تعداد بازدید : 510666
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۶/۲۶
کاربران آنلاین : 1
۱۳۹۸/۴/۲۷ ۱۸:۰۸:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲۳ ۰۷:۳۸:۰۶
(ویرایش)

روشا ایمیل نذاشتی دختر من کجا شماره بگیرم و بدم؟😂😂😂

بیا اونور بگمت😎

۱۳۹۸/۴/۲۹ ۰۲:۰۳:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۵ ۲۰:۴۳:۱۷
(ویرایش)

ممنون ریزان جان خوبم خداروشکر. حتما دعا میکنم براتانشاالله بزودی یه نی نی خوشمل برا خودت.وزن اضافه کردم اولش با ویار کلی کم کرده بودم الان کم کم داره بالا میره. ساک نی نی رو بستم و کریر و ...آماده گذاشتم اما ساک خودمو هنوز نبستم هههه تنبلی کردم فعلا. تو دلی که خوبه. گل پسر هم مشغول بازی خودشه دیگه .هر روز شیرین کاری های جدید یاد میره کلمات و جملات جدید میگه و ...و ...

روشا جون خداروشکر گل پسرت بهتره. انشاالله همیشه سالم باشه. واقعا بچه مریض میشه سخته. اون که واقعا نمیشه خونه زندگی آدم مرتب باشه مقه قبل. منم کلا یجوریم خونم نامرتبه کلافه میشم. الان میگم وای اونموقع که راه نیفتاده بود یا تاتی تاتی میرفت چقد راحت بودم اصلا اینقد کثیف کاری و شیطنت نداشت. کلی فعلا کاری نمیشه کرد تا چن سالی درگیر بازیگوشی این دو تا هستم دیگه. ماشاالله ماشاالله پسرها هم که خدای شیطنت هستن. ...الان تو 32 هفته هستم. گاهی دل دردای خفیف زیر دلم دارم. سه شنبه باید برم سونو و بعدم دکترم. میخوام به دکترم بگم فقط میترسم معاینه ام کنه ههههههه از معاینه شدن هنوزم میترسم. خواهرم هم نزدیکای زایمانشه..دعا کن همه چی برامون خوب پیش بره.

شهین و دلارا و زیبا نیستینا. از خودتون خبر بدین .انشاالله هر جا هستین شاد باشین و سلامت

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۸/۴/۲۹ ۱۰:۳۷:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۷ ۱۲:۵۳:۱۹
(ویرایش)

سلام به همگی 

ممنون که جویای حال من بودید . من پیغامهاتون رو می خوندم یک دوبار جواب هم دادم ولی ارسال نمیشد کلافه ام میکرد دیگه کلا بی خیال شدم .

از احوال خودم بگم ؛بدنم به دارو جواب داد بعد دو ماه واندازه تخمکهام خوبه الان ولی همسرم همش مریضه وهنوز نتونستیم اقدام رو شروع کنیم . از وقتی هم مریض شده حیلی بداخلاق و کم حوصله شده . همش سرگیجه داره و تپش قلب و..

روشا جون امیدوارم پسرت خوب بشه و مریض نشه ولی خوب بچه ها با مریض شدن بزرگ میشن . خودت وهمسرت خوبید؟  

ارکیده جون بسلامتی ودل خوش عزیزم . هفته چندم یعنی زایمانت هست ۴۰ هفته ؟ سزارین میکنی دیگه ؟راستی برای پسرت یک کادو خوب بخر اسباب بازی که میخاد بعد که تی نی جدید بدنیا آمد بهش بگو اینو داداش برات خریده تا کلی عاشق داداشش بشه.بدنیا بیاد همش میخاد بغلشون کنه و دست بهش بزنه  😂 حالا تو راهی اسمش چیه ؟ اولی علی بود دومی چی ؟  

زیبا جون ، سوپرایز همسرت عالی بود 😂 بیا بگو ببینیم چه میکنی دختر

ریزان جون خوبی ؟ تو چه خبر؟ چه میکنی ؟

یارب
۱۳۹۸/۴/۲۹ ۱۰:۵۸:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۷ ۱۲:۱۰:۵۰
(ویرایش)

سلاااااااااااااااااام دخترااا......مرسی که منو یادتون هستanim2-25r30wiوالا تو این گرونی و اخلاق مزخرف شوهر و قوم الظالمین ادم هواس نیمونه واس ادم که

خلاصه اینکه دلارای عشق که رگ میزنید براش خ و ن ی ن و مالین امد...بله دوستان از اتاق فرمان اشاره میکنن هرکی حدس بزنه که دلارا چه مشکلی داره جایزه میدیم بهشanim2-25r30wianim2-25r30wianim2-25r30wiجایزه هم اهدای یک چیز شتری آک و نو که ورژن جدیده در پشت حصیر و کوچه باغ های دلی و دافا.....anim2-25r30wianim2-25r30wi

ارکیده تو چون الان اوضات قاراش میشه حدسم بزنی جایزه نمیگیری جایزت موکول میشه به دو ماه بعد زایمان shysmileالان صرف نمیکنه چیز آک خرجت کنمanim2-25r30wi

چطوووووورین عشقا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟anim2-40

۱۳۹۸/۴/۲۹ ۱۴:۰۵:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۳ ۲۰:۲۷:۵۵
(ویرایش)

سلام به همه 

خوبین ؟ خدا را شکر که خودت و تو دلیت خوبین ارکیده جون . هموز وقت داری تا بخوای ساک خودت رو ببندی ، با شهین جون موافقم میتونی یه اسباب بازی که پسرت دوست داره براش بخری و کادو بگیری وقتی از بیمارستان مرخص شدی به گل پسرت بدی و بگی داداشی برات خریده 😄😄 

فکر کنم تا سه سال اول طبیعیه که خونه نامرتب یا کثیف باشه . من هم از خونه نامرتب بدم میاد ، ولی واقعا بعضی روزها وقت کم میارم . دیروز برای اولین بار باراد رو گذاشتم تو کریر ، گذاشتمش پشت در حمام ، و رفتم یه دوش ده دقیقه ای گرفتم . همیشه وقتی همسرم خونه هست حمام میرفتم ، این بار دیگه مجبور شدم و همسرم خونه نبود ، کلی باراد نق زد و بد ارومی کرد تا یه دوش گرفتم . 

انشالله خواهرت یه زایمان خیلی خوب داشته باشه .

راستی نی نی خواهرت پسر هست ؟ سزارین میکنه؟

شهین جون تو خوبی ؟ همسرت دکتر رفته ؟ یه وقت خدایی نکرده چربی یا فشار خون نداره ؟ 

خدا را شکر ما هم خوبیم بد نیستیم . انشالله که همسرت چیزیش نیست ، خدا را شکر که خودت خوبی . انشالله به زودی خدا یه نی نی میزاره تو دلت 🙏🙏 

دلارا جون تو چطوری ؟ کجایی دختر ؟ بگووو ببینم چه خبر ؟ چی شده ؟ انشالله که خیر هست 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۸/۴/۲۹ ۱۵:۲۱:۲۲
(ویرایش)

روشا جون این چند وقت همش دکتر بوده همه چیش خوبه فقط انگار سرگیجه اش از گوشش هست .این مردها هم وقتی مریض میشن اخلاقشون هم بد میسه .

روشا جون رفتی گروه، اینجا هم بیایی ها 

به به دلارای شیطون بلا ؛ دوباره چیکار کردی ؟ چه بلایی سر شوهر بیچاره آوردی ؟ تو همیشه ما رو سوپرایز میکنی چطوری حدس بزنیم 

یارب
۱۳۹۸/۴/۲۹ ۱۶:۴۵:۴۷
(ویرایش)

سلام روشا جان دیدم بردار

۱۳۹۸/۴/۲۹ ۱۷:۰۷:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۳ ۲۰:۲۷:۵۵
(ویرایش)

شهین جون خدا را شکر کن که دکتر میره ، شاید گوشش عفونت کرده ... شوهر من که اصلا دوتر نمیره ، مگه اینکه دیگه اینقدر درد داشته باشه که دیگه ... که بره دکتر . سه ماه پیش کتف شوهرم تو فوتبال آسیب دید باورت میشه دکتر نمیرفت ، به زور رفت یه عکس از کتفش گرفت که دکتر گفت کتفت در رفته و جا انداختش . من هنوز تو گروه نرفتم ، اگه رفتم حتما میام عزیزم و بهتون سر میزنم . دلم نمیخواد ازتون بیخبر باشم . 

نمیدونم دلارا چیکار کرده ، چی شده .... بگووووو دیگه دلارااااا anim2-21 

ساغر جون پس من پیام رو پاک میکنم . 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۸/۴/۲۹ ۲۰:۲۸:۱۶
(ویرایش)

باشه عزیزم، روشا جان من برات میل گذاشتم چرا جواب نمیدی؟

۱۳۹۸/۴/۲۹ ۲۰:۴۹:۱۶
(ویرایش)

واقعیت اینه ایمیلم ب اسم شناسنامه مه اگه تعجب کردی حق داری، برات تو ایمیل شماره مو میزارم بردار و تو واتساپ پیام بده میبرمت تو گروه، اوکی عزیزم؟

اینجا نیای بنویسی ایمیل مو ها🤐🥴

۱۳۹۸/۴/۳۰ ۰۹:۲۳:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۲۷ ۱۲:۱۰:۵۰
(ویرایش)

سلام دخترا صبح بخییییییر...........

روشا جوووووووووون چطوری خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟باراد خوبه؟چه کارایی بلده الان...اوف خوردنی جانای من

خیلی سخته با ی بچه کوچیک و کار خونه و اوف من مامان رفته بودم مسافرت من شدم خونه دارش اصلا داغون شدمااااا انگار منو از قبر اوردی بیرون از بس بیریخت شدمanim2-25r30wianim2-25r30wiباید ی کامیون ماسه خالی میکردی زیر گودی چشام بیاد بالا صاف و صوف بشهanim2-25r30wiچون دااشم امتحان داشت ساعت5 پامیشدم براش صبحانه اماده میکردم بخوره بره یونی بعد سرکار و باز ظهر خسته ناهار درست کن و کارای خونه خودم و کارای خوه اونا اصلا داستان شده بود....همش فکر میکردم ی زن چجوری با ی بچه کوچیک از پس اینهمه کار بر میاد خلاصه اینکه حق دارید خیلییییییییی سخته عشقم ان شاله تنتون سلامت باشهflower

فندق خاله رو ببوس عشق منه.....

ارکیده تو چخبر؟؟فسقلی خااله خوبه؟کار و حرف جدید چی یاد گرفته تعریف کن من دلم غش بره براااشanim2-40....

شهین تو چطوری خوبی؟؟؟

هیچ کدومتون از ترس حدس نزنید؟؟؟anim2-25r30wianim2-25r30wiیعنی انقد از چیز شتری میترسین؟؟؟؟؟؟؟؟من به دافای خودم افتخار میکنم ولی سرافکندم کردیدanim2-25r30wianim2-25r30wiخلاصه ببینم که خودشو به من نشون میده دیگهanim2-25r30wi

فقط بگم جا نگرانی نیست بنده پری شدم

۱۳۹۸/۴/۳۰ ۲۲:۱۰:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۷ ۰۲:۰۳:۰۸
(ویرایش)

سلام به همگییی من زنده امممshysmile

خوبین چطورین کی هست کی نیست؟؟

یکی نیست ایا درد و دل کنیم؟؟anim2-65d6a5d6s

ببخشید که من دیر میام از بس عروسی و جشن و جشن هفتم بچه و سیسمونی و.. بود که اصلا وقت نداشتم سر به گوشی بزنم هی اینور اونور میدووم ..جدیدا هم خونه تکونیا رو مادرا شروع کردن هی اونحا برو تمیز کن هی بیا اینجا تمیز کن..

از شوهرمم بگم که چهار روزی یود اومده بود مرخصی هیییچچچچچ فیضیی نتونستیم ببریم از بس مهمون داشتیم و وقتیم که اومد از آشناهاشون فوت کرد که کلا عروسی شد عذا..

دیروزم با هم جرو بحث کردیم😢😢با دعوا برگشت اهر..

اونجایی که باهم حرف میزنیم رو قطع کرده رد تماسمم گذاشته جواب پیامامم نمیده😭😭

سر یه چیز بیخود بنزین ریخت رو اتیش حرفای بد زدم بهش ناراحتش کردم یه ساعت قبل حرکت😢😢ساکشو برداشت از خونه زد بیرون از دیروز خونه خودمون همش دارم گریه میکنم زنگ میزنم با تلفن خونه جوابمو نمیده.

۱۳۹۸/۴/۳۱ ۱۰:۱۴:۱۳
(ویرایش)

سلام زیبا جون 

چرا آخه ؟ چی شده دختر ؟ تعریف کن . چقدر بده دور هستید ولی صبور باش . من به شخصه معروف بودم به آدم کم حوصله ولی الان یاد گرفتم وقتی مشکلی پیش میاد صبر کنم واقعا زمان حلال مشکلاته . همسرت هم الان عصبیه گوشیشو خاموش کرده دو روز دیگه روشن میکنه دو روز دیگه دلتنگت هم میشه غصه نخور گریه هم نکن . 

یارب
۱۳۹۸/۴/۳۱ ۱۴:۵۷:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۷ ۰۲:۰۳:۰۸
(ویرایش)

سلام شهین جونم چطوری عزیزم تو خوبی؟؟؟❤😍

والا همیشه همین مدلیم زود قضاوت میکنم زود جوش میارم بیچاره شوهرم هیچی نمیگه بهم لام تا کامم حرف نمیزنه..

فقط موقع رفتن اس دادم برگشت گفت با تو دیگه هیچ کاری ندارم خوشحالم میکنی مزاحمم نشی😭😭😭گفت از چشمم افتادی..

میترسم از این رفتارش

هرچقد زنگ میزنم اس میدم جوابمو نمیده که نمیده..

توروخدا عزیزم دعام کن زودی بیاد سمتم..بخدا توی سربازی ازش هبری نشدنی دق میکنم..

۱۳۹۸/۵/۱ ۰۸:۰۵:۵۷
(ویرایش)

نگران نباش عزیزم سخت نگیر؛ تو عصبانیت یک چیزی گفته ولی کلا برای اینکه روتون به هم باز نشه میگم سعی کن روی خودت کار بکنی صبور باشی واینکه نقاط حساس همسرت رو بدونی .یا وقتی خودت عصبانی هستی آب بخور نفس عمیق بکش برو دراز بکش بخواب ؛محیط رو ترک کن وقتی آروم شدی حرفتو بزن . تو نت بزن کتابهای کنترل خشم رو بخون. میتونی مشاوره هم بری . الان اول زندگیت هست بدونی چکار کنی خودت رو کنترل کنی و قلق زندگیت بیاد دستت خیلی بهتره. 

منم شوهرم عصبیه خیلی زود استرس میگیره وعصبی میشه .

یارب
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

شهریور 1398
ج ش ی د س چ پ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031