تعداد بازدید : 160961
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۱/۹ ۲۰:۲۲:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

خوبم سمی جان ممنون.خواست خدا بود فعلا بهمون بچه نده منم راضیم اصلا ناراحت نیستم از این بابت.فقط اینکه اطرافیان در مورد بچه دار شدن می پرسن اذیتم می کنه آخه ما به هیچ کس نگفتیم بجز مامانم.بدونن با سوالاشون و توصیه هاشون آدمو اذیت می کنن ندونن هم یه جور دیگه😤

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۰۹:۳۵:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

سلام عزیزم مرسی ازت. نی نی هم خوبه خداروشکر

ببین گلم معمولا داره درصد اثر گذاریش همونیه که دکتر گفته.15 تا 20 درصد...ولی شرایط همسر شما رو دکترش بهتر میدونه...من دیدم کسایی که با عمل هم زیاد تغییری نکردن و کسایی که با عمل همه چیشون عالی شده...میتونی سه ماه تست کنی داروها رو بعد آز بدید ببینید تغییری داشته یا نه. اگه نداشت عمل کنید
عمل هم حتما میکروسرجری انجام بدید...سنتی معمولا تاثیر نداره

امیدوارم به زودی نتیجه بگیری عزیزم

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۰۹:۴۵:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

نی نی هم جنسیتش هنوز دقیق مشخص نیست. احتمالی گفته دختره
ایشالا سه هفته دیگه قطعی مشخص میشه

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۱۴:۵۱:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۱۱:۴۶:۴۶
(ویرایش)

ممنون عزیزم ایشالا خودت و نی نی سلامت باشین 🌹💓

تا خدا هست امید هم هست.
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ ۱۲:۱۲:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱ ۰۱:۱۶:۱۲
(ویرایش)

سلاااااااام عجب اینجا متروکه شده هاااا  چه خاکی نشسته همه جاااا. سردرش تارعنکبوووت بسته کههههه ...anim2-25r30wi anim2-25r30wi

من اومدم ببین ماه پیشونی کجاااست؟؟در چه حاله چرا خبر نمیده😒😮...سمی جان توهم بیا ببینم چه خبرا  با حاملگی چه میکنید؟؟؟..

💜من خدارو دارم...میدونم تا رسیدن به رویاهام چیزی نمونده!💜
۱۳۹۷/۱۱/۱۹ ۱۶:۴۲:۰۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلام سلام

همگی سلااااااااام😇

من و نگید که ویار دارم به گوشی،ویارم به اب خوردن که تازه درست شدش، بعد از هرچیزی ام که میخوردم حالم بهم می ریخت الان بهترم شکر خدا.

دلتون نخواد این مدته انقد خون دادم و آزمایش دادم عوض همه پریود نشدنام در اومد 😰😌😂 

خبر از خودم که ازمایشارو که دادم گفتن قندت بالاست و د۳ پایین و کم کاری تیروییدم دارم،خلاصه هرچه خوبان همه داشتن من یکجا داشتم🤦😂 دیگه قرص و آمپول و جونم براتون بگه اون ازمایش قند و که چهار بار تو یه روز خون میدن ،اونارو انجام دادم ، و ابکش شدم💉😓😂

بعد تو سونوگرافیای اول مشخص شد کنار ساک بارداریم خونریزی داره که بهم گفتن شیاف بذار و برو تو فاز استراحت مطلق،  منم بیشتر تو استراحتم، و کماکان شیاف میذارم،ولی خوب در کنار این استراحت ها فوت مادربزرگم و داشتیم، اسباب کشی و عروسی برادرمم بود و .... خلاصه که نبودم بابت این ها بود flower

ممنونم سپیده که پیگیرم  شدی😍

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۹ ۱۶:۵۸:۴۸
(ویرایش)

سمی

خیلی خیلییییییی تبریک میگم مامان شدنت و ان شالله سالم و سلامت بدنیا بیاریش و اینده دار باشه😍😍😍😍😍

ریزان

الان خوندم پیام هاتو و واقعا ناراحت شدم، ان شالله بدنت تقویت شه و مجددا بارداری سالم و سلامت برات اتفاق بیفتههههه❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۰۸:۱۶:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

سلام سپیده جون ماه پیشونی عزیز😘😘

ممنونم عزیزای دل،منم خیلی کم میام سمت گوشی،یه جورایی ویار دارم،جوری که اینستاگراممنو زدم منحدم کردم .من ۱ماهم که شده بود نمیدونستم باردارم حالم خیلی بد بود۲ ۳ هفته ادامه داشت الان ۱ هفته ای میشه بهتر شدم،ولی کماکان اسم رستوران های مختلف بیاد بالا میارم,به سشوار کشیدن شوهرمم ویار داشتم بنده خدا رفت از ته موهاشو زد🤣🤣شدیدا هم علاقمند به کله و پاچه هستم،ضرر که نداره؟این هفته هم دکترم سونو نوشته به خاطر کیست تخمدانم،باید برم ببینم در چه وضعیتیه،دارو هم فعلا یدوفولیک داده بهم

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۱۰:۰۹:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۱ ۱۵:۴۷:۰۲
(ویرایش)

بسلامتس سمی جااان

بهت تبریک میگم عزیزم انشالله بسلامتی این دوران بگذرونیvalentine

ماها که همه هنوز اندر خم یک کوچه ایم shysmile

ماه پیشون یجان خیلی خیلی مراقبت کن از خودت چقدر جریانات داشتی

انشالله مه بسلامتی طی میکنی و حالشو میبری valentine

۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۱۶:۲۸:۱۸
(ویرایش)

سمی

اوه توام بدتر از من به چه چیزای عجیبی ویار داری، منم به مرور دارم بهتر میشم، به هرچی چیز مفسد بود مثل شیرملست،دوغ ویار داشتم🤦 ولی هی داره کمتر میشه، نه خوبهیخور، فقط زیاده روی نکن بخاطر کلسترولش،اگر تونستی سیرابی ام بخور منبع غنی ویتامین ب ،که نمیذاره ویاری بشی. من کافیه بوش بهم بخوره این قابلیت و پیدا میکنم که رو همه بالا بیارم😂 آن شالله کیستت بهتر میشه، یدوفولیکتم هر روز بخور تا سه ماه،اگه به میوه ویار نداری میوه خوب بخور بخصوص انار ،چون حیف فصل انار داره میگذره.

نیلو

ان شالله هرچه زودتر قسمت خودت، آره باید مراقبت کنم که این شیاف ها جواب بده ❤️❤️❤️❤️

۱۳۹۷/۱۱/۲۲ ۰۸:۲۷:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

نیلو جونم ممنونم عزیزم،از ته دلم واسه همتون دعا میکنم❤️❤️❤️خدا نی نی سالم بذاره تو دلتون🤰🏻🤰🏻🤰🏻من تو اوج ناامیدی داشتم با کلی آمپول و دارو فقط پریود نشدنم رو درمان میکردم و یه سری مسایل دیگه که حسابی فکرمو درگیر کرده بود و غصه میخوردم،یادم نمیره چقد کفر گفتم به خدا😔😔😔بد جوری شرمندم کرد و غافلگیر شدیم،میخوام بگم همه چی دست اونه🙏🙏🙏

ماه پیشونی وای درکت میکنم واقعا بعضی وقتا شرایط سخته،مثلا جالبه من قبلنا دوست نداشتم بیشتر از ۱ روز اونم هفته ای ۱بار خونه مادرشوهرم بمونم،الان رفتن یه جای خوش آب و هوا روی تپه خونه ساختن،وای وقتی میریم اونجا شوهرم به زور منو برمیگردونه ،اصلا شهرو دوست ندارم😏😏😏

واقعا هم تلقین نیست،من ۷ هفته بودم متوجه شدم باردارم قبلش واقعا بد غذا شده بودم و حالم از بعضی غذاها بد میشد،آخ انار نگو که امروز ۷ صبح  هوس کردم،رب انار شیرین هم خوبه

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۷:۱۶:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۱ ۱۵:۴۷:۰۲
(ویرایش)

ای جانم

ویار خوب بکنید دیگه blink به شوهراتون بگید انقدر هوس طلا خریدن کردمممممممم ...  هوس کردم سند خونه شش دونگ به نامم باشه anim2-25r30wianim2-25r30wi

من و سپیده و بقیه دوستان هم یواش یواش به شما می پیوندیم از تجربه هاتون استفاده میکنیم valentine

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۵:۱۳:۵۷
(ویرایش)

سلام خوبین؟امروز بعد یه هفته گذشتن از پری بی بی زدم یه خط خیلی کمرنگ که به زور دیده میشد دیدم فکر کردم توهم زدم به شوهرم نشون دادم گفتم تو خطی میبینی بهم گفت اره زیر تی خیلی کمرنگه😐گرچند هنوز اعتقاد دارم توهم زدم...چه کنم به نظرتون.ماه پیش سیکلم به 40 روز رسید الان 38 روز شد پری نشدم...

تا خدا هست امید هم هست.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۰۹:۰۸:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱ ۱۱:۲۲:۲۱
(ویرایش)

سلام به همگی خوبید؟؟؟انشالله که همتون خوب و خوش باشید مامانای جدیدم سلامت باشن و بارداری خوبی را پشت سر بزارن.والا منم هنوز در حال اقدامم ولی دو سه ماهی میشه همینطور عشقی میریم اقدام تا حالا که خواست خدا بوده نتیجه نگرفتیم ...من تیروئیدم تازه نرمال شده دکترم گفت هنوز دیر نشده واسه بارداری ولی حرفای اطرافیان اعصاب برام نزاشته حالا تصمیم گرفتم  هم خودم هم شوهرم بریم آزمایش و سونو تا اگه خدای نکرده مشکلی بود برطرف کنیم امیدم به خداست من برای همتون دعا میکنم التماس دعام دارم از همتون انشالله یه روز هممون با خبرای خوش بیایم اینجا و اعلام کنیم

۱۳۹۷/۱۲/۲ ۲۰:۵۸:۵۰
(ویرایش)

سلام چرا کسی نیس؟؟😔😶من باردار نیستم ...حس پری دارم و بی بی چکم منفی شد 😒حالم از بی بی چک دیگه بهم میخوره...بچه ها کسایی که عکس رنگی گرفتن میشه راهنماییم کنن؟چقدر درد داره؟چیا بخورم؟کی برم برا عکس؟دکترم گفت اول پری برو نوبت بگیر😳 یکسال و نیمه منتظرم 😔

تا خدا هست امید هم هست.
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران