تعداد بازدید : 510547
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۶/۲۶
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۰۰:۱۶:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۵ ۲۰:۴۳:۱۷
(ویرایش)

سلام روشا جون...ممنون عزیزم ...من پیامتو همونموقع خوندم...پسرت بهتر شده ؟؟؟

سلام دوستان

شهین ..دلارا..و...نیستین بچه ها کجایین؟؟؟

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۱۰:۰۳:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۱۸:۵۷:۰۷
(ویرایش)

سلام دوستان خوبین سلامتین به لطف خدای رحمان🙏🌸

ارکیده جان خوبی گلم ازت سپاسگزارم که بیادم بودی و احوالم رو پرسیدی💕دلارا دیشب بهم گفت اومدم پیام بدم رمز عبورم رو فراموش کرده بودم یهو الان یادم اومد😁

گل پسرت خوبه خداروشکر..😍بهت تبریک میگم بارداری مجددت رو ان شاالله خودت و خانوادت درپناه الله یکتا باشین عزیزم🙏🌷

روشا جون خوبی خانوووم تولد فرزند دلبندت رو بهت تبریک میگم ان شاالله درمسیر نور الله همیشه سلامت و سعادتمند باشه 🙏💕 چه اسم خوشگلی هم براش گذاشتی آقا باراد😍مبارکش باشه...

شهین جان...ریزان جان خوبین خوشگل خانوما...ملیکا بهم گفت که سقط داشتین... توکل به خدای رحمان ان شاالله سال جدید نی نی های نازتون رو بغل میکنین😍😍😘😘

نیلو خانوم عروسیت و تولدت فرزندت رو بهت تبریک میگم عزیزم درپناه الله یکتا باشین🙏🙏💕

ببخشید اگرکسی از قلم افتاد...

به لطف خدای رحمان حال من عالیه عالیییییییییی...خداروهزارمرتبه شکر همه ی کارهام به خوبی ردیفن.....🙏

بازهم سپاسگزارم که بیادم بودین.🙏💕💕

اگر بتونم بازهم بهتون سر میزنم دوستای خوبم😘😘🌷

درپناه الله یکتا شادو سعادتمند باشید🙏🌷🌷🌷

تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

نمیشود که نتوان تحملش کرد!

شدنی ها را انجام ده و تمام

نشدنی هایت را به "خداوند" بسپار...
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۱۰:۲۲:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۶ ۱۲:۴۶:۲۴
(ویرایش)

سلاااااااااااااااااااااام صبح بخیییییییییر عشقای من....روز بارونیتون بخیییییییییییرanim2-4d564ad6

۱۳۹۷/۱۲/۲ ۱۳:۴۵:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۷ ۰۲:۰۳:۰۸
(ویرایش)

سلاااامممممممممanim2-4d564ad6

کی هست کی نییییستتتتت

اوومدم باز اومدمanim2-ad54ad با ماشین بنز اومدم🚘

نامردا منو فراموش که نکردین؟؟🤔🤔🤔

چقد دلم براتون تنگ شدهههه بووود😍😘😘

۱۳۹۷/۱۲/۲ ۱۶:۲۳:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۳ ۲۰:۲۷:۵۵
(ویرایش)

سلام به همه دوستهای گلم 

ارکیده جون خودت و فندقت  خوبین ؟  گل پسرت خوبه ؟ باراد که خوب نشده ، تا الان چند بار دکتر بردمش ، امروز هم تب کرد بردیمش دکتر . 

به خدا دیشب داشتم گریه میکردم ، دلم خیلی براش میسوزه 😢 گلوش خس خس میکنه ، سرفه هم میکنه . 

چکامه عزیزم خدا را شکر که اومدی و خبری از خودت دادی ، خوبی عزیزم ؟ مرسی به خاطر پیام تبریکت ممنونم 🌹😘😘🌹 تو این مدت خیلی به یادت بودم . الهی که کارهات به خوبی پیش بره و یه زندگیه آروم و خوب در پیش رو داشته باشی . 

کارهات تا کجا پیش رفت ؟

دلارا جون تو خوبی ؟ خدا را شکر شیراز هم بارون خوبی اومد ، چه میکنی ؟ 

زیبا جووون واقعا خودتی ؟!!! این همه مدت کجا بودی دختر !!!! ما همه خیلی به یادت بودیم . تو ما رو فراموش کرده بودی . رفتی سر خونه و زندگیت به سلامتی ؟ 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۷/۱۲/۲ ۱۶:۲۵:۰۸
(ویرایش)
خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۷/۱۲/۲ ۱۹:۴۰:۵۸
(ویرایش)

سلام روشا جونممم😍اره عزیزم خودمم..

والا خیلی مشکلات اتفاقا و جریانات پیش اومد که نتونستم بیام..اره عزیزم بلاخره اومدم خونه خودم🙊🙈

وووییی فک کنم پسمل گلت بدنیا اومده اسمش باراده؟؟خدا سلامتش کنهه😍😍خودت چطوری؟

از بچها چخبر آوا دلارا ریزان و...همشون خوبن؟؟

۱۳۹۷/۱۲/۳ ۱۲:۴۵:۲۲
(ویرایش)

سلااااااام 

به به پس به سلامتی رفتی خونه خودت ، مبارکه عزیزم انشالله عاقبت بخیر بشی . 

یه کم از خودت بگو این مدت چیکارا کردی ، کی عروسی کردی ؟ شوهرت سربازیش چی شد ؟ کی تموم میشه ؟

آره عزیزم نی نیم به دنیا اومده و اسمش باراد هست 

قربونت عزیزم 😘 انشالله روزی خودت باشه هر وقت که دوست داشتی 🙏 

بچه ها یه گروه تو تلگرام تشکیل دادن و همه بچه ها اونجا هستن . دلارا و ریزان و ارکیده و شهین اینجا هستن . من هم دلم برای بچه ها تنگ شده ... برای حرف زدن باهاشون . خیلی وقته میخوام برم تو گروه تلگرام و هیییی نمیشه . 

شهین جون و ریزان جون شماهاااا کجایییین خوبین ؟ چرا کم پیدا هستین ؟

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۷/۱۲/۳ ۱۵:۱۶:۱۱
(ویرایش)

فدااات بشم عزیزم😍😍

خودمم بعد اینکه از اینجا رفتم حرف و حدیث و بحث پیش اومد خودم و شوهرم خیلی داشتیم سختی میدیدیم یکیم بود که ول کن شوهرم نبود خیلی مزاحمت ایجاد مبکرد اذیتش میکرد سرمون گرم اون شد شکایت و دادگاه و...بعدش پدرشوهرم اینا تصمیم گرفتن عروسیمون رو بگیرن تا دیگه بعدا اتفاقی نیوفته کع پشیمونی بار بیاد..خلاصه درگیر خرید جهازیه شدیم کمرشکن بود بخدا یه چیزای اصلی رو گرفتیم یه چندتا خورده ریزها مونده بود که بعد عروسی کم کم اونارم خریدیم.😊😉

خونه هم فعلا مستاجریم ماشین رو فروختیم دادبم به رهن خونه نقلی و کوچیکه ولی همینکه اومدم سر خونه زندگیمون خیلی راحت شدم.۱۶آذر عروسیم بود😁😁

تازه تازه تونستم با شرابط کنار بیام..سربازی‌شوهرمم هست دیگه سال بعد انشالله تموم میکنه و هنچنان درگیر مشکلات مالیم..چهل روز یبار اونم دو روز میتونه بیاد مرخصی..دو هفته یبارم شبانه میاد از ساعت نه شب تا شیش‌صبحه..خیلی توی فشاره بعد سربازیشم باید دنبال کار باشه..خدا کنه پیدا بکنه.

انقدری تو این چندماه عذاب کشیدیم که گفتنی نیس ولی خوب خداروشکر فعلا حال دلمون خوبه😘😘😘

ای جوووونمممم خداحفظش کنه مراقبش باشیا پسمل گلمونو..خودت چطوری؟اذیتت نمیکنه نی نی کوچولو؟مامان خوبی باشیا براش..بابا جونش چی رابطتون خوب شده؟

خواهرشوهرم بهم گفت سمیرا بهش گفته گروه باز کردن تو تلگرام ولی من نمیتونم بیام که😔😔😔شوهرم اصلا خوشش نمیاد اسمشم بیارم خیانت مبدونه منم هیچوقت خیانت نمیکنم بهش..

رمز اکانتمم فراموش کردم با یه اکانت جدید اومدم اینجا😅

کیا مامان شدن کیا نشدن؟اوووف چقد عقب موندم از همچی..

آهااااایی بچهاااا بیاین خوب من اومدماااا😂😂😂😂شما کجا رفتبن.‌

چکامه چیکار کرد روشاجونم تونست طلاق بگیره؟؟

۱۳۹۷/۱۲/۴ ۰۹:۳۶:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۶ ۲۲:۰۷:۱۴
(ویرایش)

سلام سلام به همگی 

وای وای سوپرایز شدم حسابی . به به چکامه عزیز خوش آمدی وقت کردی بیشتر بیا پیش ما. دلم تنگ شده برات دختر . دوستداشتی بهمون بگو از اوضاع واحوالت چه میکنی چه خبر؟

به به زیبا خانم گل ، خوبی ؟ مبارک باشه چه خوب که عروسی کردید ان شاالله این یکسال سربازی هم تموم میشه و به خوشی کنارهم زندگی میکنید . زیبا جون چه خوب کاری کردی آمدی اینجا پیشمون .

روشا جونم ممنون که جویای احوال من بودی عزیزم . من نبودم یک مدت مسافرت بودیم رفته بودیم بوشهر .پیشنهاد میکنم حتما حتما اگه نرفتید برید خیلی دریا وساحلهاش قشنگه مرغهای دریاییش و........ وبعدش مشغول درس زبان . آره هنوز کلاس زبانمو میرم ۲ ترم دیگه دوره ام تموم میشه . 

روشا جون ناراحت شدم باراد جون مریض شده . میگم مگه شیر خودت رو نمیخوره ؟ آخه مامانم میگه بچه اگه شیر مادر بخوره سرما نمیخوره یا کمتر سرما میخوره . دستگاه بخور سرد بخر بزار تو خونه برای سینه شون خوبه . داداش من پسرس سرماخورده بود اینکارو کرد . دکتر هم گفته بود دستگاه بخور سرد بخره . ان شاالله زود زود خوب بشه دیگه رمستون داره میره تموم میشه .

ارکیده جون از شما هم ممنون که جویای حالم بودی . برای همگی بهترین ها رو از خدا میخام 

یارب
۱۳۹۷/۱۲/۴ ۰۹:۳۹:۰۶
(ویرایش)

ارکیده جون خوبی ؟ چه خبر ؟ حالت تهوع برطرف شد؟

یارب
۱۳۹۷/۱۲/۴ ۰۹:۵۷:۵۶
(ویرایش)

سلام شهین جووونممم😍😍anim2-40چطوووری بانو😍

قربونت بشم مرسی عزیزم انشالله❤💋

یهویی یادم افتاذ گفتم دیگع برگردم به جای خودم😆که برگشتمvalentine

از تو چخبرا چیکارا میکردین من نبودم؟بهتون خوش گذشت🤔🤔

۱۳۹۷/۱۲/۴ ۱۲:۴۶:۱۴
(ویرایش)

ممنون خوبم .یک بارداری ناموفق داشتم که سقط شد . دیگه اتفاق خاصی نبود 

یارب
۱۳۹۷/۱۲/۴ ۱۴:۴۰:۲۰
(ویرایش)

ای وااااایی عزیزم ناراحت شدم خودت الان خوبی؟فدای سرت گلم انشالله سری بعد زودی باردار بشی صحیح و سالم بیاد تو بغلت صلاح نبوده حتما😍😘

سقط این موقعها خیلی زیاد شده نمیدونم چرا خواهرشوهرمم باردار بود خبر نداشته سه ماهه بوده تو شکمش مرده..

۱۳۹۷/۱۲/۴ ۱۴:۴۱:۲۰
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

شهریور 1398
ج ش ی د س چ پ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031