تعداد بازدید : 525873
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۷/۳ ۱۰:۰۵:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲ ۰۷:۴۴:۵۹
(ویرایش)

سلاااااااممممم دوستاى گلم

من يه ذره تنبلى كردم 😞😞😞 ولى امروز ميرم ان شاء الله سايز ٩، ديگه هر چى با اين ٨ كلنجار رفتم بسه، تنبليم هم براى همين بود كه اين ٨ خيلى اذيت كرد افزايش سايز كه نميدادم انگارى رغبت نداشتم برم تمرين كنم

توو اين شبا برا منم دعا كنيين، به اميد موفقيييييت 😊😊😊🌸🌸🌸🌸 

۱۳۹۶/۷/۳ ۱۰:۰۹:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

Hermion

اشکالی نداره. اینم جزوی از تمریناته. یعنی در کنار تمرینات با آلت هم تمرین کنی تا ترست کم کم بریزه. هر بار میتونی مقدار بیشتری رو وارد کنی. فقط تمرینات رو تا سایز همسرت ادامه بده و مطمئن شو سایز آخر 12 هست . و باهاش کامل راحت بشو.

قبل اقدام با سایز آخر تمرین کن و تو تشت آب گرم بشین قبلش

آذر جان

دستکش های استریل جراحی یک جفت توی بسته بندی هستن. اگر اونو گرفتی درسته و معمولا سایزهاش 7 و 8 هستن. اگر پیدا نکردی با کاندوم میتونی درست کنی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۳ ۱۰:۱۰:۴۲
(ویرایش)

هدی

عزیزم با 8 راحت نشدی هنوز میخوای بری 9 ?

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۳ ۱۱:۰۱:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲۵ ۱۱:۳۰:۱۳
(ویرایش)

سلام، بچه ها من تازه مشکلمو فهمیدم، این تالار هنوز فعاله؟

۱۳۹۶/۷/۳ ۱۴:۵۶:۰۴
(ویرایش)

نیکیتاجون

بله فعاله. در مورد خودت توضیح بده تا کمکت کنیم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۳ ۱۵:۲۴:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۲۲:۳۰:۵۲
(ویرایش)

سلام به همگی. ماه پیشوتی و سودای عزیز خسته نباشید خدا قوت. یه سوال داشتم خانم خیابانی دکتر زنان هستند؟اگر هستند من میخواستم برای مشکل کیستم ازشون نوبت بگیرم 

خدا اگر بخواهد غیر ممکن ، ممکن میشود
۱۳۹۶/۷/۳ ۱۵:۲۹:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۲۲:۳۰:۵۲
(ویرایش)

عریز من همین دو سه هفته پیش سونوی واژینال دادم یعنی قبل از بانوشدنم ولی اصلا هیج دردی نداره منم خیلی استرس داشتم و میترسیدم نتونم ولی دیدم خیلی راحت انجام شد. تازه من خیلی ادم ترسو و استرسی هستم ولی اصلا سخت نبود خیالت جمع.

گفتم بهت بگم که نگران نباشی چون من انجام دادم 😊

خدا اگر بخواهد غیر ممکن ، ممکن میشود
۱۳۹۶/۷/۳ ۱۵:۴۸:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۴ ۱۸:۱۷:۳۵
(ویرایش)

سلام ماه پیشونی عزیز و سودا جون خسته نباشین

یه سوال داشتم این دستکشهای جراحی برای تمرین دیلاتور باید پودری باشه یا غیر پودری

آخه 1 نفر از اقوام این مشکل واژینیسموس داره و الان داره تمرین میکنه ولی از دستکش جراحی پودری داره استفاده میکنه به نظرتون درسته؟  

۱۳۹۶/۷/۳ ۱۹:۳۶:۴۰
(ویرایش)

Diba

بله ایشون فوق لیسانس مامائی هستن و ادرس مطبشون و شماره تماس صفحه اول انجمن هستش.

بهاره جان دستکش استریل جراحی غیرپودری برای تمرین استفاده کنه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۴ ۰۱:۰۱:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۳۱ ۱۶:۱۹:۴۷
(ویرایش)

سلام اومدم گزارش امروزو بدم. امروز دیگه شروع کردم تمرینو اول با دوتا سایز ۷ و ۷/۵ تمرین کردم که بدقلقی میکردم توی یه هفته پریودم انگار دوباره برگشته بود به اولش. بعد کم کم درست شد رفتم سایز ۸ زیاد اصرار نکردم عادی برخورد کردم حدود ۴_۵ سانت رفت البته اروم خیلی اروم. ولی شدیدا درد داشت تو سایزای قبلی اصلا دردش اینجوری نبود این خیلی میسوزوند واژنمو. اما تحمل کردم یکم موند همونجا و کگل کردم و بعد بقیشو گذاشتم برای فردا. 

۱۳۹۶/۷/۴ ۱۱:۱۰:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲۵ ۱۱:۳۰:۱۳
(ویرایش)

سلام سودا جان نمیدونم چطوری باید برای شما ریپلای بزنم، من 10 روزه که اومدم خونه خودم، دوسال عقد بودم ولی دخول نداشتیم وبابت مسایل جنسی از روشهای دیگه استفاده میکردیم هیچ مشکلی هم نبود و هر دو کاملا راضی بودیم، ولی حالا که اومدم خونه خودم  و دوباری امتحان کردیم من درد فوق العاده شدیدی داشتم، ببشخید انگار اصلا راهی نداره که بره داخل، سری دوم یکم خون اومد، میخام برم دکتر امروز ونمیدونم که من واژنیسموس دارم یا مشکلم چیز دیگه ای هست؟ و نمیخامم پرده مو جراحی کنن

۱۳۹۶/۷/۴ ۱۱:۲۹:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ ۱۲:۴۹:۴۶
(ویرایش)

نیکیتا جون بزن تو قسمت انتخاب مخاطبان این پست اسم سودا رو بنویس چندتا گزینه میاره بگرد همون اسم رو انتخاب کن .. منم مشکلم مثل توی نزدیکه یه ماهه عروسی کردم الانم که پریودم funny

به لطف الهی موفق شدم
خدایا ممنونم ازت
۱۳۹۶/۷/۴ ۱۳:۲۰:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲ ۱۴:۲۷:۴۸
(ویرایش)

سلام . ماه پیشونی جون و سودا جون.  بعد یه مدتی اومدم گزارش بدم. این مدت یکم دل و دماغ نداشتم. ولی تمریناتم رو انجام دادم. ولی خیلی زمان برده ک با دیلاتور انتها 10 تمرین میکنم ولی واژنم هنوز ناسازگاره!!!!!cry

چندبار احساس کردم ک راحت شده با دیلاتور جدید هم تمرین میکنم.ولی همچنان تمریناتم کند پیش میره. الان با هردوتا دیلاتورتمرین میکنم.

نمیدونم تاکی میخواد اینجوری پبش بره!!!!!! دوبار هم سعی کردم با همسرم تمرین کنم ولی فقط تا ختنه گاهی وارد شد. ناامید نیستم ولی خسته شدم. کمکم کنید لطفا!!!!sad

من میتونم.هر لحظه معجزه ها رخ میدهد.
۱۳۹۶/۷/۵ ۰۱:۱۰:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۱۸ ۱۱:۴۶:۵۷
(ویرایش)

سلام سلام.. بالاخره بعد از غیبت های زیاد برگشتم.

توی این مدت عروسیم بود .. بعد ازون به دکتر مراجعه کردم و دکتر متخصص گفت که پرده ی تو علاوه بر تنگی بیش از اندازه چیزی مانند سپتوم اونون از وسط نصف کرده.. 

به همین خاطر بعد یه هفته به وقفه افتادن به دلیل دوران قاعدگیم.. امروز صب جراحی کردم.. و الان حالم خیلی خوبه.. درد و سوزش ندارم.. الان منتظرم حالم بهتر بشه تا بینم خدا جی میخواد.. برام دعا کنید

من میخوام
پس میتونم
چون خدا با منه
۱۳۹۶/۷/۵ ۰۹:۰۵:۳۶
(ویرایش)

سلام 

آذر جون

خیلی خوبه. همین طوری عادی و ریلکس برخورد کنی کامل وارد میشه. بعد چند روز حساسیت واژنت برطرف میشه و راحت تر داخل میشه. ادامه بده عزیزم.

نیکیتا جون

خیلی خوبه که دکتر بری و نوع پرده ات رو بگه و شاید همون بار هم آسیب دیده باشه. اگر مشکل واژینیسموس داشته باشی هم بهت میگه. معمولا ماه های اول ممکنه از ترس و عدم آشنایی دخول صورت نگیره این عادیه. اما بعد 5 یا 6 ماه باید به دید مشکل ببینیش. تو هم سعی کن با معاشقه و استفاده از ژل روان کننده اقدام کنی و سعی کنی عضلات واژنت رو شل کنی. پوزیشن زن رو که همه چیز در اختیار و کنترل خودت باشه هم کمک میکنه. تمرینات کگل رو انجام بده عزیزم.

گلی جون طلا

کجایی؟

خیلی خوبه که به سایز 10 و 11 رسیدی . دیگه نزدیک بانو شدنی. عزیزم نگران چی هستی داری خوب پیش میری . انقباضت از نوع شدیده و زمان بیشتری میبره که با هر سایز راحت بشی. شاید اصلا بهتر باشه نبمم سانت نیم سانت افزایش سایز بدی. صبور باش گلم.

عزیزم اینکه تمرینات مداوم داری عالیه یکمم امیدواری رو چاشنیش کنی خیلی زود بانویی.

تمرین با همسرت خوبه به شرطی که باعث تضعیف روحیه ات نشه. معمولا میگیم تا سایز همسرتون تمرین کنین و تو این مدت دخول نداشته باشین. تو هم تمرین با همسرت رو بذار برای بعد سایز 12. که کامل باهاش راحت بشی. گزارشات رو هر روز بنویس.

مریم بانو

مبارک باشه عروس خانم. چه عروس شجاعی آفرین. چه خوب رفتی دکتر. ان شاا... بعد بهبودی به راحتی میری اقدام.

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران