تعداد بازدید : 587255
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۵/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۲۱:۲۲:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱۴ ۲۳:۳۵:۰۰
(ویرایش)

سلام به همهو

چطورین ؟ شهین ،  ارکیده و زهرا 

همگی خوبین ؟ خبری ازتون نیست  

زهرا جون باراد هم الهی شکر ، دو هفته قبل به خاطر اسهال و استفراغ شدید یک هفته بیمارستان بستری شد و بعدش سرمای بدی خورد ...خدا رو شکر الان خوبه فقط سرماش که اذیتش میکنه ، سام چطوره خوبه ؟ بچه ها به یه سنی که میرسن همه چیز رو پرت میکنن و ... باراد امروز سر قندون سرویسم رو شکست  ، بچه ها هم همه خوبن ، بگو بره سر کار ، تا این ویروس بخواد ریشه کن بشه چند ماه طول میکشه ... سر کار که بره بهتر هست ، چند بار سر زدم دیدم هیچ کس اینجا نیست . 

انشالله طلات هم پیدا میشه ، تو خونه خوب همه جا رو گشتی ؟ 

شهین جون شما و نی نی چطورین ؟ خوبین ؟ 

ارکیده جون خودت و گل پسرهات خوبین ؟ 

بیاین اینجا سر بزنین ... 

شهین تاریخ زایمانت کی هست ؟

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۸/۱۲/۱۶ ۱۴:۲۳:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۲۷ ۲۰:۰۲:۲۱
(ویرایش)

سلام روشا جون 

بلا دور باشه از همه مردم ؛ ما خوبیم شکرخدا؛ من ۳۱ هفته رفتم ۲۱اردیبهشت زایمانم هست وظاهرا اجباری باید طبیعی باشه البته الان سالم بودنش خیلی برام مهمه بسلامت بدنیا بیاد. اوضاع تهران وبیمارستانهاشم داغونه . خدا به همون رحم کنه . مواظب باش دیگه سرما نخوره تو این اوضاه دکتر وبیمارستان نرید بهتره‌

زهرا جون برای شهید ابراهیم هادی صلواتی قرآنی چیزی بفرست شک نکن پیدا میشه یا سوره مزمل رو بخون من چند بار حاجت گرفتم وگنشده ام پیدا شده

ارکیده جون خوبی ؟ پسرها خوبند؟

یارب
۱۳۹۸/۱۲/۱۹ ۱۶:۳۲:۲۶
(ویرایش)

سلام شهین جون 

انشالله به سلامتی و دل خوش نی نی رو بغل میکنی 🙏🙏 ... متاسفانه وضعیت کشور و بیمارستانها اصلا خوب نیست ، تو هم مراقب خودت باش 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۹/۱/۳۱ ۲۰:۳۳:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

سلام همگی 

زهراجون ببخش من باهات تماس نگرفتم راستش ترسیدم شوهرت ببینه و دردسربشه .اگه میتونی خودت بیا توگروه .یا خواستی پی وی بهمون پیام بده .

خودت چطوری خوبی؟بعد رفتنت اوضاع چطورشد؟رفتی خونه ی حدید؟همه چی امن و امان بود؟

بچه ها هم بخاطرسخت بودن سایت نمیان .بیخبرمون نزار 

بقیه امیدوارم حالتون خوب باشه خوشگلا .میبوسمتون .

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۹/۲/۱۶ ۱۶:۲۳:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۳۰ ۱۶:۲۶:۵۷
(ویرایش)

سلام دخترا خوبید؟ماهم خوبیم البته سام اسهال خونی واستفراق وتب داشت از داد گفتن ویروس گرفته البته کرونا نیستا ن چیزالوده خورده ک گفتیم ازپاستیله اخه خیلی میخوره وپشت سرهم قورت میده اصلا چیزی نمیجوه 

والله شهین جون پیدانشدهرکاری بگی کردم پیدانکردم دیگ خستهشدم

روشا حواست ب باراد باشه من بخاطرسام بازبون روزه پدرمدرامد کلا خواب تعطیل سحری نمیذاشت بخورم

اوا جون وات فقط عید نصب کردم وپاک گردم اجازه نمیده بزارم اره خونه خودمونیم هی بگی نگی خیلی بهتره شد ولی باز گاهی اخلاق گندش سرجاشه من ک دیگ بها نمیدم چون خسته شدم دیگ هرچی باداباد فقط بزرگشدن وتربیت پسرم مهمه خوازساعت ۴ب بعد میتونی بزنگی نیستش راحتم ازش جدیدا میره سرگارمغازه بازکرده من س ماه گوشیم شارژ داشت الانم ایرانس ۵۰مگ داده ک امدم ب دخترا سلام برسون خیلی منم نمیتونم بیام سایت شماره خیلیا پاک شده ندارم ب دل افروزبگو بیادعکس دخترشوبزاره ببینم

باهرکس ساختیم اخرش سه صفر باختیم
۱۳۹۹/۲/۱۷ ۲۲:۲۸:۱۱
(ویرایش)

سلام به همه 

شهین جون حالت چطوره ؟ دختر گلت خوبه ؟ زایمان خوبی داشتی ؟ اسمش رو چی گذاشتی ؟ 

ارکیده جون شما چطوری ؟ پسرهای گلت خوبن ؟ کم پیدایی ؟ 

من یک ماه گوشی نداشتم چون گوشیم خراب شده بود 

زهرا جون خودت و سام چطورین ؟ برای سام ناراحت شدم که مریض شده ،  لطفا دیگه بهش پاستیل و هله هوله نده ، بزرگ بشه وقت برای این چیزها زیاد داره که بخواد بخوره . 

دختر دل افروز هم خیلی بامزه هست و شبیه خودش هست و اسمش رو رونیکا گذاشته ، راستی الهه هم باردار هست ، حدود شش ماه داره و نی نیش هم پسر هست . 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۹/۲/۱۸ ۲۲:۴۵:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۲۶ ۲۱:۰۳:۴۲
(ویرایش)

سلام خانومای گل

خوبید؟طاعاتتون قبول باشه. 

منم شکر خدا خوبم. پسرا هم خوبم علی ۳ سال و ۱ ماهشه . همونجوری وروجکه مدام میره با باباش خررد برا خودش اسباب بازی و خوراکی میخره. خیلر شیرین زبون شده. تازگی هم یاد گرفته سه چرخه سوار میشه و خودش پا میزنه.حسین تو ۸ ماهی و چاردست و پا میشه. الان دندونش یکم زده بیرون خیلی گریه میکنه. 

انشاالله همیگی شاد باشین.

شهین جان نی نی خوبه؟ جنسیت؟

روشا حون خوبی گلم؟ باراد رو ببوسش.

آوا جان شما چطوری؟

زهرا جان امیدوارم پسرت خوب شده باشه

بچا هو تو این روز و شب ها برای ما هم دعا کنید

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۹/۲/۱۹ ۲۰:۳۵:۱۴
(ویرایش)

سلام به همه 

به به ارکیده جون خوبی عزیزم ؟ دلم برات تنگ شده بوداااا ، خدا را شکر که خودت و دسته گلهات خوبین ، ای جاااانم علی ماشالله بزرگ شده که سه چرخه سواری میکنه ، لثه های حسین رو با انگشت تمیز ماساژ بده ، البته دیگه خودت ماشالله استادی بچه های گلت رو ببوس . 

ما هم خوبیم شکر ، باشه حتما عزیزم . 

مراقب خودتون باشین . 

راستی دیشب تهران زلزله اومد ، ارکیده و شهین جون خوبین ؟ 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۹/۲/۱۹ ۲۳:۱۷:۲۳
(ویرایش)

سلام به همگی 

ما خوبیم بلطف خدا  ؛ دخترم ۳۶ هفته بدنیا آمد زودتر از موعد یک هفته بیمارستان تو دستگاه بود الان خوبیم فقط وزنش کمه . 

دلم براتون تنگ شده بود روشا جون وارکیده جون ممنون از اخوالپرسیتون 

یارب
۱۳۹۹/۲/۲۱ ۱۵:۵۱:۱۳
(ویرایش)

سلام روشا جان و شهین جان

شهین جون مبارک باشه به سلامتی. خداروشکر سالمه. عیبی نداره الان خداروشکر سالمه . بمرور بهتر میشه و وزنشم زیاد میشه. علی من ۳ کیلو بود حسین هم ۳ و ۴۰۰....جفتشون تو ۳۸ هفته بدنیا اومدن...ولی حسین ماشاالله الان خیلی توپول مپوله و خوشگل...علی هم تا ۶ ماه خیلی تپول بود 

سزارین شدی؟ خودت خوبی؟

روشا جونم ممنون. آره ما متوجه شدیم زلزله رو. آره اونقدم حسین هم ناز نازیه اونقد واسه دندونش گریه میکنه فسقلی هههههه...

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۹/۴/۶ ۱۵:۲۲:۲۰
(ویرایش)

سلام به همه 

خوبین ؟  یعنی 1 ماه هست که تلاش میکنم بیام اینجا و سایت برای من باز نمیشد،  همش میزد رمز عبور اشتباه است ،  با وجودیکه رمز رو درست میزدم ، شهین جون خدا را شکر که خودت و دخترت سالم هستین ،انشالله وزنش هم خوب میشه ، نگران نباش ... الان دخملت چند ماهش هست ؟ شبیه خودته یا شوهرت ؟

ارکیده جون شما و گل پسرهات خوبین ؟  چیکارا میکنی ؟ 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۹/۴/۱۱ ۰۷:۵۴:۰۲
(ویرایش)

سلام روشا جون

خداروشکر ما هم خوبیم.پسرها هم خوبن. خودت خوبی؟ باراد چطوره؟

حسین که دیگه دستشو میگیره به مبل و وایمیسه و گاهی همونجوری دو سه تا قدم میره. خیلی توپولو و خوردنی شده عشق مانان.... علی هم که گاهی شعر میخونه برام توپ سفیدم ...و سعی کردم با کتاب آشناش کنم الان یه ماهی هست دیگه شبا همش براش کتاب داستان میخونم خیلی دوس داره و علاقه داره. چنتا کتاب براش گرفتم کارای خوب که انجام میده بهش هدیه میدم. دیگه یاد گرفته سه چرخه خودش میرونه و بلده خودش با اسکوتر بازی،کنه. برای من رو ماشینش میشینه و میگه ببین مامان بابا اینجوری فرمون میچرخونه ادای باباش رو درمیاره خیلی خنده داره. شیرین زبونیش زیادتر شده. هنوزم شیطونه و بازیگوش  الان سه سال و سه ماهشه و حسین هم ده ماهشه...شمردن و ...رو هم یاد گرفته البته همشو تو قالب بازی،

خلاصه تقریبا کل وقتم پره با این فسقلیا

....

راستی شهین اصلا نیومده خبری ازش نیستا . فک کنم تازه تازه متوجه شده بچه داری یعنی چی و حسابی درگیر بچه شده😃

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۹/۴/۱۲ ۱۵:۳۰:۴۰
(ویرایش)

سلام خوبید؟

آره بچه داری واقعا سخته ولی شیرین . من دخترم کولیک داره و ریفلاکس هر روز از ۳ ظهر به بعد تو بغل وروی پا هستش وخیلی گریه میکنه  .

عکسشو میخاستم بزارم نتونستم .ارکیده جون خدا پسرهاتو حفظ کنه برات .چقدر لذت داره بچه آدم کارهای جدید یاد میگیره 

روشا جون ممنونم که جویای حالم بودی وزنش خوب شده ولی ریفلاکس وکولیکش سخته. دختزم به باباش رفته حسابی همه میگن . باباش کلی کیف میگنه و مفتخره میگه ژن من غالب بوده 

یارب
۱۳۹۹/۵/۱۳ ۰۸:۱۸:۲۷
(ویرایش)

سلام ارکیده جون ک شهین جون

خدا را شکر ما هم خوبیم 

عزیزم پس حسابی با بچه ها سرگرم شدی ، واقعا دیدن رشد کردن بچه ها واقعا ذوق داره و هر روز با کارهاشون مارو به وجد میارن ، خدا حفظشون کنه . خیلی خوبه که برای علی شعر و کتاب میخونی ، من هم برای باراد کلی کتاب ، پازل ، هوش چین و لگو و ... خریدم 

و براش کتاب میخونم ، البته باراد بچه ی حرکتی هست و نهایت دو سه  دقیقه میشینه تا براش کتاب بخونم ، و به مرور انشالله بهتر میشه . 

شهین جون انشالله رفلاکسش هم مثل وزنش بخ زودی خوب میشه ،  بعضی بچه ها تا 6 الی 1 سالگی رفلاکس دارن . خدا حفظش کنه دختر گلت رو . پس دخترت شبیه باباش شده 😊 

خدایا شکرت 🙏🙏
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

شهریور 1399
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران