تعداد بازدید : 840
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۷/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۷/۵
کاربران آنلاین : 0
میوه دلم یزدان مامی
۱۳۹۶/۷/۳ ۱۰:۵۴:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۱ ۲۰:۳۹:۱۱

دل تو دلم نیست

(ویرایش)

سلام دوستان ... الان حدود هفت روزه از زمان تخمک گذاری و لقاح من میگذره .. میخوام بدونم آیا باردار شدم یا نه ... از علائمش فقط درد سینه و دمای بالای بدن رو دارم  . صبحا هم یه کم گرفتگی عضلات دارم  لطفا کمکم کنید😔  خانومایی که تجربه داشتین علائم دیگه ای داشتید؟

۱۳۹۶/۷/۳ ۱۱:۴۲:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۰۰:۱۴:۵۵
(ویرایش)

سلام عزیزم از کجا مطمئنی لقاح انجام شده؟میدونم عجله داری زوتر بفهمی اما نمیشه باید صبر کرد یه هفته بعد از تاخیر پریودت بیبی بذار نشون میده بارداری یا نه. علائم که گفتی دلیل بر بارداری صد درصد نیست .تا تاخیرپریودصبرکن

خدایا شکرت بخاطر تمام چیزایی که بهمون دادی.
۱۳۹۶/۷/۳ ۱۳:۵۷:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۷ ۲۱:۵۴:۳۱
(ویرایش)

عزیزم باید صبر کنی تا موقع پریودت چون این علامت ها اصلا جای اطمینان نیستن ۷الی ۸ روز که از پریودت گذشت یعنی حامله ای اگه دوست داری که انشالله حامله میشی به امید خدا منم مث خودت بودم انقد رو این چیزا حساس بودم چون دلم خیلی نی نی میخواست که شکر خدا الان یه پسر کوچولو دارم سه ماهشه نا امید نباش ولی صبر کن تا پریودت چون فکر و استرس هم تو حامله شدن خیلی تاثیر داره بیخیال باش خدا بزرگه 😊موفق باشی 

میلان همه ی وجود مامان 😊
۱۳۹۶/۷/۳ ۱۵:۴۰:۰۲
(ویرایش)

مرسی بچه ها ... البته استرس ندارم ولی یه کم ذوق مرگم😜   

اوووه که طاقت داره حالا تا ده روز  دیگه صبر کنه😰

خیلی خیلی از آرزو جان و سمیرا نادری عزیز ممنونم که راهنمایی کردن خیلی دوستون دارم بازم تشکرات🙌

۱۳۹۶/۷/۳ ۱۹:۱۳:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ ۲۲:۳۶:۳۲
(ویرایش)

خانمی من ی هفته بعدش ترشح آبکی داشتم خودم حس می

ی کردم حامله ام

۱۳۹۶/۷/۴ ۱۲:۴۲:۴۱
(ویرایش)

هانا جون اتفاقا منم ترشحات آبکی زیاد دارم ... یعنی حامله ام؟ شما حامله بودی؟ اگه بودی دیگه چه علائمی داشتی؟ 

۱۳۹۶/۷/۵ ۱۵:۱۶:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۷ ۲۱:۵۴:۳۱
(ویرایش)

سوال دیگه ای داشتی در خدمتم تا جایی که بلد باشم راهنمایت میکنم دوست عزیز البته اگه با تاخیر جواب دادم ببخشید چون پسر کوچولوم خیلی شیطونه اذیت میکنه وقت نمیکنم زیاد بیام رو سایت 😊

میلان همه ی وجود مامان 😊
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران