تعداد بازدید : 160919
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۹/۲ ۱۰:۲۹:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲ ۰۵:۵۱:۲۰
(ویرایش)

سلام بچه ها. منم تو اقدامم. شهریور بارداری شیمیایی داشتم. ماه بعدشم باردار نشدم. این ماه باز تو اقدامم. نمیدونم چرا فکر میکنم تخمدان غالب ندارم! من فکر میکردم کسایی که تنبلی تخمدان دارن پریوداشون نامرتبه ولی انگار درست نیست و کسایی که پریود مرتب دارن هم ممکنه تنبلی داشته باشن. من دوره ها مرتبه و ۲۸ یا ۲۹ روزه است.

اگه این ماهم نشه میرم واسه پیگیری بیشتر

۱۳۹۶/۹/۴ ۱۱:۵۱:۴۴
آخرین حضور: ۱۴۰۲/۳/۸ ۱۰:۱۴:۱۶
(ویرایش)

سلام عزیزم. بارداری شیمیایی چیه؟ 

خدای مهربونم پناه روزهای سخت من.. هوای منو فرشته کوچولو رو داشته باش
۱۳۹۶/۹/۴ ۱۱:۵۲:۵۱
آخرین حضور: ۱۴۰۲/۳/۸ ۱۰:۱۴:۱۶
(ویرایش)

سلام چکامه جون. نیستی اینجا.  اقدام جدیدی کردی؟ 

خدای مهربونم پناه روزهای سخت من.. هوای منو فرشته کوچولو رو داشته باش
۱۳۹۶/۹/۴ ۱۲:۵۶:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۱۸:۵۷:۰۷
(ویرایش)

سلام عزیزم خوبی؟والا من که هرماه درحال اقدامم ولی خودم قصدن اینجاها نمیام اصلا هر تاپیکی که درمورد بارداری باشه نمیرم میخوام ذهنم دور شه تا استرس نداشته باشم..

ممنون که احوالمو پرسیدی من فقط تو محفل دوستان میرم..😘😘

تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

نمیشود که نتوان تحملش کرد!

شدنی ها را انجام ده و تمام

نشدنی هایت را به "خداوند" بسپار...
۱۳۹۶/۹/۴ ۱۸:۳۷:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۳ ۱۱:۵۶:۰۶
(ویرایش)

سلام دوستان ... چه خبرا ... منم همش در حال اقدامم .... anim2-4d564ad6

بهار جووون نگران نباش  انشاالله میشه بزووووووددددیییanim2-28

۱۳۹۶/۹/۵ ۱۲:۴۲:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۱۵ ۰۰:۲۲:۲۰
(ویرایش)

سلام دوستان خوبم.بچه ها من پیش دکتر رفتم.گفت تا یک سال اگه به طور طبیعی باردار نشدی با همسرت بیا.براش ازمایش بنویسم.تو ازمایش هامن سالم بود.الان هرچی به همسرم میگم بیاد.همکاری نمیکنه.میگه من سالمم.منم ناراحتم خیلی.

عاشق خدا هستم
۱۳۹۶/۹/۵ ۱۴:۳۰:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۱۴ ۰۱:۳۴:۴۰
(ویرایش)

سلام عزیزان ان شالله که همتون نی نی دار شین.من توهفته 23بارداری هستم میخواستم بدونم کسی تجربه جلوگیری بادستگاه ludداره؟؟؟ایا گذاشتنش خطر داره میخوام بعد زایمانم یه روش جلوگیری داشته باشم

۱۳۹۶/۹/۵ ۱۵:۵۳:۴۷
(ویرایش)

سلام زیبا جون ...دکتر منم گفته اگه تو این دوسه ماه با دارو بچه دار نشدم اول عکس رنگی بگیرم بعدش اگه همه چی خوب بود همسرم باید بره پیش یه اورولوژیست..

البته بگم همسرم آزمایش اولیه یعنی تست اسپرم و داده و حتما هم تو آزمایشگاه ناباروری باید انجام بشه ... خدا روشکر خوب بود ...

فقط باید آروم آروم نرمشون کرد.. آخه بهش مینازن anim2-25r30wi

۱۳۹۶/۹/۵ ۱۶:۱۱:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲ ۰۵:۵۱:۲۰
(ویرایش)

سلام فریبا جان. بارداری شیمیایی یعنی بتا میره بالا ولی ماکزیمم تو هفته پنج پریود میشه‌ و بتا میاد پایین. اسم سقط رو روش نمیزارن چون خیلی زوده و به قول دکترم هنوز چیزی تشکیل نشده که بگیم سقط شد. نیاز به صبر کردن برا بارداری مجدد هم نداره. ولی متاسفانه از چند نفر شنیدم‌که بعد بارداری شیمیایی تا مدتها باردار نشدن. ا اینکه بارداری شیمیایی دلیل خاصی نداره. 

۱۳۹۶/۹/۵ ۱۸:۳۲:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۱۵ ۰۰:۲۲:۲۰
(ویرایش)

سلام خانمی.من واقعیتش خسته شدم.همسرم اصلا قبول نمیکنه.میگه من سالمم.منم بهش میگم بحث سالم و مریضی نیست.یه آزمایش ساده است.الان یک ساله.اما اصلا قبول نمیکنه بیاد

عاشق خدا هستم
۱۳۹۶/۹/۶ ۱۱:۰۹:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ ۲۲:۴۷:۰۲
(ویرایش)

سلام زیبا جون . حالا چه اصراریه شوهرتو ببری دکتر و آزمایشگاه خب معلومه که نمیاد آخه آقایون خیلی روی این موضوع حساسن فورا گارد می گیرن مثل شوهر خودم . دکتر من دفترچه شوهرمو گرفت براش آز نوشت شوهرم گفت سالمم نمیام و کلی غر غر yell

منم با صحبت قانعش کردم گفتم ببین من از آمپول می ترسم ولی بخاطر بچه الان 3 ماهه دارم آمپول اچ ام جی و اچ سی جی میزنم تخمک بالغ دارم هرماه ولی خبری از بچه نیست یعنی تو بخاطر بچه نمی خوای از خودگذشتگی کنی؟ تو اصلا نیا آزمایشگاه من خودم میرم پذیرش می گیرم ظرف میارم خودمم میبرم تحویل میدم.

قبول کرد منم رفتم آزمایشگاه پذیرش کردم وظرف گرفتم خانم متصدی آزمایشگاه هم گفت فقط به شوهرت بگو ساعتی که دکتر آزمایشگاه که مرد هست زنگ بزنه شرایط درست نمونه دادن رو بپرسه شوهرمم همینکارو کرد آز انجام شد جوابشم فرداش گرفتم بردم به دکترم نشون دادم خداروشکر مشکل حادی نداشت فقط یکم حرکتش کند بود که دکترم براش دارو داد

فقط دکترم گفت اگه این ماهم پری بیاد باید بیام اشهدمو بخونم آخه میخواد برام عکس رنگی بنویسه anim2-sad

۱۳۹۶/۹/۷ ۱۱:۴۹:۵۰
(ویرایش)

آناهیتا جون  انشااالله که همه چی خوب باشه نگران نباش.. 

sadمنم ماه پیش لتروزول خوردم ولی این ماهبهم آمپول داد .. اخه بهش گفتم ریزش شدید مو پیدا کرم... یعنی مشت مشت میریخت ... بخاط همین بهم آمپول داد .. ولی بهم گفت دو دوره دیگه اگه نشد باید عکس رنگی بگیرم .. اگه اکی بود همسرم باید پیش یه ارولوژیست بره.. اما تست اولیه اسپرمش خوب بود خدا رو شکر مشکلی نداشت ... 

blinkنگران نباشین .. زندگی جاریست .. خدا به موقع نعمتشو میده love

۱۳۹۶/۹/۷ ۱۳:۱۸:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

دوست گلی هایی که تو اقدام هستید من این موضوع رو چندین بار گفتم ولی باز تکرارش میکنم

لطفا و حتما همسرانتون تو مراکز ناباروری آز بدند...فقط و فقط مراکز ناباروری....حتی معروفترین آزمایشگاه ها برای آز اسپرم خوب نیستند.این آزمایش نیاز به دقت خاصی داره که فقط تو آزمایشگاه مراکز باروری باید انجام بشه...لطفا با این اشتباه وقت خودتون رو تلف نکنید.

همچنین کسانی که نمونه رو خودتون می برید...این اشتباه رو نکنید...بخدا جوابش درست در نمیاد....باید همسرتون بره آزمایشگاه...آقا قراره پدر بشه این همسر گل و گرامی...یه از خودگذشتی به این کوچولویی نمیتونه داشته باشه که بره آزمایشگاه و این سختی رو متحمل بشه...بعدا که نی نی بیاد مشکلات از این بیشتر هست ها.....

خلاصه اینکه اگه از تخمک گذاری خودتون مطلع هستید و مشکلات خودتون رو بررسی کردید قبل از عکس رنگی حتما از آز همسر مطمئن باشید بعد برید خودتون رو به عکس رنگی بسپارید

ایشالا خبرای خوب خوب بیاد تو این تاپیک

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۹/۷ ۱۴:۳۵:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۱۸:۵۷:۰۷
(ویرایش)

سلام شینا جون خوبی؟چه خبر باردار نیستی گلم؟

میگم شوهرمن 2سال پیش ازمایش اسپرم تویه ازمایشگاه معمولی داد جوابشو پیش اورولوژیست برد گفته بود هیچ مشکلی نداری اسپرمات خیلی خوبن وقوی هستن..دکتر زنانم خودم رفتم نشون دادم گفتن خوبه مشکلی نداره دیگه واسش ننوشتن...یعنی شما میگی تو ازمایشگاه های معمولی جواب رو خوب نشون میده باید مرکز ناباروری انجام بده؟

شوهرمن واریکوسل هم داره ولی دکتر گفته نباز به عمل نداره الانم که 2سال شده تو اقدامم خبری نیست خودمم عکس رنگی ماه گذشته گرفتم لوله ی چپم بسته بود ولی تخمدونام خداروشکر فعالن وتخمک بالغ داشتم.خیلی روحیم خرابه داغونم

تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

نمیشود که نتوان تحملش کرد!

شدنی ها را انجام ده و تمام

نشدنی هایت را به "خداوند" بسپار...
۱۳۹۶/۹/۷ ۱۴:۴۱:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

سلام چکامه عزیزم

نه هنوز ولی خداروشکر به جاهای خوبی رسیدم

چکامه عزیزم قطعا آزمایشش رو تکرار کن...من یکسال از زمانم رو با همین اشتباه هدر دادم...دکترا هم بهم چیزی نمی گفتن...آزمایش همسر من هم همه چیش عالی بود و من شکم نمی رفت که آزمایشگاه ممکنه اشتباه کرده باشه..تا اینکه رفتم پیش دکتر کاظمیان ...آز همسرم رو حتی باز هم نکرد...گفت فقط مرکز ناباروری...وقتی آز دادیم متوجه شدیم بله مشکل همین جاست

واریکوسل داشت و عمل کرد...حالا دارو مصرف میکنه و انشالا رفتیم برای افدام تا نهایتا اگه خدا خواست و مشکل دیگه ای نبود کمتر  از سه ماه دیگه اسپرم ها به حالت نرمال بر می گردن

من دکترم حتی اجازه عکس رنگی نداد بهم...گفت اول آز اسپرم!

خداروشکر که خودتم عکس رنگی گرفتی و لوله چپ هم فکر کنم الان مشکلش حل شده درسته؟

چکامه جان تهران هستی؟

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031