تعداد بازدید : 531479
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۸/۲۲
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۲/۲۲ ۲۳:۴۹:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۱۳ ۱۷:۵۶:۲۷
(ویرایش)

ببخشید میخواستم جواب بقیه دوستان رو هم بدم که نی نی گریه کرد . 

زیبا جون چطوری ؟ کجایی دختر پیدات نیست 

به قول شهین جون تو که شوهرت نیست بیشتر بیا اینجا . شهین جون هم پیشنهاد خوبی دادن که بری یه حرفه ای رو دنبال کنی چون الان وقتت آزاد هست مثلا شما که خیلی هنرمندی و کیک های خوشگل درست میکنی میتونی بری کلاس شیرینی پزی و کیک پزی .  

شهین جون من خیلی دلم میخواد برم کلاس ورزش 

به خاطر باراد نمیتونم ، فاصله ی خونه ما تا خونه مامانم اینها هم زیاده . انشالله میری کلاس و لذتش رو میبری . 

زهرا گلی پیامت رو خوندم خیلی ناراحت شدم .

خدایی نکرده زبونم لال شیطون نره تو جلدت و کاری کنی . تو به فکر سام باش ، هیچ وقت حتی فکرش هم نکن . بیرون میتونی بری ؟ وقتهایی که خونه نیست با سام دوتایی برین بیرون . بشین باهاش صحبت کن ببینم چی میگه . خدا خیلی مهربونه و به حرف بنده هاش گوش میده . تو با خدا درد دل کن باهاش صحبت کن خداوند شنونده ی خیلی خوبیه 

باهاش درد و دل کن ، سبک میشی . 

خیلی ناراحتم برات . هر روز بیا اینجا سر بزن . من هم هر روز میام . بیا حرف بزنی عزیزم . تو نگاه به چهره ی معصوم سام کن ، فکر کردی اگه خدایی نکرده بلایی سر خودت بیاری ، از فامیل شوهر بگیر تا .... هزار تا حرف میزنن ، از کاه کوه میسازن ، اونوقت اگه بلایی سر خودت بیاری میگن بیمار بوده و نمیتونه خوب برای سام مادری کنه . 

نمیخواستم این چیزها رو بگم ، اما این راهش نیست 

یه کم فکرهات رو جمع و جور کن ، باید بشینی باهاش صحبت کنی . برات دعا میکنم که مشکلت حل بشه . 

خدایا به حق این ماه عزیز خودت گره از مشکل زهرا باز کن الهی آمین 🙏🙏 

الهی هر کسی که حاجتی داره و خیر هست براورده بشه 🙏🙏 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۸/۲/۲۳ ۰۲:۲۹:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۷ ۰۲:۰۳:۰۸
(ویرایش)

سلام شهین گلی من😍قربوونت بشمم عزیزمم 

چطوریایی خوبی؟

والا تنها که چه عرض کنم همش خونه مامانم اینا پره مهمون میاد و میره یا برا داداشم خواستگاری میریم😂 اوووففف امقده تو این مدت اتغاقا اومد سرمون که اصلا وقت نمیکردم گوشی دستم بگیرم..

اتفاقا دنبالش هستم ولی هیچ کاری نمیتونم پیدا یکنم تایه درآمدی کسب کنم ولی باز دنبالشم هرچی خیره..

از خودت بگو چخبر؟با رمضون جون چیکار میکنی؟منکه خوردم به تعطیلی خدا کنه از اونورم نخورم که به کل بدیخت میشم و باید قضاهاشو بگیرم بعدا🙄😫

۱۳۹۸/۲/۲۳ ۰۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

سلاااام روشامامانیییی چطوری عزیزم😍فینقیلمون خوووبه بزرگ شده؟بلاچه مامانشو اذیتش که نمیکنهvalentine

اره روشا خودمم توی همین فکرم کلاسشو پیدا کنم میرم حتما.فعلا توی این فکرم بعد ماع رمضون هم برم باشگاه همم برم کلاس قرآن ثبت نام کنم بعد ماه رمضون یه تصمیمایی بگیرم برا خودم اینجوری میمونم خونه میپوسم همش فکر و خیال میکنم..

اتفاقا کیک تولدمم خودم پختم عاشق اینجور چیرام مخصوصا پختنش😂ولی نمیدونم اینجا همچین کلاسی هست یا نه.

۱۳۹۸/۲/۲۳ ۰۲:۳۵:۵۱
(ویرایش)

راستی شهین جونم یادم رفت بگم..نه ماه از سربازیش مونده🙄🙄😪نه ماهم بگذرع رااااااحت میشیم.

۱۳۹۸/۲/۲۳ ۱۳:۰۲:۱۶
(ویرایش)

سلام به همه 

خدا را شکر نی نی هم خوبه ، بزرگ هم شده 😍 

دندونش میخواد بیرون بیاد یه کم بد آروم شده 

زیبا جون اگه بتونی بری کلاس که خیلی خوبه 

انشالله که کلاسش تو شهرتون باشه و بتونی بری 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۸/۲/۲۵ ۱۳:۱۵:۴۲
(ویرایش)

روشا خوشگله مراقب نی نیمون باشیا😍 لثهاشو ماساژ بده با انگشتت از این انگشتی ژله ایا بپوش لثشو نرم ماساژ بده خیلی اروم میشع..قریونش بشم اذیت داره یام دندونی بده باهاش بازی کنه تا دندوناش در بیاد اینجوری میشه.

حتما میپرسم بعد ماه رمضون شوهرمم میگه برو کلاسای صنایع دستی و اینجوز چیزا سرتو گرم کن حالا میرم میپرسم ببینم کدومش هست کدوم از نظر مالی برام بهتره بعد تصمیم بگیرم برم.anim2-40

۱۳۹۸/۲/۲۵ ۱۸:۰۶:۰۰
(ویرایش)

سلام به همه 

زیبا جون براش با این انگشتی ها و با انگشتم ماساژ میدم ، گاهی باز هم بد ارومی میکنه . 

صنایع دستی هم خیلی خوبه ، برو جستجو کن ببینم کدوم کلاس هست و به کدوم بیشتر علاقه داری 

انشالله که این کلاسها تو شهرتون هست . 

کسی از زهرا خبر داره ؟

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۸/۲/۲۵ ۲۳:۴۱:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۲۲ ۲۲:۴۹:۳۲
(ویرایش)

سلام سلام 

بالاخره کلاس زبان من تموم شد .

پروژه بعدی رانندگی هست دعا کنید زود بگیرم  برم دنبال ودندان وبعدشم ان شا الله ان شاالله بچه . 

من خوبم زیبا جون. تو ماه رمضون این یک هفته شب بیدار بودم تا سحر بعد سحر میخوابیدم تا ۱۰ صب.مشغول کلاس زبان و کارهای خونه . تو ماه رمضون آشپزی خیلی مهمه و وقت گیر تر هست چون من همسرم ناهارها تو طول سال نمیاد فقط  شام هست که باید بپزم ولی تو رمضون فرق داره.

روشا جون ان شا الله بسلامتی دنداتهاشم در میاد و مرحله مرحله بزرگ میشه . اوضاع خونه واحوالت چطوره ؟ شما که نمیتونی روزه بگیری برای شوهرت چکار میکنی ؟ البته قصد فضولی نپرسیدم 

زیبا کلاسهای صنایع دستی عالیه . ببین کلا تو این دوره زمونه بنظر من خانمها ورزش زبان هنر و موسیقی و آشپزی و صنایع دستی خیلی خوبه . 

ارکیده جون خوبی ؟ شما چه میکنی با رمضون  ؟ 

زهرا خانوم چطوری دختر؟ بیا باهامون حرف بزن عزیزم . ما برات دعا میکنم توکلت بخدا باشه .نگرانتیم بیا دختر 

یارب
۱۳۹۸/۲/۲۵ ۲۳:۴۶:۲۶
(ویرایش)

زیبا جان برو جهاد دانشگاهی تو همه سهرها شعبه داره فکرکنم اگه دانشگاه داره شهرتون بعدش دورهای خیلی خوبی داره مدرکهاش هم‌معتبره . دوره هایی مث مربیگری مهد کامپیوتر و هنری خیلی دورها . یا اینجا برو یا برو فنی حرفه ای آنجا هم دورهاش قبلا رایگان بود دوره طب سنتی گلیم بافتنی هرچی فکرشو بکنی داره 

یارب
۱۳۹۸/۲/۲۶ ۰۲:۲۴:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۱ ۱۹:۴۸:۰۴
(ویرایش)
باهرکس ساختیم اخرش سه صفر باختیم
۱۳۹۸/۲/۲۶ ۰۵:۰۰:۵۷
(ویرایش)

سلام زهراجون 

خیلی خوشحالم که حالت بهتره واوضاع خودت وپسرت هم خوبه .امیدوارم اخلاق شوهرتم بهتر بشه . نزار خیلی دلت پر بشه بیا حرف بزن  خالی بشی خیلی تاثیر داره . این فاممیلتون هم که گفتی جالب بوده بنده خدا بازم خوبه بالاخره به آرزوش رسید . مممنون از دعای خیرت . امیدوارم دلت شاد وزندگیت همیشه خوش باشه 

یارب
۱۳۹۸/۲/۲۸ ۰۱:۴۸:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۵ ۰۰:۵۹:۵۶
(ویرایش)

ممنون از پاسخگوییتون.هر بار من سوال میپرسم کسی نی جوابمو بده

۱۳۹۸/۲/۲۸ ۱۱:۱۵:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۱۹ ۱۲:۲۰:۲۹
(ویرایش)

سلااااااااااااام صبحتون بخیر دختراااا

ای جاااااااااانم زهرا جووووووون خیلییییییییی خوشحال شدم واقعا برات....برا شروع کارت عااااالی بود دختر اون دیگه دیگه ای هم که گفتی نوش جونت گوشت بشه به تنت ایشالا anim2-25r30wi...

همینجوری ادامه بده ولی به رو خودت نیار اصلا به خودت برس اهنگ بزار برقص ولی برای خودت نه برای اون چون بفهمه نتیجه معکوس میده عزیزدلم....خودتو هرچی بیشتر شادتر نشون بدی بیشتر انرژی میگیرن میان سمتت....تو قدرتی داری که هزاران مرد هم جمع بشن ندارن چون تو یک زنی بانو...اینو هیچوقت فراموش نکنanim2-a2d3....

ان الله هرروز شاهد قشنگیای بیشتری تو زندگی سه نفرتون باشی خوشگلمlove

۱۳۹۸/۲/۲۸ ۱۷:۴۸:۲۵
(ویرایش)

سلااامم سلاااممم kiss

موووچ‌موووچچ از روی همتووون😍

روشا خوشگلع دندون اولشه بعدیا اینجوری اذیتش نمیکنن دندون در بیاره پدر سینه تورو در میارهanim2-25r30wiاوه اوه چقد جیغت بره هوا خخخخخخم

امانم میگف هروقت میخاسته بهم شیر بدع خالم میومده سرمو میگرفته یهویی میکشیده عقب نمیذاشته سینه بگیرمanim2-65d6a5d6s دندون تازه در اورده بودم که باز همون کارو میاد بکنه من سفت سینع مامانمو با دندون میگیرم ول نمیکنمanim2-25r30wiبدبخت مامانم کم مونده بوده نفسش قطع بشع..زدم نوک سینشو دورتا دور جر وا جر کردمshysmile

شهین گلی چطوریایی پس تو کی میخای بری اقدام مقدام تو نری من میرماanim2-25r30wiفکرشو کن چهل روز یبارم نمیتونه بیاد بعدش برم اقدام هههه😂

پس بلاخره راخت شدی از این کلاس زبان.‌بازم هست میری؟؟افطاری درست کردن واقعا دردسره زبون روزع نه ادم میدونه وه طعمی در میاد نه میدونه چی میشه..

آی گفتی اصلا جهاد دانشگاهی حواسم نبود اینجا جهاد هست ولی نمیدونم چیا یاد میدن فنی خرفه ایم قبلا گلیم بافی اینا بود جدیدا نمیدونم هست یا نه میگفتن میخان بر دارن..بافتنی خیلی دوس دارم برم ولی همیشه نزدیک زمستون کلاس میذارن بعد رمضون میرم از دوتاشونم میپرسم ببینم چی هست چی نیس..منم جای اینکه برم سزکار اینا بیشتر علاقه دارم برم اینحور چیزا شوهرمم خیلی دلش میخاد برم..

زهراا خوشگلههه چطووری عزیزدلم😍😍خوب دیگع خداروشکر انشالله همبشه همینحوری باشه و بهت توجه کنه فقط یادت باشه زبونم لال بهت باز بی توجهی کرد به خودت نیار عزیزم افسردگی مفسردگی نگیر به خودت توجع کن به خودت اهمیت بده😘به فکر سام کوچولو باش تحمل کن بخدا وقتی سام بزرک بشه دیکه همه چی عوض میشهloveحتی دیگه شوهرتم دیگه دعواهاش کمتر میشه و دیکه حوصله دعوا رو نداره درست نیشه..

قربونت بشم نووش جوونتوننن بازم از این کیکا بپز اصلا یکاری کنیم هرکی هرچیز خوشمزه ای پخت بیاد اینجا دستورشو بگه بقیه هم یاد بگیرن..😍

منم عاشق کیک پزی و شیرینی پزیم زده به سرم کلوچه اینا هم بپزم ولی میترسم خراب کتم دستور خوبیم نمیدونم..

دلاراااااanim2-New-6 معلوم هست کجاییanim2-21

یادی از ما نمیکنیااااااا..دلم برات تنگ شده بود دخترanim2-40

چخبرا چیکارا میکنی؟؟

۱۳۹۸/۲/۲۸ ۱۷:۴۹:۳۱
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

آذر 1398
ج ش ی د س چ پ
1234567
891011121314
15161718192021