تعداد بازدید : 161079
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۹/۱۶ ۲۱:۰۶:۵۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۲۷ ۱۲:۱۴:۴۲
۱۳۹۷/۹/۱۶ ۲۲:۲۲:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

شهین جون

خیلی ناراحت شدم،بغضم گرفت،این حرف و نزن تو که تقصیری نداشتی،حتما یه حکمتی بود،امیدت به خدا باشه،سعی کن روحیتو خوب کنی،انشاله به زودی خبر خوش همون بدی،حتما سونو برو ببینی کامل سقط شده باشه

rizan

عزیزم عرق کاسنی خوبه مخصوصا برای جلوگیری از زردی نوزاد،ولی از الان خیلی زوده بخوری،زایمان زودرس میاره،جاری من باردار بود،چون مادرش و دخترخالش ۶ماهه بچه به دنیا آوردن،کاسنی رو ممنوع کرده بود واسش،با این حال ۳هفته زودتر دنیا اومد بچش،ولی خواهرم ماه آخر روزی نصف لیوان میخورد و زردی نگرفت بچش،کلا نباید زیاده روی کرد تو بعضی چیزا

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۹/۱۶ ۲۳:۲۹:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۵ ۲۲:۵۶:۰۵
(ویرایش)

شهین جون

من الان باردارم تو هفت هفتم البته ب احتساب پریودی...

توروخدا ب سقط دوباره فکر نکنننننننن....فقط ب یک نی نی توپولی و سالم ک ایشالله دوباره تو دلت جا بگیره مطمئن باش اون جنین ی مشکلی داشته ک حتی با وجود دارو بازم سقط شده...پس باید هردومون خدارو شاکر باشیم ک اینطوری بصلاحمون دیده...

۱۳۹۷/۹/۱۶ ۲۳:۳۰:۳۷
(ویرایش)
ممنون عزیزم ان شاالله میرم دکتر ؛ ولی راستش تانفهمم میترسم دوباره بارداربشم . تجربه اول آدم اینطور بشه خیلی سخته
یارب
۱۳۹۷/۹/۱۶ ۲۳:۳۴:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۵ ۲۲:۵۶:۰۵
(ویرایش)

شهین

من دکترم و اطرافیانم میگفتن اون بچه اگه میموند و رشد کرد ممکن بود ی مشکل جسمی چیزی خدای نکرده میداشت...منم اینطوری اروم میشدم...هیچ کار خدا بی حکمت نیس

الانم بچه تو دلمو بخدا سپردم و واقعا حال دلم خوبه...خدا خیلی مهرررررررررربونه شهین...امید داشته باش بخدا جووون

۱۳۹۷/۹/۱۶ ۲۳:۳۴:۲۳
(ویرایش)

آره درست میگی باید ذهنمو مثبت کنم امشب دو دقیقه رفتم تواتاقم خلوت کنم وگریه کنم همسرم فهمید با مادرم کلی بهم دلداری دادن . خدایا شکرت من بچمو به خودش سپرده بودم . 

شما دفعه قبل دلیلش معلوم نشد؟ 

یارب
۱۳۹۷/۹/۱۶ ۲۳:۳۷:۴۷
(ویرایش)

من مادرم کلی بچه داره وسابقه سقط نداشته . فقط یک خواهرم بین اولی ودومی یکی رو سقط کرده که نمیدونم دلیلش چی بوده فکرکنم چسبندگی داشته .

همسرم میگه ایمان وتوکل آدمها به خدا اینجا ها معلوم میشه به هرچی که بهت میده شاکر باش 

یارب
۱۳۹۷/۹/۱۶ ۲۳:۳۹:۴۳
(ویرایش)

ان شاالله من برای همتون دعا میکنم که بسلامتی فارغ بشید ونی نی های خوشگل وناز داشته باشید . 

ان شاالله منم بعد یک مدت دوباره باردار میشم 

یارب
۱۳۹۷/۹/۱۶ ۲۳:۵۹:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

ممنون سمی جان که گفتی.اون رو میدونم که ماه آخر باید کاسنی خورد برای زردی نگرفتن بچه ولی خب از اول خوردنش رو شک داشتم و هنوز نخوردم😉 فعلا در حد اعتدال فقط میوه میخورم هر روز

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۹/۱۷ ۰۷:۵۸:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۲۰:۵۱:۵۲
(ویرایش)

سلام به همه اقدامی ها 

و به همه مامان ها که تعدادشون هم زیاده واقعا تبریک میگم. ایشااله بارداری خوب  و راحت داشته باشین

شهین جان سعی کن دیگه بهش فکر نکنی. فیزیولوژی بدن ما رو خدا خودش تنظیم کرده مطمئن باش اون جنین یه مشکل یا نقصی داشته که با این همه مراقبت به این راحتی دفع شده خودت هم میگی از لحاظ جسمانی خیلی بهتر شدی. باید خودت وهمسرت رو تقویت کنی و به آينده امیدوار باشی.خدا خیلی خیلی بزرگه  

۱۳۹۷/۹/۱۷ ۰۹:۰۵:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۲ ۲۱:۰۳:۲۴
(ویرایش)

شهین جان خیلی خیلی خیلی ناراحت شدم برات 😭😭😭😭

آدم تو کار و حکمت خدا میمونه اما باز هم به خدا توکل کن که هیچ کاریش بی حکمت نیست

حتما حتما حتما خودتو تقویت کن

خدایا مرا آن ده که آن به 😍
۱۳۹۷/۹/۱۷ ۱۱:۴۳:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۹ ۱۴:۰۰:۲۶
(ویرایش)

شهین جون سلام بشدت ناراحت شدم برات. 

خیلی زیاد... 

ولی واقعا حکمتی بوده

گلم لااقل در موردش کمی توضیح میدی ک ماها بیشتر مراقب باشیم شما چرا دارو میخوردی؟ 

چه مشکلی وجود  داشت؟ 

خدا پشت و پناه همه امون  باشه.  

منم شاغلم

دارم میام مامانی
۱۳۹۷/۹/۱۷ ۱۱:۴۳:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۹ ۱۴:۰۰:۲۶
(ویرایش)

شهین جون سلام بشدت ناراحت شدم برات. 

خیلی زیاد... 

ولی واقعا حکمتی بوده

گلم لااقل در موردش کمی توضیح میدی ک ماها بیشتر مراقب باشیم شما چرا دارو میخوردی؟ 

چه مشکلی وجود  داشت؟ 

خدا پشت و پناه همه امون  باشه.  

منم شاغلم

دارم میام مامانی
۱۳۹۷/۹/۱۷ ۱۱:۴۴:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۱۸ ۱۶:۲۹:۴۲
(ویرایش)

سمی جان

رفتم سونو دادم هیچی نبود.اون دستگاه می چرخوند رو شکمم نافم درد می گرفت اما هیچی نبود. فقط بهم گفتن به خاطر عمل کیست تخمدان ، بیشتر تخمدان سمت راست برداشتن.که دکترم بهم نگفته بود. اما گفتن اشکال نداره تخمدان سمت چپ کافیه.تا الانم یه روز پری گذشته اما نشدم. هیچ وقت عقب نمینداختم. هر چی خدا بخواد.

۱۳۹۷/۹/۱۷ ۱۳:۱۱:۴۱
(ویرایش)

سلام دوستان خوبم از هموردیتون ممنونم . خیلی خوبه که هستید وبهم دلداری میدید .

یارب
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران