تعداد بازدید : 510670
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۶/۲۶
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۳/۱۳ ۰۹:۱۳:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۷ ۱۲:۱۰:۵۰
(ویرایش)

من امده اااااااااام وای وااااااای من امده اااااااااام.....

چطورین؟؟

روشا جون منم نمیتونستم وارد بشم همش ارور میداد برام....

روشا وقتی میبینی شوهرت انقد شکاکه و بدبین وقتی اومد قطع نکن الکی ی بحث دیگه رو باز کن ادامه بده که اینجوری پیله نکنه بهت قربونت برم....مردا ی وقتایی البته بهتر بگم اکثر وقتا به کون خودشون شک دارن خواهر برای منم پیش اومده خیلی که براش سوتفاهم بشه.....زیادم کلید نکن ول کن ی بار گفتی میخواد باور کنه میخواد نکنه هربار کشش بدی بیشتر طاقچه بالا میزاره برات فکر میکنه چخبر باشه هرروز به روش میاری....ی بار توضیح دادی والسلام اینکه به خودش شک داشته باشه مشکل اونه نه تو..انقدم گریه نکن اون طفلی همش جای شیر غم و غصه داره میخورهanim2-tsimuzpzwoap1t9y3o7

۱۳۹۸/۳/۱۴ ۰۰:۴۷:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۸ ۱۱:۵۱:۴۷
(ویرایش)

سلام ب بچهایی که گاهی هم ب بنده حقیر جواب میدن هه،دوستان مم شیرم خیلی کم شده بقدری ک اصن بچم سیر نمیشه،خیلییییی شیر داشتم تا چن روز پیش یهو قط شد،دلیلش چیه اخه

۱۳۹۸/۳/۱۴ ۰۰:۴۷:۵۹
(ویرایش)

سلام ب بچهایی که گاهی هم ب بنده حقیر جواب میدن هه،دوستان مم شیرم خیلی کم شده بقدری ک اصن بچم سیر نمیشه،خیلییییی شیر داشتم تا چن روز پیش یهو قط شد،دلیلش چیه اخه

۱۳۹۸/۳/۱۴ ۰۰:۴۸:۱۱
(ویرایش)

۱۳۹۸/۳/۱۴ ۰۰:۴۸:۲۶
(ویرایش)

۱۳۹۸/۳/۱۴ ۰۰:۴۸:۴۰
(ویرایش)

۱۳۹۸/۳/۱۴ ۰۰:۴۸:۵۳
(ویرایش)

۱۳۹۸/۳/۱۹ ۰۰:۰۸:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۵ ۲۰:۴۳:۱۷
(ویرایش)

سلام دوستای گلم...برا منم چن وقتی سایت جواب نمیداد...

زیبا جان الان هم هوا گرمه فک کنم باید مصرف مایعات رو زیاد کنی که شیرتم بیشتر بشه ..یسری داروها برای افزایش شیر هم هست قطره شیر افزا که تو داروخونه هم مبتونی بپرسی البته من خوردم اون زمان اثر داشت یکم ولی خونریزیم بیشتر شد چون هورمونیه باید ببینی رو اثر داره یا نه. حالا ازدکتر اطفال یا زنان هم بپرسی خوبه...

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۸/۳/۱۹ ۰۲:۲۱:۴۴
(ویرایش)

روشا جان خوبی؟ بهتر شدی؟ اتفاقا منم میخواستم حال چکامه و...رو بپرسم. هیچ کس خبر نداره؟

روشا جان منم اوضاعم مثه شماست .منم از دیروز خیلی دلم گرفته بخاطر رفتار شوهرم. البته با این تفاوت که من میدونم ازدواجم از ابتدا اشتباه بوده و اصلا شناخت کافی پیدا نکردم خیلی اخلاقاشو  بعد عقد تازه فهمیدم....حتی موردهای اساسی رو هم نفهمیدم قبل عقد...مثه بی تفاوتیش و بی احساسیش و وابستگی زیاد به خونواده و فامیلاش و اوضاع مالی ضعیف خودش و خونوادش ...علتش هم زمان کم آشناییمون بود و اینکه زود عقدکردیم. الانم دیگه دیر شده واقعا . و خوب اینجور زندگی کردن خیلی سخته. چون که هیچوقت تو شرایط سخت یا حساس حمایتم از لحاظ روحی نمیکنه. و همیشه مشکل داریم. تفاوت های ما فقط مثه شما بخاطر وابستگی نیست تو همه چی لباس پوشیدن , اوضاع مالی, ...و ...مشکل داریم تقریبا هیچ مدلی تفاهم نداریم و همینا باعث اختلاف همیشگیه و اینکه اصلا حس علاقه ندارم . خیلی وقتا هم فکر میکنم کاش میشد به گذشته برگردم و باهاش ازدواج نکنم. شاید اگه الان پسرم نبود خیلی راحت  میرفتم. چون تو دو سه سال گذشته بی علاقه شدم.4 سال اول عروسی هم میدونستم تفاوتمون زیاده اما خیلی تلاش میکردم شرایطو درست کنم و باهاش حرف بزنم و ... و ...والا شاید باید دست از جنگیدن بر میداشتم و پای پسر معصومم رو به این زندگی باز نمیکردم.

روشا جان بنظرم ازدواج های این مدلی همیشه پر از اختلافن. همه اختلاف دارن ولی آدمایی مثل ماها اونقد اختلافاتشون زیاد هست که دیگه واقعا شرایط سخت میشه. پدر مادرهامون هم چون تو شرایط ما نیستند مسلما درک نمیکنند . خودمون هم که بخاطر بچه تحمل میکنیم و ادامه میدیم والا دلمون با این زندگی نیست.

تنها راه راحتتر کردنش اینه که خودمونو سرگرم کنیم و زیاد باهاشون قاطی نشیم و بهشون بی تفاوت باشم .البته من راهای دیگه مثه حرف زدن و محبت و فرستادن پیامای روانشناسی و ... و...رو خیلی امتحان کردم اما نتیجه نداد و خیلی مقاومت میکنه تا به همون شیوه خونواده خودش زندگی کنه و به چیزایی که میگم عمل نکنه. منم واقعا خسته شدم و واسه همین میگم باید باهاشون قاطی نشد توضیح نداد مثه خودشون بی اعتنا بود به حرفاشون تا کمتر اذیت بشیم. من اینجور وقتا خودمو با پسرم یا تلویزیون یا کارای شخصیم مشغول میکنم و کلا ولش میکنم و سرسنگین میشم . به هر حال این زندگی نتیجه انتخاب غلط خودم حالا تحت تاثیر شرایط یا ...هست و بهتر از این نخواهد شد

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۸/۳/۲۰ ۱۰:۵۹:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۷ ۱۲:۵۳:۱۹
(ویرایش)

سلام به همگی 

خوبید؟ منم یک چند وقت نمیشد بیام ببخشید دیر جواب میدم . روشا جونم حرفهای شما رو گفتم پرو پرو میگه اشکال نداره تو هم فحش بده گفتم نه من شخصیت دارم و برای پدر ومادرت احترام قایل هستم .

ارکیده جون واقعا چقدر بده مردها حرف گوش نمیکنن و آدمو درک نکنن . ولی همین بی خیالی وحواستو به چیز دیگه بزاری خیلی بهتراز دعوا کردن های بی نتیجه جلوی بچه هست . منم هزار بار به همسرم گفتم فحش نده الکی الکی فحش میده . هر چند وقت یکبار میگه باشه ولی عصبی میشه باز شروع میکنه . منم مجبورم بی تفاوت باشم تا عقل بیاد تو کله اش . 

ما چند روز تعطیلات موندیم خونه یک کار خوب که انجام دادیم این بود می فتیم پارک محل پیاده روی و دویدن .همین کلی انرژی مثبت میداد وفکرهای بد رو ودلخوری ها رو از مغز میریخت بیرون . البته بگم من خیلی وقت بود میگفتم  به همسرم ولی تا خودش نخاست تمرین کنه واسه مسابقاتش قبول نکرده بود بریم پیاده روی . ولی خداییش خیلی خوب بود . بعدش هم باهم  زبان میخوندیم آنم خوب بود. 

خواهرم هم میگفت بعضی وقتها یاد آوری خاطرات  خوب و مهربانی ها وگذشتهای همدیگه خیلی اثر خوب داره در ایجاد محبت و اینکه میگفت حتی الکی هم شده قربون صدقه ومحبت بکن اثرش رو میبینی هم خودت هم ذهنت وهم همسرت بسمت عشق وعلاقه میرید . 

امیدوارم همسرت عاشق تر ومهربونتر از همیشه باشه. 

راستی ارکیده تولدت مبارککککک😍😍😘😘😘😘😗😘😍

یارب
۱۳۹۸/۳/۲۰ ۱۳:۱۴:۲۳
(ویرایش)

سلام شهین جان....وااااااای مرسی از تبریکت تولدم چه خوب که یادته دوستم. چند روز دیگه ست ممنونمvalentine

چه خوب پیاده روی و...رفتین...واقعیتش من دیگه دوست ندارم بهش محبت کنم بدم میاد اما واضح نشون نمیدم بدم میاد. قبلا خیلی سعی میکردم اونقد دلسرد شدم نمیتونم محبت کنم الان. اما خوب گاهی سعی میکنم بی تفاوت بشم خدا کنه بتونم بیشتر بی تفاوت باشم.راستشو بخوای فکر میکنم جنبه محبت رو نداره هر چقدرم محبت کنم بازم موقع عمل کردن اون که میشه همون اوضاعه. ما صد تا کارم بکنیم به چشمش نمیاد اما خونواده و فامیلش یه کوچکترین کار سال ها پیش کرده باشن از چشمش بیرون نمیره...منم توجه نمیکنم بهش تا متوجه بشه .مگه آدم چقد میتونه بی توقع محبت کنه. همیشه دیدم مثلا اگه تو پارک یه نفر به بچمون یه محبت کنه سریع میره به بچه اون طرف محبت میکنه ولی در مورد من و خونوادم از اول اینطوری نبود انگار ماها وظیفمونه محبت کنیم و نیازی نیست که جبران کنه. و چون خونوادش پدر سالارن حس میکنم باباش بهش یاد داده نسبت به زن و خونواده زنش رو نده . البته الان کمتر اهمیت میدم ولی خوب بالاخره برا آدم مهمه دیگه

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۸/۳/۲۰ ۲۱:۲۷:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۷ ۱۲:۵۳:۱۹
(ویرایش)

عزیزم روز تولدت ۲۷ خرداد بود آره ؟ 

آره واقعا با آدمی که بلد نیست محبت کنه زندگی کردن سخته حق داری . امیدوارم تا قبل اینکه دیر بشه متوجه بشه . شایدم برای اینکه با خانوادش نمیری اینم میخاد تلافی کنه اینکار رو میکنه . ولی خوب این راهش نیست چون زن آدم اول ومهمتر از هرچیزی هست و تامین آرامش ومحبتش بعهده مرد هست . 

یارب
۱۳۹۸/۳/۲۵ ۱۲:۳۶:۲۵
(ویرایش)

شهین جان. نهبقول خودش همش داره محبت میکنه. منتها بلد نیست . کلا آدم کم حرفیه از ابتدا اینجوری بود. یه مدل کم ابرازی هست تو کلام .و زمان مجردیش یا تو خونوادش هم خییییلی ساکت بود هیچی نمیگفت هر وقت میرفتم خونشون. بیشتر تو روابط زناشویی محبت داره که بدتر لجم میاد انگار فقط اونجورمسائل مهمه خودش میگه این یعنی محبت دیگه!!!!

در مورد روابط با خونوادش هم دیگه خودش هم مایل بود نرم چون اصلا نمیتونست روابطو مدیریت کنه همش اختلاف پیش میومد . دو سه باری هم که با باباش و یبار با مامانش مثلا صحبت کرد که بی احترامی نکنن اونا قبول نمیکردن که اشتباه کردن مخصوصا باباش. کلا عادتشون بد حرف زدن بود و بزور به همه حرفشونو تحمیل میکردن من هم اصلاااا حرف زور رو قبول نمیکنم کلا اخلاقمه و کنار نمیام با زور..و همین باعث اختلاف بود

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۸/۳/۲۹ ۲۱:۴۲:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۳ ۲۰:۲۷:۵۵
(ویرایش)

سلام به همه 

خوبین ؟

ارکیده جون تولدت با تاخیر مبارک 🎂🎁🎈🎉🎊😘😘 

ارکیده جون خودت و فندقت خوبین ؟ 

شهین جون ، دلارا جون ، ریزان جون خوبین ؟

چقدر دلم برای بقیه بچه ها که اینجا بودن تنگ شده

زیبا جون همونطور که ارکیده جون گفتن برای زیاد شدن شیرت یه سری قرص و قطره شیرافزا هست که میتونی به دکترت بگی برات بنویسه یا هم اینکه خودت از داروخانه تهیه کنی ، از سیر توی غذاهات استفاده نکن چون طعم شیر رو تغییر میده و بچه ها دوست ندارن . مایعات هم زیاد بخور . 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۸/۳/۳۰ ۱۱:۵۶:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۷ ۰۲:۰۳:۰۸
(ویرایش)

سلام به همه دخی مخیاااای گلممم😍😍

ببخشید که دیر اومدم

عیدتوننن با تاخیر مبااارکککlove

ارکیده جونممممم تولدت مبااارکک عزیزممم انشالله ۱۲۰سال زنده باشی🎂🎂😍😍❤

خوب من این چند روزه رو اطلاع رسانی کنم😂

عید فطر شوهرم مرخصی نیومد کلی سرشون شلوغ بود و اماده باش بودن ..چند روز بعد عید فطر با بابام اینا رفتیم پیش شوهرجاانم..نگفته بودم میایم وقتی دید خیلیییی خوووشحال شد خیلییییی..البته تا بریم برسیم اونجا جاهای دیکه رفتیم مسافرت یجوری انداختیم تولدش اونجا باشیم.anim2-smiliess8تولدش ۲۶خرداده یروز قبلش تولد گرفتیم واسش..با دوستای توی پاسگاهشون سوپرایزش کردیم چقدددد خوشحال شده بود اونروژ فداش بشمم..ما بیرون بودیم وسایلا رو دادیم دست دوستاش چراغو خاموش کرده بودن وقتی رفت داخب یهو بمب کاغذی و برف شادی زدن 😂😂کل سر و صورتش برف شادی بود😂😂😂اینحاش خنده دار بود که دوستش ته بمب شادی رو ریخت پس کلش روی سر و صورت😂😂anim2-25r30wi

بعدش دیگه برگشتیم رفتم دنبال باشگاه از شنبه میرم باشگاه چند روزیم هست خونمون خودم تمرین میکنم حرکات ورزشی میرم..بلکه از این کون گشادی در بیام🙈😂😂

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

شهریور 1398
ج ش ی د س چ پ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031