تعداد بازدید : 510145
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۶/۲۵
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱/۲۴ ۱۱:۵۸:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۳ ۲۰:۲۷:۵۵
(ویرایش)

سلاااااام به همه 

خوبین دوستهای گلم ؟ 

ارکیده جون حال خودت ک تو دلیت خوبه ؟ 

عزیزم میدونم با بچه کوچیک واقعا سختته ، چون هم باید به اون توجه داشته باشی و هم به تغذیه و استراحت خودت برسی ، انشالله تو سه ماه دوم و سوم حالت تهوع دیگه نداری . به قول بچه ها انگار همین دیروز بود که بهمون گفتی باردارم ( البته برای ما زود گذشت میدونم که برای تو اینجوری نبوده )

راستی مبارکه خونه خریدین ، انشالله به سلامتی و دل خوش داخلش زندگی کنین . 

برادر شوهر و خانومش این رفتارها رو میکنن که هر وقت اونها هستن مم تو جمعشون نرم ، اما من میرم 

محلشون هم نمیدم ، هر چند که بهم سخت میگذره اما تحمل میکنم .( برن همشون گم بشن 😥 )

دلارا جون حالت چطوره خوبی عزیزم ؟ 

باراد رو پنج شنبه عصر هفته پیش ختنه کردیم ، الان دو روز هست که ختنه شده ، خیلی گریه کرد ، الان خدا را شکر بهتره . 

ریزان جون حالت خوبه عزیزم ؟ باورت میشه آزمایش رو بادم رفته نگته کنم که کدوم دکتر بوده ، حتما امروز نگاه میکنم ک بهت میگم . ریزان من قبا از بارداری هیچ واکسنی نزدم ، واکسن کزاز رو که موقع ازمایس خون برای ازدواج زدم ، برای هپاتیت و سرخک هم دکتر قبلش برام آزمایش نوشت که ببینم آنتی بادی اینها تو بدنم چقدر هست که اگه آنتی بادیشون پایین بود بزنم . 

من واکسن هپاتیت رو دقیق یادم نیست 9 یا 10 سال پیش زدم . میزان آنتی بادی اینها تو بدنم خوب بود و نیازی نبود که بزنم . ولی تو هم خوب کاری میکنی که قبلش داری واکسنها رو میزنی دیگه خیالت راحته عزیزم . انشالله امسال مامان میشی عزیز دلم 🙏😘 

شهین جون شما حالت چطوره  خوبی عزیزم ؟ 

شهین جون شما داری زبان میخونی که مدرک آیلتس یا تافل رو بگیری ؟ اگه بگیری خیلی خوبه ، میتونی برای اقامت تو کشورهای دیگه هم اقدام کنی البته اگه دوست داشته باشی . 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۸/۱/۲۴ ۱۲:۰۰:۰۳
(ویرایش)
خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۸/۱/۲۴ ۱۲:۱۰:۵۸
(ویرایش)

زیبا جون قدم نو رسیده مبارک انشالله زیر سایه ی شما و پدرش بزرگ بشه 🙏🙏🌹🌹 

عزیزم معلومه چقدر درد رو تحمل کردی . من سه ماه هست که زایمان کردم ، من یک سانت دهانه رحمم باز شد خیلی درد داشتم . بعدش دکترم گفت باید سزارین بشی و سزارین شدم . باز هم الهی شکر که خودت و نی نی سالم هستین ، اسمش رو چی گذاشتین ؟ کدوم شهر زندگی میکنی ؟

زیبا جون خوبی عزیزم ؟ انشالله تعطیلات بهت خوش گذشته باشه ، چشم رو هم بزاری سربازی شوهرت تمام شده . من هم با حرفها و راهنمایی بچه ها موافقم ، وقتی شوهرت نیست هر جوری دوست داری ارایش کن و موهات رو ببند ، وقتی اون میاد خونه یه کمی به دل اون ارایش کن ، اینجوری شوهرت فکر میکنه که تو برای حرفش ارزش قائل شدی و بهش حس مهم بودن و قدرت رو میدی . 

انشالله زندگیت همیشه سرشار از عشق باشه 🙏🙏🌹🌹

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۸/۱/۲۴ ۱۸:۲۰:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۱ ۱۵:۲۴:۴۰
(ویرایش)

سلام دخملا چطورین

ممنون روشا جان لطف می کنی عزیزم🌷 پس ب سلامتی باراد جون رو ختنه کردین مبارکش باشه😃 حالش چطوره الان؟ خودت خوبی مادر جان😊 منم خوبم شکر خدا

زیبا جان متاسفانه اینجور بی اخلاقیها دور و برمون زیاد شده خدا بداد نسل بعدیمون برسه! قدیما مردها حجب و حیاشون بیشتر بود نمی نشستن تو روی هم حرفهای بی ادبی بزنن ب این شدت ... خلاصه خیلی دریده و پررو شدن بعضیا🙁😔 دیگه خیلی خجالت داره یه افسر انقد بی ادب😑😑😑  ایشالا زود سربازی شوهرت هم تموم بشه ب سلامتی و خوشی.خیلی تو فکرش نرو تازه عروسی 😁😁 شکر خدا شوهرت عاقله و با این آدما قاطی نمیشه و میاد بهت میگه

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۸/۱/۲۴ ۱۸:۳۰:۵۸
(ویرایش)

زیبا جون مامانم ناراحتی قلبی دارن و اون موقع که من باردار بودم بستری بودن خیلی ضعیف شدن😔

ویتامین دی که مرتب میخورم، قبلا کمبود داشتم تو بارداری هر هفته خوردم الان شده ماهی ی دونه.گردو هم هفته ای چند بار میخورم.پسته رو نگوووو😭😭😭شیر هم روزی ی لیوان میخورم.دارچین و زنجبیلم گاهی وقتا میریزم تو چای.اممم خرما قصبی هم میخورم معمولا با کشمش.ویتامین ای قبلا تو اقدام بودم میخوردم الان نه.فیفول هم بعد سقطم یه هفته ای خوردم الانم پریود میشم ۵ شب میخورم.جونم برات بگه فولیک اسید میخوردم تا چند روز پیش که یدوفولیک بهم دادن بخورم😉 فردا هم ان شااله میرم پیش متخصص زنان تا برام آزمایشامو بنویسه برم چکاب ببینم در چه وضعیتیم😊 

اون یکی زیبا خانوم دیگه باید بهت بگیم مامان زیبا حالت چطوره؟ بخیه ها اذیتت نمی کنن؟ عملت خوب بود سرپا شدی؟ کسی پیشت هست بهت کمک کنه؟ دخمل گلت چطوره اسمشو چی گذاشتین🤩

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۸/۱/۲۶ ۰۹:۰۶:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۴ ۱۱:۰۳:۰۸
(ویرایش)

سلاااااااااااااااااام علیکم خانم های عزیز ...احوالت شما خوب هست دیگه ان شاللهshysmile

روشا جون خوبم قربونت برم....بسلامتی برا ختنه باراد جان ان شالله جشن دامادیش و موفقیت هاش گلم....ندیدیم اخر این گوله نمکووو من یکی که کلی حق اب و گل داشتمanim2-25r30wianim2-25r30wiخودت خوبی؟؟؟بچه داری سخته ایا؟؟

زیبا کجاااااااااایی؟؟؟؟؟همچنان لنگ در هوایی؟؟؟anim2-25r30wi

ارکیده جون تو ویارت بهتر شد؟؟

۱۳۹۸/۱/۲۶ ۰۹:۰۷:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۴ ۱۱:۰۳:۰۸
۱۳۹۸/۱/۲۶ ۱۷:۳۰:۱۱
(ویرایش)

سلام دخترا چطورین

زیبا تو چیکار می کنی تو خونه؟ دنبال کار هم هستی؟ دانشگاهت تموم شد؟

روشا جان ،زهرا خیلی ازت تشکر کرد که بیادش هستی و گفت با معرفتی که هنوز سراغش رو می گیری.گوشی هم هنوز نتونسته بخره و زیاد نمیتونه بیاد پیام ها رو بخونه گوشیش خرابه صفحه ش میره 

ارکیده جان نی نی هامون چیکار میکنن خوبن؟ از دو طرف بهت حمله کردن😁

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۸/۱/۲۶ ۲۲:۴۶:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۸ ۱۱:۵۱:۴۷
(ویرایش)

سلام بچه ها من خوبم خداروشکر،بخیه هامم اره خیلیییی درد دارع ولی خب چاره چیه،دخملم خداروشکر ارومه منونم ک جویای حالمین ولی این یخیه ها خیلییی اذیتم میکنه 

۱۳۹۸/۱/۲۶ ۲۲:۴۶:۱۴
(ویرایش)

سلام بچه ها من خوبم خداروشکر،بخیه هامم اره خیلیییی درد دارع ولی خب چاره چیه،دخملم خداروشکر ارومه منونم ک جویای حالمین ولی این یخیه ها خیلییی اذیتم میکنه 

۱۳۹۸/۱/۲۷ ۱۹:۰۰:۴۷
(ویرایش)

سلام به همه 

خوبین ؟ 

ریزان جون انشالله آزمایش میدی و جوابشون خوبه 

و همین امسال مامان میشی 🙏🙏 

ریزان جون  " دکتر ولی اله عزیزی "  ، مطبش خیابان زند ، روبروی هتل پارس ، ساختمان زند ، بلوک جنوبی ، طبقه سوم ، واحد 16 

07132330642 - 07132303050 - 09364161965 

این آدرس و شماره تلفن های دکتر عزیزی هست ، جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری و فوق تخصص جراحی های آندوسکوپیک و ... 

که ما دو سال پیش پیشش رفتیم . اگه ادرسش تغییر نکرده باشه ، همینی هست که برات نوشتم . 

به زهرا خیلی سلام برسون من همیشه به یاد دوستهایی که اینجا پیدا کردم هستم و همشون رو ندیده دوست دارم . انشالله به زودی گوشی میخره و میاد اینجا . 🌹🌹

باراد رو ختنه کردیم دو ساعت اول خیلی گریه کرد 

الان خدا را شکر خوبه ، حلقه شل شده ولی هنوز نیوفتاده . 

مرسی که به جویای حال باراد شدین . 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۸/۱/۲۸ ۱۰:۴۶:۵۹
(ویرایش)

سلام دخترا خوبید

صبح لنگ ظهرتون بخیر

مامان زیبا ان شااله زود بخیه هاتم خوب بشن بیشتر بتونی به نی نیت برسی🤩

روشا جان ممنونم بابت اسم و آدرس دکتر😚 فقط یه سوااال.. نوبت دهیشون مثل مطب های زنان هست که از کله صبح باید بری نوبت بگیری🤣؟؟ 

چشم حتما سلامت رو به زهرا می رسونم و از دعات برای مادرشدنم هم ممنونم🌷🌷

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۸/۱/۳۰ ۲۲:۵۶:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۵ ۰۰:۱۸:۳۹
(ویرایش)

سلام دوستای گلم

انشاالله همگی سالم و شاد باشین.

ممنون از احوال پرسی همگی روشاجون زیبا جون دلارا جون ریزان جون و... و ... .منم خداروشکر خوبم . و پسرمم ماشاالله ماشاالله طبق معمول مشغول بازیگوشیه

زیبا جان مبارک باشه زایمان کردی و راحت شدی دیگه انشاالله. بخیه هابمرور بهتر میشه 

از خودمم بگم شنبه این هفته که گذشت اکوی قلب جنین رفتم خداروشکر خوب بود و مشکلی نبود. یکشنبه هم رفتم سونوی آنومالی که خداروشکر خوب بود و مشکلی نبود جنسیت رو هم گفت پسر هستش.. بعد سونوی آنومالی دکتره سونوی واژینال هم انجام داد منم خیلی ترسیده بودم ههههه. البته قبلا یبار انجام داده بودم ولی میترسم دیگه. سه شنبه رفتم پیش دکترخودم واسه چکاپ اونجا بهم گفتن شاید برای دیدن دهانه رحمت و ...واژینال انجام داده والا برای همه احتیاج نیستش که البته خود دکتر سونو هم بهم اینو گفت. دیگه واسه تهوع هم آزمایشات  دکتر کبد و گوارشم و دکتر غدد دیدن و دکتر گوارش دو تا داروی دیگه داد  ماشاالله ماشاالله هزار الله اکبر بهترم هههههههههه....انشااله دیگه برنگرده این تهوع و مریضی و ...واقعا ویارا بد بود خیلی بد...دکترم هم داروهای مکمل آهن و کلسیم و ...برام نوشت که استفاده کنم ...برام دعا کنین همه چی خوب پیش بره...شاد باشین 

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۸/۱/۳۱ ۱۰:۲۲:۴۴
(ویرایش)

سلام دوستان

یک هفتس این فسقلی خواب و برامون حروم کرده صبحها و ظهرا خواب شبا از دو شروع میکنه تا صبح ،شوهرمم تمام غرغراش برای منه،کمک دستمه ولی کنارش غرغر میکنه ک تو بد شیرش میدی تو فلانی،واقعن خستم کرده دردای خودم کمه باید حرفای اونم گوش کنم،ده موندم واقعن😢

۱۳۹۸/۱/۳۱ ۱۰:۲۲:۵۸
(ویرایش)

سلام دوستان

یک هفتس این فسقلی خواب و برامون حروم کرده صبحها و ظهرا خواب شبا از دو شروع میکنه تا صبح ،شوهرمم تمام غرغراش برای منه،کمک دستمه ولی کنارش غرغر میکنه ک تو بد شیرش میدی تو فلانی،واقعن خستم کرده دردای خودم کمه باید حرفای اونم گوش کنم،ده موندم واقعن😢

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

شهریور 1398
ج ش ی د س چ پ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031