تعداد بازدید : 58319
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱۰/۲۵
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۱۳:۲۷:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۳ ۲۲:۱۴:۱۶
(ویرایش)

نیلو جان خواست خدا بود.از این بابت خوشحالم که به هفته های بالاتر نکشید بیشتر دلبسته ش بشم اونوقت سقطش برام سخت تر باشه یا اینکه بدنیا بیاد و ناقص باشه هم ما عذاب بکشیم هم بچه. هرچند که از همین سقط پوچ هم می ترسم😔

من ده روز پیش سونو شکمی شدم تو هفت ۸، جنین دیده نشد خودم از دکترم خواست برام دو تا تیتر بنویسه که افت کرد فکر کردم آزمایشگاه نامعتبر بوده باز هم دوتا تیتر دیگه دادم برای اطمینان بازم افت داشت بعد هم سونو واژینال شدم هفته پیش که بازم جنین نبود

واقعا من خیلی مراعات کردم هم از لحاظ خورد و خوراک هم کارسنگین... اما خب نشد

اشتباهمم این بود شیاف زدم جاش محکم شده.من ی کم لکه بینی داشتم دکترم بهم ۲۰ تا شیاف داد اما وقتی لکه هام رفت نباید ادامه میدادم.چه میدونستم پوچه🙁

بچه ها تا سونو قلب اگر نیاز نیست واقعا شیاف استفاده نکنین

دکترهام به فکر جیبشونن اکثرا سلامت بیمار براشون اهمیت نداره متاسفانه

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۱:۵۴:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲ ۱۰:۳۷:۵۴
(ویرایش)

ریزان جان خیلی متاسفم واقعا. ناراحت شدم از این اتفاق. اما از بارداری پوچ نترس. معمولا خیلی ها این تجربه رو دارن و بعدش بارداری سالمی خواهند داشت. مطمئن باش دیگه این تجربه برات اتفاق نمی افته و به زودی مامان خواهی شد.

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ ۰۲:۵۸:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ ۱۳:۴۷:۴۳
(ویرایش)

عزیزم من پیغامتو دیر دیدم. من با داروی سایتوتک تو خونه سقط کردم. دوست نداشتم برم بیمارستان. البته دو شنبه داروها رو مصرف کردم و فقط لکه بینی جزیی داشتم و خبری از خونریزی و سقط نبود. دکترمم گفت جند روز صبر کن اگه نشد جمعه بیا برا کورتاژ. تا اینکه بلاخره ۵ شنبه شب دفع شد. کورتاژ هم نشدم. تجربه سختیه . امیدوارم به زودی بارداری سالمی رو تجربه کنی

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ ۱۰:۴۷:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۳ ۲۲:۱۴:۱۶
(ویرایش)

ممنون شینا جان.برام دعا بقایام دفع بشه😔

اله آب جان ممنون از توضیحاتت

من دارهای گیاهی از عطاری گرفتم خوردم فعالیت کردم یک ساعت پیاده روی کردم شب افتادم لکه بینی فردا ظهرش هم خون دیدم درد پریودی اومدم سراغم خیلی حالم بد بود رفتم بیمارستان قبل معاینه یه تیکه ازم افتاد بعد بهم سرم زدن تیکه تیکه ازم میفتاد.دیروز سونو واژینال شدم یه تیکه سه سانتی مونده دعا کنید دفع بشه کارم به کورتاژ نرسه😔 فعلا هم دارو گیاهی میخورم هم داروهایی که دکتر داده.یک هفته بعد باید برم سونو خدا کنه همش بیاد

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ ۱۵:۵۱:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۳ ۱۲:۱۴:۲۸
(ویرایش)

سلام بچه ها

من واژینیسموسی بودم که بعد از ده سال درمان شدم و این ماه طی اقدامی که بانو شدم همزمان با دخول و رابطه مایع منی هم در واژنم ریخت.دقیقا روز ۱۵ ام تخمک گذاریم.امروز که روز ۲۵ ام هست و قانونا ۴ روز دیگه باید پریود بشم بعد از ادرارم چند تا قطره قهوه ای دیدم.بی بی چک زدم اما منفی بود.به نظرتون چیه؟ من تابحال پریودیم نامنظم نشده بود

اندکی صبر سحر نزدیک است
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

بهمن 1397
د س چ پ ج ش ی
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930