تعداد بازدید : 504242
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۵/۲۹
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ ۰۲:۳۷:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲۷ ۱۶:۲۱:۵۵
(ویرایش)

anim2-65d6a5d6s

باهرکس ساختیم اخرش سه صفر باختیم
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ ۰۸:۱۵:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۳۱ ۲۳:۲۶:۳۰
(ویرایش)

سلام زهرا پاره پوره 

مبارک باشه پسرت یکسال ویک ماه وسه روزش شده 😂😉

من خوبم هنوز نزاییدم حامله هم نیستم 

بابا بخر آن گوشی رو تا دیر نشده دوباره بعد عید گرون میشه ها .یکم سیاست داشته باش این چند روز که میخاد برات گدشی بخره باهاش دعوا نکن 

یارب
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ ۱۲:۳۹:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۷ ۰۲:۰۳:۰۸
(ویرایش)

وااااییی سلاام زهرا جوونم چطوری عزیزم چقدده دلم واست تنگ شده بود بخدا همش تو فکرت بودم قربونت بشم😍😍😍خوبی خوشگلم تولد سام کوچولو هم مبارک باشهloveانشالله یواش بواش یاد میگیره بدو بدو میاد میپره تو بغلت و خودت کیف میکنی و دلت غنچ میره از راه رفتنش..

گوشی الان افتضاح گرون شده لعنتی..مام برا شوهرم میخاستیم گوشیم بخریم دوبل ش یهو موند دیگه نگرفتیم.ببینیم بعد عید چه بلایی به سرمون میاد😆😆با این شرایط جامعه ادم دلش نمیاد فلانقد بده به یه گوشی.

منم که بقول خودت پاره شدم😂😂😂anim2-25r30wi🙈بلاخره رفتم سر خونه زندگیم.ولی همچنان خونه ننه بابامم😅😅

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ ۱۲:۴۱:۵۸
(ویرایش)

سلام شهین جونم anim2-40

خوبی عزیزم چند روزه نیستی چه میکنیanim2-21

روابط با شوهرخان چطوره حسنه س؟؟؟

خونه تکونی رو چیکار کردین؟؟

راستی یه سوال شما آجیل میخرین یا نه؟😂😂خیلی سوال مهمیه

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ ۱۴:۴۲:۲۱
(ویرایش)

سلام عزیزم 

ما هستیم شما مارو ریز میبینی 😂 شوخی کردما 

حمام رو شستم وسابیدم و یک اتاقمو تکوندم .هنوز کلاس زبانمو میرم حالا امتحان دارم ۲۲ بعد امتحان بقیه رو می تکونم . 

آجیل هم ما که خیلی مهمان نداریم وبیشترش مسافرت وخانه پدر ومادرمون هستیم نه که راه دور هم هستیم هیچکس عید خونمون نمیاد واسه همین هم می خریم ولی کم .

یارب
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ ۱۶:۵۴:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۳۱ ۰۱:۳۱:۱۹
(ویرایش)

سلام روزتون بخیر

زیبا جون من اولش که فهمیدم باید سقط بشه کلی گریه کردمو ناراحت شدم اما بعدش کنار اومدم و خوشحال هم هستم که خدا بچه ناقص بهم نداد😊

ان شااله شوهرت رو دیگه جابجا نمی کنن و زود ب زود بهشون مرخصی نمیدن .این شب عیدی هم تحمل کن خخخ خودت برو چادر بزن در پلیس راه تو چادر با هم زندگی کنین😆😆  

زیبا معتاد... نکن خواهر من چاق میشیا.من انقد غصه دوری شوهرمو خوردم تحرکم نداشتم همچین وزن اضاف کردم الان دارم کم می کنم💃

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ ۱۷:۰۳:۰۶
(ویرایش)

ای زهرای جرواجر بالاخره پیدات شد...خخخ .منم شارژ ندارم بهت بزنگم ولی تک بزن لااقل شمارتو داشته باشم کپک

خونه تکونیتو شروع کردی یا نه؟ آخی بمیرم برا سام دختر بیشتر احتیاط کن.راستی مهمونات اومدن؟ چتر شدن خونت یا نه؟

من هم در حال تکوندن خونه هستم ب شدت کمرم له شد از بس تکوندم این وسط مهمون داریم می کنم رسما له شد شدیدا خاب لازمم

زیبا جونی من که اصلا دوس ندارم با این وضع گرونی آجیل بخرم مخصوصا که این یکی دوماهه کلی خرج خونه و ماشین کردیم کلی ویارونه و تقویتی شوهرم خرید برام با خرج دکتر و بیمارستان .زیاد پول تو دست و بالمون نیست😖 از پس شیرینی و میوه هم بربیایم هنر کردیم😅😅 حالا تو که راحتی امسال آجیل نمیخای شوهرت خونه نیس😎

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ ۱۷:۴۶:۰۲
(ویرایش)

شهین گلی اونجوری نگو همش بفکرتم😍

منم سه روزه خونه مامانم اینام همش خونه رو جمع و جور میکنیم خونه تکونی رو شروع کرده از کمر افتادم والااااا ..مادر شوهرمم بخاد جمع کنه باید برم کمکش کنم تنهایی نمیتونن..هیچی سختتر از خونه تکونی نیست😑من فعلا دو سالی راحتم😂😂

انشالله امتخانتو تموم کنی راحت بشی همشم قبول بشی😍😍

ریزان خوشگله خوبه که خودت کنار اومدی باهاش انشاللع هروقت صلاح بود خدا بهت یه سالم و صالحشو بده😍

انشالله این عید بگذرع سال بعد عید کنار همیم😍😍 خودمم له همینش فکر میکنم برم عید ذو پاسگاهشون😂😂😂یجا میرن بهش میگن راهدارخونه ..پلیس راه خارج شهریه تخت و یخچال و .. هست همه چی هست اونجا مث خونه س میگم من بیام اونجا بمونم توام همش بیا اونجا😂😂😂😂معلوم بود کجا میشن میرفتم😂شانس آورده خدا دوسش داره معلوم نیس کجت میمونن وگرنه آبروش میرفت😂

از وقتی ازدواج کردیم هم شوهر هم خودم وزنمون یکم‌رفته بالا😂شوهر خان به من مربوط نیستا اونجا انقده چیزای خوب خوب میخوره چاق میشه..بعد عید دلم میخاد دوباره برم باشگاه توی این بدو بدوهای قبل عروسی دیگه نتونستم برم..باشگاه رفته بودم خیلی اندامم فرق کرده بود لعنتی خیف شد ول کردم😂

ریزان مام چون سال اول زندگیمونه نمیخریم همم چخبره اخه فلانقد آدم بده به آجیل به بابام اینا میگم نخرین خودم شیرینی اینا درست میکنم ..خودمونم مهمون نمیاد که همین خانوادن شوهرم و خانواده خودم بیان..

میگم ریزان تو عید شیرینی اینا خودت میپزی یا از بیرون میخری؟؟

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ ۱۸:۰۹:۳۶
(ویرایش)

یاد خودم افتادم که سال اول  هم کمک مادرم بودم هم مادر شوهرم .خودم هم خونه تکونی کردم. خدا قوت داری تازه عروس .پس عروسی بهتون ساخته هر دوتون تپلی شدید 

ممنون عزیزم من هرماه امتحان زبان دارم دیگه عادت کردم البته خسته هم شدم از امتحان های تموم نشدنی 

الان همه مث هم هستیم دیگه ، همه تو رودربایستی هم آجیل میخرند ولی خوب میشه با شکلات وتخمه و شیرینی وبرگه رو اضافه کرد یا میوه خشک 

یارب
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ ۱۸:۲۰:۵۷
(ویرایش)

مرسی زیبا جون برام دعا کن عزیزم😘😘

ای دختر بد آدرسو پیدا کن با کله برو😅😅 همونجا پلاس شو هی تا صب برین عملیات😅😉

وای دختر باشگاه بدیش همینه ولش کنی چاق میشی منم میرفتم ول کردم بدتر شدم🙁 هرچند اطرافیان پشت سر تازه عروس دوماد میگن چاقی اینا دلیل دیگه ای داره🤪🤪 

راستش من تا حالا شیرینی نپختم فقط کیک بلدم .اما هر سال شیرینی از بیرون گرفتم در حد دو سه مدل که همونام زیاد میومد نصف بیشترش.ینی منتظر میموندیم هیشکی نمیومد🙁😐 کار شوهرمم جوریه که فقط یک هفته از تعطیلات عید رو خونه ایم که مهمون بتونه بیاد یا بریم عید گردی🙄

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ ۲۳:۵۹:۰۲
(ویرایش)

شهین زیاد تپلی نشدم😂😂😂همون دختر لاغر مردنیم گونه در آوردم یکم..اره دیگه مجبورم به هردو کمک کنم چون مادرشوهرمم مریضم هست فشار و اینجور چیزا خواهرشوهرمم که تنهایی نمیتونه از پسش بر بیاد..

این زبان تو کی تموم میشه از وقتی شناختمت همش داری میری کلاس ربان😆😆راستی رانندگیتو چیکار کردی الان یادم افتاد😂

دیگه باید رودربایستی رو گداشت کنار بخاطر چی ادم میره عید دیدنی یکم احوال پرسی کنه بگه بخنده نکه خرج بذاره رو دست خودش و بقیه مام که ماشالااااا فامیل و طایفمون خبلییی زیاده هم سمت ما هم اونور.پسر عموهای باباهامون و.. هم میان تا عروس و نوهاشون🙄😏😑

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

قربوووونت بشممم مننن💋💋😍

ریزان شوهرم بعضی وقتا زنگ میزنه که حرف بزنیم کلا باهم فارسی حرف زدیم از اولش اونجا افسرا میبینن بلند بلند ادای مارو در میارن😂😂یه افسر هست کم مونده بازنشست بشه اونروز واسشون فلافل درست کرده بودم خورده بودن هی بهش متلک مینداخت مبگفت فلافلو خوردی شارژبا😂😅

لعنتی تنهام نمیشه برم همش یکی هست پیشش😪😞😅😅😅

باشگاه بدنسازی میرفتم اصلا چاق نشدم که میرفتم بدن و شکممو سفت کنم باسن یکم در آوردم سه ماه رفته بودم فقط.‌یه سال برم عالی مبشع بعد عید برم خدا قوت بده ول نکنم😅به تغذیم خوب میرسیدم موهام اینا خوب رشد کرده بودن اونموقع خیلی خوب شده بود..خودم دو سه کیلو اضافه کردم..شوهرم ماشالا چشمش نزنم ده کیلو حالا غذای سازمانیه😁کافور مافور داره دقیقاااا هرکی منو میبینع میگه عروسی بهت ساختها کم مونده بگم اخهههعع من چقد بیتربیت بازی کردم بهم بسازهanim2-25r30wi

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ ۱۶:۲۱:۰۱
(ویرایش)

سلام زیبا جون 

من مریض شدم گوشم و گلوم درد میکنه 😥

زیبا جون این کلمه ترکی که گفتی چی میشه ؟ من به شخصه از ترکی خوشم میاد دوستدارم یاد بگیرم .

من ۳ سال هست که میرم کلاس زبان هنوزم باید برم باید ازش نتیجه بگیرم 

میگم زیبا دوری شوهر بهت نساخته ها ؛ خداییش اوایلش رابطه یکجور دیگه هستش . هرچند ما بعد دو سال طعم رابطه واقعی رو چشیدیم 

یارب
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ ۰۸:۴۹:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۳۱ ۱۰:۳۶:۰۶
(ویرایش)

سلام خوشگلا.....صبحتون بخیر

۱۳۹۷/۱۲/۱۳ ۱۰:۱۴:۰۰
(ویرایش)

سلاااااامanim2-ad54ad صبح همگی بخیییرررر 

anim2-4d564ad6

یووووووهووووو من اومدم  هفت رنگ اوومدم

خوش اومدم anim2-25r30wi

شهین جونی

سرماخوردگیت به منم سرایت کرد منم از پیروز بیحالم سرما خوردم همش دلم مبخاد بخوابم..گلم منکه کلمه ترکی نگفتم اصلا..کدومش رو میگی دقیقا🤔🤔

الان زبان خوب مکالمه میکنی؟؟ترمی چنده شهریه ش؟

اصلا نساخته بهم اون کیف میکنه والا منم که اذیت میشم جدیدا بحثم که میکنیم قهر میکنه😂😂😂مث بچها منم چون میدونم راهی جز برگشت نداره ول کنش میشم خودش برمیگرده..😅

رابطه اوایل که خیلی سخت بود یواش یواش طعمشو خواهیم چشید😄😆

۱۳۹۷/۱۲/۱۳ ۱۰:۲۳:۱۷
(ویرایش)

سلااام دلی جونم خوبی عزیزم😍😍love

صبح توام بخییر

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

شهریور 1398
ج ش ی د س چ پ
1234567
891011121314