تعداد بازدید : 510555
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۶/۲۶
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ ۲۱:۵۸:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۱ ۱۵:۲۴:۴۰
(ویرایش)

سلام 

روشا جون ان شااله پسر گلت زود خوب بشه غصه نخور بزرگ میشه یادت میره😊

ارکیده جون من رفتم عطاری داروی سقط گرفتم انگار زهرمار بود خوردم بعد چند روز افتادم درد پریودی حالم خیلی بد بود بردنم بیمارستان همونجا دو تا تیکه ازم افتاد قبل معاینه بعدشم بستریم کردن سرم بهم زدن چن تا تیکه دیگه عین جیگر ازم دفع شد .تا فردا شب دارو دارم باید بخورم بعدش برم سونو واژینال خدا کنه دیگه همش افتاده باشه.علاوه بر داروی دکتر بازم دارو گیاهی میخورم

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ ۲۲:۱۹:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۵ ۱۶:۰۴:۳۹
(ویرایش)

بله دیگه پری جون یاد بگیرین ک چجوری مراحل زندگیو چند تا چند تا رد میکنم😂😂

مرسی ارکیده جون

۱۳۹۷/۱۱/۱ ۰۷:۵۷:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۶ ۲۲:۰۷:۱۴
(ویرایش)

سلام دوستان 

روشا جان آخی چقدر سخت ؛ بچه کوچیک مریض میشه خیلی آدم نگرانه ولی واقعا بچه ها همشون تا بزرگ بشن کلی مریض میشن امیدوارم جوجه کوچولوی تو هم زود زود خوب بشه عزیزم 😁

ارکیده جون پس خیلی پیگیر باش ؛ چون اثر سونوگرافی خطرناکه نمیخام نگرانت بکنم ولی پیگیر باش عزیزم . 

نیلو جون خوبی ؟ مبارک باشه هم عروسی وهم نی نی . کلی جلو افتاوی دختر ؛ همسرت خوبه ؟ زندگی خوبه ؟ 

یارب
۱۳۹۷/۱۱/۱ ۱۰:۴۵:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۱۹:۱۷:۵۱
(ویرایش)

سلام گروهتون خیلی تحفه است من به پری خانم پیام دادم میگه نمیشناسن مهم نیست اومدن من اونجا یا نه ولی بدونید من اعضای اینجا بودم حتی دلارام من و میشناسه

۱۳۹۷/۱۱/۱ ۱۴:۵۳:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۵ ۲۰:۴۳:۱۷
(ویرایش)

نیلو اتفاقا کار خوبی کردی یدفعه خودتو راحت کردی و نی نیت هم اومد و سه تا شدین...راستی جنسیت نی نی چیه؟ من خیلی خیلی ویار دارم سر پسرم کمتر بود الان اصلا یسره گلاب بروت حالم بهم میخوره دنبال یه دختر دار میگردم ببینم علت تهوع زیاد جنسیت هم هست یا نه چون شنیدم جنین دختر باعث میشه اوایل بارداری تهوع زیاد باشه.....پری جان شما هم دختر داری نظر بده

شهین جان پیگیر که هستم .سونوگرافی خطرناک نیست اصلا تو بارداری هم زیاد انجام میشه عزیزم در مواقع ضرورت البته .....سیتی اسکن که من انجام دادم هم  دو حالت داره یا کلا جنین رشد نمیکنه و بارداری همون اوایلش متوقف میشه و رشد اتفاق نمیفته(چون سیتی اسکن من 3 ...4 روز بعد پریودم بوده ممکنه اصلا اون زمان لقاحی انجام نشده باشه ) یا در حالت دوم جنین رشد میکنه و همه چیز طبیعی پیش میره .اثر نقص جنین هم نداره در کل یا اصلا رشد نمیکنه و خود بخود سقط میشه و یا طبیعی ادامه پیدا میکنه که تو سونوی قلب روند رشد یا توقف رشد مشخص میشه و در صورت توقف رشد فرایند سقط انجام میشه...نه عزیزم اصلانگران  نیستم از چندین متخصص پرسیدم و جوابشون رو گرفتم و چون یه بچه دارم  نگران بچه دار نشدن نیستم که استرس بگیرم...توکل به خدا اونی که خیرمه پیش میاد

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۷/۱۱/۱ ۱۵:۰۰:۲۵
(ویرایش)

ریزان جان من اصلا نشنیده بودم داروی گیاهی سقط رو...بعد عطاری راحت میده ؟ اسمش چیه؟ انشاالله کامل دفع شده و دیگه اذیت نشی...سری بعد هم راحت راحت همه چی پیش بره...من شنیدم بارداری پوچ معمولا فقط یبار اتفاق میفته .

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۷/۱۱/۱ ۱۶:۱۰:۴۶
(ویرایش)

ترنم جان ناراحت نشو عزیزم . بهتر که نرفتی چون واقعا نمیشه به هرکسی اعتماد کرد بری تو گروهی که نمیشناسی باکسایی که نمیشناسی بی خیال بابا عزیزم . بیا همین جا با ما حرف بزن امنیتش هم بیشتره . 

یارب
۱۳۹۷/۱۱/۱ ۱۶:۱۵:۳۵
(ویرایش)

خوب خداروشکر ارکیده جان . پس اینطوری با آرامش پیش برو . ان شاالله بسلامتی ومبارکی . خدا جفتشون رو برات نگه داره. 

یارب
۱۳۹۷/۱۱/۱ ۱۸:۳۱:۲۸
(ویرایش)

ارکیده جان من سونوگرافیمو بهش نشون دادم که بارداریم پوچ هست

چندین دارو رو با هم قاطی کرد و یه عرق مخلوط هم بهم داد بخورم انقد همشون بدمزه بودن که نگووو

من ی عطاری معروفی رفتم خیلی تعریفش کردن از شهرهای دیگه هم میومدن برای هر بیماری.حالا پانشی بری دارو بخوریااا تا تکلیفت معلوم شه

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۱۱/۲ ۱۳:۱۳:۳۱
(ویرایش)

ممنون شهین جان..توکل به خدا ...انشاالله برای خودت نی نی سالم و خوشمل 

ریزان جان چه جالب .طرف عطار خودش یه پا دکتر بوده پسblink.سونوگرافی رو هم دیده پس .نه من که سر خود انجام نمیدم .گفتم اگه بارداری من هم رشد نداشت و متوقف شد ببینم چجور دارویی مصرف کردی واسه اش ....اصلا همچین داروی بدمزه ای رو من با این ویارای شدید میتونم بخورم.فعلا که حداقل روزی 6..7 بار حالم بهم میخوره....امروز کپسول زنجبیل خوردم صبح حس میکنم بهترم .خواهرمم بارداره دکترش واسه تهوع بارداری بهش گفته بود کپسول زنجبیل میتونه استفاده کنه...خیلی تهوع اذیتم میکنه.دکترم میگفت اگه قرار به سق8ط بشه باید بری بیمارستان بستری بشی و مابقی ماجرا...اما من همش میگم خدایا اگه خیر نیست ادامه بارداریم نیفتم تو بیمارستان و بستری شدن خود بخود تموم بشه 

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۷/۱۱/۲ ۱۴:۵۵:۵۳
(ویرایش)

ارکیده جان اگر خدای ناکرده خواستی سقط کنی داروی گیاهیش بومادران،مریم گلی،تخم شوید و رازیانه... اینا رو من بعد از اینکه داروی عطاریم تموم شد و مرخص شدم خوردم که چیزی نمونه اما خیلی بدمزس با نبات زیاد دم می کنم روزی دو بار میخورم.اونی که عطاری تجویز کرد خیلی بیشتر از اینایی که گفتم بود😖😖😖

ان شااله هر چی که ب صلاحت هست اتفاق بیفته

دخترا برام دعا کنید فردا میرم سونو بگه چیزی دیگه نمونده باشه

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۱۱/۳ ۱۲:۵۳:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۶ ۱۲:۴۶:۲۴
(ویرایش)

سلاااااااااااااااام چطورین؟؟/

ارکیه جون خوبی؟؟

چقد سخته با ی بچه کوچیک باز ادم ویارم داشته باشه عزیزدلم....زنجبیل گرمیه ایرادی نداره برا بارداریت؟؟زیاد نخور

ان شالله که خوشگل خانم صحیح و سالم میاد بغلت جفتشونو ی دفعه بزرگ میکین خیالت راحت میشه....سالم وسلامت باشی خوشگلم خداروشکر کن که دامنتو سبز کرده بازanim2-40

۱۳۹۷/۱۱/۳ ۱۲:۵۴:۲۵
(ویرایش)

روشا بچه بهتره سرما خورده بود؟؟؟

خودت خوبی؟؟دردات رفع شد؟؟دیگه رو به راهی؟رو به رشدی؟؟anim2-25r30wi

۱۳۹۷/۱۱/۳ ۱۲:۵۶:۲۳
(ویرایش)

ترنم چطوری؟؟

حرص نخور خواهر عیب نداره.....ول کن اونجا هم چیز خاصی نمیگن همش انگشت میکنن هموanim2-25r30wi

چخبرا عزیزم؟؟زندگی بر وفق مراد هست؟؟خوب سرویس میدی ایا ؟؟

کم و کسری داری اونور درخدمت باشمanim2-25r30wianim2-40

۱۳۹۷/۱۱/۳ ۱۲:۵۹:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۱۹:۱۷:۵۱
(ویرایش)

سلام نه گلم نمیرم اصلا تو گروه 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

شهریور 1398
ج ش ی د س چ پ
1234567
891011121314
15161718192021