تعداد بازدید : 322506
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۷/۲
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۶/۲۲ ۰۷:۳۳:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۱ ۱۹:۴۰:۳۱
(ویرایش)

منم مث قبل خونه وکلاس زبان . ورزشم از مهر ان شاالله میرم . گواهی نامه هم باید ۶ ونیم صب آموزشگاه باشم هر هفته یا من یاهمسرم تنبلی میکنیم .

یارب
۱۳۹۷/۶/۲۲ ۱۱:۰۴:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۱ ۲۱:۵۱:۱۳
(ویرایش)

ورزش خیلی خوبه حتما برو شهین جون .  رانندگی هم هر چه زودتر بری و بگیریش بهتره ، وقفه که بینش بیفته بده و دیگه مثل قبل ادم انگیزه نداره .

انشالله زودی گواهینامه ات رو میگیری و خبرش رو بهمون میدی .

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۷/۶/۲۲ ۱۱:۱۶:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۱ ۲۰:۲۰:۴۵
(ویرایش)

سلام بچه ها 

همگی خوبین

خوش میگذره

تابستان خود را چگونه گذراندید😆😆😆

هی دلارا چرا لفت دادی اونور بیا دیگه

دیروز با زهرا حرف زدم حال همتون رو پرسید و سلام رسوند.خداروشکر حالش خوبه ولی نمیتونه بیاد سایت ارور میزنه فقط میتونه بخونه ولی پیام نمیتونه بده فعلا‌. سام رو هم ختنه کرده😉 

زهرا ببخشید شارژم تموم شد باز به خداحافظی نکشید😆

روشا جون و شهین جون من خود شیراز زندگی نمی کنم یکی از شهرهای اطرافم با مادرشوهر... اینجا فضول یا شاید هم آشنا زیاده نمیتونم بگم کجام😊 

شهین تو دیگه نیومدی تلگرام

روشا جون نی نی چیکار می کنه الان هفته چندم هستی چیزی براش خریدی؟ ایشالا کی تاریخ زایمانت هست و کدوم بیمارستان میری؟

ارکیده جون چطوری با شیطونیای گل پسر خوب لاغرت کرده😆😆 خدا کنه بچه منم شیطون باشه من لاغر بشم بعدش وزنم بیاد پایین😄😄

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۶/۲۴ ۱۰:۵۰:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۱ ۲۱:۵۱:۱۳
(ویرایش)

سلام به همه 

خوبی ریزان جون ؟ انشالله هر جا زندگی میکنی ایام به کامت باشه و آرامش تو زندگیت داشته باشی 🙏🙏 

ریزان جون هنوز هیچی برای نی نی نخریدم ، و همه ی دکترها میگن شکم اول سزارین نمیکنن و فعلا معلوم نیست کدوم بیمارستان باشم . تاریخ زایمانم انشالله دی ماه هست . 

خدا را شکر که زهرا خوب بوده ، تو فکرش بودم .

زنگ به هم زدین سلامش رو برسون . 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۷/۶/۲۴ ۱۱:۰۶:۰۵
(ویرایش)

سلام ب همه

خوبین

صبح شنبه تون ب شادی ان شاالله

روشا جون ممنون خوبم فدات عزیزم ان شاالله شما هم زندگی توام با شادی و خوشبختی داشته باشین در کنار نی نی تون😍😍😍 ایشالا خدا ب همه مون قدرت و تحمل بده بتونیم طبیعی زایمان کنیم.شما هم ایشالا زایمانت راحت باشه اصلا نفهمی درد چیه و بچه چجور بدنیا اومد😉 پس خوب ماهای آخر ورزش های لگن رو انجام بده تا راحت تر باشی اگر کلاس آمادگی برای زایمان هست هم حتما برو خیلی چیزها یاد میگیری .تو اینستاگرام هم خانم خیابانی پیج دارن از زایمان و کلاس هاشون حرف میزنن من میرم گاهی وقتا میخونم تجربه کسب کنم

چشم به زهرا هم سلامت رو میرسونم

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۶/۲۴ ۱۱:۳۷:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۲۵ ۱۲:۱۲:۳۷
(ویرایش)

