تعداد بازدید : 544672
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱۱/۲۴
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۷:۴۱:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ ۱۷:۱۵:۰۲
(ویرایش)

ریزان خیلی نامردی خیلی همش خاموشی من خبر بارداری تو الی از تامیلا شنیدم بش زنگ زدم خیلی بی وفاید همتون راستی سلام ایش باهمه قهرم بای

باهرکس ساختیم اخرش سه صفر باختیم
۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۷:۴۷:۱۲
(ویرایش)

به کوری چشم ریزی عشقم شهینم وووووی خیلی خوشحال شدم مامان شدی مبارکه گلم ببین ریزی ورپریده دارم برات حالا ببین 

ارکیده مبارکه عزیزم خدا براتپسراتو حفظ کنه

روشا بارادم چطوره برام ببوسش

نیلو جانی ژاپن ببوس

منوسام خوبیدم 

امممم سام زلزله ولجباز وبهونه گیر شده ۱۲روز دیگ میشه یسالش

از شیرکامل گرفتم امممم اها پوشک هم فقط شبا 

خیلیشیرین زبون شده

رراستی از طرفم یکی ب سمیرا بخاطر تولد میکا تبریک بگه دیروز بود همش بیادش بودم شمارشو ندارم

دلارا عزیزم شماهم فقط  تو بیابون وجنگل کماکان برو بدهanim2-25r30wi

اها اها به دل افروز بابت زایمان از طرفم تبریک بگید

دلتنگ همتونم

خیلی به ملی مو فرفری سلام برسونید

۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۰۸:۴۶:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ ۰۹:۵۷:۰۵
(ویرایش)

سلام گل دخترا چطورین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارکیده جون چقد خوشحالم که حالتون خوبه عزیزم....انشالله همیشه دلت کنار همسر و پسرای ماهت خوش باشه بانو

اووخییییییییییییییی من عاشق این سن بچم که تازه دمر میشه یا تازه میخواد راه بیوفته یا چهاردستو پا میررررررررره...دلم غش میرهبراشوووووون

خاله فدااااااااااشبشه....یکم اینم بزرگتر بشه دیگه دوتایی خونه زندگی نمیزارن براتanim2-25r30wi

زهرا جون چطوری عزیزم؟خوبی؟سام خوبه؟بزرگ شد فسقلی جان؟؟والا من دو ماه مریض شدم خواهر بیخودو بیجهت د وماه تمام خونریزیی داشتم فقط خواهر برادری سپری کردیم خبری نبودanim2-25r30wi

بچه یکساله رو از شیر گرفتی تو؟؟؟؟oopsاستخوناشو میترکونی دختر گناه داره.....

۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۱۴:۳۲:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ ۰۸:۳۹:۱۷
(ویرایش)

سلام به همه 

شهین جون حالت چطوره ؟ نی نی خوبه ؟ خوب لگد میزنه ؟ من تو خونه مشغول خونه داری و بچه داری

خدا مادرت رو برات حفظ کنه سایشون مستدام

هنوز خونه مادرت هستی ؟ برای نی نی خرید کردی ؟ اسمش انتخاب کردی ؟ 

ارکیده جون باراد خوبه ،  دیگه از وقتی حسین چهار دست و پا بره کارت بیشتر میشه  . پسرهات رو ببوس . 

زهرا جون ممنونم ، تو خوبی سام چطوره ؟ 

سام که خیلی وقته یکسالش شده ، درست میگم ؟ الان سام چند ماهش هست ؟ سام رو ببوس 

معلومه شیرین زبون شده دیگه الان اوج شیرین حرف زدنهاش هست 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۱۴:۴۲:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۱۴:۴۳:۴۸
(ویرایش)

سلام ب همگی 

شهین جان و ارکیده جان ممنونم ازتون 

راستش چله ک گفتی خیلی سخته نمیدونم بتونم یانه .قبلا هم توفکرش بودم ولی مث اینکه سعادت نداشتم هربار گفتم خیلی سخته ولش کن .

درس و دانشگاهم تموم شده .

طلاقم ن هنوز نگرفتم .یکسال و نیم شده متاسفانه .

التماس دعا دوستان 🌷

زهراجان ماچرا بی معرفت؟تو دیگه رفتی و نیومدی تو گروه !

چقدر سراغتو گرفتیم .

همه چی خوبه؟

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۱۴:۴۳:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۱۴:۴۳:۴۸
(ویرایش)

فکرکنم اشتباه گفت سن سامو. منظورش دوسال بوده

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۰۲:۲۹:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۰۲:۴۹:۳۳
(ویرایش)

سلام دوست جونا

انشاالله حالتون خوب باشه

آخی زهرا جان مبارک باشه گل پسرو از شیر گرفتی. منم فک کردم یه ساله گرفتی. علی که تا دو سال و دو ماه شیر میخورد. الانم یسره شیر گاو میجوشونم میخوره ِ...از وقتی هم حسین رو میبینه که شیشه میخوره اونم با شیشه خودش شیر میخوره خخخههههه

آوا جونم نگران نباش خداروشکر درستم تموم شد. انشاالله یه شغل و کار خوب پیدا کتی یا درستو ادامه میدی

دلارا جان مرسی عزیزم. انشاالله نی نی خودت. آره حسین اونقد ماشاالله نازه آدم دلش میخواد بخورتش. ماشاالله ماشاالله خییییلی آرومه. 

روشا جان همین دیگه میدونم چار وست و پا بشه با علی خیلی سخته. خدا کنه علی زودتر سر عقل بیاد ههههههه

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۰۷:۰۶:۳۶
(ویرایش)

سلام خوبید؟

والله من مدام نت ندارم کلا

وای دلار عجیبه تو با روش خواهر برادری سپری کردی نه مگ میسه مگ داررررررریم؟تو رو میشناسم از روسهای دیگش رفتیanim2-25r30wi

روشا جونم اره سام دوسالش میشه اشتباه نوشتم بخدا ازدست این بچه وباباش هنگ کردم میگم باراد یسالش شد دیگه ؟فعالیتاش چیه؟دندون دراورد؟

اوا  تامیلا بتونشرایطمو نگفت؟یادت رفت اخرین باش ازطریق اجیم ویس فرستادم گفتم خو چیشد بعد همیشه از طریق تالی سراغ تک تک تونو میگیرم راستی ب دخترا بگو بیان اینجا .من دیگ وات واینستا ندارم فقط روبیکا دارم وهمیشه نت ندارم

ارکیده جون مرسی عزیزم.خدا فندوقاتو حفظ کنه واقعا خدا بدادت برسه با دوتا بچه کارت سخته خمیشه بیادتم ولی اجی دوسال ودوماه زیاد نیست؟تو قران نوشته دوسال بعدش حرامه حالا منم ب سام شیرمیدم تو شیشه ولیوان میخوره دوست داره ولی نصف شب نمیخوره فقط ازخواب مزخرقش بیداربشه میگه شیل منم بیش میدم اها گاهی خیلی بدغذا میشه اینم بگم تا اللن خوابش خیلی بده با مکافات میخوابونمش وخوابش سبکه تا الان شبا بیدار میشه مثلا امشب ۵بار بیدار شد رو پام میخوابونم جدیوا سینمو میگیره دستش ومیخوابه بیشتر رو پاهام میخوابه از وقتی ازشیر گرفتمش حساس ولوس شده شبا میگه تا صبح تو روپات بخوابم توتونخواب چند شب اصلا تا صبح بیدار میمونم دیگ خسته شدم بخدا ۸بهمن میشه دوسال ولی هنو خوابش خوب نشد علی تا چند وقتش شد که تو عمق خواب میرفت وشبا راحت بدون بیدار شدن میخوابید؟

ای دخترا دعا کنید خوابش حوب شه دیگ از بی خوابی خسته شدم بخدا اعصابم ضعیف شده

اها راستی اوا خط ۰۹۰۱۹۵۲****خاموشه وخط ۰۹۳۹روشنه

فعلا خداحافظ این وروجک رو پام بلاخره خوابید من برم بحوابم نت نداشته باشم میام فعلا ایرانسل۵۰مگ یه روزه بم داده..

دوستتون دارم خداحافظanim2-thanks

۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۱۸:۰۵:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ ۱۸:۲۴:۲۹
(ویرایش)

سلام زهرا جون

خوبی عزیزم ؟ 

آخی چقدر سخت باید از۴۰ روز به بعد عادتش بدی بعد س ۱۲ شیر نخوره تا ساعت ۵ موقع نماز، بایدخوب شیر ش بدی که سیر بشه گشنه نشه وسط شب بیدار بشع 

من تازه رفتم تو۶ ماه 

یارب
۱۳۹۸/۱۱/۲ ۱۲:۴۱:۰۸
(ویرایش)

سلام شهین خوبی بسلامتی حالا جنسیت فندقت چیه؟توروخدابرام خیلی دعاکن انگشترم ک بابام برام خرید ۵گرم وخورده ای گم شد دعاکن پیداش کنم تو این اوضاع اقتصادی افتضاحمون اینو کم داشتم.والله دیشب ۱۲خواب تاصبح بیدانشد اصلا منو با این همه خوبشختی محالهanim2-25r30wiwowwowanim2-thanksanim2-4d564ad6الانم نشسته کارتون میبینه اشپزخونه بهم ریخت 

شهین دعاکن برام یه حاجت تو دلم دارم بارداری خدا اجابت میکنه

۱۳۹۸/۱۱/۲ ۲۱:۳۶:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ ۱۰:۲۹:۱۱
(ویرایش)

سلام دوستان 

ببخشید کسی عمل افتادگی پلک انجام داده میدونیین قیمتش چقدره

ممنون میشم یکی جواب بده

۱۳۹۸/۱۱/۲ ۲۲:۴۱:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ ۱۸:۲۴:۲۹
(ویرایش)

سلام زهرا جون

باشه حتما برات دعا میکنم عزیزم.برای پیدا کردن طلات سوره مزمل ۲ صفحه بیشتر نیست بخون هرشب بزودی پیدا میشه ان شاالله 

چه پسر شیطون وبلایی عزیزم خدا برات نگه داره . 

یارب
۱۳۹۸/۱۱/۵ ۱۷:۰۲:۱۰
(ویرایش)

سلام به همهو

زهرا جون باراد الان 13 ماهش هست ، خودت و سام خوبین ؟ طلات پیدا شد ؟ 

شهین جون انشالله به سلامتی این چند ماه آخر رو سپری کنی ،  خودت و نی نی خوبین ؟ اسمش چی میخوای بزاری ؟ تاریخ زایمانت کی هست ؟ 

ارکیده جون خودت و گل پسرهات خوبین ؟  علی خوب برات شیطونی میکنه ؟ 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۸/۱۱/۲۴ ۰۸:۳۸:۱۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

چرا کسی نیست ؟ همگی خوبید ؟ 

شهین جون خودت و نی نی خوبین ؟ 

ارکیده جون شما و گل پسرهات خوبین ؟ خوب برات شیطونی و بریز بپاش میکنن ؟ 

زهرا جون شما و سام چطورین ؟

خدایا شکرت 🙏🙏
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال