تعداد بازدید : 480967
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۳/۲
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ ۰۳:۰۰:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۲ ۱۳:۵۹:۱۷
(ویرایش)
خدایا شکررررررررت
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ ۰۹:۴۶:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۲ ۰۹:۴۴:۳۶
(ویرایش)

سلام صب بخییییییییییییر....

ارکیده جون اینو راست میگی چون بچه پسر عموهام یا ی سری فامیلای شوهره که بچه کوچیک دارن اصلا ی کارایی میکنن ادم دلش غش میره براشون....من دوستم ی بچه داره تازه 6 ماهشه من دلم میخواد هررروز اینو برم ببینمش از بس مظلوم و تو دل بروعه این سری رفتم خونشون بغلش کردم سرشو میگرفت پایی زیر چشی شبیه ادمایی که خجالت میکشن نگاه میکرد من دلم میخواست همونجا واسه حالت چشاش و خجالتش بمیرم قشنگگگگگگگ...اووووووف

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ ۱۳:۵۴:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۲ ۱۶:۰۹:۱۵
(ویرایش)

سلام بچه ها خوبین

ارکیده جان سونو رو یک هفته دیگه باید بدم

امروز تکرار تیتر بتا دارم اگر نرفت بالا...

روشا جون کجایی چند روزه پیدات نیس نکنه ب سلامتی زایمان کردی؟

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۱۰/۱۸ ۰۲:۴۵:۱۸
(ویرایش)

سلام دوستان

دلارا جون آخ گفتی نی نی 6 ماهه دلم ضعف رفت اونقد تو اون سن نازن...عزیززززززم خجالتشو وای گفتی دلم خواست منم بچه دوستتو میدیدم میخوردمش....معلومه نی نی دوستیا.. زودترر نی نی بیار کیف کن..سختی داره ولی آخ اون لپاشونو که میخوری یه حالی میده من هنوزم هی زرت و زرت پسرمو بوسای آبدار میکنم لپش خیلی خوشمزس دلت نخواد خخخخخخخ

ریزان جان انشاالله خیره نگران نباش....انشاالله همه چی خوب جلو میره .بسپار به خدا

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۷/۱۰/۱۸ ۱۰:۱۳:۲۴
(ویرایش)

سلااااام صب بخیر....

ارکیده اصلا گوشتتشون نرم و شیرینه من اونو گاهی مامانش میره مثلا سرویس یا اشپزخونه تند تند فشارش میدم انقد کیف میده بیچاره از بس مظلومه اصلا صداش درنمیاد...من همیشه میگم تخت و کمد و دیوار خونه من صدا دارن که این ادمیزاد نداره گاهی به مامانش میگم مطمئنی این بچست عروسک نیست؟؟اخه ادمیزاد یا اهنی اوهونی این فقط موقع خوابیدن ی قرقری میکنه و موقعی که باهاش بازی میکنی ذوق میکنه ی صدایی از خودش درمیاره لج کردنشم در حد دوتا نق زدنه سریع اروم میشه ....خیلی باحاله کلا

۱۳۹۷/۱۰/۱۸ ۱۰:۱۵:۳۵
(ویرایش)

همیشه بهش میگم باردار شدم باید بگی چیکار کردی بچت انقد ارومه ماشالله....anim2-smilies-azardl3

خاله قربون بشهkiss

دوتا بوس ابداری که گریشون دربیادم از طرف من بگیر ارکیدهanim2-25r30wi

۱۳۹۷/۱۰/۱۸ ۱۰:۲۰:۱۱
(ویرایش)

روشااااااااااااااااااااااااااا کجایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۱۳۹۷/۱۰/۲۰ ۱۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

سلام دخترا

خوبین

بارداری من پوچ بود و باید منتظر باشم سقط بشه برام دعا کنید

روشا جون کجایی بیا خبر خوش بده زایمان کردی حتما آره؟

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ ۱۱:۴۵:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۲ ۱۲:۳۵:۰۸
(ویرایش)

ریزان جان مطمینی عزیزم ؟ دکترت خوبه ؟ خیلی ناراحت شدم عزیزم.

دلی جون باز خداروشکر کن راحت پریود میشی سر وقت . اگه پریودت سر وقت نیاد بیشتر مکافات داری .

منم همش کمر درد دارم 😐

روشا جان امیدوارم بسلامتی نی نی رو بدنیا آورده باشی عزیزم .

ارکیده جون بلا پسرت به خودت رفته ها شیطون شده . رابطه پشت خیلی وحشتناکه دختر . امیدوارم عفونت مثانه نداشته باشی وزود خوب بشی عزیزم ودیگه از این شیطنتها نکنی دختر بلا. علی کوچولو رو هم ببوس. 

خداییش مادر شدن چقدر سخته بزرگ کردن بچه بیشتر چی میکشند مادرهایی که بچه هاشون رو از دست میدهند بعد این همه زحمت . خدایا خودت به همه ما بچه های سالم خوشگل وصالح وآروم بده 

یارب
۱۳۹۷/۱۰/۲۱ ۲۲:۵۴:۳۲
(ویرایش)

سلام دوستان 

ریزان جان عیبی نداره توکل به خدا انشاالله خیره و سری بعد دوباره باردار میشی مواظب خودت باش

دلارا جان چشم حتما از طرفت بوسش میکنم ولی این نی نی که به من گفتی مال دوستت آخی واقعا خوردن داره

شهین خوبی؟ بازیگوش که هست ولی به خودم نبرده من بازیگوش نبودم تو بچگی هههه ولی شوهرم فوق العاده بازیگوش بوده...بعدم دختر کی گفتم رابطه پشت؟؟؟؟ من کلا متنفرم از این کارخخخخ درد که اونایی که انجام دادن حتما میدونن. گفتم دو بار پشت سر هم رابطه( واژینال ) داشتم و سوزش گرفتم چون رابطه طولانی شد . دیگه نمیدونم فعلا که داروهام تموم شده. و خوبم 

اما دوستان یه خبری من اگه یادتون باشه گفتم که تکرر ادرار گرفتم و پریودم عقب افتاد و سونوی مثانه و رحم دادم ضخامت رحمم یکم بالا بود ...خلاصه 5...6 روزی پری عقب افتاد منم رفتم بی بی چک گذاشتم در کمال ناباوری مثبت بود با خودم گفتم حتما بخاطر داروهایی بوده که دکتر واسه مثانه و تکرر ادرارم داده...همون روز پسرم رو بردیم دکتر منم آزمایش تیتراژ بتا دادم که عددش 2232 بود باز فرداش بی بی چک گذاشتم و بازم پررنگتر و رفتم یه دکتر زنان گفتم شاید مریضی چیزی باشه و ...چون تو بعضی مشکلات بتا بالا میره ولی گفت نه باردار هستی( انگار همون رابطه هایی که اون سری داشتم و گفتم سوزش گرفتم کار خودشو کرده با اینکه با پیشگیری بود )و دکتر برام سونو و آزمایش و دارو نوشت که فردا باید برم سونو و آزمایش واقعیتش خیلی ناراحت شدم و گریه کردم اما با خودم گفتم توکل به خدا هنوزم میگم شاید بارداری منم پوچ باشه مثه اینی که ریزان میگه ...به هر حال فردا تو سونو معلوم میشه...خلاصه که فعلا تو برزخم و کلی هم غصه خوردم فعلا منتظرم ببینم چی پیش میاد و این هفته کلی دکتر باید برم سونو و آزمایش و دکتر غدد و از همه مهم تر دکتر کبدم که ببینم اصلا اگه باردار باشم میتونم جنین رو با اوضاع کبدم نگه دارم یا ...و در غیر این صورت دکتر کبد باید گواهی بده برای ختم بارداری و بعد دیدن نتیجه آزمایشم و سونوی کبد احتمالا میگه چکار کنم...وای امون از خارش های بارداری که بخاطر کلستاز کبدم تو بارداری اولم داشتم خیلی سخت بود

راستی دکتر برام سونو واژینال نوشت بعد من یبار تو بارداری اولم انجام دادم اما میترسم واسه همینم به شوهرم گفتم بده یه دکتر واسم سونو شکمی بنویسه ...تاریخ اولین روز آخرین قاعدگیم هم 17 آذر بود نمیدونم با این اوضاع سونو شکمی چیزی نشون میده یا نه

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۷/۱۰/۲۱ ۲۲:۵۷:۱۲
(ویرایش)
خدایا شکررررررررت
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۰۹:۴۱:۱۸
(ویرایش)

سلام دخترا صبحتون بخیر

شهین جان خواست خدا این بود منم راضیم به خواستش.فقط از سقط می ترسم

ارکیده جان بالاخره کار دست خودت دادی اوف بر تو فخر فروش از بس قمپز رابطه تو دادی😏 حالا باید بهت تبریک بگیم عایا خخخ.ارکیده دکتر من بهم گفت بتام بره بالای ۲۰۰۰ میتونم برم سونو واژینال برا ساک حاملگی اما شکمی فکر نمی کنم ب این زودی نشون بده الان هفته ۵ هستی.ان شااله هرچی که برات خیر هست اتفاق بیفته

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۱۷:۲۳:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۲ ۱۲:۳۵:۰۸
(ویرایش)

ارکیده جان سلام خوبی عزیزم ؟ آخی من فکرکردم از پشت  به فنا رفتی ببخشید . ولی مبارکه ارکیده جون بسلامتی وخوشی عزیزم دوباره مامان میشی بهت میاد . 

ولی خیلی مراقب خودت باش بخصوص که کبدت درگیره . راستی منم سربارداری قبلیم کمرو گردنم م پراز جوش شده بود بنظرتربط داره به کبد ؟

یارب
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۱۸:۱۲:۲۶
(ویرایش)

ارکیده منم مثل شهین فکر کردم رابطه اونوری داشتی🙄

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۱۹:۱۶:۱۸
(ویرایش)

سلام دوستان 

نه بابا ریزان تا قلب نزنه و ...که تبریک نداره اونم من که اصلا نمیخواستم باردار بشم خخخخ...

من رفتم سونو و کبدم خداروشکر مشکلی نبود تو سونو واسه کبدم ولی یکم تنم خارش داره آزمایش خون دادم تا نتیجه اش معلوم بشه ببرم دکتر کبدم ببینم واسه ادامه بارداری چی میگه...سونوی بارداری هم دادم گفت 4 و نیم هفته باردار هستی و ساک تشکیل شده فعلا جنین نبود و گفت واسه سونوی جنین و قلب دو سه هفته باید بگذره وای که بسکه ج ی ش داشتم واسه سونو داشتم میترکیدم شکمی انجام داد و دید ریزان جان نمیدونم چجوری دیده پس خخخخخ ولی دکتر خوبی بود..

راستی به دکتر سونو گفتم مثانه ام تو سونو قبلی التهاب داشته نگاه کرد گفت نه الان خوبه... 

دیگه شهین توکل به خدا سونوی کبدم که عالی بود دکتر گفت حتی مجراش و... هم تنگ نیست هیچ مشکلی نداره کبدم هم کلا چرب هم نیست قبلا هم نبود اما به هورمون حاملگی حساسه..باید دید تو آزمایش چی میشه و دکتر کبد چی میگه

راستی شهین اون دونه ها که میگی زدی شاید مال کبدت باشه شایدم حساسیت به حاملگی باشه و همون باعث شده باشه سقط کنی حتما اینو به دکترت بگو که شرایطتو بهتر بدونه واسه سری بعدت که باردار شی در نظر بگیره

خدایا شکررررررررت
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1398
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031