تعداد بازدید : 520808
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۷/۲۴
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۳/۳۰ ۲۲:۱۹:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۰ ۱۶:۵۰:۵۰
(ویرایش)

سلام دخترا حالتون چطوره؟ باردارا نی نی دارا تازه عروسا در انتظار نی نی ها😊

خوش میگذره

به چقد تولد داریم چقده خردادی داریم 👀💃🤩😍🌷🎂🍹ارکیده جون تولدت با تاخیر مبارک مامان دو تا وروجک😁 تولد شوهر زیبا خانممونم مبارک چه خوب که رفتی سورپرایزش کردی🤗

روشا جون ممنونم که جویای حالم بودی حالت چطوره؟ نی نی حالش خوبه؟ مامان بودن خوبه😃 من موبوگرام دارم عزیزم بدون فیلترشکن کار می کنه ،با پروکسی وصل میشم

زیبا خانم گشاد خانم ورپریده چرا کم میای بزنمتا😡 اگه باشگاه میری دیگه ولش نکن که اندامت بهم میریزه مثل من😑

زهرای ریزه میزه تو نمیخای گوشی بخری ننر خانم؟؟ بیا برامون خرچنگ قورباغه بنویس روحمون شاد شه😁

جونم براتون بگه منم پریودم تموم بشه میرم اقدام بارداری، برام دعا کنین دیگه زود بگیره سالم باشه کم متلک و تیکه بشنوم🙄

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۸/۳/۳۱ ۱۳:۳۰:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۷ ۰۲:۰۳:۰۸
(ویرایش)

سلام به عچق خووودمم ریزان جووونی😍😍

قربونت بشم منن مرسی عزیزم اره خیلی خوشحال شد خودش گفت هیچوقت یادش نمیرهanim2-thanks

باشگاه رو یع مدت بود میرفتم بعد افتادیم دنبال کارای عروسی نتونستم برم بدنسازی میرفتم.انشالله دوباره میخام برم که دیگه ول نکنم اگع عزممو جزم کنم😂

انشالله خوشگلم وقتی پریودت تموم شد دیگه زودی نی نی بیاد تو دلت..anim2-40بعدشم هرکی متلک میندازه خیلی ببخشیدا خیلی نفهمه که بهت چیزی میگه عقل تو کلش نیس خودتو بزن به بیخیالی قرار نیس با حرفای مردم خودتو ناراحت کنی یا اهمیت بدی به حرفاشون هیچوقت این متلکا تمومی نداره تو هرشرابط زندگی همش متلک میشنویم بچه دارم بشی مطمئن باش همونا باز یه چیزی میگن بهت پس یا زبونشونو قیچی نکن دخالت نکنن یا اهمیت نده به حرفاشون..بهشون بگو باشه ولی کار خودتو بکن.anim2-thumbsupsmileyanim

هرووووقت صلاح باشه مصلحتتون باشه خدا خودش میذاره تو دلت اینم یادت باشه کساییکه یه بارداری ناموفق داشتن سری دومشون خیلی سریع باردار میشن چون بدنشون امادگی پیدا کرده.

توی فامیلامون مث دخترداییم قلب بچش نزد سقط شد شیش ماه بعد اقدام نرفته باردار شد یه دخمل خیلییی خوشگل داره ماشالا.بقیه هم ایمجورین..

به خودت فقط استرس وارد نکن با ارامش زندگی کن استرس دشمن همه چیزه.

غیبتمم بخاطر همینا بود دیگع عزیزم یه مدت نت نداشتم بعدشم که عید شد و رفتیم اینور اونور و پیش شوشویی.

از این بع بعد سعی میکنم تند تند بیااام😍🤗

۱۳۹۸/۴/۳ ۰۱:۲۳:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲۳ ۰۷:۳۸:۰۶
(ویرایش)

سلام بچها خوبین؟

زیبا گلی

روشا مامانی

ما نقل مکان کردیم

رفتیم واتساپ

دیگه فیلتر نیس

ولی شمارها معلومه

البته تو این یه سال بیشتریامون شماره همو گرفتیم و صحبت کردیم وووو

خلاصه

دل افروز گفتن بیام از قولش بگم همه چی امن و امانست😁 همه شناخته شدن😉

❤😎وکیل دل افروز هویت امن و سالم بچها رو تایید میکنه😎❤

منتظر حضور گرمتون هستیم😘

۱۳۹۸/۴/۳ ۰۹:۰۶:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۶ ۱۵:۴۱:۱۱
(ویرایش)

ریزان جان ممنون از تبریکت . 120 ساااااال مرسی عزیزم ههههههanim2-25r30wiفک کنم تو اوضاع جامعه ما تعداد خیلی کمی به این سن برسن ههههه...ولی آرزوشم خوبه....خدا کنه هممون سالم باشیم

.انشاالله تو هم بزودی نی نی سالم و خوشگل بیاری valentine...

ممنون زیبا جان از تبریکت...چه کار خوبی کردی رفتی تولد گرفتین براشوهرت . مبارک باشه انشاالله در کنار هم سالم و شاد زندگی کنید و از زندگیتون لذت ببرین....و هر وقت هم صلاحتون بود نی نی دار بشین....آفرین میبینم رفتی باشگاه. خوبه هم ورزشه و شادت میکنه هم سرت گرم میشه این مدت رو راحت سپری میکنی. حالا حسابی خودتو مانکن کن بعد بارداری و زایمان ببین بچه چه هیکلی برات بسازه ههههه. البته من اصلا چاق نشدم لاغرم شدم . ولی بازم پوست بدن یجوری میشه انگار کش  میاد تو بارداری و زایمان.

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۸/۴/۹ ۱۱:۱۹:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۴ ۱۰:۲۸:۳۵
(ویرایش)

سلام به همه 

خوبین ؟ 

زیبا جون چقدر عالی که شوهرت رو تونستی سوپرایز کنی ، و قدر مامان و بابات رو بدون . 

مطمئن باش شوهرت این تولدش همیشه تو ذهنش میمونه . باشگاه خیلی خوبه اینقدر دلم میخواد برم باشگاه .... اما با بچه کوچک فعلا نمیتونم . 

ارکیده جون خودت و فندقت خوبین ؟ 

دو هفته باراد اسهال داشت و چند بار دکتر بردمش تا الان که خدا را شکر بهتر شده . 

ریزان گلی تو چطوری خوبی ؟ 

ساغر جون چطوری ؟ وای چقدر دلم براتون تنگ شده

آخه این مدت حداقل یه سر میزدین اینجا . 

من چجوری میتونم بیام تو گروه واتس ؟ 

اخه نمیشه که شماره گذاشت ... ای خداااااا 

تو رو خدا ساغر باز هم بیا اینجا و بگو که چجوری بیام تو گروه 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۸/۴/۹ ۱۵:۵۶:۳۳
(ویرایش)

سلام روشا جون خوبی ؟ باراد جان خوبه؟ میومدم میخوندم ولی اونور سرم گرم بود دیگه حرفی نمیموند بیام اینجا بگم😹، ایمیل تو بزار من برات لینکو تو ایمیلت میفرستم عزیزم

۱۳۹۸/۴/۱۵ ۱۷:۴۴:۰۰
(ویرایش)

سلام به همه 

خوبین ؟  

ساغر جون خدا را شکر ما هم خوبیم ، اسهال باراد هنوز خوب نشده ، دکترش گفت شاید عفونت ادراری پنهان داره ، فعلا ازمایش ادرار و مدفوع داده منتظر جوابش هستم . فردا هم واکسن داره 😧😣 

تو خوبی ؟ همه بچه ها خوبن ؟ خوب هر از گاهی میومدی اینجا یه حاضری یه سک سک میکردی 😊 

بچه های اونور همه خوبن ؟ من زودی برات ایمیل رو میزارم ، مگه تو واتس اپ بچه ها نیستن ؟! پس لینک چی رو میخوای برام بزاری ؟؟

کاش شماره خودت یا دل افروز رو برام میزاشتی من هم تو ایمیلی که برات میزارم شماره ام رو میفرستم فکر کنم اینجوری بهتر باشه . ساغر جون تو هر روز میای اینجا سر میزنی ، میخوام وقتی ایمیلم رو گذاشتم بعد اون پست  رو که ایمیل گذاشتم پاک کنم 

ارکیده جون تو و فندقت خوبین ؟ چشم بزاری رو هم این ماههای آخر هم تموم شده 😍😍 گل پسرت چیکار میکنه این روزها خوب شیطونی میکنه ؟

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۸/۴/۱۶ ۰۸:۱۲:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۵ ۱۰:۱۵:۱۱
(ویرایش)

سلااااااااااااااااااااااام صبح همگی بخیر....

کیا زاییدن کیا بوووووووووووووووووووووووووووووقanim2-25r30wi

چخبرا؟؟؟

شنیدم دلتون برا من ی زره شدهanim2-25r30wianim2-25r30wi

۱۳۹۸/۴/۲۰ ۰۰:۳۴:۱۶
(ویرایش)

سلام روشایی باراد جون خوبه؟ واکسنش خوب بود؟

من اون چندروز اول هرروز میومدم نیومدی دیگه من نیومدم، روشا اونچا هم گروهه لینک داره دیگه، بعد ایمیلتو بیا بزار عزیزم من اونجا برات شماره مو میفرستم یا تو شماره تو بفرست برام ولی متاسفانه تو سایت نمیشه شماره گذاشت.

روشاجان من هرروز میام سرمیزنم ایمیل گذاشته باشی میگم بردار، تو هم هرروز بیا سر بزن ک برداری عزیزم

دل افروزم سلام رسوند گف شماره نمیشه ایمیل بهتره

۱۳۹۸/۴/۲۰ ۰۰:۳۶:۲۲
(ویرایش)

دلارا جون چ خبرا؟؟؟ سوغاتیهاتو گرفتی؟؟ کی برمیگردی؟؟؟

۱۳۹۸/۴/۲۰ ۰۰:۴۰:۰۴
(ویرایش)

دلارا امروز خبر خیلی قشنگگگگ و دست اول اومده، دیگه خود دانی😉🥰

۱۳۹۸/۴/۲۰ ۲۳:۳۸:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۶ ۱۵:۴۱:۱۱
(ویرایش)

سلام دوستان . اوقاتتون خوش باشه انشاالله

روشا جون ممنون خوبم هم خودم هم نی نی تو دلی هم گل پسر. شما چطوری .باراد چطوره بهتر شده؟ فصل گرما معمولا با اسهال همراهه واسه بچه ها متاسفانه. پسر منم تو ماه رمضون اسهال شده بود بردم دکتر آزمایش مدفوع هم داد چیزی نبود اما دکتر گفت احتمالا یه عفونت خفیفه بهش متروماکس داد و خوب شد. الان چن روزی بود یبوست شده بود و یکم پی پیش سیاه میشد منم نگران شدم دادیم یه دکتر براش آز مدفوع و خون نوشت خداروشکر چیزی هم نبود مشکلی هم نداشت . بیشتر بخاطر نوع تغذیه اش هست که شیرش قطع شده و اینکه مایعات کم میخوره و بدغذایی میکنه فقط عاشق گیلاسه یه مدتم گیر داده بود بستنی میخورد اونم فقط روکش کاکائوشو. با مکافات از سرش انداختم. خلاصه که نوع تغذیه خیلی تاثیر داره و اینکه تو گرما تاثیر میکروب و آلودگی هم بیشتره. اگه شیشه شیر و پستونک میخوره  بهداشتشون مهمه .

آره دیگه زود میگذره الان تو 31 هفته هستم .دو هفته دیگه باید سونوی وزن جنین و ...انجام بدم. بیشتر نگران مرتب کردن کارام و خونه برا موقع زایمانم  هستم . چون واقعا پسرم نمیذاره یه لحظه هم خونه مرتب بمونه . مدام بهم میریزه . شوهرمم میرسه فقط کارای پسرم یا بعضی کارای روتین خونه رو انجام بده. دیگه خدا کمکم کنه انشاالله هههههه

راستی شهین کجاست خبری ازش نیستا 

اینجا هم کلا خلوت و سوت و کور شده

زیبا و دلارا و ....نیستین

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۸/۴/۲۲ ۱۵:۱۱:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۰ ۱۶:۵۰:۵۰
(ویرایش)

سلام دوستان حالتون چطوره

روشا جان حال باراد چطوره بهتر شده؟ خودت خوبی؟ حسابی سرگرم نی نی شدیا😄 منم خوبم شکر خدا مرسی از احوال پرسیت عزیزم

دلارای نامرد هوووی کجایی کم پیدا شدی نمیگی ما هم دل داریم نکنه جدید پیدا کردی🤣 تو تاپیک اونوری خوندم باز شبیخون زدن بهت که کلا نابود شدی رفت زارتت در شده🤣🤣

به به مامان ارکیده حالش چطوره ساک بیمارستانتو بستی خخخ نزدیک زایمانتی برای ما هم دعا کن یادت نره هاااا ... حالت چطوره؟ چقد وزن اضاف کردی؟ تو دلی خوبه؟ گل پسرت چی میگه؟ برای ورود داداشی آمادس😁

زیبااااا خنک خانم کجایی پیدات نیسسس 🤔🤔🤔 لوسسس ننر لااقل بیا یه دمپایی پرت کن بفهمیم زنده ای🙄

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۸/۴/۲۴ ۱۳:۵۸:۵۳
(ویرایش)

سلام به همه 

خوبین ؟ 

خدا را شکر اسهال باراد خوب شده ، یک هفته از جای واکسنش میگذره اما هنوز جای واکسن سفت هست حوله هم گرم میکنم میزارم اما بی فایده هست . 

ساغر جون منظورم این بود که شماره موبایل رو داخل ایمیل رد و بدل کنیم ، نه اینکه اینجا شماره بزاریم 😊 شاید من بد نوشتم . 

ارکیده جون خدا را شکر که خوبی ، نگران نباش آدمی که بچه کوچیک داره نمیشه خونش همیشه جمع و جور باشه . من هنوز باراد راه نیوفتاده ، ولی دیگه خونه ام به مرتبی قبل از اومدن بچه نیست 

واقعا نمیرسم . پس تو هم خیلی شور نزن . 

واااای شمارش معکوس دیگه شروع شد ، اخ جوم دیگه چیزی به زایمانت نمونده ، انشالله این هفته های آخر هم به سلامتی سپری میکنی 🙏😍 

لذت ببر و خوابهات رو خوب برو ... من همچنان کمبود خواب دارم 😴😴 

ریزان گلی تو چطوری ؟ خوبی؟  خدا را شکر باراد هم بهتره ممنونم . انشالله روزیه خودت باشه خدا بهت یه نی نی بده 🙏🙏 

دلارا جون کجایی ؟ تو هم کم پیدایی ؟ خوبی ؟ 

ساغر بگو چه خبری ؟ انشالله که خیر هست 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۸/۴/۲۷ ۱۸:۰۷:۵۲
(ویرایش)

روشا ایمیل نذاشتی دختر من کجا شماره بگیرم و بدم؟😂😂😂

بیا اونور بگمت😎

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

مهر 1398
د س چ پ ج ش ی
1234567