تعداد بازدید : 2758
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۵
کاربران آنلاین : 0
nini lay lay
۱۳۹۶/۶/۲ ۲۰:۴۹:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۳ ۱۹:۳۳:۲۱

واژينيسموس

(ویرایش)

من٤ساله كه ازدواج كردم ومتاسفانه واژينيسموس دارم

۱۳۹۶/۶/۳ ۰۱:۴۶:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۳ ۰۲:۰۹:۴۷
(ویرایش)

سلام دوستان من یکسال ازدواج کردم ولی بخاطر ترس و استرسی که داشتم فقط یکبار سعی کردم که با سوزش زیادی که حس کردم کنار کشیدم. من انقدر استرس دارم که حتی نمیتوننم خودم انگشتمو داخل کنم. همش ترس از پاره شدن پرده دارم متاسفانه ترسیه که از بچگی همراهمون کردن. حالا باید چیکار کنم. لطفا منو راهنمایی کنید

این هم بگذرد
۱۳۹۶/۶/۳ ۰۲:۰۱:۳۴
(ویرایش)

اولین بار که اقدام کردییم یک مانعی را حس کردم همراه با سوزش دیگه بیشتر از اون جلو نرفت

این هم بگذرد
۱۳۹۶/۶/۳ ۰۲:۰۷:۲۸
(ویرایش)

ایا این مانع همون پرده هست؟

این هم بگذرد
۱۳۹۶/۶/۴ ۰۲:۲۶:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۸ ۱۹:۵۵:۰۷
(ویرایش)

سودا جون مطالب راجع به واژينيسموسو خوندم 

ولي بدم مياد به خودم دست بزنم

حسه خوبي بهم نميده

۱۳۹۶/۶/۵ ۱۰:۳۹:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۵:۱۴:۱۳
(ویرایش)

سلام دوستان چون خودمم بعد ۵ سال از عروسیم تازه امسال بانو شدم وقتی واژینیسموسی کمک میخواد دقیقا یاد لحظه ای خودم میوفتم و واقعا درک میکنم 

خانم ها منم وقتی وارد گروه شدم حتی ورودی واژنو نمیتونستم پیدا کنم که با راهنمایی دوستان موفق شدم اما حتی یه چوب پنبه ر هم نتونستم داخل کنم بس که حسی بدی بهم میداد اما بعداز اینکه با عمل پردمو برداشتم طی چندباری که سونو واژینال شدم ترسم کاملا ریخت و موفق شدم برای همیشه از این مشکل خلاص شم

میخوام بگم دوستان به نظر من مشکل خیلی از واژینیسموس ها فقط روانیه ترسی که اکثر دختر خانم ها از شب اول دارن و متاسفانه تو واژینیسموس ها بیشتر

تورو خدا سعی کنین کاملا ریلکس باشین و مطمین باشین که شاید تو دفعات اول درد کمی رو حس کنید اما کم کم از بین میره رو ذهنت کار کنید و این ترس و از خودتون دور کنید میدونم که میتونید چون من تونستم بعد ۵ سال اینکارو کنم

۱۳۹۶/۶/۵ ۱۰:۴۱:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۵:۱۴:۱۳
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران