تعداد بازدید : 510145
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۶/۲۵
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۲/۲۸ ۱۷:۵۱:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۷ ۰۲:۰۳:۰۸
(ویرایش)

زیبای من جان عزیزم چیشده چه سوالی؟؟؟

والا من سوالی ندیدم ازت..

دخمل ناازت خوبه؟؟

۱۳۹۸/۲/۲۸ ۲۳:۳۱:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۵ ۰۰:۱۸:۳۹
(ویرایش)

سلام دوستان

ممنون از احوال پرسی همگی

منم خوبم

شهین جان الان 60 کیلو هستم وقتی تازه باردار شدم 62 کیلو بودم که بخاطر ویارام 6 کیلو کم کردم و شدم 56 کیلو .الان تازه 4 کیلوش برگشته هنوزم به وزن اولیه برنگشتم هههههه.انشاالله موقعی که خیرته باردار میشی الان راحتی حسابی بخواب و تفریح و ...بروبعدا حسابی سرت شلوغه و خواب و تفریح تعطیل همه چی میشه بچه داری و خونه داری

زهرا جان خداروشکر حالت بهتره اگه میبینی روابطتتون کم میشه طبیعیه ما هم تا یه سال بعد دنیا اومدن پسرم خیلی درگیر بودیم بسکه بی خوابی داشت و ...روابطمون کم بود  بمرور بهتر شد تا قبل ماه رمضون .الانم پسرم شب دیر میخوابه و یسره شیطونی و به شوهرم گیر میده و بی خوابی شوهرم و بیدار شدن واسه سحری وروزه گرفتنش ... بازم روابطمون کمتره. الانم که بچه دوم بیاد بدتر هم میشه .. این چیزا بعد بچه واسه همه هست. بعدم اگه حس میکنی خیلی افسرده میشی پیش روانپزشک هم بری بد نیست شاید افسردگی زایمان هم داشته باشی که چون اوایلش درمان نکردی بدتر شده. بری بد نیست منم قبل بارداریم رفتم

زیبا جان انشاالله بزودی سربازی شوهرت تموم میشه نگران نباش الان حسابی کیف کن بیکاری و حال کن ههههه

زیبای من من قرص شیردهی رو نمیدونستم واسه همین جواب ندادم. اگه منظورت قرصای پیشگیری از بارداریه فک کنم مضر باشه حالا از متخصص زنان هم بپرسی خوبه. ولی تا موقعی کهبچه نمیخوای سفت و سخت پیشگیری داشته باش خیلی مهمه 

پری جان ممنون از تبریکت

بچه ها من که با این نی نی تو راهیم امسال روزه نیستم انشاالله وقت سحر و افطار و شبهای قدر برای من هم دعا کنید دوست جونا

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۸/۲/۲۹ ۰۱:۰۲:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۵ ۰۷:۱۵:۳۵
(ویرایش)

سلام ارکیده خانوم 

پس حسابی لاغر شدی البته من نمیدونم قدت چقدره ؟ ولی من ۱۶۶ هستم وزن الانم ۶۲ هستش دلم میخاد تو بارداری خیلی چاق نشم میخام بشم ۵۸ البته با ورزش وبرنج کم خوردن فقط میخام رژیم بگیرم. ممنون از دعای خوبت . راستی ارکیده جون راهکارها وحرفهای خوبی به زهرا جون گفتی ممنون . واقعا هر سری یا هر آدمی یک فکر وراه حلی داره درسته ها . ان شاالله امیدوارم هر وقت خدا صلاح دونست بک بچه خوب بهم بده . ان شاالله شما هم بسلامتی نی نی ات بدنیا میاد . اگه یوتیوب داری بزن daily life mothers نگاه کن مادرهای بچه دار فیلمهای زندگی روزمره شون رو گذاشتن .کاربردی هستش 

یارب
۱۳۹۸/۲/۲۹ ۰۱:۱۳:۲۸
(ویرایش)

زیبا جون خوبی ؟ بی خیال حالشو ببر خونه بابا . چه شیطون بلا بودیا بیچاره مامانت .آره منم دیدم بچه هایی که دندونشون در میاد سینه رو گاز میگیرن مادره جیغش در میاد اخخخ روشا منتظر گاز گازی شدن باش . من از بچه داری این قسمتشو الان دوستدارم نمیدونم بعدها حسم چی باشه

.زیبا خانوم. اگه شوهرت مخالف کار کردنت نیست حتما حتما پیگیر کار باش اول . ولی اگه مخالفه برو دنبال کارهای هنری و کلاسهایی که دوستداری .

والا منم دلم میخاد برم اقدام ولی بقول دلارا جون هنوز تکلیف جنگ معلوم نیست قحطی و هزار تا چیز دیگه  ولی من پیگیر هستم .

در ارتباط با زبان هم باید بگم که من زبانم خوبه ولی عالی نیستم هنوز جای کار داره ولی فعلا میخام یک دو ماه تو خونه بخونم ودنبال کارهای دندان و ....

روشا از باراد چه خبر ؟ اسمشم قشنگه ها خداییش 

یارب
۱۳۹۸/۲/۲۹ ۱۰:۲۵:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۴ ۱۱:۰۳:۰۸
(ویرایش)

سلاااااااام دخترا چطورین؟؟؟

زیبا جون تو کم پیدایی دختر ...من که هرروز اینجا چترمglass

تو یا زیر چیزی یا خونه بابات.....anim2-65d6a5d6sوالااااا

ارکیده تو چطوری؟؟؟حالا فندق و بادوم من چطوره؟؟kiss

رووووشاااااااااا باراد خوب شد ؟؟؟خودت خوبی؟؟

۱۳۹۸/۲/۲۹ ۱۰:۲۵:۵۸
۱۳۹۸/۳/۱ ۰۱:۴۷:۱۹
(ویرایش)

سلام بروی ماهت ارکیده جونمم😍😍فندقمون چطووورههanim2-40اخ که خالش قربونش بشه مامانشو لاغر کردها شیطون کوچولو..روزه گرفتن برات ضرر داره عزیزم خودت بکنار اون جوجه تو شکمت باید تقویت بشه به خودت برس زیادم لاغر نشو بعد که بدنیا بیاد به اندازه کافی لاغر نیشی سه تا بچه رو باید بزرگ بکنی..باباشونم بچت حساب میشه دیکهshysmileوالا این مردا از هر بچه ای بچه ترن..حتما اینموقعها دعات میکنیم ملوسک صحیح و سالم بیاد بغلتون و تو صحیح و سالم ازش مراقبت بکنی❤

اره بابا کلی استفادشو میبرم اینرورا کمتر بدست میان خخخخ ارکیده تا نماز صبح با مامانم بیداریم خرف میزنیم بعضی وقتام میخوابه من بیدارم..بعد مامانم نه میره قرآن دو ونیم میاد منم قشنگگگ میخوابم تا ساعت دوازده ای حاااال میدههع..صبام شوهرم زنگ میزنه همینکه برمیدارم میگه خوابیده بودی تا الانanim2-25r30wiمیگه پشیمونم از گرفتنت زن تنبل گرفتم😂منم پرو پرو میگم همینم دیگه چیکار کنم گرفتی تموم شد😅😅

شهین گلی تا همین قبل ازدواجم از مامانم پستون میگرفتم چی فکر کردی😂😂😂😂دراز میکشید بخوابه منم سزمو میذاشتم رو بازوش میگفتم کدومش برای من بود ناکارش کردم..در میاوردم میخوردمanim2-25r30wiواای چقد مامانم قلقلکش میوومدanim2-25r30wiهی میگفت برو کنار منم ول نمیکردم عین بچها محکم میچسبیدم😆😆

الان دوس داری وقتی گازت گرفت نفست بند میاد توبه میکنی😂یهویی تو جمع جیغ بنفش میکشی 😂😂😂

سرکار رفتن رو شوهرم فقط اداره حات و استهدامی رو اجازه میده ولی جاهای دیکه رو اصلا قبول نمیکنه.صبخ‌رفتم مدرک هلال اخمرمو بگیرم دیدم کنارش جدیدا یه اموزشگاه صنایع دستی زدن قفل بود درش وگرنه میرفتم بپرسم شرایطشو شمارشونو‌برداشتم بعد ماه رمضون برم‌بپرسم اموزشگاه نقاشی وسیاع قلمم پیدا کردم..بین این دوتا یکیشو انتهاب میکنم..باشگامم میختم‌برم بتونم کلاس قرانم میخام برم..کل وقتمو میخام پر کنم کمتر دلتنگ بشم..

اگه این منممممم بعد ماه رمضون همینم ساعت دوزاده ظهر بیدار میشمanim2-25r30wiهیچکدومو نمیتونم برم این خط این نشون خخخخ..

دلاراااا جووونممم عشق مننننanim2-40چطوریااااییییی والا بیکار و‌بیعارم ولی بیحالمanim2-65d6a5d6sگوشیو دستم میگیرم مامانم غر میزنه انگاری بچه یازده دوازده سالم..خدا بگم مخترع گوشیو چیکار بکنه که ملت رو بدبخت کردهshysmileتن سازنده گوشی تو‌کور میلرزه...

ای بابا خواااهررز دل خوشهاااا خخخخ چه زیری همش خونه پدر پلاسم.. بیست روژ قبل ماه رمضون رفته بود اومدنش بعد ماه رمضونه..همینکه رفتن اونحا رئیس پاسگاهم عوض‌کردن یه گند دماغشو دادن کلا بد شانسه😂..رئیسه تا قبل اینکه اینا برن اونحا خیلی خوب‌بوده اذیت نمیکرده اینت رقتن رئیس رو عوض کردن😑😏

اول زندگی از چیز هیچی نفهمیدم😶🙄😪

راستی از آوا اینا چخبر؟؟؟نیستن دلم واسشون تنگ شده..

فریبا نیلو..اونا کجان؟؟

۱۳۹۸/۳/۱ ۰۱:۴۸:۱۶
۱۳۹۸/۳/۱ ۰۴:۵۷:۳۶
(ویرایش)

زیبا تو هم مث من خواب آلویی . منم صبحها خواب رو خیلی دوستدارم ولی خوب خودت بهتر میدونی مزد خواب چیه ؟ دیگه من نمیگم خجالت بکش و برو دنبال یک هنر که فردا بچه دار شدی نگی کاشکی رفته بودم .پس خیلی لوس مامانی هم هستی منم ۶ ساله ازدواج کردم هنوزم میرم خونه مامانم دلش میخوابم با پستانش بازی میکنم فشارش میدم . بنده خدا میره حمام اگه برم کمرشو بکشم آخرسر ممه هاشو تو دستم میگیرم فشار میدم . چقدر ما به هم شبیه هستیم من اگه سماجت وپشتکار شوهرم‌ نبود ۴ سال کلاس زبان نمیرفتم خیلی هوامو داشت خداییش .

زیبا انقدر بچه دوستدارم همش میگم کاش الان پیشم بود ۳ سالش بود هر روز باهاش بازی میگردم پارک میرفتم از بس تنهام این استرس جنگ هم ما رو کشت . 

یارب
۱۳۹۸/۳/۱ ۰۹:۳۹:۳۲
(ویرایش)

سام علیک دخیاااا چطور مطورین؟؟

زیبا جون چشم رو هم بزاری این چندروزه باقی مانده هم میاد و میره جینگولم....بعدش شبیه این ادمایی که از قحطی اومدن میاد خونه اون موقع شبیه اتو کشیده ها میشی زیر چیز شتریشونanim2-25r30wiهرروز اینجا بوی شامپو صابون میپیچه.....anim2-25r30wiپیشاپیش از جانب بنده عافیت باشه خااااانم

هروقت کم و کسری داشتی بگو خودم میبرمت اونوووورااا....البته ی مدت خوابوندمش تو الکل ضدعفونی بشه بس که این ریزان هی .........لااله الا الله چیبگم والاااanim2-25r30wianim2-25r30wi

ارکیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شکمت بزرگ شد؟؟؟اوووووووووف من عاااااااشق زن حاملم بعضی وقتا بادکنک سوتین شال میکنم تو شکمم ببینم چجوری میشم شوهرم که دیگه از من ناامید شده ول کرده منو به امان خداanim2-25r30wiدیگه قطع امید کرده از منanim2-25r30wi

امروزم صبی داشتم خواب میدیدم زایمان کردم دختر سوتینم سفته به مامانم میگم بیا بچه رو بگیر من اینو درستش کنم وااااااقعا حس خوبیه حتی تو خواب یهو گوشیم زنگ خورد پاشدم اومدم سرکار anim2-65d6a5d6sهیچی بچه هنوز دست مامانمهanim2-25r30wi..خخخخ اخر باید با قاشق جمع کنم بریزم تو عقده ای نشمanim2-25r30wi

۱۳۹۸/۳/۱ ۱۳:۴۰:۴۲
(ویرایش)

شهین من خواب شبو دوس دارما ولی زود خوابیدنو اصلا دوس ندارم بخوابم یک دو میهوابم حالا کنارش شوهرم برعکسه ده بگم بخواب فرتی خوابش میبره😂ماه رمضونا همیشه این تیپی میشم کل سیستماتم میریزه بهمanim2-65d6a5d6s

واااااااییییییی توکه مثل منییی anim2-25r30wianim2-25r30wi

انقده انگولک میکنم مامانمو anim2-25r30wiدرحالت عادیم می می میگیرم..دیروز عصری گرفته بودم دستم تکون میدادمanim2-25r30wiمیگفتم روزه نگیر ببین لاغرش کردی 😅😅 بعد بهش میگم شمبول ممبولم دیگه دیده نمیشه تخت شده😂😂مامانم فداش شم تپلیه ماشالا همه جاش تپلیه خودشم سفففیییییدددددد از منم سفیدترهanim2-40دیگه من همش چشمم بهشه خخخخ منحرفم خودتیshysmile

۱۳۹۸/۳/۱ ۱۳:۵۱:۳۳
(ویرایش)

دلارااا خداا از دهنت بشنوه تموم شه بیادanim2-40

وااااییییی اتو بخارم میکنهanim2-25r30wiاز این اتو پرسا خخخخanim2-25r30wi

ای خدا دلم درد گرفت ...😂😂

خودشم میگه اونجا بومیای متاهل هرشب میرن خونشون اینم میگه من میمونم سوزان سوزان anim2-sad

اوووففق جووووننن تو خیلی وقته منو اون پشت مشتا نبردیاshysmileمیخای جور شوهرمو بکشی تا بیاد؟؟🤔😂😂

دکوراسیون اونجا رو عوض نکردی ؟؟😂بریم باهم عوض کنیمanim2-25r30wi

الهیییییی دورت بگردمممanim2-40انشالله زودی یه نی نی واقعی خدا میذاره توی دلت و دیگع نیازی به بادکنک نداریanim2-25r30wi

انشالله به حق همین روزا تو و شهین و ریزان زودی نی نی دار بشین و شمام هی وقت زایمانتونو بشمرین😍 

۱۳۹۸/۳/۱ ۱۷:۴۱:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۱ ۱۵:۲۴:۴۰
(ویرایش)

سلام سلام

من اومدم قیژژژ

نماز روزه هاتون قبول دخترا

خوبید

خوش میگذره

روزه نبردتتون

به به انگار من نیستم خوب میاین چت می کنین چشم منو دور دیدیناااا... وقتی من هستم هیشکی نمیاد🤔

روشا جان تلگرام من قطع نشده من موبوگرام دارم و با پروکسی وصل میشم اما سرعتش کنده.شما تلگرام طلایی داشتی کلا قطعش کردن.گروه هم برقراره اما من کم سر میزنم ولی حال بچه ها خوبه.پسر کوچولوت خوبه؟ انگار گاز گازیت کرده😁 

ارکیده جان شما چطوری؟ خدا قوتت بده از پس نی نی هات بربیای🤩😍 ویار هم داری هنوز؟ برای نی نی هم چیزی خریدی عایا؟

زهرا خدا نکشتت داشتی چکار میکردی؟ اون روز بهت زنگ زدم هیچی نگفتی .اخرشم قطع شد حرفامون ناتمام موند☹

دلاراااااا نامرد من نیستم اینجا هی میای اسم منو لکه دار می کنی..توبه کن منو این کارا استغفراله😱😱😱 

زیبا عروس خانم تنبل خانم این چه وضعشه چرا تا لنگ ظهر میخابی خجالت نمیکشی آیاااا؟؟ من از تو زودتر بیدار میشم ههههه🤣🤣🤣 نیم ساعت😁 خوب از فرصت اسنفاده کن چن تا کار هنری یاد بگیر خیلی خوبه.منم شوهرم دیر به دیر میدیدم درکت می کنم اما اوضاع شما بدتر از ماست.باز ما یک هفته در ماه پیش هم بودیم شما یک روز😡😡 ولی خیاطی اگر بلد نیستی حتما یادبگیر خیلی کیف میده برای خودت لباس بدوزی به سلیقه خودت.من گلسازی یاد گرفتم الانم دنبال هنرهای دیگه هستم ببینم میتونم تا بچه دار نشدیم😁 

اوف استغفراله این زیبا و شهین خیلی انحرافی ان 😱😱😱 با اون گوگولیای ماماناتون چکار دارین اخه☹ بیا اسم منو دلارا بد در رفته فقط😏

دلارا بیا از این دوتا یه کم چیز یاد بگیریم😑😑😑😑

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۸/۳/۱ ۱۸:۱۰:۵۵
(ویرایش)

وای وای زیبا دیگه من تا شمبول پیش نمیرم . مامانم لاغر وقدبلنده ولی بدنش نرمه اخخخ.ولی زیبا این کارها رو میکنی مامانت میفهمه یک چیز دیگه بهت نرسیده و از فراق شوهرت داری این کار هارو میکنی shysmile

دلارا جون خوبی ؟ من آنجای آقایون رو مبگم شکل فیل هست جالبه تو شتر میبینیش من فیل .

به به ریزان خانوم راه گم کردی دختر ، چه میکنی ؟ نرفتی اقدام ؟

من امروز مصاحبه  رفتم سفیر هم کتبی هم شفاهی گفتن نیاز دارم که بهتر بشم شانسم فقط تگفت ضعیف .خیلی مهمه براشون لهجه داشته باشی . حالا حالا ها باید ادامه بدم . از حال دارم میرم از ساعت ۱۲ وربع راه افتادم دو و ربع رسیدم سر امتحان که ۲ شروع میشده بعدش هم تا یک ربع به ۴ امتحان طول کشید ۵ ونیم رسیدم خونه خسته وکوفته .

یارب
۱۳۹۸/۳/۱ ۱۸:۱۵:۴۰
(ویرایش)

ریزان از زهرا چه خبر ؟ بهتره ؟ من خطم همراه اول هست اگه ایرانسل بود بهش زنگ میزدم . شما میتونی روزه بگیری ریزان همش در حال جابجا شدن هستید؟

یارب
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

شهریور 1398
ج ش ی د س چ پ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031