تعداد بازدید : 2007
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۱۵
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۹/۲۳
کاربران آنلاین : 0
پرنیا ۶۹
۱۳۹۶/۶/۱۵ ۱۷:۵۲:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۱۶ ۱۵:۰۰:۰۲

سینک توکار یا روکار

(ویرایش)

سلام به همه

کیا سینک توکار دارن؟ راست میگن اذیت کنندس و آب میریزه پهلوهاش و چوب باد میکنه! ؟

از معایب و مزایاش بگید لطفا 

پیشاپیش ممنون از همه 

۱۳۹۶/۶/۱۵ ۱۹:۲۶:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

سلام عزیزم اره واقعا خوب نیس.من زنداییم داره همش دستمال چیده دورش ی نمای زشتی ایجادکرده ولی مال من روکاره خیلی خوبه و راضی ام.خیلی هم راحتم .همش دستمال کشی ندارم مراقبتم نمیخاد.فضای زشتم نداره 

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۶/۱۶ ۰۰:۱۲:۱۵
(ویرایش)

ممنونم دوست خوب 

۱۳۹۶/۶/۱۶ ۰۳:۲۸:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ ۱۱:۴۲:۲۰
(ویرایش)

سلام عزیزم به نظر من بستگی به جنس صفحه کابینتت و کار بلدی کابینت کار داره مال من تو کاره الان دوساله استفاده میکنم چی بشه یه دستمال دورش بکشم ولی خدا رو شکر اصلا خراب نشده و باد نکرده ولی مال خواهرم 6 ماه باد کرد خراب شد

مامان محمد
۱۳۹۶/۶/۱۶ ۱۱:۴۶:۵۳
(ویرایش)

اره اشک عزیز. منم از خیلیا شنیدم کابینت کار باید حرفه ای باشه. خود کابینت کار بهم گفت روکار بزنی بهتره بجای توکار. چون توکار باد میکنه بعد یه مدت! وقتی اینو میگه ینی بلد نیست حرفه ای بزنه که باد نکنه با ریختن آب. ممنونم دوست خوب

۱۳۹۶/۶/۲۹ ۰۰:۱۶:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۰ ۱۲:۲۱:۵۴
(ویرایش)

من شخصا تو کار می پسندم

فروشگاه اینترنتی نت منزل
مرجع ظروف پذیرایی و آشپزخانه
جدیدترین مدل ها و برترین برندها
www.netmanzel.com
۱۳۹۹/۱۰/۸ ۱۷:۴۶:۴۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۲۸ ۱۴:۴۱:۲۸
(ویرایش)

این سینک گرانیتی ها خیلی خوشگلن خیلیم تعریف میکنن بابت جنسش و کیفیتش. من میخوندم که اصلا خط و خش و باکتری نمیگیره. بنظرم از اینا بگیریم خیلی بهتره

۱۴۰۰/۹/۲۱ ۰۹:۴۲:۲۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ ۱۰:۲۱:۲۰
(ویرایش)

یکی از دغدغه‌های موجود در خرید سبد های زیر سینک این است که از آنجا که سبد مواد شوینده درون کابینت زیر سینک قرار می‌گیرد احتمال اصابت آن با لگن سینک وجود دارد؛ اما جالب است بدانید که به‌طور معمول طبقه بالا این کالا نسبت به طبقه پایین آن کوچک‌تر است و همین امر مانع برخورد سبد با لگن خواهد شد؛ بنابراین پیشنهاد خرید یک سبد مواد شوینده زیر سینک از جنس استیل ضدزنگ می‌تواند انتخابی مناسب به‌منظور نظم بخشیدن به فضای آشپزخانه و سینک شما باشد.

۱۴۰۰/۹/۲۳ ۱۹:۵۰:۱۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۳/۹ ۱۳:۰۱:۱۱
(ویرایش)

دوست عزیز خیلی خوبه که از بقیه مشورت میگیرین. ولی به نظر من از چند تا متخصص هم بپرسی بد نیست. من خودم از شرکت خدمات فنی بهمن که تو کار لوله بازکنی هست مشورت گرفتم که از کدوم سینک ها بخرم که کمتر دچار گرفتگی بشه.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران