تعداد بازدید : 520473
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۷/۲۴
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۷/۸ ۰۹:۲۱:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۵ ۱۰:۱۵:۱۱
(ویرایش)

سلااااااااااااام صبحتون پرانرژی عشقولیا.....

چطرین؟؟؟

روشا جون من فدای محبتت بشم عزیزم ...چشم میام حتما باز همین روزا

باراد خوبه؟؟؟

شهین بنظرم بچه رو تو ی اتاق گذاشتن فکر بدی نیست اما ممکنه بچه بزرگتر رو بیشتر جری تر و گستاخ تر کنه و بچه بیشتر جبهه بگیره چون هنوز درک نداره کم کم باید خودش بپذیره و با موضوع کنار بیاد که ان شالله یکم دیگه جفتشون بزرگتر میشن کار ارکیده راحت تر میشه به امید خدا......خدا خودش جفتشونو حفظ کنهanim2-a2d3

۱۳۹۸/۷/۱۵ ۱۳:۳۶:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۴ ۱۰:۲۸:۳۵
(ویرایش)

سلام به همه 

خوبین ؟ 

ارکیده جون خودت و نی نی خوبین ؟ بهتر شدی ؟ 

علی چطوره رفتارش با حسین ؟ 

شهین جون تو کجایی خوبی ؟ از خونه مادرت برگشتی ؟ نی نی چطوره ؟ الان هفته چندم هستی ؟ صدای قلبش هم شنیدی ؟ 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۸/۷/۱۵ ۱۵:۴۶:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۵ ۱۲:۰۴:۲۷
(ویرایش)

سلام روشا جون

ما خوبیم .نه کلا ۵ روز عاشورا بودم بعدش یک هفته مادرم آمد پیشم . دیگه نرفتم .صدای قلبشم دوبار شنیدم هفته ۷ و۸ . الان هفته ۹ هستم یکم عفونت داشتم دکتر بهم قرص لاکتواژ داد.

تو خوبی ؟ اسم کتابهای پسرت چیه ؟ اگه دوستداشتی بگو منم بخرم 

یارب
۱۳۹۸/۷/۱۵ ۱۵:۴۹:۰۵
(ویرایش)

ولی خداییش دلم برای شنیدن صدای قلب کوچیکش تنگ شده 

یارب
۱۳۹۸/۷/۱۵ ۲۱:۱۴:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۶ ۱۵:۴۱:۱۱
(ویرایش)

سلام دوستای گل

منم خداروشکر خوبم روشا جان و دلارا جان

بچه ها هم خوبن. علی که مشغول بازیگوشی های همیشگی خودشه. کلی اسباب بازی خریده دو هفته پیش و یه مدت زیاد بازی میکرد ولی الان دیگه زود براش تکراری شد. جالبه خیلی بودن و گرون هم شد اما کلا همه چی زود براش تکراری میشه. الانم با باباش رفته پارک و...وقتی خونه ست خیلی بازیگوشی میکنه. رنگ ها رو بلده قشنگ میگه و ...و ماشاالله ماشاالله ههههه خیلی بهتر از قبل صحبت میکنه و جملات میگه الان 2 سال و نیمشه.....حسین هم که مشغول بخور بخوابه و توپولو شده فردا 40 روزش میشه ختنه هم دو هفته پیش بردیم انجام دادیم....

خودمم ای بدک نیستم گاهی خوب گاهی بد. راستی روشا جون هنوز 40 روز نشده پریود شدم از پنجشنبه شدم شدیددددددد افتضاح زنگ زدم مطب دکترم اول گفتم اصلا این چیه اینقد زود پریود شدم مطب گفتن پریوده و اگه خیلی شدیده مفنامیک اسید بخور کم بشه وقتی قطع شد بیا دکتر معاینه ات کنه. از ضعف داشتم میمردم . مخصوصا که صبح ها تا ظهرم بچه ها رو باید نگه دارم تنها . همش دعا دعا میکنم علی زیاد بخوابه...چیزای مقوی و آهن هم خوردم الان بهترم. سر زایمان علی 40 روز گذشت پریود شدم اونم افتضاح 9 روز خونریزی شدید که رفتم دکترم اون زمان 2 دوره قرص روکین داد تا هورمونام تنظیم بشه...بعضیا تا زمانی که شیر میدن پریود نمیشن البته من کم شیر میدم و بچه کمکی هم میخوره...روشا جون شما بعد زایمان کی پریود شدی؟؟؟ همینجوری شدید بود. 

فک میکردم این زایمانم بیشتر شیر دارم میدم پریود نشم یا کم بشه. وای خدا از دست پریود . 9 ماه راحت بودم از دستش ههههه

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۸/۷/۱۵ ۲۳:۲۴:۴۶
(ویرایش)

سلام سلام مامان مامانها ارکیده خانوم 

چقدر زود پریود شدی بعضی ها تا ۶ ماه نمیشن من خواهرم بعد ۶ ماه پریود شد. الان خداییش سخته تازه سزارین کردی خیلی تقویت کن خودتو تا میتونی پسته تازه بخوره.

مبارکه ختنه کردی پسرت اذیت وگریه نکرد؟ 

چه خوب آفرین پس علی باهوشه رنگها رو بلده . سال دیگه پسرهات از سر وکول هم بالا میرن وکلی بازی میکنن 

دعا کن منم گنجیشکم سالم باشه 

راستی ارکیده خونه ات که سازمانی بود دلتون آمد ۴ تومن خرجش کنید ؟ پولشو بهتون پس میدن؟

یارب
۱۳۹۸/۷/۱۵ ۲۳:۲۶:۱۲
۱۳۹۸/۷/۱۶ ۱۵:۴۰:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۶ ۱۵:۴۱:۱۱
(ویرایش)

سلام شهین جان....انشاالله نی نیت سالم بدنیا میاد. نگران نباش. ختنه خیلی خداروشکر ماشاالله اذیت نشد بچه ام. چون هنوز کوچیک هم بود اینجوری کمتر هوشیارن کمتر درد رو میفهمن . وای کلا من افتضاح وضعم خوش بحال خواهرت من زرت پریود شدم خیلی سختمه کلا . مخصوصا اوایل بعد سز خیلی اذیت شدم. آره چیزای مقوی هم میخورم و جگر و ماهیچه...دیگه موکتام داغون شده بود از دست علی منم دیدم حالا نشستم اینجا گفتم بزنم. بعد این کفپوشارو میشه جای دیگه برد. نه بابا پولشو که نمیدن خواهر . من اینجا 5 سال پیش کابینت و...هم زدم 10 تومن هزینه شد .یه سری هم شیر آلات عوض کردم 500 شد. یا آبگرمکن و کولر ...عوض کردم اوایلش هم که نقاشی کردیم . خونه سازمانی ها یجوریه باید خودت هزینه کنی. آدم نمیتونه این همه سال یجا بشینه نامرتب بزاره بمونه البته بعضیا اصلا هزینه نمیکنن همونجوری میشینن. 

آره دیگه سال دیگه چیه خواهر  علی  همین الان هم از سر و کول این طفلکی بالا میره ههههه. خولش کرده طفلکو بسکه میخواد بزنتش. خیلی بازیگوشه خیلی.... همش از خدا میخوام کمکم کنه . 

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۸/۷/۲۰ ۰۹:۴۰:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۵ ۱۰:۱۵:۱۱
(ویرایش)

سلاااااااااااااااام گل دخترااااااااااا......چخبر؟؟چطورین؟؟

خوش میگذره؟؟؟

مامانمون با نی نی جدید چه میکنه؟؟؟ارکیده

روشا جون  باراد خوبه؟؟؟؟؟؟؟

بقیه هرکی خوبه بیاد حاضری بزنه anim2-28

۱۳۹۸/۷/۲۰ ۱۰:۳۶:۳۳
(ویرایش)

سلام به همه 

ارکیده جون من هم چهل روز بعد از زایمانم پریود شدم ، پریودم شدید بود ، اره واقعا سخته ، زایمان کرده باشی و هنوز رو به راه نشده باشی ، پریود هم بشی . من هم که شیر خیلی خیلی کم داشتم ، بعدشم دیگه هر ماه پریود میشدم . 

مبارکه ختنه گل پسرت ... خوب کاری کردین که ختنه اش کردین هر چی کوچیکتر باشن راحت تر هست .

شهین جون بهت تبریک میگم که صدای قلب نی نیت رو شنیدی انشالله به سلامتی تو آغوشت بگیریش 🙏🙏  

یکی از کتابهای باراد "  شیوه های تقویت هوش نوزاد 6-3 ماه  ، 9-6 ماه، 12-9 ماه هست که متناسب با رشد نوزاد کتابها رو براش استفاده میکنم . 

کتاب از دکتر بئاتریس میلتر و ترجمه :  طاهره طالع ماسوله هست . کتابفروشیها قسمت کتاب کودک بری دارن . 

دلارا جون خدا را شکر باراد هم خوبه ، تو خوبی ؟ 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۸/۷/۲۰ ۱۰:۳۷:۲۸
(ویرایش)
خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۸/۷/۲۰ ۱۶:۰۱:۳۴
(ویرایش)

سلام دوستان

ارکیده جون خوب کاری کردی واقعا ارزش داره آدم تو خونه ای که میشینه خرجش کنه ولی خوب بعضی ها دلشون نمیاد خرج کنن.

ان شاالله خدا کمکت میکنه و چشم به هم بزنی وقت مدرسه ومهدشون میشه 

حسین آروم تره ؟ البته اگه آروم هم باشه کلی از داداداشش شیطونی یاد میگیره.

روشا جان خیلی لطف کردی ممنونم عزیزم . آره میرم کتابفروشی ومیخرم اگه کتابی هم دیدم خوبه به شماهم میگم. 

روشا خونه مادرشوهر میری؟ 

یارب
۱۳۹۸/۷/۲۰ ۱۶:۰۳:۱۹
۱۳۹۸/۷/۲۳ ۱۳:۰۷:۲۵
(ویرایش)

سلام به همه 

خوبی شهین جون نی نیت خوبه ؟ ممنونم لطف میکنی برای کتاب ... من و مادر شوهر تو اپارتمان زندگی میکنیم که اون طبقه اول هست و ما طبقه دوم ، اره خونش میرم . هر روز انتظار داره باراد رو ببرم و ببینمتش ، واقعا هر روز برام سخته .. 

ارکیده جون تو چطوری ؟ علی و حسین خوب هستن ، کوچولو بزرگ شده ؟

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۸/۷/۲۴ ۰۸:۰۷:۵۰
(ویرایش)

سلام روشا جان 

خواهش میکنم منم از شما تشکر میکنم بابت کتاب. نی نی خوبه دوهفته دیگه میرم غربالگری . سونوی ۸ هفته خوب بود الان هفته دهم هستم .

آره خداییش هر روز هر روز سخته ؛ تا قبل اینکه بچه ات بزرگ بشه وعادت بکنه هر روز بره سعی کن هفته ای ۳بار یا ۲ بار بره. البته تابلو نشه که حساس بشن .یکروز بگو حمام رفته خوابه یکروزم که بری خونه مادرت دیگه دوروزش حله . 

میری چقدر وقت باید بمونی ؟ یکساعت یا چند ساعت ؟

یارب
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

مهر 1398
د س چ پ ج ش ی
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930