تعداد بازدید : 161173
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۹/۲۰ ۱۸:۵۲:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۳ ۱۱:۵۶:۰۶
(ویرایش)

راستی ترنم جون اگه لکی که دیدی صورتیه و روهای آینده هم صورتیه و حتی اگه لک قهوه ای دیدی بدون بارداری... ولی اگه لخته خون قرمز اومد........anim2-wacsmiley

نگران نباش استرس نداشته باش دخترanim2-40

۱۳۹۶/۹/۲۰ ۱۹:۰۰:۰۹
(ویرایش)

یه چیز میگم ناراحت نشیناااااا

یکی تو سوالای اورژانسی یک ماه تازه اقدام به بارداری کرده علائمشو گفته خانم دکتر احتمال بارداری دادن ... انشاالله مبارکش باشه با سلامتی دنیاش بیارهlove

آخه خدا ینظر به ما هم کن

anim2-sadanim2-sadanim2-sad

۱۳۹۶/۹/۲۰ ۱۹:۱۴:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۲۵ ۱۰:۱۵:۳۸
(ویرایش)

دلارا جون اخه دوست دارم بیاد.از دیروز دل درد خیلی کم دارم گاهی گفتم شاید نباشه نی نی ولی دوست دارم بی بی بذارم جواب نمیده یعنی؟؟؟

۱۳۹۶/۹/۲۰ ۱۹:۳۴:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲۸ ۰۱:۱۰:۳۲
(ویرایش)

ممنونم دلارا جون از دلگرمیت. واقعا پیامتو که خوندم استرسم کم شدlove. میگم الان میتونم بیبی چک بذارم؟؟

رَبِ لا تَذَرنی فَرداً و انتَ خیرُ الوارثین
۱۳۹۶/۹/۲۰ ۱۹:۵۴:۵۶
(ویرایش)

دوستان بر اساس اطلاعاتی که تو این مدت کسب کردم ، جواب درست بی بی چک چند روز بعد از عقب افتادن پریود .

و در خیلی ها متفاوته فکر میکنم میانگینش 5 روز تا 7 روز بعد پریود باشه

۱۳۹۶/۹/۲۰ ۲۰:۵۰:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۰:۵۱:۵۱
(ویرایش)

وای چکامه جان هر دو پستت فوق العاده بود عزیزم

دلارا جان بایین قسمتی که مینویسی یه کادر هست که نوشته انتخاب مخاطبان این پست، باید توی کادر اسم مخاطب رو بنویسی و اسمش رو انتخاب کنی

۱۳۹۶/۹/۲۱ ۰۸:۵۹:۱۱
آخرین حضور: ۱۴۰۲/۳/۸ ۱۰:۱۴:۱۶
(ویرایش)

دلارا جون چه اشکالی داره عکمس رنگی. خیلی ها با بعد عکس بلافاصله باردار شدن. حتی دکترا هم میکن بعد عکس رنگی تا 3 ماه معمولا باردار میشن .

منم ماه قبل عکس رنگی رفتم. ولی همون ماه هم پریود شدم. دکتر بهم قرص و امپول داده که این بار که پریود شم باید استفاده کنم. 

انشالا که جواب بگیری زودی  بعنی هممون.

منم دقیقا از اردیبهشت اقدامم 

خدای مهربونم پناه روزهای سخت من.. هوای منو فرشته کوچولو رو داشته باش
۱۳۹۶/۹/۲۱ ۲۱:۴۴:۵۸
(ویرایش)

ممنونم رعنا جوون anim2-28anim2-thanks

۱۳۹۶/۹/۲۱ ۲۱:۵۲:۳۰
(ویرایش)

فریبا جونم من نمیگم عکس رنگی اشکالی داره من خودم تو یه مرکز پزشکی کار میکنم ...در روز کلی پذیرش داریم که خدمت با ماده حاجب... فقط اینو میدونم که بعد تزریق حتما کلی مایعات بخورین تا دفع بشه البته این ماده حاجب تو رحم ریخته میشه ربطی به خون نداره که بخواد با مایعات دفع بشه... خخخخخ 

اما عکس رنگی  مشخص میکنه که ایا انسدادی وجود داره یا مثل اینکه یه چیزای دیگ باهاش متوجه میشن...

در هر صورت من این ماهمو از دست دادم ... خیلی دچار بحران و استرس بودم بخار همین ترجیح دادم این ماه نرم دکتر ... 

ولی تو حتما برو و قبلش راجب این کار مطالعه کن مثل اینکه به بعضی ها انتی بیوتیک و مسکن میدن و حتما قبلش از باردار نبودن مطمین باشین ..

lovelovelove

۱۳۹۶/۹/۲۲ ۲۱:۵۸:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۲۵ ۱۰:۱۵:۳۸
(ویرایش)

وای دل درد شدید دارم کاش زودتر 25 به بعد بشه تکلیفم معلوم بشه زیر دلم خیلی درد میگیره گاهی تخمدانهام یه تیری میکشه 😣

۱۳۹۶/۹/۲۴ ۰۸:۳۴:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۵:۱۴:۱۳
(ویرایش)

سلام دوستان

من دکترم و عوض کردم وقتی آزمایش اسپرم همسرم رو دید گفت کاملا اوکیه گفتم نیازی نیست مرکز ناباروری تکرار شه گفت نه،کاملا اوکیه

اما وقتی سونو خودمو دید گفت اندازه فولیکول خوبه اما صخامت اندومتر کمه،تو روز ۱۴، ۴میلی بود که واسم سونو نوشت واسه این ماه دوباره که تکرار کنم

کسی بوده که ضخامت اندومتر کم باشه؟من حجم خونریزی هامم کمه،آیا همین میتونه دلیلش باشه

ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین کمک کنید

۱۳۹۶/۹/۲۴ ۱۴:۴۷:۰۸
(ویرایش)

سلام دوستان. من امروز روز موعدم هست اما از 4 روز قبل لک بینی قهوه ای دارم اما از دیروز غلظت لک بینیم زیاد شده ولی قهوه ایه. این یعنی اینکه دیگه دلم به بارداری تو این ماه خوش نباشه؟

هر از گاهی تو کمرم احساس درد میکنم ولی زود ول میکنه. حسو حال پری رو خیلی دارم همش حس میکنم الانه که کامل شروع بشه

۱۳۹۶/۹/۲۴ ۲۱:۴۸:۳۵
(ویرایش)

ممنون چکامه جان از اطلاع رسانیت. 

شما چند وقته اقدامی؟

۱۳۹۶/۹/۲۴ ۲۱:۴۹:۱۶
(ویرایش)

ممنون چکامه جان از اطلاع رسانیت. 

شما چند وقته اقدامی؟

۱۳۹۶/۹/۲۵ ۱۱:۰۳:۲۵
(ویرایش)

چکامه جان و بقیه دوستان اقدامی این ذکر رو مرتب زیر لب زمزمه کنید.ان شاءالله که خدا به همه ی اقدامی ها نی نیِ سالم و صالح بده😇

ربّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذریتً طیبتً اِنکَ سَمیعُ الدعاء ، ربّ لا تَذَرنی فرداً و أنت خَیرُ الوارثین.

(پروردگارا! مرا از سوی خود فرزند پاک و پاکیزه عطا کن،یقیناً تو شنوای دعایی.پروردگارا! مرا تنها[و بی فرزند] مگذار؛ و تو بهترین وارثانی)

(بابت غلط املایی ذریت و طیبت ببخشید🙈 گوشیم حرفشو نداشت)

ان شاءالله که خدا دامن هممونو سبز کنه. آمین

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران