تعداد بازدید : 503230
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۵/۲۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۵/۱۶ ۰۹:۰۸:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲۷ ۱۰:۵۴:۴۴
(ویرایش)

سلام علیکم جمیعا.....صبحتون عالی

چخبرا؟؟؟زیرابیا روابیا بچه دارا بچه خوارا همه خوبین؟؟؟ما هم الحمد الله شکر خدا خوبیمshysmile

ارکیده زاییدی ایاااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کوووووژژایییییییییییییییییی عزیزززم دقیقا کوژاااااااااااااااااااااییییییییییی آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآه خداااااااااااااااااااااااااااااanim2-25r30wianim2-25r30wianim2-25r30wiببخشید تحت تاثیر قرار گرفتم ی لحظه

روشااااااااااااا تو گروه که نرفتی تایپکم که نیستی جیم زدی کجا رفتی؟؟؟؟؟؟برانکاردی بشی ایشالا ازبس میدیanim2-25r30wiبسوزه نتونی راه بری من دلم خنک بشهanim2-25r30wiمثلا ما خیلی خوبیم کاری نداریم به هم نمیکینیم هموanim2-25r30wiبجان حبیب

۱۳۹۸/۵/۲۱ ۱۰:۵۴:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲۷ ۲۰:۳۶:۰۳
(ویرایش)

سلام دوستان گلم

خوبین

عیدتون مبارک عشقولیای من

شهین جون زیبا جون مرسی که حالمو پرسیدین😘

زیبا دختر اخه دلت میاد دو روز شوهرت میاد با هم دعوا کنین😡😡 بزنمتااا آشتی باشین زشته دهههه😐😐😐

شهین جون ما دو ماهه رفتیم اقدام یکماهش خوب بود اما نتیجه نداد بی بی زدم مثبت بود اما آزمایشم منفی😑 تو ذوقم خورددددااا ماه قبلم که پیش مامانم بودم شوهرم نبود نتونستیم اقدام کنیم😔 بازم عفونت گرفتم نمیدونم چی از من میخواد این ماه ۷ روز عقب انداختم ماه پیش هم همینطور☹☹ خدا نمیخواد انگار ب ما نی نی بده.مامانم هم شکر خدا بهترن.تو چه خبر؟ چند ماهه اقدامی؟ با تنبلی چکار کردی درمان شد؟

ارکیده جون زایمان نکردی؟ حالت چطوره؟ کمکی چیزی خواستی بگو با دلارا میایم😊

روشا خانم شما هم پیدات نیستا؟ باراد کوچولو چطوره؟ بهتر شد گل پسرمون؟

دلارا خدا بگم چکارت کنه عفونت دادی دست از سرم برنمیداره😡😡😡

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۸/۵/۲۲ ۱۱:۴۰:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲۷ ۱۷:۲۲:۳۲
(ویرایش)

سلام سلام ریزان خانوم 

خوبی عزیزم ؟ خدارو شکر که مادرت حالش بهتره . دیدم کم پیدایی فکر کردم باردار شدی . من که نذر کردم برای اینکه باردار بشمو سالم باشه ختم چند تا دعا رو برداشتم . من یکماه اقدام کردم نشد این ماهم آخر هفته باید بریم اقدام که من تنهایی میرم شهرمون عروسی . 

کیت تخمکگذاری این ماه باید بزارم دارو هامو دوزش رو زیاد کرد از ماه قبل روزی ۳ تا کلومیفن میخورم وشبی یک دونه استرومائید. بعد سونو رفتم ماه قبل گفت تخمکت عالیه برو اقدام که خورد به نیمه ماه ویکشبش هم شهرستان بودیم خلاصه بعد ۷۲ ساعت اقدام کردیم که نشد . حالا ببینیم این ماه چی میشه. من فقط دلم میخاد سالم باشه و هر وقت شد ولی دیگه مث قبل نشه سقط نشه.برات دعا میکنم تو هم برای من دعا کن. 

احتمالا دوباره برم کلاس زبان تا فکرم کمتر درگیر بشه .

تو همچنان تو دو هفته اینور دوهفته آنطرفی ؟ تو هم سر خودت رو گرم کن برو خیاطی خانگی به مربیت بگو اینطوریه قبول میکنن . 

از زهرا خبر داری خوبه حال واحوالش ؟ پسرش خوبع ؟

از چکامه چه خبر ؟ آخر تونست حقشو  بگیره ؟ 

یارب
۱۳۹۸/۵/۲۲ ۱۳:۱۲:۵۵
(ویرایش)

سلام

ممنون شهین جان شکر خدا بد نیستم یه نفسی میاد و میره🤪 

نه عزیزم باردار نشدم اگر بشم حتما میام اینجا خبر میدم 🤗 واقعا گرفتار بودم همه کارهای مامانمو باید می کردم بنده خدا حتی نمیتونس راه بره می گرفتمشون که نیفتن انقد سرگرم کار بودم بخدا حتی فرصت صحبت کردن با شوهرمم نداشتم طفلی واسه خودش می رفت سرکار و ماتم زده برمی گشته خونه منم که نمیتونستم دو کلام باهاش تلفنی حرف بزنم.ان شااله این ماه درست و جدی هر دومون اقدام می کنیم و خدا بهمون نی نی های سالم میده.من که این روزا خیلی دلم شکسته سه روز دیگه هم موعد زایمان طبیعیم بود اگر بچه م سالم بود بغلم بود😔 متاسفانه اطرافیان نمیذارن آدم فراموش کنه من که دیگه هر کی اذیتم می کنه سکوت می کنم واگذارش میکنم ب خدا.. هر چی جواب هم بدی فایده نداره واقعا طرفت اگر شعور داشته باشه با یکبار گفتن و جواب دادن می فهمه

منم هنوز توی رفت و امدم😔 از تو چه پنهون خیاطی هم ای کما بیشی انجام میدم اما هنوز اول راهم. وقتای بیکاری کارهای هنری می کنم اما عصب های دست و کمرم دوباره دردش زیاد شده نمیتونم ادامه بدم بجاش کتاب میخونم میخوام بیشترش کنم حوصلم سر نره و به هیچی فکر نکنم😉

زهرا هم بهش گفتم بیاد یه سر بزنه حال خودش و سام هم خوبه شکرخدا

از چکامه خبر ندارم اصلا .فکر کنم دلارا باهاش در ارتباط باشه

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۸/۵/۲۲ ۱۴:۵۴:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲۷ ۱۶:۲۱:۵۵
(ویرایش)

سلام خوبید بلاخره دیروز گوشی هواوی خریدم

سلام شهین جون خوبی ممنون ازاحوال پرسیت من خوبم سام هم خوبه بلا شده اینقدشیطونه ک نگو

ریزان گفت بیام دختراسراغموگرفتن ازتک تکتون ممنونم

من با دخترا توگپم

شهین استرس بیخیال ان شاالله این روزا دامنت سبزمبشه 

من مشهدم میرم حرم دعات میکنم عزیزم

سعی میکنم بیام اینجا

روشا کجایی

دخترا چرا گپ نمیایید؟؟

باهرکس ساختیم اخرش سه صفر باختیم
۱۳۹۸/۵/۲۲ ۱۶:۱۱:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲۷ ۱۷:۲۲:۳۲
(ویرایش)

عزیزم خداروشکر که خوبید . التماس دعا .بهتون خوش بگذره زهرا جون .زهرا جان چه خوب که گوشی خریدی راحت شدی مبارکت باشه سعی کن خیلی جلو شوهرت گوشی دستت نباشه که حساس نشه بهش . 

ریزان جون سکوت بهترین جوابه . ولی من یک جاریم هر وقت منو می دید ۲۰ بار ازم می پرسید چرا نمیاری بچه . هرچی میگفتم شوهرم‌نمیحاد ول کن نبود باز میگفت دکتر رفتی ؛ سنت میره بالا من برای خودت میگم واز این حرفها .....حالا انگار خودم مادر وخواهر ندارم دلسوز شده واسه من . هر دفعه می دید می پرسید دیگه اعصابم خورد شد یکبار تو خونه مادرشوهر بودیم گفت خوشگل شدی منم سریع گفتم حتما میخاهی بپرسی حامله هستم یا نه ؟! نیستم انقدر از من نپرس . دیگه کلی خجالت کشید دیگه نمیپرسه 😂  خواهرشم هم بود دید من قاطی کردم اخخخ تازه آن وسط زندایی شوهرم گیر داده بود منم گفتم دلمون نمیخاد بچه بیارییم والا .....البته اینها برای پارسال بود . مادرهمسرم چیزی نگفته فقط هر وقت میخاد دعا کنه میگه ان شاالله دامنت سبز بشه من خوشم نمیاد ولی چیزی نمیگم ؛ یکبارم میگفت هرکی رو خدا یجور امتحان میکنه ممکنه یکی رو با بچه دار نشدن و یکی رو با مریضی و....

هر چه بیشتر طول بکشه ما هم حساس تر میشیم .

ریزان این حال وحست رو درک میکنم منم قرار بود اول مرداد تا ۱۵ مرداد تاریخ زایمانم باشه . حالا خدارو شکر شوهرم افتاده تو فکر درس خوندن وگرنه بیشتر بهم استرس وارد میشد . 

یارب
۱۳۹۸/۵/۲۳ ۱۰:۱۱:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲۳ ۱۰:۱۳:۵۱
(ویرایش)

سلام به همگی 

پری مامان آرنیکا
۱۳۹۸/۵/۲۳ ۱۲:۱۳:۲۲
(ویرایش)

سلام

ایشالا زبونشونو مار بزنه شهین جون😁😁😁 فقط از خدا میخوام هر کی اذیت می کنه اینجور خدا همونجور بذاره تو کاسه ش بفهمه از کجا خورده🤣 اخ اخ اخ من نمیدونم این جماعت ایرونی چرا انقد فضول تشریف داره یکی نیس بگه سرت تو کار خودت باشه انگار خودشون هیچ مشکلی ندارن زندگیشون گل و بلبله فقط درد بچه دار نشدن ماها رو دارنا🤣 منم مادرشوهرم عاصیم کرده بخدا چه وقتی می بینتم چه وقتی تلفن میزنه هی میگه هی میگه😒😒😒 پشتکاری داره ها😁 حتما وقتی بچه دار شدیم پیش خودش میخاد بگه دیدی انقد گفتم تا آوردن🤣🤣🤣 گهی وقتا میگم کاش میگفتم سقط کردم دست از سرم بردارن اما میگم چه فایده فقط مدل سرکوفتش عوض میشه سوالاشم بیشتر میشه هی پیگیری می کنه بدتر رو اعصابم میره همون بهتر که ندونه والا خل شدم از دستش☹

هی زهرا اینجور پلاس شدی کف سایتا گفتی گوشی میخرم ال می کنم بل می کنم دولوغگوووو🤤

سلام پری خانوووم از اینورا😁

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۸/۵/۲۳ ۱۴:۱۵:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲۴ ۲۳:۱۵:۲۹
(ویرایش)

سلام به همه 

خوبین دوستهای گلم ؟ 

اینقدر نوشتم و نوشتم که آخرش بود ، نمیدونم چی شد پرید 😥😥 

اول عذر خواهی میکنم که این مدت نبودم . سرما خوردم و هنوز ادامه داره 😷😤 

باراد هم چند روز پیش از روی تخت خودمون افتاد ، ساعت یک ظهر بود که خوابی و من گذاشتمش روی تخت خودمون و اطرافش بالشت گذاشتم ، یک ساعت بعد صدایی اوند رفتم تو اتاق دیدم بچه ام با صورت خورده زمین و پشت گریه بود و نفسش بابا نمیومد ، اینقدر وحشت زده بودم و ترسیده بودم که خدا میدونه . سریع به مامانم و شوهرم زنگ زدم و خودشون رو رسوندن خونه ، مامانم سریع لباسهای باراد رو بیرون اورد و همه جاش رو نگاه کرد و بدنش رو چرب کرد و ماساژ داد . ما هم بچه رو بردیم دکتر و از سرش عکس گرفتیم که خدا را شکر چیزی نبود . ولی من همچنان خیلی نگرانم . همش نگرانم که نکنه خدایی نکرده جایی اش طوری شده باشه و بعدا بفهمم 😢 . اینقدر گریه کردم که خدا میدونه . الهی برای هیچ مادری از این اتفاقها نیفته 🙏🙏 

ساغر جون من ایمیلت رو دریافت کردم ، من ازت معذرت میخوام گلم ، دقیقا وقتی که میخواستم بهت پیام بدم سرما خوردم و بعدش یکی از فامیلهای نزدیکمون فوت شد و رفتم مراسمش و ..  بعد هم که باراد اینجوری شد ، خلاصه ببخش عزیزم 

خدایا شکرت 🙏🙏
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

مرداد 1398
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031