تعداد بازدید : 456046
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ ۲۲:۳۷:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ ۱۳:۵۹:۴۸
(ویرایش)

سلام کی میدونه سوراخ شدن کیسه اب چجوریه؟؟دو روز پیش احساس کردم لباس زیرم خیسه البته نه زیاد و اینم بگم اصلن شبیه ترشح نبود کاملن بی رنگ و مثل اب دیروز نداشتم اما امروز باز در حد چن قطره و هر چن ساعتی میبینم،حرکات بچمم خیلییی خوبه و الان هفته سی وهفتم،شوهرم زیاد دوس نداره من دکتر یا بیمارستان برم،میشه راهنماییم کنینcry

۱۳۹۷/۱۲/۲۲ ۲۲:۳۷:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ ۱۳:۵۹:۴۸
(ویرایش)

سلام کی میدونه سوراخ شدن کیسه اب چجوریه؟؟دو روز پیش احساس کردم لباس زیرم خیسه البته نه زیاد و اینم بگم اصلن شبیه ترشح نبود کاملن بی رنگ و مثل اب دیروز نداشتم اما امروز باز در حد چن قطره و هر چن ساعتی میبینم،حرکات بچمم خیلییی خوبه و الان هفته سی وهفتم،شوهرم زیاد دوس نداره من دکتر یا بیمارستان برم،میشه راهنماییم کنینcry

۱۳۹۷/۱۲/۲۳ ۱۰:۴۶:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۴:۴۶:۲۳
(ویرایش)

سلام زیبای من.راستش ما نی نی دار نشدیم تجربه ندارم اما ترشحات حاملگی میگن زیاده .شنیدم برای اطمینان میان نوار بهداشتی میذارن و چک می کنن بببینن چقدر خیس شده اگر زیاد بود از کیسه آب هست و برو بیمارستان مطمئن بشی.بالاخره که برای زایمانت باید بری دختر جان، مردها زیاد از زایمان و این چیزها سردرنمیارن خدای ناکرده اتفاقی بیفته پس اگر دیدی بیشتر شد حتما برو دکتر ببینه

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۱۸:۵۸:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۴:۴۶:۲۳
(ویرایش)

سلام

زهرا دختر کجایی به گوشیت زنگ زدم خاموشه🤔🤔🤔

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ ۱۹:۴۳:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۳ ۱۶:۳۳:۲۵
(ویرایش)

سلااااااام به همه 

خوبین دوستای گلم ؟ 

مرسی که حال باراد رو پرسیدین و جویای حابش بودین . باراد هنوز سرما داره ، سرما رو سرما میخوره

😕😕 

ارکیده جون خودت و نی نی تو دلیت خوبه ؟ سونو تعیین جنسیت رفتی ؟ من میگم نی نیت دخمله 😍 

شهین جون ، ریزان جون ، دلارا جون ، زیبا جون ، زهرا جون خوبید ؟ 

زهرا جون انشالله که قلبت چیز مهمی نیست تو فقط کمتر کار کن و بیشتر استراحت کن گلم . تولد گل پسرت هم با تاخیر مبارک باشه انشالله دامادش کنی 🙏😘 

ریزان جون تو دکتر رفتی ؟ چی شد ؟

راستی ارکیده جون تو سونو به من گفتن نی نی پسر هست ، آزمایش سل فری هم نوشته بود نی نی پسر هست . سل فری دقیق تر هست . 

فقط سه تا صفحه رو خوندم بقیه رو وقت نکردم بخونم . شماها بگین چه خبر ؟

باراد رو هنوز ختنه کردم ، وقتی میخواد ادرار کنه خیلی به خودش فشار میاره و زور میزنه و گاهی هم گریه میکنه ، سونو شکم و کلیه هم بردمش و همه چیز خوب بوده .... چون سرما رو سرما میخوره هی میگیم بزاریم بهتر بشه بعد ختنه اش میکنیم ولی انگار این سرما ول کنش نیست . طفلکی  بچه ام موقع ادرار کردن خیلی اذیت میشه . 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۸/۱/۱ ۱۷:۰۴:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۳ ۱۶:۳۳:۲۵
(ویرایش)

سلاااااام دوستهای گلم 

سال نو همه مبارک 🌹🌹🌹🌹 

انشالله سالی سرشار از شادی و سلامتی برای همتون باشه . 🙏

خدایا شکرت 🙏🙏
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1398
پ ج ش ی د س چ