشتم درگیر کاراش بود و میخواست مهرشو بزاره اجرا و خونه پدرش بود من ی مدت تو گروه نبودم چون سرم شلوغ بود وقت نمیکردم بخونم بچهها چی میگن....الهه هم خونه خودشه عزیززم

ملیکا هم درگیر کاراای جیمز بود حالشون خوبه.....دل افروزم خوبه

کلا همه خوبن ی سری مشکلات تو همه زندگیا هست ولی خداروشکر خوبن

با لینک که بیای شمارت نمیوفته عزیزدلم....حتما بیا خیلی خوبه

ارکیده کجاااااااااایی؟؟فسقلی چطوره؟هنر جدید چی رو کرده خاله قربون؟

روشا جون مرسی از دعای قشنگت...ان شالله منم به وقتش فندق دار بشم الان که شرایطش نیست باوجود اینکه خیلی دوس دارم....سنمم 27

۱۳۹۷/۹/۱۴ ۱۰:۵۱:۵۳
(ویرایش)

سلااااام عزیزم 

صبح تو هم بخیر و شادی 

چه خبر خوبی بهم دادی ، خدا را شکر که ریزان هم بارداره 🙏😊 

خدا را شکر که همشون خوبن . 

انشالله تو هم هر وقت دوست داشتی خدا بهت یه نی نی سالمو صالح بده 🙏

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۷/۹/۱۴ ۱۱:۰۰:۰۴
(ویرایش)

ریزان عزیزم 

باردار شدنت رو تبریک میگم انشالله به سلامتی این دوران رو پشت سر بزاری . 🙏

خیلی برات خوشحالم 🌹😘🍬🎊🎉🎈🎈😘🌹

همون چیزهایی که برای شهین نوشتم برای تو هم هست 😉 یعنی روزی 14 تا بادام رو حتما بخور . به خصوص تا 2 ماه اول که قلب نی نی تشکیل میشه . 

آخ جووون دو تا مامان باردار داریم هوووووررراااااااا

مراقب خودت و کنجدت باش 😘😘

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۷/۹/۱۴ ۱۲:۵۶:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۲۰ ۱۱:۱۸:۵۸
(ویرایش)

قربونت برم روشا جون...انشا الله

بیا تو گروه عشقم....

ان شالله بزودی خبر بدنیا اومدن کاکل زری خاله دلیkiss

۱۳۹۷/۹/۱۴ ۱۷:۱۵:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۲۰ ۱۸:۲۸:۱۱
(ویرایش)

سلام روشا جون خوبی عزیزم تودلیت چطوره؟ دیگه کم کم باید منتظر اومدنش باشیما ایشالا ب سلامتی زایمان کنی عزیزم😘😄😄

ممنون از تبریکت عزیزم😘😘 چشم من هم بادام رو میخورم ممنون که گفتی😗😗

من یه چند روزیه اینور نیومدم و پیام ها رو نخوندمدیدم منشنم کردی اومدم.. ولی میخای بیای آیدی تلگرام بساز بچه ها ادت می کنن تو گروه

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۹/۱۵ ۱۳:۰۱:۰۴
(ویرایش)

سلام دوستان

سلام روشا جون ممنون از تبریکت عزیزم آره درست گفتی باردار شدم .خیلی بفکرت بودم گفتم نکنه بستری شدی خداروشکر که حالت خوبه ومیتونی بری پیاده روی . من که خونریزی قهوه ای دارم کمرد د مجبورم تو خونه بخوابم استراحت مطلق شدم ۶ هفته از بارداریم نگذشته باید خیلی مراقب باشم نی نی رو از دست ندم. 

ممنون که گفتی مویز رو حتما میخورم . بادام ندارم ولی ببینم گیر میارم 

تا میتونی برو پیاده روی اینطوری زایمانت هم راحت تره . اگه سزارین میخاهی برو مطب به دکترت بگو وهماهنگ کن دکترها الان پول میخان فقط دنبال پول هستن . 

ان شاالله همگی بارداری خوبی داشته باشیم و بچه های سالم .

یارب
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

آذر 1397
پ ج ش ی د س چ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930