تعداد بازدید : 48554
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۷/۱۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۵/۲۲
کاربران آنلاین : 0
مرگلی
۱۳۹۶/۷/۱۸ ۱۲:۰۲:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۳ ۲۰:۳۷:۰۲

خاهرانه کمکم کنین

(ویرایش)

من با همسرم درمورد اینکه سریع تو رابطه میره سروقت لباسا  صحبت کردم بهم گفت که من از تو میخام  رابطه رو طولانی کنی ولی تو فقط منتظری من ببوسمت و لمست کنم  .و تو هیچ کار نمیکنی دیشبم ازم خاست که الت شو ببخشید ولی ب.ل.ی.سم  من نکردم حس میکنم این طور خار میشم وازم خسته میشه اونم گفت باشه پس من رابطه رو طول میدم اونقدر محکم همه جامو مکید همه جام درد دارهههه میترسم از این که امشبم این طور رفتار کنه   دیگه خسته ام دلم میخاد طلاق بگیرم به نظرتون اگه  دکتر بره دکتر قرصی میده که کمتر رابطه بخاد باور کنین دیشب رابطه داشتیم صبحم که پاشد سریع شورتم رو دراورد  و گفت حداقل پنج دقیقه  بذار رابطه داشته باشیم  باور کنین روزی گاهی سه بار میخاد . اصن دست خودش نیس تا کنارش میشینم دستشو میبره سر وقت  شورتم  حتی اگرم داریم  فیلم میبینیم دستشو میذاره اونجام به نظرتون این طبیعی  هست ؟؟دیگه خسته شدم .همش باید برم حموم . همش شورتمو خیسه از دستش 😭😭😭تا  بهش بگم دست نگیر  قهر میکنه اگرم چیزی نگم بهش  همش  دستشو میذاره اونجام .به نظرتون این یه بیماری نیس؟ ؟؟

۱۳۹۶/۷/۱۸ ۱۲:۱۷:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۷ ۱۵:۲۶:۵۸
(ویرایش)

چن وقته ازدواج کردید؟

خدا جووون شکرت بخاطر لطفت
۱۳۹۶/۷/۱۸ ۱۲:۳۸:۳۳
(ویرایش)

چهار ماهه

۱۳۹۶/۷/۱۸ ۱۲:۳۸:۳۶
(ویرایش)

چهار ماهه

۱۳۹۶/۷/۱۸ ۱۴:۰۴:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۲۶ ۱۳:۳۵:۵۸
(ویرایش)

منم تجربه شما رو دارم. اما اینو بگم که احتمالا یه مقطعی اینطوری هست و بعدا بهتر میشه . بهتره با یه مشاور هم مشورت کنی.

در هر صورت برآورده شدن نیاز شوهر رو فراموش نکن.

چون ممانعت شما ممکنه اثرات بدتری برای خودت و ادامه زندگیت داشته باشه.

حرص همسر برای داشتن رابطه زیاد هم بد نیست. این نشان از تازگی داشتن رابطه و خسته نشدن همسر در برار شماست. یهنی شما همیشه براش نو و جدید هستی و از شما خسته نیست. اما احتمال میدم عطش ایشون کاسته بشه

پسرم عشق مامان
۱۳۹۶/۷/۱۸ ۱۸:۲۵:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲ ۰۵:۵۱:۲۰
(ویرایش)

عزیزم به نظر من عطش زیادش یکم واسه اینه که تازه ازدواج کردین. ولی خب از طرفی هم به نظر میاد شوهرتم کلا طبعش گرمه. 

رابطتون رو مدیریت کن. واقعا فک میکنی با لیسیدن الت شوهرت خار میشی؟ اشتباه خیلی بزرگی میکنی. زن و شوهر باید موقع سکس بی حیاترین آدم باشن. این رو فقط من نمیگم. خود خانم خیابانی هم تو پیج اینستاگرامش میگه. 

تازه یه راه ساده واسه اینکه یکم معاشقه طول بکشه اینه که خودت مدیریت کنی. دوست داری بیشتر لباتو ببوسه؟  لباتو بذار رو لباش . دوست داری با بدنت ور بره دستش رو بذار رو بدنت. در کل این تویی که باید مدیریت کنی عزیزم.

به هیچ عنوان هم موقع رابطه ساکت و بی حرکت نباش. خودت هم فعال باش. د نقش مفعول بی صدا و بی اراده ظاهر نشو. گاهی هم از اول اول خودت پیش قدم شو برای رابطه. 

مطمین باش همه اینا تاثیر مثبت دارن

۱۳۹۶/۷/۲۳ ۲۰:۵۹:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۳ ۱۱:۵۶:۰۶
(ویرایش)

مرگلی عزیز حق با دوستان .. سعی کن خودت مدیریت کنی ... خودت شروع کن ...  راستش منم آدم سرد مزاجیم اما همسرم خیلی گرمه ... منم مشکل تعدد رابطه داشتم .. واینکه خیلی دوسش دارم اما تو رابطه چون لذتی نمیبردم اذیت میشدم .. حتی گریه هم کردم.. ولی تو رابطه سعی کن عاشق ترین زن دنیا باشی.. من کارم بیرون زیاده بخاطر همین زیاد خونه نیستم یکی از چیزایی که رابطمون کمتر شده کار زیاد منو همسرمه ... ینقدر شبا با خستگی میریم خونه که فقط در حد یه شام خوردن ... البته بهت بگم گرمی روزهای اول زندگی هیچوقت دیگه بر نمیگرده ... قدر این روزها رو بدون .. من گاهی وقتا بهش که فکر میکنم واقعا خوشحال میشم که همسرم عاشقم بوده.. تو هم ازین عشق لذت ببر و سعی کن رابطه رو همطور که دوستان گفتن هر از گاهی خودت شروع و مدیریت کنی..anim2-thanks

۱۳۹۶/۷/۲۳ ۲۱:۰۱:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۳ ۱۱:۵۶:۰۶
(ویرایش)

راستی فکر میکنم مردایی که تو رابطه دست بزن دارن خطرناکن ... anim2-wacsmiley

۱۳۹۹/۵/۲۲ ۱۲:۴۲:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۲۲ ۱۵:۴۰:۱۵
(ویرایش)

واییی

چقدر بده که نیازهای جنسی قبل از ازدواج بررسی نمیشه

من یه خانمم و هفت ساله ازدواج کردیم ولی منم هر روز رابطه میخوام و همسرم خیلی کمتر

چرا فکر میکنید هات بودن مریضیه؟من نه قرص میخورم نه خیلی اهل گرمیجاتم ولی طبعم اینطوره جوری که من ولع همسرم را دارم اون نصفش هم نداره و این خیلییییی بده

من که آرزو به دل موندم شوهرم غیر از دخول وقت دیگه ای هم دلش بخواد بدنمو دستمالی کنه

خداروشکر کنید که همش مورد درخواست همسرتون هستید و سعی کنید خودتون به رابطه تون کمک کنید تا اینکه با پس زدن باعث بد شدن زندگیتون بشید

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران