تعداد بازدید : 510551
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۶/۲۶
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۱/۳ ۱۳:۰۶:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۱۹:۱۷:۵۱
(ویرایش)

سلام دلارا جونم خوبی عزیزم نه بابا سرویس نمیدم شوهره میاد خونه خسته میخوابه منم که دیگه خوابه کاریش ندارم خخخخ

۱۳۹۷/۱۱/۳ ۲۱:۲۴:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۱ ۱۵:۲۴:۴۰
(ویرایش)

سلام دخترا

خوبید

چه خبرا

ارکیده جان چطوری؟ هفته چندی الان؟

روشا جون خوبی؟ باراد جان خوب شد؟

من امروز سونو رفتم خداروشکر همش دفع شده بود و چیزی نبود دیگه😊

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۱۱/۴ ۰۹:۱۹:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۶ ۲۲:۰۷:۱۴
(ویرایش)

سلام ریزان جون چه خوب خداروشکر . ان شاالله چند ماه دیگه میری اقدام و بزودی بارداری رو تجربه میکنی . امیدوارم بارداریمون با هم باشه . وتلافی دفعه قبل در بیاد 

روشا جون گل پسر حالش خوب شد ؟ بیا خبرش رو به ما بده ؟

ارکیده جون همچین میگی من یکی دارم انگار ۶ تا بچه داری دختر . یکی کمه دوتا خاطر جمعه عزیزم 

یارب
۱۳۹۷/۱۱/۴ ۰۹:۴۰:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۴ ۱۳:۵۲:۱۹
(ویرایش)

خدا رو شکر ریزان جون

خوشحال شدم

انشالله به زودی یه بارداری خیلی خوب داشته باشیvalentineflower

۱۳۹۷/۱۱/۴ ۱۱:۵۱:۲۷
(ویرایش)

سلام دخترا خوبین

رها جان ان شااله بزودی باردار بشی عزیزم.تاپیک دورهمی اقدامی ها مخصوص خانم های اقدامی هست دوست داشتی ب اونجا هم سر بزن و تجربیاتشون رو بخون.اینجا تقریبا متروکه س خواهر جان😊

ممنون نیلو جان.ان شااله شما هم یک دوره بارداری سالم رو تجربه کنی😘😘

فدات شهین جان ایشالا این دفعه با هم باردار بشیم و نی نی سالم خدا بهمون بده🌷😘

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۱۱/۴ ۱۳:۰۵:۴۷
(ویرایش)

سلام دخترا خوبین

رها جان ان شااله بزودی باردار بشی عزیزم.تاپیک دورهمی اقدامی ها مخصوص خانم های اقدامی هست دوست داشتی ب اونجا هم سر بزن و تجربیاتشون رو بخون.اینجا تقریبا متروکه س خواهر جان😊

ممنون نیلو جان.ان شااله شما هم یک دوره بارداری سالم رو تجربه کنی😘😘

فدات شهین جان ایشالا این دفعه با هم باردار بشیم و نی نی سالم خدا بهمون بده🌷😘

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۱۱/۵ ۱۹:۲۴:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۵ ۲۰:۴۳:۱۷
(ویرایش)

سلام دوستان

ممنون دلارا جان..من که اصلا حوصله بچه دیگه ندارم چی بگم خیلی هم گریه زاری کردم حتی یه نفرو پیدا کردم داروی سقط اصل از امریکا میفروشه میخواستم بگیرم تا ساک بود تمومش کنم شوهرم ول کن نیست میگه خدا خشمش میگیره و ...کلا خولم کرده هی میگه تا سونوی قلب صبر کن فوقش مدارکتو میبریم پزشکی قانونی و گواهی دکتر اورولوژی که سیتی اسکن کردی هم میبریم ببینیم چی میگن گفتم واسه این چیزا مجوز سقط نمیدن و ...خلاصه کلی کل کل و ...آخرم کوتا اومدم .واقعا هم سخته دیروز فشارم 9 بود حالم اصلا خوب نیست همش حالت تهوع و ...ضعیف شدم بچه کوچیکم دارم ..تازه قندم یکم بالا بود 98(واسه بارداری بالاست) بود دکتر واسم آزمایش شربت گلوکز نوشت نتونستم انجام بدم حالم بهم خورد یجور دیگه با تست قند داره آزمایشم میکنه..یسره به شوهرم میگه چقد تو بدی ههههههه

ریزان جان فردا 7 هفته ام تموم میشه... الان دیگه راحت شدی؟ درد و ...نداری؟ تهوع چی؟ من آرزومه مثه یه آدم عادی بتونم کارامو کنم و غذا بخورم همش حالم بده و بهم میخوره

شهین جان 1 بچه این دوره زمونه به اندازه 6 تا بچه قدیمی هاست .دیگه چی بگم واسه من همون یدونه کافی بود حالا شاید یکی چنتا بچه دوست داشته باشه 

رها جان خوش اومدی .

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۷/۱۱/۵ ۱۹:۴۸:۱۰
(ویرایش)

سلام ارکیده جان.نه دیگه درد ندارم.اصل دردم همون اولش بود که میخواست بیفته تا افتادن اون تیکه آخر.وقتی افتاد راحت تر شدم بعدش دردهای خفیف داشتم اما دیگه تموم شد.از وقتی سقط کردم ببخشید موقع دفع همچین تیر میکشه مقعدم حتما باید خودمو برسونم دستشویی.هنوز نزاییده ریق و پیقم در شده😆😆 من اصلا تهوع نداشتم فقط نگران این بودم کارم ب کورتاژ نرسه

ارکیده دیگه ناراحت نباش کار خداست.اگر الان بچه میخواستی تا ده سال دیگه هم میرفتی اقدام بهت نمیداد😆😆 حالا که داده دو دستی بچسب که همین برات عزیزتر میشه.برات دعا می کنم دیگه اون دردسرای بارداری اولتو نکشی و به سلامت تموم بشه این دوران.بازم میگم ان شااله هرچی بخیر و صلاحت هست اتفاق بیفته اگر موندنی هست خدا بهت توان و سلامتی بده از پسش بربیای

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۱۱/۶ ۱۱:۲۷:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۱۶ ۱۹:۰۶:۵۵
(ویرایش)

شهین جون خوبه تا دیروز خودت هم تو گروه بودی

تمام جیک و پوک مارو شنیدی و از همه چیمون خبردار شدی، حالا گروه قابل اعتماد نیست؟؟ 

بچه ها اتفاقی پیامت رو اینجا دیدن و‌کلی ناراحت شدن، ازینکه شخصیتت رو‌اینجوری رو میکنی. 

من تونستم بیام توی سایت و‌ازطرف اونا هم جواب میدم.

عکس مشروبای یکی از بچه ها رو‌دیدی بهت برخورد؟؟ فقط میتونم بگم هرکسی عقیده و نظر خودش رو داره و هرکسی خدا رو واسه خودش یکجور داره، 

تو اکه هیلی نکرانی توی سایت هم نباید بیای یا اینکه فقط بیای اینجا امار بچه ها رو بگیری از خودت هیچی نگی

موفق باشی 

خدای مهربونم پناه روزهای سخت من.. هوای منو فرشته کوچولو رو داشته باش
۱۳۹۷/۱۱/۷ ۰۱:۲۶:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۵ ۲۰:۴۳:۱۷
(ویرایش)

سلام دوستان

شهین جان خوبی؟ عیبی نداره که منم تو  گروه راحت نبودم اومدم بیرون و اینجا خیلی راحتم عین خونه ام میمونه خخخخ از فروردین 95 اینجام..کلا من هر جا راحت نباشم لفت میدم و در افق محو میشم anim2-25r30wi...قبلا یه تاپیک دیگه اینجا بود عضو بودم با اونا هم خیلی حرف میزدیم کر کر خنده بوده همشون ناپدید شدن هههههه نمیدونم کجان 

ریزان جان خداروشکر پس الان دیگه راحتی...انشاالله بهترم میشی چن وقت دیگه هم میری اقدام با موفقیتblink..وای منم از کورتاژ بدم میاد و و میترسم...راست میگی دقیقا اگه بچه میخواستم ومنتظر بودم حالا اصلا نمیشد کلا این دنیا بر این مبناست هر چی که نمیخوای میشه اونی که میخوای نمیشه ههههه...مرسی از دعات واقعا خدا کنه اگه قراره ادامه پیدا کنه راحت باشه اینبار....ببین این که میگی تهوع نداشتی اونطور که من شنیدم تهوع بارداری زمانی شروع میشه که اندام های جنین شروع به رشد میکنه چون بارداریت پوچ بوده و جنین نداشته که بخواد اندامهاش تشکیل بشه تهوع هم نبوده برات البته خود بالا رفتن بتا هم تهوع میده ...والا من که مردم دیگه واقعا کاملا حس میکنم ضعیف شدم نسبت به بارداری اولم خیلی بیشتر اذیت میشم مخصوصا که فاصلشون کمه هنوز بدنم توان قبلشو به دست نیاورده..حالا خواهرمم بارداره فک کنم 10...11 هفته ست خییییلی ویارش کمه ماشاالله.. اصلا مثه من نبود ...

راستی دیشب حالم خیلی بد شد این چن وقت هیچی نمیتونستم بخورم دیشب دیگه هم عصبی بودم هم کلافه حالمم بد بود خیلی ..نصفه شب رفتیم اوراژانس بیمارستان ضعف زیاد داشتم از بس تهوع داشتم دیگه سرم زدم آمپول ضد تهوع و واسه معده هم توش زد ....کلی هم غصه میخورم حساس شدم حسابی چون من قبل بارداریم خیلی استرس داشتم رفتم روانپزشک بهم یه سری دارو داد ضد اضطراب و ...بعد تا بتا مثبت شد رفتم پیشش گفت باید داروتو قطع کنی و نمیشه لااقل تا 3 ماهگی نباید دارو بخوری منم نخوردم ولی کلا اینجور داروها هم یدفعه نباید قطع بشن بدن عادت کرده بهشون قطع میشن آدم میره تو فاز حساسیت و اضطراب

روشا جان چه خبر؟ کجایی؟؟ خوشگل پسر چطوره ؟؟؟

بچه ها ..دلارا جان از چکامه چه خبر؟ خوبه؟

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۷/۱۱/۷ ۱۰:۵۵:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۶ ۲۲:۰۷:۱۴
(ویرایش)

سلام ارکیده جون ؛ خوبی عزیزم ؟ امیدوارم زودی تهوع وسختی هاش برات تموم بشه . خواهر منم دوتا بچه پشت هم بافاصله یکسال وده ماه خدا بهش داد خیلی براش سخت بود ولی پسرهاش جدا از وقتی هایی که دعوا میکنن باهم میخوابن باهم بازی میکنن انقدر که خواهرم میگه نمیشه یکجا رفت آن یکی نباشه دق میکنن از دوری هم . میگه یکموقع صب یکسشون زود بیدار بشه آن یکی رو بیدار میکنه . سختی زیاد داره ولی از چند جهت خوبه که پسرت تنها نیست همبازی داره و اینکه باهم بزرگ میشن و...حالا بازم هرچی خودت صلاح میدونی بالاخره سختی هاش پای خودت هست . 

یارب
۱۳۹۷/۱۱/۷ ۱۲:۲۰:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۶ ۱۲:۴۶:۲۴
(ویرایش)

سلام دخترا چطورین؟؟

ارکیده باز همینی که داری از سقطش حرف میزنی انقد برات عزیز میشه که دلت نمیاد ی خط رو دستش بیوفته چه برسه به مرگش فکر کنی...هرچی باشه بچته از پوستته از خونته از گوشتته و داره از وجودت استفاده میکنه برای حیاتش وابسته به توعه که مادرشی و بدون تو ضریفه و ضعیف عزیزدلم...من خودم بچه ناخواسته بودم حتی 7 ماهگی کارشون به کورتاژ رسید ولی باز پشیمون شدن وقتی دکتره منو نشونشون داد و گفت که این ی دختره کامله که الان میتونه بدنیا بیاد مادرم منو دید قند تو دلش اب شد بزار تکون بخوره بزار ببینییش انچنان مهرش به دلته که نگو....دوست من شیر به شیر باردار شد رفت سقط ولی دکتر گفت چون تازه زایمان کردی و بلافاصله باز باردار شذی بسیار خطرناکه و ما سقط انجام نمیدیم و اون مجبور شد بارداری رو ادامه بده الان دخترش بدنیا اومده و یک ماهشه و ی دختره یک ساله داره هرروز از دختر دومش میگه و از نازش میده....

اصلا به سقط فکر نکن که خدا واقعا قهرش میگیره من مغتقدم واقعا و دیدم....

به رزق و روزی فکر کن که فندقت قراره به خونتون بیاره....ان شالله تکون که بخوره همه این تهوع ها خوب میشه....نگران نباش عزیزدلم

۱۳۹۷/۱۱/۷ ۱۴:۳۲:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۸ ۱۱:۵۱:۴۷
(ویرایش)

سلام دوستان،من تازه عضو اینجا شدم،هفت ماهه حامله ام ،من سرمای شدید خوردم شوهرمم زیاد دکتر رفتنو دوس نداره خیلی گلوم درد میکنه چیکار کنم😢😷

۱۳۹۷/۱۱/۷ ۱۴:۳۴:۱۷
(ویرایش)

سلام دوستان،من تازه عضو اینجا شدم،هفت ماهه حامله ام ،من سرمای شدید خوردم شوهرمم زیاد دکتر رفتنو دوس نداره خیلی گلوم درد میکنه چیکار کنم😢😷

۱۳۹۷/۱۱/۷ ۱۶:۰۶:۴۷
(ویرایش)

.ممنونم خانومی از راهنماییت😘😍

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

شهریور 1398
ج ش ی د س چ پ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728