تعداد بازدید : 160954
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۷/۲۵ ۱۲:۳۰:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۲۴ ۱۹:۲۳:۰۲
(ویرایش)

خدا کنه ترنج جون

عزیزم من طبق آخرین پریودم دقیقا 7 هفته و 4 روز بودم رفتم سونو قلب خداروشکر مشکلی نداشت و قلبش تشکیل شده بود

ممنونم . خدا نی نی خودتم برات نگه داره عزیزم

و خدا همین نزدیکی است ....
۱۳۹۷/۷/۲۵ ۱۳:۳۴:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

نیلو

دقیقش ۳سال و۹ماه،خداروشکر ماهایی که این مشکلو داشتیم شوهرای صبوری داریم،شوهر من خیلی مهربونه،۱بار هم این موضوع رو به روم نیاورد،خوب راهای زیادی واسه برطرف کردن نیازهامون بود🙈واژینیسموسی ها میدونن من چی میگم،هرچی که بود تموم شد ولی  یه خوبی هم که داشته بعد ۴سال دوباره یه حس و حال تازه بینمون شکل گرفته🤓

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۷/۲۵ ۱۳:۴۰:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۱ ۱۵:۴۷:۰۲
(ویرایش)

خدا رو 1000 مرتبه شکر

واسه این مردای اقا و صبور flower

این حس و حال تازه خیلی خوبه الان هر کسی که داره اقدام میکنه واسه نی نی همه حس و حال تازه و جالبی دارن anim2-40

انشالله که زودی نی نی دار بشید star

۱۳۹۷/۷/۲۵ ۱۴:۲۶:۳۵
(ویرایش)

نیلو

مرسی مهربون،انشاله برای هممون🙏🙏🙏❤️❤️❤️

۱۳۹۷/۷/۲۵ ۲۲:۲۷:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱ ۰۱:۱۶:۱۲
(ویرایش)

سلام سلام پونه جان خوبی عزززززیزمanim2-ad54adanim2-ad54ad...مرسی که مهربونی و هنوزم بیادمی آجی جووونanim2-28....هیچی منم که چهارماهه بعد بانو شدن اومدم اینجا زدم تو کار اقدام تا بلکه ننه شم زودتریanim2-25r30wianim2-25r30wi...شما چی کارا میکنی؟؟؟از شر واژینیسم لعنتی رهاشدی انشالله؟؟؟؟

سیسترای عزیزم نیلو😗 سعیده😗 ترنج😗 آی لاو یو والله 💜💜💜 وری ماچ فور یورتنکس مهربونا🙏🙏🙏

بچه هایی که دیرکرد پریود دارن بابا استرس نداشته باشین که بیاد زودتری  ..مرسی اه ...anim2-wacsmileyanim2-sdasdasd

ماه پیشونی جان کجایی چه خبرا ؟؟؟

💜من خدارو دارم...میدونم تا رسیدن به رویاهام چیزی نمونده!💜
۱۳۹۷/۷/۲۶ ۰۱:۵۱:۲۰
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلاااااااااااام

من خیلی وقته نیومدم،نه اینجا،نه انجمن، اسباب کشی داشتم و کلی سرشلوغی😌🙄🙃

پیامارو هنوز نخوندم فقط اتفاقی چشمم افتاد به پیام ترنج 

دیدم اییییییییی خدااااا یه مامان داریمممممم، خیلیییییی از ته قلبم هیجان زده شدم و خوشحال ، وای خدا خیلییییییییی مبااااارکت باشه💃💃💃💃💃❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍😇😇😇😇😋😋😋😋😋

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۷/۲۶ ۰۲:۰۵:۵۳
(ویرایش)

نسیم

بدون خواست خدا برگ از درخت نمیفته چه برسه به تولید یه بچه،بسپر به خودش و از رابطه بدون جلوگیری لذت ببر😇😇😇😇😇😇

۱۳۹۷/۷/۲۶ ۰۲:۱۲:۱۸
(ویرایش)

سعیده

سلاااااااام

نه اتفاقا این ماه اقدام زیاد نداشتیم، اصلا همسری نبود که اقدام خاصی ام باشه، بعدشم من خونه مادرشوهر بودم و پریووووود، پشت اونم برگشتیم خونمون و من رفتم تو پروسه اسباب کشی و 😬😬😬🤦🤦🤦🤦 تا جمع شم و بیاریم اسبابارو بیام جاگیر شم طول کشید🙄🙄🙄🙄

۱۳۹۷/۷/۲۶ ۰۲:۲۳:۳۹
(ویرایش)

سپیده بانو

من اینجام، البته قبلش نبودم، منم پریودم تازه تموم شده، دوباره میریم اقدام ببینیم چی میشه، فقط واقعا نمیخوام تو شهریور بیفته زایمانم،از خدا میخوام همین ماه حامله شم،کاش حرفمو گوش بده ....❤️❤️❤️❤️

۱۳۹۷/۷/۲۶ ۰۶:۵۱:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲۲ ۰۳:۵۴:۴۸
(ویرایش)

قربون سیستر مهربونم ماه پیشونی anim2-28

خب بسلامتی اسبابکشی هم کردی ....دیگه ازین به بعد خونه ی نو .....اقدامای جدید و یه نی نی گوگولی....به امید خدا......

گلیا با حامله شدن انتظار تموم نمیشه تازه شروع میشه......دیروز دکتر گفت سه هفته دیگه بیا برای دیدن قلب....

منم دارم یکی یکی روزای تقویمو خط میزنم....

من یه کاجم با بهار کاری ندارم ....
۱۳۹۷/۷/۲۶ ۱۰:۱۱:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲۵ ۱۳:۲۷:۵۳
(ویرایش)

سلام خوشگلای گروه،بلاخره بعد از دوماه اقدام ،ماه سوم بی بی چکم مثبت شدanim2-4d564ad6anim2-thanks

انشلاالله همه منتظرا به خواستشون برسن خدا یه نی نی خوشگل سالم صالح بهشون عطا کنه

۱۳۹۷/۷/۲۶ ۱۰:۴۹:۰۹
(ویرایش)

الساجون

مبااااارکه ،وای چقد مامااااان داریم،انشاله به سلامتی وخوشی فارغ بشی،خدارو شکر که زیاد منتظر نموندی،چند بار اقدام داشتی تو ماه؟تعریف کن واسمون چجوری به همسرت گفتی و واکنشس چی بود؟😃

تازه مامانا بمونین توی گروه و از حس و حالتون و تجربیاتتون بهمون بگین و بهمون انرژی بدین😃

ترنج

عزیزم من گل ختمی که گفتی خریدم،تقریبا ۱مشت میریزم توی آب جوش ۵ ۶ دقیقه بعد میخورم،کافیه؟۱بار در روز؟یا بیشتر بخورم؟نی نی مون در چه حاله؟😘

۱۳۹۷/۷/۲۶ ۱۰:۵۷:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱ ۱۱:۲۲:۲۱
(ویرایش)

سلام به همگی خیللللیییی خوشحال شدم که دو تا از دوستان به امید خدا مادر شدن.منکه این ماه اینقدر حالم بده سرما خوردگی شدید گرفتم سینوزیتم دارم تازه از بس عفونتم شدید بوده تبخالم زدمممم اینقدر حالم گرفته شده تصمیم داشتم این ماه سفت و سخت بریم واسه اقدام ولی خب حتما یه حکمتی بوده دیگه تازه شوهرمم دندوناش درد میکنه خلاصه این ماهم امیدی نیست تا ببینم خدا چی میخاد انشالله هر روز یه خبر خوب بشنویم یه روزی بیاد که هممون با خوشحالی از مادر شدنمون حرف بزنیم من واسه همتون دعا میکنم شما هم واسه من دعا کنید ببخشید خیلی پر حرفی کردمsmile

۱۳۹۷/۷/۲۶ ۱۱:۱۲:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلااااااممم

به به چه خبرای خوبی میشنویم اینجااااanim2-40

خوبین مادرای آینده😀

السا جون مادرشدنت مبارک باشه ان شاالله بارداری راحتی داشته باشی و نی نی گلتو به سلامت بغل بگیری😍😍😍anim2-4d564ad6anim2-thanksanim2-4d564ad6

انتظاریای پریود عایا هنوز منتظرین؟؟؟anim2-21

ماه پیشونی جون خسته نباشی رسیدن بخیر😗

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۷/۲۶ ۱۲:۳۸:۱۹
(ویرایش)

ترنج

چقد عاااااالی، حتما به وقتش برو سونوگرافی،زودتر نرو، چون استرس الکی بهت وارد میشه😇😇😇😇 حتما ام با همسرت برو واسه شنیدن صدای قلبش❤️❤️❤️ 

من نه فعلا نرفتم خونه نو، من سالی یکی دوبار بابت کار همسرم اسباب کشی دارم، الان یه بخش از کار تموم شده برگشتیم، اما کلا فعلا لنگ در هواییم ،یه حال خاصی😂😂😂😂😂😂

السا

ای خدای مهربون چقد خوشحال شدم، چققققققققد خوووووووب، مباااااااااارکه 💃💃💃💃💃💃💃💃

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران