تعداد بازدید : 161190
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۷/۱۶ ۲۳:۰۸:۳۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۲۲ ۱۷:۲۱:۳۵
(ویرایش)

چه جالب

ما چه گناهی کردیم که پزشکامون در مورد ی موضوع ی نظر واحد ندارن

آدم میمونه کدومشون درست میگن

۱۳۹۷/۷/۱۶ ۲۳:۳۶:۴۲
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سمی

تازه بالاخره ام میدونستیم بعد دوماه نتیجه میگیریم و خلاص،بعدم میدونستیم دیلاتور کجا میره و چی ب چی میشه، الان نمیفهمیم اون حجم از امکانات میره تو واژن آخرش چی میشه، فولیکول و تخمک و ... تو رحممون ام کسی نیست گزارش بده ببینیم چی ب چی میشه اخه🤦😒😓  

ریزان

قطعی اب یطرف ،داشتن مادرشوهر شیطون بلا یطرف که تیز و زبله و میفهمه چکاره بودی😂🤦 نه فرقی نمیکنه کرمانشاهم باشیم بازم تو این ماه از سال همین سیستمه،چون فصل برداشت محصوله،مگر اینکه یا همسرم کارشو کلا عوض کنه، یا خونمون دیوار به دیوار زمینمون باشه و الا چون هرسال زمین اجاره میکنیم تو جاهای مختلف تو یه روزا و هفته هایی این فاصله و دوری هست، خدارو شکر دوساله میایم خونه مستقل میگیریم. دیگه این هفته همسرجان من و آورد گذاشت خونه مامان شوهر گفت کمک هم باشیم تا فصل کار تموم شه.🌻

اخ یادمه تو با خانواده همسرت دوشواری داری😬😬،من با خانواده همسر مسالمت امیز میگذرونم،هر دو طرف سعی میکنیم مراقب رابطمون باشیم😬😬😬😬 فقط اینجا کار نباشه واقعا حوصله ام سر میره،زیادیم گوشی دست میگیرم خسته میشم فکر میکنم وقتمو دارم به بطالت میگذرونم🙄 دچار یه پیچیدگیه خاصی ام خلاصه😂😂😂😂

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۷/۱۶ ۲۳:۳۹:۲۷
(ویرایش)

ریزان

تمام فولیکولامو سوزوندم تا تونستم بفهمم چی میگی😂😂😂😂 اگه حافظه خوب نداشتن معنیش اینه کمن باید برم غاز بچررونم🤦 تو باز وضعیتت خوبه، من بچه علوم انسانی بودم یکم تا بیام بفهمم جریان فولیکول چیه بچمم بدنیا اومده😂😂😂😂😂

۱۳۹۷/۷/۱۷ ۰۷:۵۱:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲۲ ۰۳:۵۴:۴۸
(ویرایش)

ماه پیشونی

ایشالله این دفعه باردار میشی اونم خیلی شیک و مجلسیlove

ملیحه

امیدوارم اون برگه ی دفترچه ات که بلا استفاده مونده و توش آز بتا داری رو همین ماه استفاده کنی و جواب مثبتش رو بگیریanim2-28

من یه کاجم با بهار کاری ندارم ....
۱۳۹۷/۷/۱۷ ۰۸:۰۳:۴۰
(ویرایش)

ریزان و ماه پیشونی

فولیکول کیسه ای هست که تخمک توش رشد میکنه ..happy

بهترین سایز فولیکول برای تخمک گزاری از ۱۸ تا ۲۲ میله.

بهترین روز واسه انجام سونوی فولیکول هم روز ۱۳ سیکله.

وقتی فولیکول غالب به سایز مناسب رسید فولیکول پاره میشه و تخمک به سمت لوله ی فالوپ آزاد میشه تا با اسپرم برخورد کنه.....و...‌‌‌...

۱۳۹۷/۷/۱۷ ۰۹:۴۲:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۲۰:۵۱:۵۲
(ویرایش)

سلام به همه

ریزان جون برعکس گفتی.   ترنج جان درست میگه فولیکول کیسه مانند هست و تخمک توش رشد میکنه و وقتی به سایز مطلوب رسید از طریق دیواره فولیکول به صورت جوانه زدن خارج میشه. مثلا دوست من دو تا فولیکول غالب داشته  هر دو تا تخمک هاشون آزاد شده و لقاح داشته بنابر این شده دوقلو

۱۳۹۷/۷/۱۷ ۰۹:۵۲:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۲۰:۲۸:۳۴
(ویرایش)

سلام اقدامیای عزیز. ان شاالله که همتون زود زود نی نی دار بشید. فقط خواستم بگم تورو خدا این قدر استرس نداشته باشید و این قدر بهش فکر نکنید میدونم سخته ولی اینجوری اعصاب خودتونو به هم میریزید. شما قراره مادر بشید که سخت ترین کار دنیاست و نیاز به اعصاب قوی و حوصله زیادی داره اگه قرار باشه قبل از بارداری اینقدر حساسیت به خرج بدید اعصابتون ضعیف میشه و حوصله بچه داری نخواهید داشتا. همتونو دوست دارم و برای همتون دعا میکنم که هر چه زودتر طعم مادر شدنو بچشید. ببخشید خیلی پرحرفی کردم.

۱۳۹۷/۷/۱۷ ۱۰:۰۳:۱۵
(ویرایش)

مرسی ماری مهربونanim2-28

۱۳۹۷/۷/۱۷ ۱۰:۰۴:۳۸
(ویرایش)

خوش بحال دوستت اعظم anim2-40

۱۳۹۷/۷/۱۷ ۱۰:۴۳:۴۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ ۲۰:۳۳:۲۲
(ویرایش)

سلام دوستاااااااان

خوبید؟ صبحتون بخیر

چطورید؟ در چه حالید؟ چه کارها میکنید؟

ماه پیشونی بالاخره تونستی بری حموم؟anim2-25r30wi

۱۳۹۷/۷/۱۷ ۱۰:۴۷:۱۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ ۲۰:۳۳:۲۲
(ویرایش)

وااااااااااااااای ماه پیشونی پریود هم شدی که happy

حالا دیگه چطوری میخای بری حموم؟

هی وای من anim2-25r30wi

۱۳۹۷/۷/۱۷ ۱۱:۱۸:۳۹
(ویرایش)

ترنج 

توکل بر خدا هرکی خودش بده،حتما یه صلاحی هست دیگه😍😍😍😍

پس ما چندماه اسیر سایز فولیکول خانمیم😒😂😂😂

ماری

واقعا هم همینه، کلا باید استرس نداشته باشیم تا بالاخره بشه😋

سعیده

نه حموم و که بالاخره همون روز ساعت نه شب رفتم 😂😂😂😂 و دیروز ظهر پریود شدم با یک روز جلو افتادن 😕😂

۱۳۹۷/۷/۱۷ ۱۱:۲۷:۳۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۲۲ ۱۷:۲۱:۳۵
(ویرایش)

ممنونم ترنج جان

۱۳۹۷/۷/۱۷ ۱۱:۳۶:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۱ ۱۵:۴۷:۰۲
(ویرایش)

حالا که من تصمیم گرفتم این ماه اقدام کنم هنووووووووز پری نشدم anim2-65d6a5d6sanim2-New-6

۱۳۹۷/۷/۱۷ ۱۱:۵۵:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۹ ۱۴:۰۰:۲۶
(ویرایش)

سلام دوستای گل. 

من قبلا یعنی حدود دو سال پیش اخرین باری بود که ب این سایت اومدم.  و اون موقع چند ماه اینجا عضو شده بودم ب دلیل مشکلات واژینیسم اگه اسمشو درست گفته باشم البته ک خدارو شکر با تبادل نظرها و واقعا تلاشایی ک کردم بعد از چند ماه موفق شدم.  شاید حدود یک سال از این موضوع در عذاب بودم. 

ولی هرچی ک بود رفع شد.  الان دو ماهه بعد از چهار سال از گذشت ازدواجم تصمیم ب بارداری گرفتیم ک ماه پیش فقط یک اقدام ب جهت بارداری داشتیم ک فکر میکنم از تایوتخمک گذاریم گذشته بود.  ولی تغییرات هورمونی رو تجربه کردم و کسالت و درد کمر و خلاصه انواع علاقه رو داشتم ولی پری اومد در نهایت.  البته یکبار هم بی بی چک گذاشتم.  خلاصه اینکه دو سه هفته پیش همه ازمایشات از پاپ اسمیر تا ویتامینها  و....  انجام دادم.  سونو هم زمان سیزدهم پری رفتم.  ازمایش ها سالم بود.  سونو هم گفت یه تخمک غالب بیست در بیست و دو داری و ما این ماه سه دفعه اقدام داشتیم.  

تنها چیزی ک تو ازمایش داشتم کم کاری تیرویید بود ک نوشته بود شش و نیم. اما تی 4 نرمال. نمیدونم زیاده یا نه.  من روزی ک رفتم دکتر زنان برای نوشتن ازمایش ها بهم یدوفولیک داد.  یعنی قبل از دادن ازمایش ها.  و من حدود بیست روزی هست دارم میخورم .  و چون تصمیم ب عوض کردن دکترم داشتم و شرایطی ک پیش اومد نشد دیگه دکتر برم و ازمایش ها رو نشون بدم.  در نتیجه همینجوری اقدام کردم.  اما ویتامین ایی و دی و....  یدو فولیک رو مصرف میکنم.  و موندم ببینم این ماه چی میشه ک برم هم دکتری ک قراره جدید برم و هم ازمایش ها رو ببرم.  

فقط موضوع اینه ک این ماه یک هفته تا ده روز جلوتر من حالت پریود رو دارم تا همین الان.  دیشب سینه ام سنگین بود.  ماه پیش نوزدهم پری اومد.  با این حساب باید نوزده تا بیست این ماه پری بیاد.  من امروز که هفدهمه  بی بی چک زدم اما منفی بود. 

گفتم با شماها مشورت کنم تا هر راهنمایی ب نظرتون میرسه بهم بکنید.  ایا ب دلیل تیرویید بوده ک بی بی چک منفی شده؟ من ماه دوممه ک اقدام کردم.  و دیگه واقعا وقتشه ک باردار بشم. 😔

من تا چند روز دیگه میرم دکتر و برای تیرویید حتما دارو مصرف میکنم.  

فکر میکردم این ماه جواب بگیرم😔

دارم میام مامانی
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران