تعداد بازدید : 160903
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۸/۲ ۱۵:۵۰:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۲۰:۵۱:۵۲
(ویرایش)

من تو این دو ماه اخیر یکم وزنم اضافه شده. الان 7 کیلو اضافه وزن دارم کلا.anim2-New-6 یکم برم تو فاز رژیم و ورزش پریودم منظم میشه.anim2-thumbsupsmileyanim از سه سال پیش از وقتی رفتم پیش دکتر شمسی مرتب شدم با اینکه سابقه pco  هم دارم.از دبیرستان اینجوری بودم. همیشه هم تو سونوگرافی ها فولیکول نارس داشتم. ولی خب الان خوبم  تو سونوگرافی هم از نظر سایز تخمدان نرمال بود وهم نبودن فولیکول... anim2-40 فعلا باید جدی ورزش و رژیم رو دنبال کنم تا اول زمستون که بریم اقدام ببینم خدا چی میخواد. flower

۱۳۹۷/۸/۲ ۲۳:۰۴:۴۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

نیلو

اصلا یه بیخیالی عجیب و یه افت هیجان خاصی اومده سراغم ،دیگه گیر بارداری نیستم، اون روز سر یه مساله ای با همسرم حرفم شد ،با خودم گفتم تا این مساله حل نشه ترجیح میدم باردار نشم، ناخودآگاه به کل هیجان باردار شدن ازم رفت. این ماهم دوسه بار اقدام داشتیم.

بطرز مسخره ای بی اعصابم و گریه دارم ،همه احساسام قاطی پاتی پیچیده بهم،انگار دعوا دارم.پریودم ام حالا مونده تا برسم بهش، یه مدت زیادیه انجمن واژینیسموسم نرفتم، حسم نمیکشه، از گروه های دوستیمم لفت دادم ... اصلا همش رو مغز خودم دارم راه میرم .

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۸/۳ ۰۰:۰۱:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

ماه پیشونی

ماه پیشونی جونم تو خودت باعث دلگرمی مایی هم انجمن هم اینجا،نبینم ناراحتیتو😘😘😘😘😘😘😘😘انشاله زودتر از این وضعیت بیرون بیای و حالت خوب خوووووب شه،

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۸/۳ ۰۹:۵۱:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۹ ۱۴:۰۰:۲۶
(ویرایش)

سلام دوست جونا. من ماه پیش اولین اقدامم بود که خوب در نهایت پریود شدم. این ماه دوبار بیشتر اقدام نداشتیم. ودر نهلست همو من و هم همسر سرما خوردیم. واقعا نمیدونم همین دوبار جواب میده یا نه. تو زمان تخمک گذاری نوشته بود از 28 مهر تا 5 ابان. ک ما فقط همون اوایلش 2 بار اقدام داشتیم. واقعا نمیدونم دیگه. این سرماخوردگی چی بود افتاد به جونمون. بچه ها تو زمان سرماخوردگی هم اقدام فایده ای داره؟ یا بدن ضعیفه؟ اسپرم چظور تغییری میکنه تو ایام سرماخوردگی؟ همسرم واقعا حس چنین چیزی رو نداشت

دارم میام مامانی
۱۳۹۷/۸/۳ ۱۱:۱۱:۵۴
(ویرایش)

دوست جونا سلام 

یه سوال،من کیت تخمکگذاری تهیه کردم،نوشته ۱۱امین روز از سیکل استفاده کنید،من دیشب لک دیدم و امروز خیلی خفیف پریود شدم،به نظرتون حساب میشه از امروز؟anim2-21

ازوقتی بانو شدم زمان تخمکگذاریم به هم ریخته،قبلش خیلی خوب بودم همیشه ۱۴ امین روز زیر شکمم درد میگرفت

۱۳۹۷/۸/۳ ۱۳:۳۱:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱ ۰۱:۱۶:۱۲
(ویرایش)

سلام سلام بر همگان بر همه اقدامیان😂😂anim2-ad54adanim2-ad54ad

نیلو جون قربونت بشم باور کن دلم پیش شماست.. تا هروقت بیکارشم برم سر گوشی اول سریع میام اینجا ببینم چکار کردین و خبر جدیدی هست تا خوشحال شم..
ماه پیشونی جون غصه نخور آجی جون زندگی همینه همیشه بر وفق مراد آدم نیست😢 منم گاهی اینجوری میشم ولی میرم پیش خانوادم مامان بابامو خانوادمو که می بینم حالم خیلی خوب میشه.بنظرم باهمسرت صحبت کن  اجازه بگیر چندروزی بری خونه پدریت تا روحیت رفرش بشه.. باور کن خیلی تاثیر داره.
سمی جان دکترا میگن هروقت خون قرمز دیدیم اون میشه روز اول پریود یا سیکل.. اصلا نباید به لکه بینی ها توجه کرد.من خودم  سه تا  یکهفته لک دارم بعد پری میشم.از روز خونریزی حساب میکنم و دقیقا وسط سیکلم تخمکگذاریمه پس از روز خونریزیت، اونم خون قرمز تخمین بزن.درضمن باید قبل مثبت شدن کیتت اقدام بری.. فقط به بعدش اکتفا نکن عزیزم تا بگیره انشالا.

آجیااا..گلیاااا..الان روز 20سیکلم هستم و همونطور که گفتم برای حال دلمون فقط روزای14/16/19 سیکلم آمیزش داشتیم وادامه میدیدیم و داریم البته تخمکگذاریمم 18سیکل بود یعنی روز تخمک گذاری بدلایل خستگی و عدم میل نزدیکی نداشتیم ..اینم از شرح حال این ماهم.

راستی  من یکساله کم کاری تیروئید دارم و سه ماه یبار آز میدم دکترم گفت عدد تیروئیدت تازه این ماه نرمال شده از این به بعد شاید لقاح صورت بگیره  گفت مراعات کنم..آخه 5بود الان 1شده .میگن باید زیر 2باشه تا لقاح صورت بگیره...دیگه توکل بخدا هرچی خیره پیش بیاد براههمون انشالله.

بچه های اقدامی برید ببینید تیرو ئیدتون کم کار نباشه یکی از دلایل باردارنشدن همینه.

💜من خدارو دارم...میدونم تا رسیدن به رویاهام چیزی نمونده!💜
۱۳۹۷/۸/۳ ۲۳:۵۱:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۲۵ ۰۰:۳۸:۰۲
(ویرایش)

سلام به همگی

من 5ماهه اقدامم

لین ماه روز 19و20 پری ازم ترشح آبکی بی رنگ رقیق میاد.

کسی میدونه دلیلش چیه

۱۳۹۷/۸/۵ ۱۴:۱۱:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۲۰:۵۱:۵۲
(ویرایش)

سلام به همه...

همه در حال اقدام هستین؟anim2-bunnyearsmiley کجایین پس؟ 

۱۳۹۷/۸/۶ ۰۰:۴۳:۴۳
(ویرایش)

اعظم

سلااام مث اینکه دوستان حسابی مشغولناااا😁آفرین آفرین،خدا میگه از شما حرکت از من برکت

من امروز رفتم دکتر،تعجب کرد که چرا پریود نشدم،دارو نداد،گفت ۱هفته صبر کن پریود شدی دارو بخور،اگه نشدی سونو بده،ممکنه کیست باشه،امیدوارم که زودتر پریود شم و کیست نباشه

۱۳۹۷/۸/۶ ۱۰:۱۲:۲۵
(ویرایش)

سلام سپیده بانوی عزیز. چه خوب که شما اومدی. من مشکل شمارو دارم.و دوماهه اقدام کردم. و تو زمان تخمک گذاری هم اقدام کردم اما پریود شدم. متاسفانه شماره تیروئیدم شش و نیمه. و من تازه دارم میرم زیر نظردکتر.

به دلایلی هم مشغله داشتیم. هم دفترچه ام اماده نبود. و من نرفتم دارو بگیرم. یک ماه دکتر. فتنم ب عقب افتاد اما خوردم کلم، بادوم و سویارو ترک کردم. اما قرص نخوردم متاسفانه. چون هفته اینده قراره برم دکتر. و از هفته پیش قرص لوتیروکسین رو خریدم و صبحها ناشتا یه نصفه میخورم تا برم پیش دکتر. الان خوندم پیام شمارو ناراحت شدم. پس به همین خاطره ک لقاح صورت نمیگیرهohsad.

شما کدوم دارو رو میخورین؟

ممنون میشم راهنماییم کنین. خیلی ناراحتم. و چندتا میخورین؟

دارم میام مامانی
۱۳۹۷/۸/۶ ۱۰:۵۸:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۱ ۱۵:۴۷:۰۲
(ویرایش)

سلام سلاااام

موفق باشی اعظم جان  flower

ماه پیشونی جان این چیزا که عادیه پیش میاد فقط باید خودمون قوی باشیم هر چند که خودمم دست کمی از تو ندارم تا مشکلم هر چی که باشه حل نشه من ارامش ندارم ولی خوب اشتباهه

یه وقت بذار با شوهرت صحبت کن ، یه شام خوشمزه درست کن یه دمنوش دونفره خوب ، بدون گوشی وتلویزیون بشین حرف بزن حتی اگر اون مقصره smile

سپیده جون تایم بیکاریتو بیشتر کن لدددفااا blink افرین همینجوری حالشو ببر یهو ناغافل نی نی درست میشه valentine من ازمایش دادم دکتر گفت تیروئیدت لب مرز هست نمیدونم یعنی چی ؟

سمی !! بابا مثل من سونو میدادی میرفتی دیگه خوب معلومه میفرسته سونوگرافی worry

حوصله داریااا

منکه هنوزم پری نشدم نمیدونم پری بشم اقدام کنم یا نه

اخه خودم شهریوری هستم دوست ندارم نی نیم شهریوری بشه دیگه

از اونجاییکه هر چی دوست ندارم برام اتفاق میفته اینم همین میشه anim2-25r30wianim2-65d6a5d6s

۱۳۹۷/۸/۶ ۱۳:۱۹:۴۳
(ویرایش)

بچه ها اگه سپیده بانو دیر به دیر میان .دوستانی ک جوابومیدونن. پیام قبلی منو بخونن.جواب بدن.ممنونم

دارم میام مامانی
۱۳۹۷/۸/۶ ۱۵:۰۸:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱ ۰۱:۱۶:۱۲
(ویرایش)

سلام Diarجان 

عزیزم من خرداد که هنوز اقدامی ام نکرده بودم چون قرص مرتب نمیخوردم و به قول شما سویا و کلم.... هم میخوردم افتضاح تیروییدم رفته بود بالا که دکترم گفت یکماه  لوکسین 1بخور یه ماه دیگه بیا خوردم و رفتم دیدم عددش اومده 5  گفتم تو اقدامم گفت فک نکنم با این عدد لقاح صورت بگیره بهم گفت نصف بخور سه ماه دیگه بیا که هفته پیش بود دیدم اومده رو 1 دکترم گفت عالیه اگر بعد قرص نیمساعت چیزی نخورم و مراعات کنم دیگه باردار میشی.دیگه توکل بخدا

💜من خدارو دارم...میدونم تا رسیدن به رویاهام چیزی نمونده!💜
۱۳۹۷/۸/۶ ۱۵:۴۵:۲۶
(ویرایش)

نیلو

چمیدونم والا گفتم برم شاید احتیاج به سونو نباشه و با دارو برطرف بشه.هه anim2-28مثل منی پس،هرماه میشه حساب میکنم اگه این ماه اقدام کنم بچم کدوم ماه دنیا میاد.راستی چند روز شد مصرف داروهات؟هنوز پری نشدی؟به من مدروکسی پروژسترون داد گفت بعد پریودیت بخور،گفت هم تنظیم میکنه هم رحمت قوی میشه وبه بارداری کمک میکنه،گفته به احتمال زیاد به خاطر مصرف دارو سرماخوردگیت عقب افتاده،اخه من زیاد سرما نمیخورم و اهل دارو خوردن نیستم،شاید بدنم ازین همه دارو تعجب کردهanim2-65d6a5d6s

۱۳۹۷/۸/۶ ۱۵:۵۴:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۱ ۱۵:۴۷:۰۲
(ویرایش)

نه نشدم هنوز

اره حساب می کنم shysmile 6 تا قرص دیگه مونده منتظریم فعلا anim2-65d6a5d6s  سونو بده درکل بد نیست بدونی اون تو چه خبره blink

سپیده سویا و کلم رو تیروئید تاثیر اره ؟

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران