تعداد بازدید : 587255
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۵/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۱/۷ ۱۶:۰۶:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۵ ۰۰:۵۹:۵۶
(ویرایش)

.ممنونم خانومی از راهنماییت😘😍

۱۳۹۷/۱۱/۸ ۰۹:۱۵:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱ ۱۲:۱۳:۰۶
(ویرایش)

سلام علیکم بچه های اینور محلanim2-40anim2-25r30wi

چطورین؟؟

۱۳۹۷/۱۱/۸ ۲۲:۴۴:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۲۶ ۲۱:۰۳:۴۲
(ویرایش)

سلام دوستان

ممنون دلارا جان...مرسی از دلگرمیت ....توکل به خدا...انشاالله بتونم تحمل کنم ...بیشتر میرم خونه مامانم اونجا آرومترم خواهرمم هست میاد اونجا اونم بارداره 12 هفته بچه اولشه.. محیط اونجا برام شادتره پسرمم با خاله و داییش و مامان و بابام بازی میکنه آرومتر میشه و من راحت ترم...

راستی امروز رفتم سونو قلب تشکیل شده بود و ضربان میزد تو سونو 7 هفته و دو روز بود...

شهین جان مرسی انشاالله برای خودت بزودی اون موقعی که دوست داری...اگه نی نی دومم بیاد با هم 2 سال و نیم فرق سن دارن ..

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۷/۱۱/۹ ۰۰:۲۳:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۲۷ ۲۰:۰۲:۲۱
(ویرایش)

خیلی خوبه بیشتر برو پیش خانوادت تا هم کمکت باشند هم خواهرت هم حامله هست حس مشترکش بیشتر به آدم کمک میکنه تا سختی ها رو تحمل کنه . دو سال ونیم فاصله من وخواهرم چه جالب بسلامتی عزیزم. توکل بخدا . واقعا الان بارداری سالم وبچه سالم نعمته میدونم سختی زیاد داره ولی توکل بخدا. ممنون از دعای خوبت . منم دلم میخاد یکبار حامله بشم و دوتا رو بیارم راحت بشم انقدر که از بارداری بدم آمده .خداروشکر که صدای قلبش هم شنیدی مبارکه عزیزم .

یارب
۱۳۹۷/۱۱/۹ ۰۹:۱۰:۱۹
(ویرایش)

سلام صبحتون بخیر عشقولیاااااااااا

ای جاااااااااااااااااااااانم خاله ضربان قلب کنجدیشو قربون بشههههههههه.....خیلی مبارکه ارکیده جون چه جالب خواهرت بارداره کلی اطلاعات رد و بدل میکنید باهمدیگه ....جفتتون بسلامتی بغل بگیرید خوشگلاتونو عزیزم....کار خوبی میکنه فندقت رو بزار بمونه لااقل یکم خودت استراحت میکنی انرژی میگیری عزیزدلم

۱۳۹۷/۱۱/۹ ۱۴:۲۸:۱۳
(ویرایش)

دلارا جان , شهین جان ممنونمvalentine

انشاالله سالم باشین و شاد...

حالا تا ببینیم تو غربالگری ها چی پیش میاد و چجوری پیش میره بارداریم

آره شهین بارداری های الان واقعا سخت هستن منم از سر پسرم خیلی از بارداری بدم اومد بسکه اذیت شدم..الانم میگم اگه قسمتم بود دو تا بچه داشته باشم ای کاش همون سری قبل دو قلو میشد و تموم میشد ولی چه میشه کرد دیگه قسمت هر چی بخواد بشه میشه اریش نمیشه کرد

دلارا جان آره با خواهرم اطلاعات هم رد و بدل میکنیم اصلا هیچوقت فکرشو نمیکردم موقعی که خواهرم باردار بشه باز منم باردار باشم دقیقا تو یه زمانhappy..یه ماه فاصلمونه و خواهرم یه ماه زودتر باردار شده...

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۷/۱۱/۹ ۱۵:۱۶:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلام دخترا خوبین

ارکیده جان حسابی مبارکت باشه ان شااله ب سلامت این دوران رو بگذرونی..حالت چطوره هنوز تهوع داری؟؟به به خاله هم داری میشی😍😍

دلارا تنبل تو هم زود باش ی نی نی برامون بیار کوفتت بشه😅😅

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۰۳:۰۶:۲۹
(ویرایش)

ممنون ریزان جان...انشاالله بزودی واسه خودتvalentine...تهوعم بهتره منتها با قرص دمیترون که میخورم بهتر شدم والا خیلی افتضاح بود هیچ قرص و دارو و ...روم اثر نکرد بجز این...اونم دکترم میگه زیاد استفاده نکن....کلا اشتهام کمه قشنگ مثه بارداری قبلیم.. انگار گنجایش معده کم میشه اوایل بارداری...فقط فرقش اینه که تو این بارداری باید با بازیگوشی پسرمم سر کنم دیگه سختیش بیشتره واقعا اونم این وروجک..آره دیگه اولین باره خاله میشم کلا هیچ نسبتی رو تا بحال تجربه نکردم خاله عمه و ... و ...فقط دارم زرت و زرت مامان میشم خخخخ...

بچه ها من یکم قند ناشتام بالا بود و فعلا دکترم داره با دستگاه تست قند آزمایشم میکنه بهم گفته روزانه ناشتا و ...چک کنم ببینم اوضاع چجوریه امروز ناشتا 87 بود...کلا مثکه تو بارداری باید زیر 90 باشه...خلاصه دعا کنید قند مند نگیرم...

ولی هر کدوم قصد نی نی دار شدن دارین زودتر بیارین باور کنید بارداری سخته همش بالا پایین داره منم از دور که میدیدم قبلا فک میکردم خیلی راحته و  مشکلات بارداری بقیه رو میدیدم فک میکردم برا من اینجوری نمیشه. سن هم هر چی بالاتر میره بدن ضعیفتر میشه بیشتر واکنش نشون میده و مریضی رو مریضی میاد..دیگه تا زیر 30 سال هستین نی نی بیارین خیال خودتونم راحت کنید خخخخخ. الان وقتی بارداری بقیه رو میبینم  میگم باز صد رحمت به اوضاع خودم لااقل یه بچه آوردم درسته خیلی سخت بود  اما تا آخرش بالاخره پیش رفت و بچه سالم بدنیا اومد...خلاصه به این چیزا هم فکر کنید از آدم دور نیست زودتر تا بدن توانشو داره نی نی بیارین بهتره 

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۰۹:۰۳:۴۹
(ویرایش)

سلاااااااااااااااااااااام دختراااااااااااااا صب بخیییییییییییییییر...چطورین؟؟/

روشاااااااااااااا کجایی؟؟فسقلی خوبه؟؟

ارکیده جون ان شالله که هیچ مشکلی پیش نمیاد عزیزدلم.....

ریزان فعلا یکم دسته گل به اب دادیم ببینیم ریشه میزنه یا بخیر میگذرهanim2-25r30wi

۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۲۳:۵۰:۲۸
(ویرایش)

سلام دوستان اخرین سونوگرافی هفته چندمه؟ب من دکتر گف سی وشش ولی هرکس ک میبینم یک چی میگه،من چ کنم؟sad

۱۳۹۷/۱۱/۱۲ ۰۰:۵۴:۲۳
(ویرایش)

سلام دوستان 

ممنون دلارا جان بوووس

زیبا جان سونوگرافی هر موقع دکترت میگه و برات نوشته انجام بده خودش سر موقع برات مینویسه 

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۷/۱۱/۱۲ ۱۳:۱۳:۱۹
(ویرایش)

ممنونم ارکیده جان پس خیالم راحت باشه؟

۱۳۹۷/۱۱/۱۲ ۱۳:۱۳:۳۶
(ویرایش)

۱۳۹۷/۱۱/۱۲ ۱۳:۱۳:۵۴
(ویرایش)

۱۳۹۷/۱۱/۱۳ ۰۴:۱۴:۱۷
(ویرایش)

آره زیبا جان نگران نباش..تا آخرش رفتی دیگه ...معمولا دکترا سر موقع خودشون سونو رو مینویسن .بعدم روش همه دکترها یجور نیست...سونوهای اصلی همون سونوی جنین و قلب ..سونوی غربالگری اول و سونوی آنومالی هست که تا قبل 18 هفته انجام میشه...بقیه مواردو خود دکترت با توجه به شرایط جسمی خودت و نی نی تو زمان مناسب مینویسه و انجام میدی .معمولا اواخر هم یه سونو مینویسن یه تخمینی از وزن جنین هم توش هست که خیلی هم دقیق نیست وزن برا من که اینجوری بود...من بخاطر مشکلاتی که تو بارداری قبلیم داشتم مداوم ماهیانه یا کمتر سونو میشدم اما خوب اگه یکی مشکلاتش کم باشه ممکنه کمتر سونو بنویسن براش

خدایا شکررررررررت
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

شهریور 1399
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران