تعداد بازدید : 503952
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۵/۲۹
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱/۱۹ ۰۲:۳۱:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲۹ ۰۰:۴۳:۴۹
(ویرایش)

زیبا جان من در مورد آمپول بی دردی نمیدونم چجوریه..انشاالله زایمان خوب و راحتی داشته باشی...

شهین جان سعی میکنم کمتر فکر کنم. وای این خونه خریدن که میگی مارو بیچاره کرد شوهرم اصلا نمیخواست زیر بار بره واسه قسطشو...آخرم زیاد دست دست کرد . و تو گرونی مجبور شدیم کوچیکتر بخریم. 

زیبا جان عیب نداره اینا خیلی بی اهمیته. معلومه خداروشکر شوهرت خیلی دوستت داره و بهت توجه داره پس یکم با هم با محبت باشین اوایل زندگی لجبازی جواب میده اما بمرور خسته میشه و بی تفاوت میشه نسبت بهت. سعی کن ذوقشو زنده نگه داری والا بعدها بخاطر بی توجهیش و بچه و شلوغی زندگی خودت افسرده میشی. بذار همینجوری عاشق بمونه. مردی که به زنش بی توجه باشه خیلی برای زن سخت میشه و زن افسرده میشه. همه اینا که میگی از توجه زیادشه. از این دوران لذت ببر بعده ها اونقد سرش شلوغ میشه با کار و بار و بچه و خرج زندگی دلت واسه این گیرهاش تنگ میشه خخخخخ

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۸/۱/۱۹ ۱۱:۰۹:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۳۱ ۱۰:۳۶:۰۶
(ویرایش)

سلااااااااااااااااااااااااام به همه ی دلرباهاااااااااااااااااanim2-25r30wigoodanim2-25r30wi

چطورین؟؟

ممنون شهین جان همچنین برای شما و خانواده محترمت .....

۱۳۹۸/۱/۱۹ ۱۴:۵۱:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۳۰ ۱۵:۰۶:۳۲
(ویرایش)

سلام عزیزم 

خوبی ؟ تعطیلات تو بارون خوش گذشت . دلارا جون

زیبا آخر هفته کلاس من شروع میشه . برای سیاست هم باید صبور باشی و قلق شوهرت دستت بیاد . باهاش مخالفت علنی نکن . تو جمع و جاهایی که برات فرق نداره به همسرت بگو هرچی تو بگی نظرت برام مهمه و وقتهایی که حالش خوبه نظراتت رو بگو بنظرت اینجوری بهتر نیست و از این حرفها. برای اینکه دعواتون نشه حتما بدون نقاط حساس وقرمز شوهرت چیه وسعی کن آنها رو رعایت کنی . میتونی با همسرت راجع بهش مستقیم حرف بزنید و عر دوتا تون از حساسیتهای هم مطلع بشید . امیدوارم همیشه شاد وخوش باشی زیبا خوشجله 

خوب خداروشگر که خونه خریدی ارکیده جون بسلامتی. شما چون همسرت در خانه سازمانی هستید خیالش راحته واسه همین سخت قبول میکنه ولی خوب کاری کردی مبارکتون باشه عشقم .

یارب
۱۳۹۸/۱/۲۰ ۰۱:۵۷:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲۹ ۰۰:۴۳:۴۹
(ویرایش)

ممنون شهین جان سلامت باشی. آره بدی خونه سازمانی همینه بد عادت میشن مردا و و به خونه خریدن اهمیت نمیدن .

زیبا زایمان کردی؟ انشاالله دیگه استرست تموم شده باشه.

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۸/۱/۲۱ ۰۳:۳۹:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۸ ۱۱:۵۱:۴۷
(ویرایش)

سلام همگی

دوستان من زایمان کردم امروز،اما نگم براتون ک چها شرم اومد و اخر ک دردای،طبیعی رو کشیدم سزارین شدم

۱۳۹۸/۱/۲۱ ۰۳:۳۹:۱۷
(ویرایش)

سلام همگی

دوستان من زایمان کردم امروز،اما نگم براتون ک چها شرم اومد و اخر ک دردای،طبیعی رو کشیدم سزارین شدم

۱۳۹۸/۱/۲۱ ۱۰:۰۳:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۳۱ ۱۰:۳۶:۰۶
(ویرایش)

سلام عشقولیا صبح بخیر...چطورین؟؟؟

زیبا جون بسلامتی عزیزم...

چرا هم طبیعی درد کشیدی اخر سز شدی؟؟بیا تعریف کن از زایمانت؟؟

۱۳۹۸/۱/۲۲ ۱۶:۲۰:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۳۱ ۰۱:۳۱:۱۹
(ویرایش)

سلام سلاااام

ویییژژژ

یووووهههوووو

من آااااامددده اااام واااایییی من آااااامدده اااامم

الکی مثلن من دلارا م🤣🤣🤣

خوبین

خوش میگذره

منو نمی بینین خوشالین عایا

پیاما رو خوندم ولی هیچیش یادم نیس

الکی گفتم ۳۰ درصدش یادمه🤣🤣

مغز ندارم که🤪🤪

روشا جون بالاخره گل پسرمون ختنه شد یا نه👀 اگر لطف کنی اسم اون دکتره هم بگی ممنون میشم که تو خیابون زند هست.برای اومدن تو گروه تلگرام هم خیابت راحت اصلا شماره دیده نمیشه فقط آیدی بساز بذار اینجا تا ادت کنم تو گروه

منم دو روز پیش رفتم واکسن قبل بارداری زدم هپاتیت که برام نزد فقط دیفتری و کزاز زد اونم چون قبل ازدواج که تو بهداشت زدیم ثبت نشده تو سیستم هنوز دستم درد داره اصلا نمیتونم روش بخابم ☹ به ی چیزیم بخوره که دردم میگیره.کیا واکسن زدن؟ چیا بوده؟ من تو نت خوندم سرخک و سرخجه هم باید بزنن ولی نمیدونم چرا نزد برام🤔🤔

ووی ارکیده چقد لاغر کردی😱 منم لاغر کردم خخخ گفتم تو بارداری نگران خورد و خوراک و اضافه وزنم نباشم.خب خداروشکر که همه چی نرماله و حالتم خوبه.کیا می فهمن بارداری؟ پسر کوچولوتم متوجه شده؟ خدا قوتت بده هم نی نی اون تو داری هم بیرون😁 

اوه تازه عروسمونم که اومده اوغور بخیر خانوم تعریف کن ببینم شوهرت کی اومد کی رفت چقد  از خدمتش مونده حالا😁 خوش گذشت؟ عیدی خونه خودت بودی حال کردی؟

زیبا جان تو خونه برای شوهرت همونجوری که اون دوس داره آرایش کن هر وقت نیس همونجور که دلت میخاد.اصلا مگه برای اون آرایش نمی کنی پس بذار همونجور که براش جذابه، باشه🤪  از این ایرادها راجع ب پوشش و ارایش معمولا مردها اول زندگی دارن به مرور درست میشن البته بعضیا خخخ .من دوستم میگفت عموش خیلی غیرتی بود اصلا نمیذاشت حتی تنها بره بیرون تا بعد اینکه یه بچه اورد بعدش درست شد😃 

شوهر خودم اولاش دوس نداشت بیرون ارایش کنم منم گفتم منو روز اول همینجوری دیدی مامانتم دیده پسندیده ،یادت نیس بس که جوگیر شدی عاشق شدی یادت نمیاد🤣🤣 دیگه کوتاه اومد الان دیگه خودم حوصله ارایش بیرون ندارم خداییش🙄

زیبا خانوووم ب سلامتی زایمان کردی مبارک باشه نی نیت دختره یا پسر؟ ایشالا قدمش براتون پر از  خیر و برکت باشه🌷🌷🌷

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۸/۱/۲۳ ۱۰:۵۷:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۷ ۰۲:۰۳:۰۸
(ویرایش)

سلامم سلاااممم صبح جمعه هنگی بخیرررر

امروز رو برای همتون پر از شادی و خوشحالی آرزومیکتمممم😍😍😍

ارکیده جون دارم روی خودم تلاش میکنم که بی اهمیت نشون بدم و از شوعرم نظر بخام یه چند دفعه امتحان کردم دیدم چقد ذوق میکته ازش نظر میخام سعیم نیکنه بهترین نظر رو بده بخاطر اینه دیگه نمیخام لج کنم روزایی که نیس برای خودم وقت بذارم بعد که اومد برای اون..

خودت چطوووری فندق کوچولو خوووبههه😍😍مامانشو اذیت نمیکنه؟؟الان چند ماهش شده؟

شهین گلی خداروشکر انشالله این کلاساتم تموم میشه راحت میشی من میخاستم باشگاهمو شروع کنم ولی خوب نردیک ماه رمضونه موندم حالا شاید بعد ماه رمضون برمanim2-65d6a5d6s

اونشب دربارش حرف زدم آروم و با ملایمت گفتم که بیا سیاست حرف ردن یاد بگیریم بلذ نیستیم حرف بزنیم که طرف مقابلمون ناراحت نشه از یجایی شروع کردیم ولی اگه وسطا یادمون نره😅😅

دلاراااا جوونم کجاایی تو دلم واست تنگ شده کم پیدا شدی ستاره سهیل شدیااا دیگه پشت مشتا نمیبری😆😆😆خبریههههه؟؟؟

ریزان جووووونممممممم😍😍😍

به به در باز شد گل آمد سوسن و سنبل آمد ریزان خانوم خوش آمد😘anim2-40

چطوریایی عزیزمم؟؟خودتو خوب تقویت کنا معجون اینا زیاد بخپر که انشالله اینسری بارداری راحتی داشته باشب قربونت بشم.خوبم استراحت بکن..

ریزان شوهرم تو عید یه شب فقط شبانه تونست بیاد که اونم منو خرگوشی دید بحثمون شد🙄 بعدش دیگه نتونست بیاد تا دوشب پیش شب نه میاد صبح پنج میره..عیدم خوب بود خداروشکر خونه مامانم بودم همش یکی دو روزم خونه مادرشوهر بودم..از خدمت شویم هم اول اردیبهشت یه سال میشه میمونه نه ماهش انشالله زودی تموم بکنه سالم و سلامت برگرده..رییس پاسگاه خیلی اذیتش میکنه ریزان نمیدونم چه پدرکشتگی با این داره..

بقیه بهدا مشروب میخورن فیلمای سکسی نگا میکنن سیگار و قلیون همه کااار میکنن با اونا کاری نداره گیر داده به بدبخت شوهر من که با هیچکدوم از اینا کاری نداره لب به هیچکدوم نزده..وقتیم اونجا فیلمای بد میبینن عصبی میشه روشون..انتقالیم بخاد بگیره جایدور ممکنه بدنش همینجوری مونده..

۱۳۹۸/۱/۲۳ ۱۱:۰۸:۴۷
(ویرایش)

زیبا جان بسلامتی عزیزم پا قدمش براتون خیر باشه و یه بوه سالم و صالح باشه راستی عزیزم دختره یا پسر😍😍

حال خودت چطوره خوبی؟؟

۱۳۹۸/۱/۲۳ ۱۱:۱۰:۴۸
(ویرایش)

بچها یع سوال

کسی رو میشناسین که سر کتاب باز کنه تلفنی؟؟؟واقعیم باشه الکی نباشه من یکی رو میشماختم هرچقد زنگ میزنن خاموشه .

۱۳۹۸/۱/۲۳ ۱۲:۰۹:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۳۱ ۰۱:۳۱:۱۹
(ویرایش)

سلوووم

ظهر جمعه تون بخیررر

وای زیبا علوس خانوم خجالتم نده سوسن و سنبل چیه😁😁 عشقمی تو جیگررر😘😘 

چه سخته شوهرت کم میتونه بیاد اون تایمش کاش بیشتر بود لااقل به چی میرسین اخه تا ی سر بری خونه مامانتو مامانش و ی خاک بر سری هم برین که صب شده🙄 ان شااله بقیشم مثل برق و باد میگذره و بعدش هر روز پیش همین هی بزنین تو سر و کله هم🤣🤣🤣

از تقویتی برات بگم که فقط همون بعد سقطم سمنو و قوتو خوردم .مامانمم که بنده خدا مریض بود خودش ی پرستار میخاست بهش برسه من تک و تنها موندم☹و این تعطیلات که فقط بیگاری و بیخوابی و مهمون داری بود بعضی شبا وقت شام خوردنم نداشتم چه برسه تقویتی🙁 حالا باز میخورم اینارو ولی میوه میخورم هرروز.یدوفولیکم بهم داد بهداشت که سه ماه قبل بارداری بخورم از دیشب شروع کردم میخورم

اییی چه رییس بدی داره شوهرت🤨🤨 ایشالا زود بازنشست بشه که بره جای دیگه شوهرت راحت بشه از دستش😡

والا از اون سرکتاب بازکنیها من نمیشناسم خخخ

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۸/۱/۲۳ ۱۳:۳۵:۰۳
(ویرایش)

خوودم فدای تو بشم قشنگم😍 خجالتتم میدوووستمممvalentine

خیلی بد و سخته شبانه نمیده نمیده دادنیم یکاری نیکنه ساعت بگذره موقع خواب بیاد خیلی وقتا اول میره مامانش اینل رو میبینه میاد دنبال من میریم خونه از خستگی بیهوش میشه اصلا به چیرای دیگه ختم نمیشه anim2-sad..

آخخیییی عزیزم خدا بد نده حالش خوب شد؟؟مامانا وقتی مریض میشن جیگر آدم کباب میشه من خودم تحمل دیدن حال بد مامانمو ندارم خدا هیییچ مادری رو مریض نکنه😍مامان تورم حفظ بکنهanim2-thanks کار خوبی کردی نذار کم خونی بگیری من خودم یادم افتادمی قرص اهن و ویتامین ای و دی میخورم میگم بدنم قوت بگیره توام به خودت برس گرمی بخور ماشالا پسته مسته هم گرون شده ادم نمیتونه بخره😅گردو و خرما اینا زیاد بخور من شنیده بودم گردو و خرما و دارچین و شیر برای تقویت تخمدانا خوبه مخلوط کنی شب بذاری یخچال صبح ناشتا بخوری..انشالله زودتر از اون چیزی که فکرشو میکردی نی نی میاد بغلت😍😍بهشم اصلا فکر نکن استرسم به خودت وارد نکن..هرچی‌سر ادم میاد از این استرس میاد..

وااای این رییسشو که نگو چند روز پیش انگاری افسر همراه شوهرم موقع جریمه کامیون برگشو داده دست شوهرم گفته تو بنویس من الان میام اینم نوشته افسر اومده مقدار جریمشو نوشته..رئیسه دیده بود سر هیچی میخاست دو روز بفرسته بازداشتگاه که چرا تو نوشتی حق نوشتن نداری شوهرمم گفته من که خبر نداشتم باید بهم یکی بگه یا نه کلی حرف زده آخرش راضی شده بازداشت نفرسته تعهدنامه پر کردع بدبخت..

عقده ای زنش تا وقتی مرده بود یع بلا سرشون میاورد جدیدا رفته خواهر زنشو گرفته یجور عقده گرفته واسه خودش..اصلا هم فکر نمیکردم افسر پلیسا اننقد ادم بیتربیتی باشن یکی به زنش خیانت میکنه اونیکی با خواهر زنش درارتباطه اونیکی یهویب به شوهرم حرفای بد بد یاد میده تموم میشد بخدا راحت میشدم..شانس آوردم هر اتفاقی که واسش میوفته هموم لحظه بهم میگه.

دیشب دوستاش تو اینستلگرام زنده با یه دختر حرف میزده نگو دختره خودشو نشون میداده عصاب شوهرمم‌ریخته بود بهم اخرش رفته تذکر داده..پاسگاه و خوتبگاه سربازا پر فساده..یکی خیلی شانس بیاره سالم بیاد بیرون

۱۳۹۸/۱/۲۳ ۱۶:۳۳:۳۸
(ویرایش)

سلام دوستان 

مرسی از لطفتون،نی نیم دخمله وزنش 3کیلو و 600بود ماشالا ارومو صبوره ولی واقعن توی روند زایمان اذیت شدم ،ب من گفتن طبعی میتونی زایمان کنی اما تا هشت سانت درد کشیدم تا مرگ پیش رفتم وقتی ک جونی برام نمون دکتر گفت لگنت کوچیکه و باید سزارین بشی و بعد دو روز ک بیمارستان بودم و زجر کشیدم و داغونم کردن سزارین شدم،واقعن خدا قسمت نکنه خیلی بد بود

۱۳۹۸/۱/۲۳ ۱۶:۳۳:۵۵
(ویرایش)

سلام دوستان 

مرسی از لطفتون،نی نیم دخمله وزنش 3کیلو و 600بود ماشالا ارومو صبوره ولی واقعن توی روند زایمان اذیت شدم ،ب من گفتن طبعی میتونی زایمان کنی اما تا هشت سانت درد کشیدم تا مرگ پیش رفتم وقتی ک جونی برام نمون دکتر گفت لگنت کوچیکه و باید سزارین بشی و بعد دو روز ک بیمارستان بودم و زجر کشیدم و داغونم کردن سزارین شدم،واقعن خدا قسمت نکنه خیلی بد بود

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

مرداد 1398
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031