تعداد بازدید : 160076
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
الناز77
۱۳۹۶/۸/۲ ۱۹:۳۷:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۳ ۱۳:۴۳:۱۷

دورهمی اقدامی ها

(ویرایش)

سلااااام.

خانم هایی که میخواین برابارداری اقدام کنیدبیاین اینجادورهم باشیم وازاطلاعات هم استفاده کنیم...

بیایندتامادرشدنمون کنارهم بمونیم😍😍

میشه برانی نی دارشدنم صلوات بفرستید😍
💛اللهم صل علی محمدوآل محمد💛
۱۳۹۶/۸/۳ ۱۰:۲۴:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۲۷ ۱۰:۴۳:۳۱
(ویرایش)

سلام من الان ماه سوم هست که میرم برای اقدام ماه قبل پریودیم ۵ روز عقب افتاد ولی خبری نشد و پریود شدم این ماه توکل به خدا 

من تونستم شما هم میتونید
۱۳۹۶/۸/۳ ۱۱:۳۶:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۳ ۱۱:۵۶:۰۶
(ویرایش)

سلام anim2-thanksچه پیشنهاد جالبی anim2-28

اینجانب  pco  هستم ...anim2-25r30wi

من 5 ماه اقدام کردم که 4 ماه پودر اینو فولیک خوردم ، ماه 6 لتروزل خوردم ...

anim2-65d6a5d6s فعلا در انتظارم تا هفته آینده anim2-40

۱۳۹۶/۸/۳ ۱۲:۲۴:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۲۶ ۲۱:۰۳:۴۲
(ویرایش)

آخییییییی پارسال منم در حال اقدام بودم

الان نی نیم6 ماهشه. 

انشاالله به زودی همتون مامان شین و خدا بهتون نی نی های سالم و خوشگل بده.

فقط حسابی الان استراحت کنین نی نی من که بسکه شیطون و کم خوابه آرزوی خواب پیوسته و چند ساعته رو به دلم گذاشته هههههه

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۶/۸/۳ ۱۳:۴۲:۲۹
(ویرایش)

سلام دلاراجون ومانیاعزیزم خوش اومدیدانءشاءالله خدابهمون نی نی سالم بده😍😍

۱۳۹۶/۸/۳ ۱۳:۴۳:۱۵
(ویرایش)

بسلامتی ارکیده جان خداحفظش کنه برا

۱۳۹۶/۸/۳ ۱۷:۲۱:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۵:۱۴:۱۳
(ویرایش)

سلام دوستان منم تو اقدامم😊

من هر روز متفورمين و اسيد فوليك ميخورم

ايشاله به زودي همه منتطرها ني ني دار شن💖💝

۱۳۹۶/۸/۳ ۲۲:۲۴:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۲۲:۴۳:۰۹
(ویرایش)

سلام منم تو اقدامم ماه دوم .البته هدفم پسره و بخاطر همین فقط یبار و در نهایت دوبار در ماه اقدام دارم بخاطر همین شانس بارداریم خیلی کم میشه .حالا هم منتظر نتیجه اقدام این ماهم .البته یخ دختر ناز دارم

خوشبختم چون یک مادرم
۱۳۹۶/۸/۴ ۰۸:۵۴:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۵ ۰۲:۵۵:۱۴
(ویرایش)

سلام، دوستان برای منم دعا کنین امروز میخوام برم آزمایش بدم 

۱۳۹۶/۸/۴ ۱۱:۳۱:۲۶
(ویرایش)

anim2-thanksوای چقدر خوب .. یعنی زمانی که طول میکشه ادم دلش میخواد بره داخل خودش مراحل ازمایشو انجام بدهanim2-65d6a5d6sanim2-New-6

۱۳۹۶/۸/۴ ۱۳:۲۴:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۲۶ ۲۱:۰۳:۴۲
(ویرایش)

ممنونم الناز جان. سلامت باشی

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۶/۸/۵ ۱۴:۲۶:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ ۲۲:۴۷:۰۲
(ویرایش)

سلام دوستان anim2-ad54ad

منم تو ماه نهم اقدامم تنبلی تخمدان دارم صورتم هی جوش میزنه ولی پری هام منظمه همیشه . متفورمین و فولیک اسید میخورم این ماه از روز5 تا 9 لتروزول خوردم روز سیزدهم رفتم سونو تخمدان راستم فقط سه چهار تا فولیکول 7 میل داشت anim2-sad ولی تخمدان چپم فولیکول 20 میلی داشتanim2-a2d3 بخاطر فولیکول بیستم دکتر 2 تا آمپول hcg داد دیروز زدم و تو اقدامم فعلا

خیلی تو این 9 ماه غصه خوردم و اذیت شدم انشالله این ماه جواب بگیرمanim2-sad

انشالله که هممون مامان بشیم بریم قسمت از لذت بارداری تا لذت مادر شدن پیام بذاریمanim2-40

۱۳۹۶/۸/۶ ۰۸:۱۶:۱۳
(ویرایش)

دوستان من 21 رو از شروع قاعدگیم میگذره ... بنظرتون امروز برم آز نشوز میده ؟ اخه میگ تو این بازه فقط 5 درص از خانما نشون میده ...

دیگه طاقت بتای صفر رو ندارم

۱۳۹۶/۸/۷ ۱۱:۱۵:۳۳
(ویرایش)

دوستان کسی رفت برا آزمایش بتا ؟ من دوره هام چون 34 روزست باید یه 10 روز دیگه صبر کنم  آخه دیشب امروز صبح بی بی چک زم هوز خبری نبود ...  اخرین دورم 15 مهر بود ..  دیر تخمک گذاری میشه .. چرا من اینجورم ؟anim2-21

۱۳۹۶/۸/۷ ۱۶:۱۸:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۷ ۱۶:۳۲:۰۶
(ویرایش)

منم درحال اقدامم ولی یه مشکلی هست اینکه عفونت دارم میتونم باوجودقرص اقدام کنم؟؟

۱۳۹۶/۸/۷ ۱۶:۱۸:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۸ ۱۰:۰۲:۰۳
(ویرایش)

دختراااااااااااااااا حالتون رو درک میکنم و واسه همین اومدم یه پیغام بزارم که امیدتون فقط به خدا باشه و به اینکه چرا این ماهم باردار نشدم فکر نکنین.

من 30 سالمه و 5 ساله ازدواج کردم نزدیک 10 ماه بود اقدام به باراداری کرده بودم خودم اوکی بودم و ازمایش هام و سونو هم خوب بود اما باردار نمیشدم. پریودهام دقیقا سر یه تاریخ بود و فولیکولم مناسبم داشتم. پرولاکتینم از چند سال پیش بالا بود که از همون موقع قرص میخوردم و تحت کنترل بود(البته اینم بگم که :.بعد ازدواج هر دو رفتیم دکتر و دکترم گفت باردار شو گفتم نه زوده گفت اول ازمایش بدین بعددددد . کلی ازمایش دادیم که خوب بود و دکترم گفت میتونی چند سال بچه دار شدنت رو عقب بندازی.)

رفتیم دوباره دکتر زنان  علاوه بر دارو به من به همسرم ازمایش داد که بار اول یه کم شکل اسپرم هاش غیرطبیعی بود. رفتیم سونو گفتن واریکوسل داره و دکتر اورولوژی که اتفاقا جراح هم بود اما بر خلاف اکثر دکترها گفت جراحی نمیخاد و یه سری ویتامین داد که دوماه خورد و دوباره رفتیم ازمایش اسپرم داد و یه کم بهتر شده بود و برای سری دوم یه قرصی داد که اگه اشتباه نکنم 60 تاش نزدیک 500 هزارتومن شد و گفت برو تا عید بخور اگه بچه دار نشدین بیا. بماند که چقدر خوشحال شدیم گفت عمل نمیخاد.

مرداد ماه بود که همسرم خوردن این قرص های خارجی رو شروع کرد. منم دکتر بهم کلومیفن و لترزول از چند ماه قبل داده بود  و مرداد ماه یکبار و یک عدد امپول hmg و زدم و بازهم باردار نشدم یعنی یه ماه قبل بارداری. و اول شهریور پریود شدم.راستش دیگه خسته شده بودم از بس هر ماه منتظر بودم و همه حالت ها رو داشتم اماااااااااااااااااااااااااااااا

همه حتی دکترهام میگفتن بهش فکر نکن فکر کنی نمیشه استرس بده اما نمیشد واقعااااا

شب وروز خودم و همسرم ریخته بود بهم و طفلک میگفت مشکلش حتما حاده و نمیشه کاریش کرد.

تا اینکه بخاطر درگیری پایان نامه و دفاع و از مکه برگشتن مادرشوهرمم اصلا به این موضوع فکر نکردم یعنی گفتم بیخیال زندگی رو زهر مار هر دومون کردم که چی بشه. مهم برام همسرم حالا با بچه یا بی بچه.

نزدیک موعد پریود یعنی اوایل مهر مثل همیشه درد داشتم اما پری نشدم انقدر بی خیال و شایدم ناامید بودم که حتی بیبی چک نزدم. نزدیک 10 روز از موعد پریودم گذشت و از این حالت ها ( حالت نفخ و ورم و دل درد) خسته شده بودم و میخاستم برم دکتر که بهم امپول بده پریودم شم که یادم افتاد میخاد بگه اول برو تست باراداری بده بعد. .واسه همین روز قبلش رفتم آزمایش خون دادم وووووووووووووووووووووووووووووووووووو

بله مثبت بود.

الانم نزدیک 8 هفتمه و خداروشکر نه ویار دارم نه حالت تهوع فقط گاهی یبوست که اونم با غذا درمانش کردم.

همه اینا رو گفتم که بگم: همه به من میگفتن بهش فکر نکن اما من کردم اما شما واقعااااااااااااااااااا فکر نکنین شاید اگر فکر نمیکردم زودتر باردار میشدم.

الانم از ته ته دلم براتون دعا میکنم هروقت صلاح خدا بود دامنتون سبز بشه از خدا بخاهین ولی نه با زور.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران