تعداد بازدید : 160103
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۷/۱۶ ۰۹:۵۴:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۱ ۱۵:۴۷:۰۲
(ویرایش)

سپیده anim2-25r30wianim2-25r30wi

خوب گفتی والا

انقدر که تخمکامون ناز دارن خودمون نداریم seriousanim2-25r30wi

منم باید دیروز پری میشدم اصلااا هیییچ علائمی ندارم فکر کنم بازم تخمدونام خوابشون برده anim2-65d6a5d6s

۱۳۹۷/۷/۱۶ ۱۰:۵۳:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۲۰:۵۱:۵۲
(ویرایش)

منم باید فردا پریود شم هیچ علائمی ندارم. کلا من هر دو سه ماه یه بار یه پریود قوی دارم با علائم شدید قبلش که هرچی خون دارم میکشهanim2-New-6 دو ماه بعد پری های ناز دار خفیف.anim2-65d6a5d6s حالا نمیدونم خواستم برم واسه اقدام تاثیر داره تو فولیکول ها و تخمک ها

۱۳۹۷/۷/۱۶ ۱۳:۳۰:۵۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سپیده

اهان، خوبه پس, باز خوبه پریود شدی تکلیفت مشخص شد😂 اخهآمن چند ماه پیش پریودم کم و زیاد شد،بعد رفتم سنوگرافی گفت دیواره رحمت چند میل ضخیم شده،دارو داد خوب شد،گفتم شاید توام مثل من شده باشی. توکل بر خدا ان شالله قبل ۶ ماه باردار میشی❤️😋

ترنج

اتفاقا محرم محرمه، خدا واسمون حفظش کنه، در به تخته میخوره یا میرم پیشش یا بهش زنگ میزنم، سوالامو ازش میپرسم. ولی خواهرم که الان بارداره رفته بود پیشش بهش گفته بود برو یسری ازمایشاتتو خانه بهداشت برلتبانجام بده،اونا به روز ترن چون هی کلاس میذارن براشون و جزوه تازه به تازه دستشون میرسه. یعنی اگه میتونستم به عنوان مامای همراه ببرمش حتما میبردم.

سعیده

دیدی چقد نرفتیم اقدام🤦😂 در فرصت مقتضی از خجالت اقدام دراومدیم 😂😂😂

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۷/۱۶ ۱۳:۳۶:۳۲
(ویرایش)

به به میبینم گروه بعدی تاریخ پریوداشون فرداست، خدا کنه این ماه یکیمون مامان شه🌻🌻🤗🤗🤗🤗

شیوا

سللااااام، من یجای حرفتو خوب متوجه نشدم، یعنی ۰ ۱  ام پریودت تموم شد؟ یا تازه ۱۰ ام پریود شدی🤔🤔🤔

کلا ترشحاتت هرکی زیاد بود برو اقدام ،فکر کنم اگر تو پریودت ۱۰ ام تموم شده باشه با توجه به ۲۳ روزه بودنت الان موعد تخمک گذاریته🤔🤔🤔

۱۳۹۷/۷/۱۶ ۱۴:۲۱:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

منم دیروز موعد پریودم بود ولی اصلا خبری نیست،هیچ علائمی هم ندارم😕چند ماهی منظم بودما،ای به خشکی شانس،میخوام زودتر پریود شم و بعدش برم اقدام😂

یه چیز خنده دار تعریف کنم،دیشب برای اولین بار بی بی چک و کیت تخمکگذاری خریدم،برای روز مبادا،مثل ندید بدیدا،الکی استفاده کردم ببینم کاراییش چه جوریه،با اینکه اقدام نداشتیم بازم ته دلم منتظر ۲خط بودم😄

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۷/۱۶ ۱۴:۴۶:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۲۰:۵۱:۵۲
(ویرایش)

سمی 

دقیقا کار منو کردی. منم دقیقا همین کارا که گفتی دیروز انجام دادم. نکته جالبش اینجا بود که منم منتظر دو خط بودمanim2-25r30wianim2-25r30wi

۱۳۹۷/۷/۱۶ ۱۴:۵۳:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۱ ۱۵:۴۷:۰۲
(ویرایش)

ماه پیشونی از خونه مادر شوشو برگشتی ؟  یا هنوز داری در حالت پنهانی حال و حول میکنی ؟shysmile

سمی anim2-25r30wianim2-25r30wianim2-25r30wi بیخیال

۱۳۹۷/۷/۱۶ ۱۵:۱۰:۵۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۲۲ ۱۷:۲۱:۳۵
(ویرایش)

بچه ها پاپ اسمیر فکر کنم باید حتما انجام بدید قبل اقدام

من که همون روز اولی که رفتم دکتر گفتم میخوام اقدام کنم برا بارداری همون موقع گفت اول برو بخواب برا تست پاپ اسمیر

یعنی اول تست پاپ اسمیرمو گرفت بعد آزمایشامو نوشت 

خیلیم درد نداشت

من بیچاره که برا عکس رنگی هم رفتم 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

برا اقدام هم من کیت و اینجور چیزا نگرفتم، دکترم گفت از روز ۱۰-۲۰ قاعدگی ی شب در میون رابطه داشته باشیم 

بی‌بی چک هم دکترم قبول نداره، گفت ۴-۵ روز بعد تاخیر برو آزمایش بده، من چند ماهه ی آزمایش بارداری بالااستفاده تو دفترچه‌م دارم 😔

البته خودم هرماه ۱-۲بار بی‌بی چک میزنم 😂🤦🏻‍♀️

۱۳۹۷/۷/۱۶ ۱۵:۲۰:۲۴
(ویرایش)

شیوا 

پس فکر کنم یکم زود شروع شده، بنظرم تو اقدام هاتو برو ، بدون استرس ،تا هفته قبل پریودت هرکی گیرت اومد اقدام کن، چون واقعا تایم دقیقه دقیق نمیشه براش گذاشت،من این ماه تو اون زمان که دیدم لباس زیرم هی خیس میشه بیشترین اقدام و داشتم☺️☺️☺️☺️☺️

اعظم و سمی

من از همین تریبون این درصد از امادگیتون واسه اقدام و ستایش میکنم😂 ،دیگه چرا انقد بی بی چک و خجالت دادین؟ یعنی اگه زبون داشت میگفت تو یکاری بکن نامردم اگه دو خط و نشون ندم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

یعنی من ندید بدید تر از رحم ندیدم ،چقدم لوس و حساسه، تا یه فکری میکنی یا یکاری میکنی سریع واکنش نشون میدهanim2-65d6a5d6s😒

نیلو

نه هنوز ،فکر کنم تا آخر هفته در جوار خانواده همسر باشم😂 شوهر جان و هم فکر نکنم بتونم تا آخر هفته ببینم 🤦 مگه ساعت ۶:۳۰ صبح در حد پنج شیش دقیقه😬 فعلا حال و هول رفته قاطی باقالیاanim2-sadanim2-65d6a5d6s

۱۳۹۷/۷/۱۶ ۱۶:۴۵:۲۸
(ویرایش)

خوب خوب رفقا

من جای فردا امروز پریود شدم خیلیم شیک و مجلسی😂😂😂😂 این ماه ام نی نی نیومدanim2-smilies-azardl3

۱۳۹۷/۷/۱۶ ۱۸:۳۵:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

اقدامی های عزیز سلام

خوبین

ماه پیشونی خندم گرفت از اقدام کله صبتون اونم خونه مادر شوهر با بی آبی😆😆😆

بچه ها من ۵ روزه دارم کیت تخمک گذاری میزنم هنوز یه خط میفته فقط🤔 الان روز ۱۴ سیکلم 😐 امکانش هست تخمک آزاد نکنم🤔🤔؟؟ یه سوال دیگه هم دارم هر ماه تخمک گذاری تو یه روز مشخص هست یا بازم هرماه یه روزی میفته به دلخواه؟؟

راستی من دو ماه پیش رفتم سونو شکمی روز ۱۱ سیکلم یه فولیکول ۱۷ داشتم ینی زود رفتم؟ منو باش ترسیدم تخمک آزاد بشه اندازه فولیکولمو ندونم زود نوبت سونو گرفتم 

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۷/۱۶ ۲۱:۰۰:۵۳
(ویرایش)

ریزان 

دیدی وضعیتمو🖐️😂 نمیدونی که تا نه شب آب نبود من تازه اونوقت رفتم حموم 🤦 نمازمم با تیمم خوندم. من یبار کیت خریدم دیگه ام نمیخرم، همش یه خط میفتاد فقط یروز دو خط افتاد، اینجوری همش هر روز هم آدم استرس داره هم فکرش درگیره😓 من از حرفای خانم خیابانی فهمیدم که روز مشخص قطعی نداره.

پاراگراف اخر حرفت خیلی تخصصی بوود اصلا نفهمیدم چی به چیه😂😂😂😂😂

۱۳۹۷/۷/۱۶ ۲۲:۳۳:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

دقیقا.یکی به من بگه فولیکول چیه؟والا همه چی اینجا داره پیچیده میشه،اقدام و معضلاتش و بارداری هم داستانیه ها،والا واژینیسم داشتیم کلا ۴تا دیلا داشتیم و یه کگل،انقد سخت نبود🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️😁😁😁

malihe

والا هر دکتری یه چیز میگه،شوهر خواهر من پزشکه،اعتقادی به تست پاپ اسمیر نداره،خواهرم دومین بچش دنیا اومده و ۳۷ سالشه،تاحالا انجام نداد امروز ازش پرسیدم گفت اینبار میخوام انجام بدم،دکتر اونم اصراری نکرد،پیش ۳تا دکتر هم رفته تا حالا

اعظم 

anim2-smilies-azardl2

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۷/۱۶ ۲۲:۳۴:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

وای چقدر بده آب قطع بشه مخصوصا وقتی نیاز داری اونم خونه خودت نباشی!! راستی شما نمیتونید همون کرمانشاه زندگی کنید همیشه؟ اینجور تو رفت و آمد هم نیستین و با هم زندگی می کنین... سختت نیس با مادرشوهر زندگی می کنی؟ من که یه روزم تحمل نمی کنم 😂😂😂 راحت نیستم آخه

ببین ماه پیشونی جون داخل سلول تخمک فولیکول ها رشد می کنن و تا زمانی که تخمک گذاری انجام بشه اگر فولیکول غالب داشته باشی میتونه با اسپرم لقاح بشه. اگر اندازه فولیکول خیلی کوچیک یا خیلی بزرگ باشه بدرد نمیخوره.معمولا برای اطمینان از اینکه هر ماه فولیکول آزاد میشه یا نه میفرستن سونو ببینن اون اندازه مطلوب رو داره یا نه اگر نداشته باشی دارو مصرف می کنی.من اندازه فولیکولم خوب بود..الان متوجه شدی؟ البته من زیاد سر در نمیارم و حافظه و مغز خوبی هم ندارم😂😂 ولی تا همین حد گمونم درست گفتم😆😉

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۷/۱۶ ۲۳:۰۴:۰۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۲۲ ۱۷:۲۱:۳۵
(ویرایش)

ریزان جان 

کاری به کیت نداشته باش

روز ۱۰-۲۰ ی شب در میون رابطه داشته باش

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س