تعداد بازدید : 160057
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۹/۱۳ ۲۰:۳۸:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ ۲۲:۴۷:۰۲
(ویرایش)

سلام دلارا جون

من که امروز روز بیست و هفتمم بود منتظرم و امیدوارم که این ماه خدا بهم نی نی بده anim2-40 فعلا هیچ علامتی بجز کمی درد زیر شکم ندارم anim2-21 انشالله که پریود نشم

۱۳۹۶/۹/۱۴ ۱۰:۰۸:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۳ ۱۱:۵۶:۰۶
(ویرایش)

سلام آناهیتا جون ...منم همینطورم امروز روز بیست و هفتمم... happy

من دوره هام 33 روزست ...باید تا 21 آذر صبر کنم .

منم درد زیر شکم داشتم اما دوروزه دیگه درد ندارم ... نمیدونم .. اگه این ماه نشه دیگه پیگیری نمیکنم .

۱۳۹۶/۹/۱۵ ۱۱:۴۴:۰۲
(ویرایش)

من پریود شدم... باید 21 میشد .. اما 14 شدم anim2-65d6a5d6s

تو عمرم اینقدر زود نشده بودم..anim2-4d564ad6

anim2-sadanim2-sadanim2-sadanim2-sadanim2-sad

۱۳۹۶/۹/۱۵ ۱۵:۰۴:۱۸
(ویرایش)

پریود شدی دلارا جونanim2-sad

منم امروز صبح یه لکه صورتی دیدم ولی خبری نیست نه دل درد دارم نه لکه anim2-21  فعلا باید تا بیستم آذرصبر کنم anim2-21 بی بی چک هم نخریدم که وسوسه نشم استفاده کنم دفعات قبل اذیت شدم anim2-sad این ماه ماه یازدهم اقداممه

۱۳۹۶/۹/۱۶ ۱۴:۳۵:۴۱
(ویرایش)

دلارا جون منم امروز پریود شدم anim2-65d6a5d6s

امروز که 5 شنبه ست نمیشه دکتر برم

شنبه میرم به احتمال زیاد می نویسه عکس رنگی sad

اشهد ان لا . . . cry

۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۳:۰۲:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۱۷ ۱۲:۲۱:۴۷
(ویرایش)

سلام به همه. منم در حال اقدامم و خوشحالم که اینجارو پیدا کردم. ممنونم از dorrin جون که کلی حالمو خوب کرد. فقط اینکه از زمانی که اقدام کردم پریودم نامنظم شده تا اینکه ماه پیش حتی دو هفته (14 روز!!!!!!) عقب افتاد . خیلی برام جای سوال بود که چرا اینجوری شده و اینکه هر ماه در زمانی که باید پریود بشم تمام علائمشو دارم ولی پریود نمیشم تا یکی دو هفته بعدش. اینا طبیعیه؟ یا برم دکتر؟ قبل از اقدام هم ازمایش دادم که فقط ویتامین دی کم بود که قرص میخورم و اینم بگم که حدود 5 ماهه اقدام کردم.

مرسی از همتون. امیدوارم که به آرزوهای قشنگتون برسیدanim2-thanks

۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۳:۳۰:۴۰
(ویرایش)

آناهیتا جون دکتر منم گفته بود دی و بهمن دارو بخورم بعد برم عکس رنگی..worry

ولی من این ماه دیگه نمیخوام برم دکتر... با همسرم هم قهرمanim2-4d564ad6

دیگه  کلا این ماه و بیخیال... خخخخanim2-thumbsupsmileyanim

از عکس رنگی میترسم اما چیزه خاصی نیستا ولی بدم میاد چندشم میشه ... همه میبیننتanim2-25r30wi

۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۳:۳۳:۳۶
(ویرایش)

سلام منیر جون خوش اومدی عزیزم ..

منیری دکتر معاینت کرده ؟ حتما هرماه با دکترت در ارتباط باش.. تنها آزمایشات کافی نیست البته الزامیه ... 

مشکل خانمهای الان اینه که اول بچه نمیخواهیم بعد که بفکرش میوفتیم همش استرس داریمو مدام بهش فکر میکنیم anim2-40

انشاالله که هممون بزودی نتیجه میگیریمanim2-bunnyearsmileyanim2-smilies-azardl2anim2-28

۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۷:۵۸:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲ ۰۵:۵۱:۲۰
(ویرایش)

سلام خانما. منم این ماه پریود شدم. البته باید ۱۳ ام میشدم که۱۵ فقط یه بار خیلی خیلی کم لکه دیدم و ۱۶ ام خونریزیم شروع شد. شنبه میرم دکتر احتمالا سونو بنویسه برام . 

۱۳۹۶/۹/۱۷ ۲۳:۳۹:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۲۰ ۰۲:۰۱:۱۹
(ویرایش)

سلام بچه ها،من 30 سالمه، تو روخدا برا منم دعا کنید، 5 ماهه که دارم اقدام میکنم، امروز هم پریود شدم و دوباره گریه هام شروع شد،هر ماه همین طوری ام، همین که پریود میشم از غصه میشینم و گریه میکنم... 

4 سال واژینیسموس داشتم، که خدا رو شکر بعد از 4 سال یعنی اردیبهشت سال 95 از طریق همین جاو  این سایت درمان شدم، بعد از 6 ماه اقدام باردار شدم، اما دو ماه نشده، اردیبهشت امسال بخاطر بارداری پوچ و تشکیل نشدن قلب همه خوشحالی و ذوق و شوق من یک شبه سقط شد...3 ماه صبر کردم و الان 5 مین ماه اقدامم هست و ناامیدتر و افسرده تر از قبل.....

یعنی واقعا حق یه واژینیسموسی هست که بازم درد بکشه... 

بچه ها برام دعا کنید.... 🙏🙏🙏

۱۳۹۶/۹/۱۸ ۱۱:۴۷:۴۸
(ویرایش)

سلام فاطمه جون خوبی قوربونت ... عزیزم این همه ناراحتی اخه چرا؟ امیدت و از دست نده .. هرچی بخوای ناراحتی بیشتر کنی هم اذیت میشی هم امکان بارداریت پایین میاد ... یخرده صحبتهای بالا رو بخون .. ببین دوستای ما خیلی هاشون یک سال که دارن تلاش میکنن .. من خودم 32 سالمه و 8 ماه دارم تلاش میکنم ... البته این ماه دیگه بی خیال شدم ... anim2-4d564ad6

تو هم نگران نباش هیچکی تو این دنیا نازا نیست ... فقط استراحت کن شاد باش و بیخیال .. خدا بزرگه anim2-28

۱۳۹۶/۹/۱۸ ۱۱:۴۹:۱۳
(ویرایش)

الهه آب چون انشاالله که خیره ... anim2-28love

۱۳۹۶/۹/۱۸ ۱۶:۰۶:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۲۰ ۰۲:۰۱:۱۹
(ویرایش)

سلام دلارا جون، مرسی عزیزم، بخاطر اینکه دلداریم دادی،

من قبل از اینکه سقط داشته باشم، خیلی خیلی ببخیال بودم، اما بعد سقط بخاطر ضربه روحی که بهم وارد شد، بعد از 5 سال باردار شده بودم و اصلا هم  یک درصد به سقط فکر نمیکردم،، 

خیلی خیلی حساس شدم، واقعا انتظار خیلی خیلی سخته... 

برام دعا کن عزیزم 

ان شاالله که خودت هم هر چه زودتر صاحب یه کوچولوی خوشگل بشی عزیزم 🙏

۱۳۹۶/۹/۱۸ ۱۷:۲۰:۵۶
(ویرایش)

مامان های آینده چطوری ینفرو مخاطب قرار میدین ... من بلد نیستمanim2-ad54ad

۱۳۹۶/۹/۱۹ ۰۹:۵۷:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

معلوم هست کجایی شما؟

تلگرام رو چک کن دختر

نگرانت شدم