شله شله شله شله شله anim2-4d564ad6

دلی چقد قشنگهههههه ایشالا مبارکش باااااادanim2-thanksanim2-smiliess8

دلی خوش و ابو رنگههه ایشالا مبارکش باااد شله شله شله شله شلهanim2-4d564ad6anim2-4d564ad6anim2-25r30wianim2-25r30wi

سلااااااااام....چطورین چخبرا؟؟

میام باز ریزانanim2-40زیاد حرف میزنین وقت نمیشه بخونم حرصم درمیاد ...باز از تایم دادن بزنم بشینم اونارو بخونم anim2-25r30wianim2-25r30wianim2-25r30wiباز پریود شدم میامanim2-25r30wianim2-25r30wi

۱۳۹۷/۶/۲۴ ۱۱:۳۹:۱۱
(ویرایش)

روشا جون چطوووری؟؟فسقلی ما خوبه؟؟اذیت که نمیکنه؟؟anim2-40kiss

۱۳۹۷/۶/۲۴ ۱۹:۳۷:۲۲
(ویرایش)

ای دلارای نامرد پس وقت پریودیت میای اونجا هاااان😆😆😆 اگه دیگه گذاشتم بچه ها راهت بدن اونور... رفتی مشهد بالاخره؟

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۶/۲۴ ۲۳:۲۶:۴۵
(ویرایش)

سلام دخترها خوبید؟

بچه ها من یکم معنویتم کم شده نمیدونم چکار کنم ؟ نه مسجد میرم نه روضه هیچی به هیچی . شوهرمم نمیاد که اهههه

کلاس زبانم تعطیل شد تا ده روز آخیششششششش

ریزان جون دوشنبه ان شاالله بیا اینجا صبح منو ادکن تو گروه باشع 

فردا ان شاالله برادرم میاد خونمون

امروز عصر همش مشغول نظافت بودم 

دلارا جان ان شاالله بری زیارت برای ماهم دعا کن . دو روز تخمک گذاری دارم زیر دلم همش درد میکنه بدجور هرچی بهش گفتم قبول نکرد نی نی بیاریم توفه میگه اگه مریض بشع تومسیول هستی ؟ انگار بچه نباید مریض بشع اخخخ از دست این مرد در حالیکه تو بهترین شرایطم مرگ وزندگی دست ما نیست .

یارب
۱۳۹۷/۶/۲۴ ۲۳:۳۱:۵۸
(ویرایش)

راستی دلارا جان سالگرد عروسیت مبارک عزیزم دومین بود دیگه ؟ ان شاالله سالیان سال کنارهمدیگه باعشق ومحبت زندگی کنید و بچه های خوشگل بیارید . می بوسپت عزیزم 😍😍😘😘😘😗😗😗😗😗😗😚😚😚😚😚

راستی دلار به بچه های آیین شوهرداری بگو بیان اینطرف بهتره اینطوری همه بکجا باشیم تو بگی میان . اینطوری یکم اینجا جون میگره.

روشا واسه نی نی اسم انتخلب نکردی ؟ 

یارب
۱۳۹۷/۶/۲۵ ۰۸:۴۱:۴۱
(ویرایش)

سلام صبح بخیر جینگولیای من.....

ریزی میزی منو تو این حرفارو نداریم که........خبر چینی کنی به ضرر خودته هاااا اون وقت خونه نشین میشی تا ی هفته راه نمیتونی بری دیگه خوددانی قربون قد وبالات برم منanim2-25r30wianim2-25r30wi

شهین جوووون فدای تووووووو....اره 13 بود عشقم  2سال تموم شد مرسی واسه یاداوریت بانووووووflowerloveanim2-28

چخبر خوبی شهین؟؟

مشهد امروز قراره بریم به امید خدا.....ساعت7 عصر قراره راه بیوفتیم عزیزمanim2-thanks

۱۳۹۷/۶/۲۶ ۱۰:۰۰:۳۳
(ویرایش)

سلاامanim2-4d564ad6

صبحتون بخیر

خوبین

دلارا ب سلامتی راه افتادین؟ برای ما هم خیلی دعا کن ایشالا بهتون خوش بگذره

رفتم اونور لوت دادم 😆😆 اصنم ازت نمی ترسم😆😆چار تا پوزیشن سامورایی یاد گرفتم از سفر برگردی دهنت سرویسه😉🤣

شهین جون آیدی تلگرامتو فراموش کردم چی بود لطفا دوباره بذار

ارکیده کجایی نیستی؟ پسملتو نبردی شیرخوارگان حسینی؟🤔 

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۶/۲۶ ۱۱:۴۴:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۳۱ ۱۶:۰۶:۱۳
(ویرایش)

سلام دوستان🌸

۱۳۹۷/۶/۲۶ ۱۱:۴۴:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۳۱ ۱۶:۰۶:۱۳
(ویرایش)

سلام دوستان🌸

۱۳۹۷/۶/۲۷ ۰۱:۱۹:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲ ۰۱:۵۸:۵۸
(ویرایش)

سلام دوستای گلم

امیدوارم حالتون خوب باشه خخخخخ عین مجری برنامه کودک 

شهین جون میبینم دیگه تصمیمتو گرفتی نی نی بیاری.. انشاالله شوهرتم راضی میشه بزودی...آره شوهرم دکتر میخوام برم باهام میاد چون با فسقلی نمیتونم خودم برم دیگه میاد که اونو جمع و جور میکنه کلا من تنهایی اصلا از پس بازیگوشی هاش بر نمیام هههه...

روشا جان نه نوشتم خدانگهدار که یه تنوعی بشه برامون والا هر وقت فرصت کنم انشاالله میام....حالت چطوره پسر گلت چکار میکنه؟ خوب تغذیه میکنه تو دل مامانش؟smile ببین بنظرم تا میتونی بخواب که دنیا بیاد حسرت یه خواب راحتو داری ...من که هنوزم گاهی بخاطر پسرم بدخواب میشم .

دلارا هم که طبق معمول خداروشکر ماشاالله ماشاالله سرحاله...انشاالله سفر خوش بگذره و زیارتت قبول باشه

ریزان جون آره لاغر که شدم بسکه جوجم شیطنت کرد ...من بیشتر با کم خوابی لاغر میشم....تازگی یکمی دارم توپول میشم قبلا وزنم 63 بود الان 59_60. منتها بدیش اینه من لاغر میشم صورتمم آب میشه زود.بعدم بیخوابی هم سریع لاغرم میکنه ...نه اتفاقا بچه بازیگوش واقعا اعصاب میخواد اگه دوست داری نی نیت شیطون باشه قبلش از خدا بخواه حسابی بهت صبر و حوصله بده...پسر من که دیگه بلایی نمونده به سرمون نیاره...همایش شیرخوارگان مصلی پارسال بردمش 5 ماهش بود با مامانم و خواهرم و بابام و ... و ...کلا خونوادگی رفتیم دیگه من و مامانم و خواهرم بردیمش تو زنونه اولش خوب بود ولی آخرش همش غر میزد گرمش شده بود بالا میاورد طفلکی...خیلی هم ناز شده بود با اون سربند و لباس سقایی کلی همه تف کرده بود رو پیش بندش آخیییییی چقد کوچولو بود ...کلی هم ازش خواهرم و خودم عکس فیلم گرفتیم خیلی ناز بود ....اما امسال هم شب قبلش ماشینمون مشکل پیدا کرد هم که همون شب هیئت رفتیم اونقد پسرم بازیگوشی کرد شوهرم آوردش بیرون یکم نگهش داشت میگفت رفته بود پایه میکروفونو بکشه و همش میدوییده دست میزده به سر و صورت و ریش مردم خخخخخخخ من تو زنونه بودم دیگه وسطاش زنگ زد که ما مجبور شدیم بیایم بیرون میخوای بیا بریم دیگه ...دیگه اومدیم خونه...دیدیم با این اوضاع اصلا نمیشه رفت همایش شیرخوارگان گفتم الان میره اونجا دست میکنه تو چشم نی نی ها خخخخخخ ....خلاصه که خدا به راه راست هدایتش کنه این پسر منو ههههه

خدایا شکررررررررت
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

مهر 1397
ی د س چ پ ج ش
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930