تعداد بازدید : 161117
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۹/۱۹ ۱۲:۵۳:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۲ ۲۱:۰۳:۲۴
(ویرایش)

سلام به همه مامانا و مامانای آینده ان شاالله 

بچه ها من هفت هفته و سه روز هستم ، هفته دیش رفتم سونو قلب تشکیل شد و پیش دکترمم رفت اما برام آزمایش هیچی ننوشت و فقط فولیک اسید داد بهم. با اینکه تاکید کردم گفتم من چون قصد بارداری نداشتم آزمایشات پیش از بارداری ندادم اما بازم آزمایش ننوشت برام. بنظرتون نیازی نیست بنویسه برام؟

خدایا مرا آن ده که آن به 😍
۱۳۹۷/۹/۱۹ ۱۳:۱۵:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلام خوبین؟ روزتون بخیر و شادی

دیار جان معمولا وقتی آز بارداری انجام میدی دکتر میگه بعد از ۴۸ ساعت باید تکرار بشه که مطمئن بشن بتا روند طبیعی داره و مرتب بالا بره حالا نمیدونم اگر دسترسی به متخصص دیگه ای داری باهاش مشورت کن.مامانایی که سابقه دارین بیاین کمک کنین😊 البته من تا الان دو لار بتا ازم گرفتن سه بار تیتر😤 هی میخان مطمئن بشن بارداریم طبیعیه آخه گناه من چیه تو ۴ هفتگی فهمیدم😆😆 

مبارک باشه دلوین جان برای نی نی منم دعا کن دل تو دلم نیس کو تا هفته ۸ که منم برم سونو قلب... راستی شمام سونو ساک حاملگی رفتی؟ شکمی بود یا واژینال و اینکه هفته چند رفتی؟

دکتر من برای سونو ساک ، واژینال نوشته من نمیخام برم هرچیم میگم شکمی بنویس قبول نمی کنه آخه برای چی واژینال؟ تازه بازم برام تیتر نوشته فردا بدم اگر ب ۲۰۰۰ رسیدم برم سونو🙄🙄🙄 ایییششش

در مورد آزمایشات هم فکر کنم دلوین جان باید برات مینوشته دیگه چون خداروشکر از قلبش مطمئن شدی.شاید مشکلی نداشتی ننوشته.. لطفا مامانای هفته های بالا بیاین کمک دیگه😅😅

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۹/۱۹ ۱۴:۴۴:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۹ ۱۴:۰۰:۲۶
(ویرایش)

سلام ریزان جان مرسی عزیزم.  امروز پیگیر میشم.  حتی اگه به دکترم دسترسی نداشتم از یکی از اقوام که پزشک زنانه میپرسم.  

بتا با تیتر بتا چه فرقی داره؟ 

من شنبه نوبت دارم. 

دارم میام مامانی
۱۳۹۷/۹/۱۹ ۱۷:۲۹:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۵ ۲۲:۵۶:۰۵
(ویرایش)

سلام ب همگی

ریزان چه خبرهههههه؟؟؟چرا اینقدر ازمایش میدی؟؟؟

من سر بارداری اولم فقط یک بار ازمایش دادم و مثبت بود دیگه تکرار نکردم!!!

اما حالا ک مشکلات بارداری بیشتر شده ی بار میفرستن اگه عددش کم باشه باید تکرار کنیم ک ببینیم منطقی بالا رفته یا نه....ولی دیگه نیاز ب تکرار نیس

هرچند منم الان سه بار از دادم...اول ۱۰۰ بود ک تیتر نبود...دو روز بعد تیتر شد ۲۵۰...چند روز بعد شد ۱۶۰۰

دیگه تکرار نکردم...

دلوین جان شما که قلب فندوقتو تو هفت هفته و سه روز دیدی،سیکل پریودیت چند روزس؟؟؟چون من سیکلم ۳۱ تا ۳۲ روزه فکر نمیکنم تو هفت هفتگی قلبو نشون بده چون مطمئنم تخمک گذاری و لقاح دیر انجام شده...حالا موندم برمیا نه...بچه ها سونوگرافی برای جنین ضرر نداره مخصوصا تو ماهای پایین؟؟؟؟

۱۳۹۷/۹/۱۹ ۱۷:۵۲:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۲۲ ۲۱:۰۳:۲۴
(ویرایش)

من سیکلم ۲۸ روزه بود همیشه

بچه ها بنظرم اگر مشکلی ندارین به لطف خدا تا شروع هشت هفتگی نرید سونو

من داستان زیاد داشتم 😁 دو بار شکمی سونو شدم دو بار واژینال. نزدیک بود بخاطر اشخیص غلط حاملگی خارج از رحمی بهم دارم بدن حتی. بنابراین توصیه میکنم در صورتیکه مشکلی ندارین خونریزی ندارین درد شدید شکمی ندارین زود نرین سونو. بذارید ۵۰روز از آخرین پریودیتون بگذره

خدایا مرا آن ده که آن به 😍
۱۳۹۷/۹/۱۹ ۱۸:۰۵:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

دخترا شماهایی که باردار شدین،بعد اینکه باردار شدین ینی همون ۱ماه اول تا قبل اینکه آزمایش و بی بی چک کنین و متوجه بارداریتون بشین، علائمی داشتین یا نه مثل همیشه عادی بود وضعیتتون؟anim2-21

نیلو من این ماه فقط ۲بار اقدام داشتم البته توی دوره تخمکگذاریم بود،مطمئن نیستم اثر داشت یا نه ،شما چه دارویی مصرف میکنی برای تنظیم پریودت؟اگه احیانا باردار باشی ضرر نداره؟

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۹/۱۹ ۱۸:۱۲:۰۷
(ویرایش)

دیار جان منم تفاوتشون رو دقیق نمیدونم ولی انگار میگن بتا برای مثبت یا منفی بودن بارداری هست و تیتر عدد هورمون رو میزنه و دقیقتره.تستش هم گرونتره نسبت به بتا😉

شبنم جان والا خودمم کلافه شدم از این همه آزمایش.انگار با آزمایشگاه قرارداد دارن والا پرسنل از بس منو دیدن ازم می پرسن چنه که چند بار اومدم! من روزی که بی بی زدم خودم رفتم آز بتا دادم بعد بردم پیش پزشک کشیک بیمارستان اونم اومده بجای تیتر دوباره برام بتا نوشته😐😐 هیچی بلد نبودااا.اون موقع سفر بودم بعد که برگشتم شهرمون رفتم پیش متخصص باز برام تیتر نوشت انجام بدم که اگر یهو زیاد رفت بالا خارج از رحم هست و ختم بارداری بشه.حالام دوباره نوشته که عددش زیاد بشه زود برم سونو ساک!! که منم نمیرم چه خبره آخه اونم انگار با سونوگرافی قرارداد داره اونم واژینال که پدر آدم درمیاد

آخی دلوین جان چقدر اذیت شدی.. دکتر هم دکترهای قدیم.. هم متخصص ها هم سونوگرافی البته بلانسبت بعضیاشون سواد اون موقع رو ندارن آدمو می ترسونن فقط

من پیش ماما بردم آزمایشامو نشون دادم حتی پزشک خانواده گفتن چه خبره انقد تیتر اینکه عددش نرماله و نیازی نیست انقد تکرار بشه

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۹/۱۹ ۱۸:۱۵:۱۲
(ویرایش)

سمی جان من هرچی تو اقدام بودم توهم میزدم انگار یادمه یه سیکلم کمر درد داشتم بعد اقدام تا چند روز پیش خودم میگفتم که باردارم درصورتی که هیچ خبری نبود

تا این سیکلم که رفتیم مسافرت و بیخیال در حالیکه انتظارشو نداشتم دیدم باردارم😉هیچ علایمی هم نداشتم

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۹/۱۹ ۱۸:۱۵:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۹ ۱۴:۰۰:۲۶
(ویرایش)

خانومای گل دوباره سلام.  من امروز پرسیدم از اقواممون که پزشک بود گفت اونایی میرن تیتر بتای مجدد که عدد شون کم باشه . شما نیاز نیست بری تا بری اولین معاینه ات ببینی دکتر چی میگه.  اولین تیتر بتای من بالای صد بود . برای سونو هم ترجیحا به حرف بچه ها گوش میدم و می مونم تا حدود پنجاه روز بشه . 

دارم میام مامانی
۱۳۹۷/۹/۱۹ ۱۹:۵۵:۳۶
(ویرایش)

سمی جان

من این ماه ک باردار شدم هیچ علایمی نداشتم ولی بجاش تا دلت بخواد ماه قبل علایم داشتم و باردار نبودم!!!

کلا توهم زده بودم خخخخ 

ریزان

دیگه نمیخواد بری...بیخودی استرس میگیری...لکه بینیت قطع شد؟

۱۳۹۷/۹/۱۹ ۲۰:۳۳:۵۳
(ویرایش)

نه شبنم جان نه آزمایش میدم دیگه نه سونو رو میرم😉 آره خداروشکر لک ندیدم دیگه.حالا امشب میخوام برم حمام شاید باز ببینم چون سری پیش هم لک نداشتم حمام رفتم با اینکه آب داغ هم نریختم و روی صندلی نشستم و زود اومدم بیرون لک دیدم بعد حمام

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۹/۱۹ ۲۰:۴۷:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

خخخخ

پس منم الان توهم زدمanim2-25r30wiکمرم درد میگیره تا یه کار کوچیک میکنم،با اینکه سعی میکنم بهش فکر نکنم،زیر شکمم هم درد میگیره یکمی

ولی واقعا بعضی دکترا با آزمایشگاه وسونوگرافیا بده بستون دارن،دکتر دومی که رفتم همینجوریه،درسته آمپول دادو کارم راه افتاد ولی اصرار داره تست پاپ اسمیر بگیره،من اصلا دوس ندارم و نمیدم.چون آزمایشگاه پایینه مطبشه،یه سری هم بی خودو بی جهت تست بتا گرفت ازم جداگونه،کلی هم آزمایش نوشت واسم،درصورتی که من بیشترشو آخرای تابستون داده بودم،چمیدونم والا،همه جاییه،بیشتر واسه اینه که ویزیت بگیرن هربار

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۹/۱۹ ۲۱:۲۳:۳۳
(ویرایش)

واقعا خاک تو سر همچین دکترهایی😐😐منو الکی میخاست بستری کنه خدا ازش نگذره منم گفتم نمیخام میرم خونه م.حالا چی یه ذره لک میدیدم فقط فکر کرد حالیم نیس

سمی جان ولی اگر تا حالا پاپ اسمیر ندادی حتما بده ما خانمای متاهل باید سالی یکبار رو بدیم تا خدایی ناکرده سرطان دهانه رحم داشته باشیم زود باخبر بشیم.منم چند ماه پیش وقتی تستش رو دیدم بهم گفتن عفونت دارم اولین باری بود که معاینه میشدم آخه البته بعد از درمان واژینیسمم

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۹/۱۹ ۲۱:۲۸:۵۳
(ویرایش)

ریزان

الان چند هفتته؟؟

۱۳۹۷/۹/۱۹ ۲۱:۴۸:۱۷
(ویرایش)

۴ هفته و ۳ روز هستم شبنم جان

من تونستم