تعداد بازدید : 503225
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۵/۲۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ ۱۴:۳۸:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲۷ ۱۷:۲۲:۳۲
(ویرایش)

آره ارکیده راست میگی حاملگی تو سن پایین بهتره و کلا فاصله بین بچه ومادر کم باشه بیشتر همو درک میکنن ولی متاسفانه سن ازدواج رفته بالا . من که دلم میخاست بعد ۳ سال بیارم که نشد حالا ان شاالله بعد عید .

ولی خوشبحالت ارکیده حداقلش اینکه راحت باردار میشی .انشاالله بسلامتی ومبارکی باشه برات عزیزم

یارب
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ ۰۰:۲۶:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۸ ۱۱:۵۱:۴۷
(ویرایش)

مرسی ارکیده عزیزم،واقعن ذهنم درگیر بود

ممنونم ازت😍valentine

۱۳۹۷/۱۱/۱۴ ۰۹:۰۲:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲۷ ۱۰:۵۴:۴۴
(ویرایش)

سلام دخترا چطورین؟؟؟؟؟

باردارا بی بارا فندق دارا چخبر؟؟

۱۳۹۷/۱۱/۱۴ ۱۳:۰۸:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۱۹:۱۷:۵۱
(ویرایش)

سلام شهین جون خیلی هم راست گفته گروهتون قابل اعتماد نیست حقیقت تلخ به ادما برمیخوره

۱۳۹۷/۱۱/۱۴ ۱۹:۳۶:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۰ ۱۱:۲۶:۵۸
(ویرایش)

سلام به همه 

حسابی دلم براتون تنگ شده بود 

سر حرفایی که زده شده اومدم حقیقت 

شهین جون، تو که توی اون گروه گاها حضور داشتی چرا پست سر همه ما حرف زدی؟ 

تو اگه به هر چی اعتقاد داری دمت گرم اعمالت رو بجا بیار ! 

همیشه به افکار و اعتقادات همه احترام گذاشتم !  

قضاوت می کنی ، اعتقادات شخصیت رو تحمیل می کنی ، قبول نکنه کسی پشت سرشون حرف میزنی! 🤔 مطمینی که اعمالت رو درست بجا میاری؟ اونایی که ادعایی تو مسلمانی ندارن از تو خیلی بهترن! 

بعدم ترنم جون 

همه اینجا میدونن یه شخصی بود به اسم حبیب که خیلی شدید مزاحمت می‌کرد! ما بخاطر همین خیلی حساسیت داریم به ورود افراد ! عکسامون رو میذاریم زندگی روزمره و ... 

بعدم همین الان ببین ، شهین ! دوست و معتمد ما ! آخرش چی شد؟ ولی ما همه رو با هم قضاوت نمی کنیم! 

اگه راجع به تو به توافق نرسیدیم تو گروه ، بخاطر این بوده که واقعا چیزی ازت یادمون نیومد ، هیچی! و این حق رو داریم بخاطر امثال حبیب مراقب باشیم! 

و در نهایت ؛ 

خیلیییییی ناراحتم از این قضاوت ها! 

منتظر باشید تا جایی قضاوت بشید! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ ۱۹:۳۸:۴۸
(ویرایش)

جیمز الان ۱۵ ماهشه 

از یه سالگی کلاس پیانو میره 

خیلی شیطونه 

دلم برای تک تکتون تنگ شده 

ببخشید خیلی وقت بود نتونسته بودم بیام 

واقعا خیلی سخت بود برام با بچه و کارای اینجا 

الان سرم خلوت تره 

سعی می کنم بیشتر بیام

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ ۱۰:۰۷:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲۷ ۱۷:۲۲:۳۲
(ویرایش)

سلام ملیکا جون 

من به دوستمون گفتم میخاهی بری تو گروهی که نمیشناسیشون بهتر بیا اینجا . همونطور که شما به آن اعتماد نداشتید منم بهش گفتم چطوری میخاهی اعتماد کنی وبری تو گروهی که نمیشناسیش .

من کسی رو قصاوت نکردم و اصلا اصلا راجع به حرفهایی که تو گروه به هم زدیم نگفتم 

اما خودتون مث فریبا وشما آمدید اینجا از عقایدتون میگید . خدا شاهده که من اینجا یک کلمه هم راجع به شماها حرف نزدم واینکه چرا از گروه آمدم بیرون . 

اما حرف آخر بدون شما ها بیشتر منو قضاوت کردید و هرجی خواستید گفتید ولی من سعی کردم سکوت کنم الان هم به حرمت دوستی که بود جواب دادم وگرنه برام مهم نیست چی راجع به من فکر کردید ومیکنید . 

فقط بهت توصیه میکنم پیام منو به دوستمون حتما برو بخون.

یارب
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ ۱۰:۱۵:۴۸
(ویرایش)

من پیامت رو خوندم که شوک شدم 

اینا اصلا قابل اعتماد نیستن و ...

همون بهتر که نری و .... 

من حالا پیامت رو پیدا کنم دقیق می نویسم چی گفتی 

یا عکسش رو می فرستم برات 

باری به هر جهت ! بد کردی! عین بچه ها ! 

اصلا ازت توقع نداشتم ! 

چه از واکنش اولیه ات و چه تا الان ! 

پری رو قضاوت کردی! و بعد همه متهم ! 

بعدم پشتمون حرف زدی! 

فقط این بحث همینجا تموم بشه لطفا! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ ۱۸:۴۴:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲۴ ۲۳:۱۵:۲۹
(ویرایش)

سلااااام به همه 

خوبین دوستهای گلم ؟ ببخشید خیلی وقت بود که نیومده بودم . باراد شدید سرما خورده و سرماخوردگیش متاسفانه بدتر شده ، خس خس سینه ، سرفه ، عطسه 😢😢  ... دکتر هم بردمش میگه نوزاد تو این سن هیچ دارویی نداره فقط اسپری آب نمک بهش داده . دلم براش خیلی میسوزه . 

همش تقصیر من و باباش بود بهش سرما دادیم .

خلاصه که نمیدونم چیکار کنم تا بهتر بشه .

ارکیده جوونم از ته دلم بهت تبریک میگم خدا را شکر که قلب نی نی تشکیل شده 🙏 انشالله یه بارداری خوب  رو این دفعه تجربه میکنی 🙏  مراقب خودت و نی نی خیلی باش . خیلی خوبه که خواهرت هم بارداره انشالله بارداریت همش لذت باشه و خوشی 🙏🙏 

ریزان جون تو چطوری خوبی ؟ خدا را شکر که دیگه چیزی داخل رحمت نمونده و همش دفع شد . انشالله تو هم چند ماه دیگه باردار میشی و یه نی نی ناز خدا میزاره تو دلت . خودت رو این مدت تقویت کن و رحمت رو گرم نگه دار و از سردیجات پرهیز کن .

دلارا جون تو خوبی ؟ عزیزم مرسی که جویای حال من و باراد هستی . باراد که سرمای شدید خورده و شب تا صبح بیداره ، روزها هم خوب نمیخوابه . 

من هم خوبم خدا را شکر بهترم ، من هم سرماخوردیگم همچنان ادامه داره و خوب نمیشم 😥😕 الان یک ماه هست که سرما خوردم . 

وااای پیامت که خوندم نوشته بودی روبه راهی روبه رشدی چقدر خندیدم  یاد فیلم پایتخت افتادم😊 

شهین جون تو چطوری خوبی ؟ چکارااا میکنی ؟ هنوز کلاس زبان میری ؟ گلم تو هم چیزهای سرد نخور به خصوص شبها . اگه یه چیز سرد میخوری بعدش یه چیز گرم بخور  ، رحمت رو شبها با روغن (زیتون یا هر چیزی دیگه ای ) ماساژ بده . انشالله تو هم به زودی باردار میشی و یه بارداری موفقیت امیز و خوب رو در پیش رو داشته باشی 🙏🙏 

به به ببین کی اینجاست ملیکا جووون 

خوبی عزیزم ؟ چقدر دلم برات تنگیده بود . ای جاااانم چه عکسی ماشالله جیمز بزرگ شده دیگه برای خودش مردی شده از طرف من ببوسش 😘😘 

خودت خوبی ملیکا جون سلامتی ؟ همه چیز روبه راهه ؟ خوشحال شدم پیامت رو دیدم . میبوسمت 😘😘

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ ۱۸:۴۷:۱۱
(ویرایش)
خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۷/۱۱/۱۹ ۱۳:۱۷:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲۸ ۰۱:۲۱:۱۸
(ویرایش)

سلام دوستان

روشا جون ممنون از تبریکت و دعات...عزیزم پسر گلتو ببوس آخی کوچولو مریض شده انشاالله زودتر خوب بشه.خودتم میخوای یه آزمایش بده گلبول های سفیدتو ببین شاید کمه که دیر خوب شد سرماخوردگیت منم چند ماه پیش خیلی مریض میشدم تو آزم گلبول سفیدم پایین بود رفتم دکتر خون بعد آزمایش فهمید مال کمبود فریتین هست و نوع مکمل آهنم رو عوض کردم هم فریتینم بهتر شد هم  گلبول سفیدم بالا رفت....

شهین جان انشاالله زود باردار میشی و بارداری خوبی پشت سر میزاری و همین طور ریزان...

ملیکا چه عجب از اینورا اومدی ولی با توپ پر ها خخخخ ....خوبی؟ اوضاع روبه راهه؟ پسرتم ببوس

بچه ها هیشکی از چکامه خبر نداره؟؟؟؟حالش خوبه؟ جدا شد؟ حق و حقوقشو گرفت؟

از احوال خودم بچه ها من قندم 95 هست که در حالت عادی بالا نیست ولی این عدد برای بارداری بالاست و دکترم گفتم باید انسولین بزنم تو بارداری.انشاالله بعد بارداری برطرف بشه ..برای اون سیتی اسکن هم ..رفتم پزشک قانونی و همه مدارکو و سونوها و آزمایشاتمو بردم فعلا که مجوز سقط نمیدن بخاطر اشعه اما پرونده باز موند که اگه تو غربالگری و ...تا قبل هفته 19 که جنین روح نداره اگه احیانا تو سونوها نقص جنینی بود ببرم ضمیمه پرونده کنم تا تعیین تکلیف کنن منتها من سیتی اسکنم خیلی زود انجام شده( 4..5 روز بعد پریود) احتمال زیاد اثرش رو به صورت سقط خود بخود نشون میداده ...

راستی روشا جان دکتر به خواهر من گفته آزمایش سل فری انجام بده من تو بارداری قبلیم دکتر گفت نیازی نیست چون نرمال بود نتیجه آز غربالگریم ولی برای خواهرم دو نوع تریزومیا رو کم ریسک زده و دکتر گفته سل فری انجام بده خیالمون راحت بشه یادمه گفتی این آزمایشو انجام دادی چطور بود نتیجه اش؟ دکتر برای چی گفت که انجام بدی؟؟

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۱۳:۴۹:۳۱
(ویرایش)

سلااااام شهین جون 

خوبی عزیزم ؟ حتما آزمایش خون انجام میدم ، مرسی از راهنماییت عزیزم . انشالله که چیزی نیست و یه بارداری خوب رو در پیش رو داری و لذتش رو میبری . 

آزمایش سل فری رو من خودم انجام دادم ، یعنی جواب غربالگری هم خوب بود اما من از بس استرس داشتم و هی تو نت سرچ میکردم که بعضی ها جواب غربالگریشون خوب بوده اما بعد از تولد نوزاد یا سندرم داون( یا اون دو تا فاکتور دیگه که یادم نیست چی بود که تو غربالگری انجام میشد ) بچه داره ، خودم رفتم آزمایشگاه و گفتم که میخوام این آزمایش رو انجام بدم . دکترم گفته بود نیازی نیست که این آزمایش رو بدی ، اما من خودم آروم و قرار نداشتم و انجام دادم . که اون موقع که انجام دادم تو اوج بالا رفتن دلار و ... بود که اگه یادت باشه جوابی که قرار بود دو هفته ای بیاد ، بیشتر از یک ماه طول کشید تا جوابش اومد . اما خیالم راحت شد

انشالله که خواهرت انجام میده و چیزی نیست. بعضی از دکترها هم اوضاع پول هست و میگن برو انجام بده . پزشکی تو ایران یه تجارت شده . 

ولی برای اینکه خیال خواهرت راحت بشه حتما انجام بده چون اگه خواهرت مثل من استرسی باشه انجام بده بهتره چون اگه انجام نده یه چیزی مثل خوره تا آخر بارداری میخورتش . ولی نگران نباشه اکثر کسانی که این تست رو انجام میدن جوابش خوب هست ک جای نگرانی نیست انشالله برای خواهرت همینجوره و یه بارداری خوب رو در پیش رو داره 🙏🙏

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۱۷:۴۷:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۸ ۱۱:۵۱:۴۷
(ویرایش)

سلام همگی دوستان من هفته سی و سومم و دکتر برای هجده اسفند واس معاینه لگن بهم وقت داده،خیلی میترسم تاحالا معاینه نشدم،واقعن درد داره؟:توروخدا راستشو بگین خیلی فکرم درگیره،

ودر اخر اگ امکانش هس من دوس دارم تو گروهتون عضو باشم ممنون میشم جواب بدینflower

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۶:۱۶:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲۸ ۰۱:۲۱:۱۸
(ویرایش)

سلام روشا جان ممنونم عزیزمflower

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ ۰۱:۰۹:۲۹
(ویرایش)

سلام به همه 

ارکیده جون من اشتباهی شهین جون رو منشنت کرده بودم ، ببخشید عزیزم 

خدایا شکرت 🙏🙏