تعداد بازدید : 510551
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۶/۲۶
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ ۰۹:۰۰:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۶ ۱۲:۴۶:۲۴
(ویرایش)

سلااااااااااااااااااام

زیبا خانم میبینم که به به به به دیگه نگمanim2-25r30wiخودت تا تهش رو بگیر بروanim2-25r30wi

چخبرا؟؟

سرمارو نگو که من ی ماهه تمامه سرما دارم بازرو سرما سرما میخورم دقیقا ی ماهه الانanim2-65d6a5d6s

۱۳۹۷/۱۲/۱۴ ۱۰:۳۵:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۶ ۲۲:۰۷:۱۴
(ویرایش)

سلام دوستان 

زیبا جون  ان شاالله بهتر بشی عزیزم . من یک روز میرم پارک ورزش میکنم دو روز میفتم تو خونه . 

الان میتونم راحت حرف بزنم فقط باید دقت داشته باشم که غلط نداشته باشم . اوایل هزینه اش خوب بود ولی الان خیلی گرونتر شده . قبلا ۱۵۰ تومن بود ولی الان شده ۴۰۰ تومن . حالا باز خوبه من آخرهاشم .البته تا مدرک بگیرم احتمالا یکسال دیگه باید برم .

تو هم تا شرایطت اینطوریه از وقتت استفاده کن من همش میگم چه حیف شد ۵ سال بچه نیاوددم زودتر وبیشتر تلاش نکردم. تو هم تصمیت رو بگیر یک برنامه واسه خودت بریز .‌

فنی حرفه ای ها دوره های خوب زیاد دارند تخصصی کامپیوترگرفته تا گلیم بافی . من  خواهرم دوره بافتنی وگلیمش رو رفت خیلی راضی بود . من بهم دوره تو تهران وگرنه میرفتم .

آره اوایلش ژل لوبریکانت بخر واستفاده کن و ورزش کگل هم خوبه . 

حالا باز سوالی داشتی بپرس من نتونم جواب بدم استاد دلارا هست. 

سلام دلی جون خوبی ؟

یکماهه سرما خوردی دختر ؛ یک دوروز استعلاجی بگیر استراحت کن خیلی تاثیر داره زودتر خوب میشی . دور از جونت باشه عزیزم ولی طولانی شدن سرماخوردگی اصلا خوب نیست . بدن رو ضعیف میکنه وآماده بیمارهای دیگه . 

خونه تگونی هم امروز ۷ صبح در ویک سمت دیوار خونه رو دستمال کشیدم نیم ساعت کارمیکنم خسته میشم باقیش گذاشتم واسه شب . 

خداییش شماها که کار میکنید همین کم کم خونه تکونی خوبه.

دلی تا میتونی ویتامین بخور قرصش یادشربتش همه اش خوبه . 

یارب
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ ۱۰:۳۷:۰۹
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ ۱۱:۲۶:۱۱
(ویرایش)

شهین هر قرصی که بگی خوردم دوروز خوبه باز میرم بیرون ابریزش شروع میشه کلیلیو ترش و پرتقال و ....

اینجا هم هوا صبح خوبه شب باد و بارون هی گرم سرد ....

رو مغزه اصلا

۱۳۹۷/۱۲/۱۴ ۱۱:۴۵:۱۶
(ویرایش)

چون استراحت نداری هر روز میری سر کار اینم باعثش میشه . آره تهرانم هوا گرم وسرده . امیدوارم زود زود خوب بشی . تا کی باید بری سر کار ؟

یارب
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ ۱۲:۴۱:۲۹
(ویرایش)

تا 28 اسفندshysmile

۱۳۹۷/۱۲/۱۴ ۱۷:۴۹:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۱۳:۴۳:۲۹
(ویرایش)

واقعا از پاسخهای دوستان لذت بردم

خرید ویلچر  ویلچر اطفال

از زندگی لذت میبرم
۱۳۹۷/۱۲/۱۷ ۱۲:۱۲:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۷ ۰۲:۰۳:۰۸
(ویرایش)

سلام سلاااام سلااامanim2-thanks

صبح بخیر گوگولی مگولیاااا

ببخشید شدید سرما خوردم اصلا حال ندارم میام و زود میرم😷🤒

بچها یع سوال ..

دیروز باشوهر خان یه رابطه سطحی داشتیم.رپز یازدهم سیکلم بود.موقعی که میخاست بیاد روی شکمم ریخت یکمی حرکت دادنی یکم از منیش رفت روی کلیتوریس🙈بعدش پاک کردیم.فک نمیکنم سمت واژن رفتع باشه

قرص لازمه بخورم؟؟احتمال بارداری هست با این شرایط؟؟

۱۳۹۷/۱۲/۱۷ ۱۹:۳۷:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۱ ۱۵:۲۴:۴۰
(ویرایش)

سلام دوستان خوبین

به زیبا خانمم که داره نی نی میارهanim2-25r30wianim2-4d564ad6 زیبااا چرا اون دکتر مهندسا رو میریزین رو شکمanim2-25r30wi آخ جون نی نیanim2-40

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ ۰۰:۴۴:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۷ ۰۲:۰۳:۰۸
(ویرایش)

کووووفتتت دیووونهههanim2-25r30wi

به شوهرم میگم همش تقصیر توعه بچهاتو درست تربیت نمیکنیanim2-25r30wi

میگه چه اشکالی داره خوب بذار بچه بیاد.والا راست میگفتن مردا عقلشون قد نخودهanim2-65d6a5d6sراضی نبود عروسی بگیریم میگفت با کدوم پول زندگی کنیم الانکه عروسی کردیم زرتی همه چیز رو میخاد😅😅

از ترسم قرص خوردم دیگه با دکترم حرف زدم گفت وقت خطرناکی بوده بچه نمیخای بخور..

۱۳۹۷/۱۲/۱۸ ۱۳:۵۲:۳۷
(ویرایش)

زییاااا ب شوهرت بگو حواسشو جم کنه وگرنه ب سرنوشت نیلو دچار میشیا🤣🤣🤣 الان نمیدونه تازه عروس باشه یا مادر🤣🤣

بعدشم بگو بچه خواستی یه سال قید رابطه رو میتونی بزنی عایا اونم اول زندگی خخخ خودش قانع میشه😁

چند تا قیمت لوازم بچه هم براش بگیر حساب کار دستش میاد😄😄

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ ۱۱:۰۴:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۱ ۱۹:۴۸:۰۴
(ویرایش)
باهرکس ساختیم اخرش سه صفر باختیم
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ ۱۳:۲۸:۵۶
(ویرایش)

سلام زهرا جون

واقعا ناراحت شدم.دختر خونه تکونی رو ول کن به فکر خودت باش کسی ازت توقع نداره با بچه کوچیک خونت مثل دسته گل باشه اگرم داره به یه ورت حساب کن چون درکی از شرایط تو نداره.برای قلبت هم سرسری نگیر حتما برو یه نوار قلب بگیر دختر انقد به خودت فشار نیار خدای ناکرده به خودت آسیب می زنی بعد کی به دادت می رسه؟؟؟ ان شا اله قلبت مشکلی نداره منم یه زمانی خیلی فشار عصبی روم بود شونه ها و کتفم درد می کرد قلبم تیر می کشید نوار قلب ازم گرفتن از اون نبود .برای وضعیت رحمت هم سرسری نگیر یه معاینه شو و شرح حالت رو بگو به دکتر ان شااله خوب میشی.شرمنده شارژ هم ندارم بهت زنگ بزنم حالتو بپرسم

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۱۴:۰۴:۲۶
(ویرایش)

سلام عزیزم 

زهرا جون قوی باش توکل بخدا کن . برو یک دوش بگیر بدنت ریلکس میشه سعی کن با کسی حرف بزنی و خودت رو از نظر روحی با حرف زدن تخلیه کن . خود خوری نکن بیا حرف بزن آروم میشی عزیزم. 

اول از همه سلامتیت مهمه. حالا اگه قرعه کشی به همه پول داده احتمالا به شما هم پول میده . نگران نباش . ولی پیگیر باشید وبرید ازش شکایت کنید غصه خوردن که فایده نداره. سریع برید وشکایت کنید تا دیر نشده 

عجب بد دوره وزمونه ای شده 

این قرصهای اورژانسی هم به همه نمیسازه . برو مرکز بهداشت محلتون حداقل عزیزم. امیدوارم بهتر باشی 

یارب
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۱۴:۵۹
(ویرایش)

راستی زهرا جون برگ درخت به برای قلب خوبه بگیر دم کن بخور یا خود به . برای آرامشت هم میتونی گل گاو زبون بخوری . ما هم برات دعا میکنم .

یارب
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

شهریور 1398
ج ش ی د س چ پ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031