تعداد بازدید : 794477
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۳/۴
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۹/۱ ۲۲:۳۲:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلام دل افروز جون.الان بهتری؟تو هم مثه من درد پریود افتاده به جونت؟خوبه با این حالت تونستی غذا هم درس کنی من بودم عین چیز پخش زمین میشدمfunny

پری جون خداروشکر دخمل گلت سالم تو بغلته.اونا هم دیگه فهمیدن کارشون زشت بوده تو کار خدا که نمیشه دخالت کرد.. آدمم ذاتی پسرزا نیسblink

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۶/۹/۱ ۲۳:۴۵:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

سلااام ریزان ماخانوما ک کلا تااخر عمر بچه ایم ماکه سنمون بالانمیره والا..من هرسال تولدم غصه میخورم ک سنم داره میره بالا..

زهراجون ازت ممنونم ک بااینکه حالت زیادخوب نبود اینهمه برام تایپ کردی..واقعا حرفات درسته ازکجا اینارو فهمیدی شیطون؟

چقدخوبه ک ادم بتونه اینجوری خودشو تغییر بده و باعث ارامش شه امیدوارم منم بتونم.

و ارامش بگیرم..منم بعضی کارام مثه قبلنای توعه..شوهرم دوسم داره و مثه شوهرتو برام هرکاری میکنه ازهمون اول..اما من قبلنا توروش میگفتم ک دوستت ندارم.خیلی ناراحت میشدطفلی.ِِ

دیگه بزرگ شدم خخخخ نمیگم اینطوری...مهم تراز همه اینه ک واقعا دوسش داشته باشم و تو دلم ارامش داشته باشم.

انشاا...زایمانت زود رس نشه و نی نی سالم بدنیابیاد..زیادنگران نباش فقط استراحت کن..دکتر ب خواهر منم گفت احتمال زود رس داری اما اینطورنشد خداروشکر..پس تو هم زیاد استرس نگیر ایشالاهرچی خدابخاد..ممنون ک هستین دوس جونیا..

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۹/۱ ۲۳:۵۱:۵۲
(ویرایش)

آوا جون من اصلا احساس نمی کنم سنم رفته بالا یا داره میره بالا... فکر می کنم تا آخر عمرم بچه امfunny بعدشم خواهر ی سری معضلاتی دارم تا اونا حل نشه بچه مچه خبری نیس..وای اصن حوصله بارداری و اقدامو زایمان و کارای پسازایمانو ندارم... همینطور یهو از تو آسمون اگه بچه میفته من میرم برمیدارم وگرنه بیخیالanim2-25r30wi

ملیکا جون چن روزه نیومدی اینورا...anim2-21 ایشالا که حال روحیت بهتر شده!! جیمز چطوره؟بزرگ شده؟!یه عکس جدید از جیمز کوچولو برامون بذار ببینیم چقد تغییر کردهanim2-painting

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۶/۹/۱ ۲۳:۵۳:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

ریزان جون گوشیت هنگ کرده؟!

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۶/۹/۲ ۰۰:۲۴:۲۰
(ویرایش)

الهه جون یه شب که شوهرت پیشت خوابید و بهش چسبیدی فرداش بگو وای چه حس خوبی بود انقد آروم خوابیدم..خلاصه گردن گیرش کن که باید پیش هم بخوابین حالا هرجایی که باشه تو حال یا رو تخت خودتون..کم کم عادت می کنه به اینکه کنار هم باشین خودشم کم کم میاد می چسبه بهت.ببخشید نتم قط و وصل میشه یه پیامو صد بار فرستادم صفحه برام باز نمی کنه.من شیرازیم عزیزم.حافظه منم خرابه باور کن پیام بچه ها رو میخونم وقتی میخوام ج بدم یادم میره چی باید بنویسم حافظم در حد آبزیان دریایی هم نیسanim2-25r30wi الان یادم رفته پیام چی نوشتی من چی جواب دادم که دوباره برام پیام دادیfunny

آوا گوشیم خرابه... مگه اونروز نگفتم برام پول جم کنین گلریزون راه بندازین گوشی بخرمanim2-4d564ad6

الان میرم اضافیاشو پاک می کنم اگه نتو اجازم بده... یه بارونی دیشب زده همه چی قروقاطی کرده

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۶/۹/۲ ۰۰:۴۳:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ ۲۲:۲۵:۳۳
(ویرایش)

سلام ریزان جون 

خوبی ؟ 

خداروشکر دیگه حالم بهتره همون شروعش و تا چندساعت بعدش دیگه حسابی درد دارم اتفاقا منم مثل تو هستم همچین مواقع دوست دارم دراز بکشم و کیسه اب گرم استفاده کنم اما امروز استثنائا از صبح تا همین الان همش کار داشتم  چاره ای هم نبود دیگه 😔 اومدم خونه مادر اینجا  زرشک ها رو تمیز کردم تازه کیک هم پختم 😂😂  خداروشکر تموم شد 😉

روشا جون بیچاره شدم خواهررررررر دستام داغون شد از تمیز کردن زرشکا تیغ که نبود عاج فیل بود 😂😂 

اما دیگه تمیز کردم  شستم ، ۲ لیوان شکر هم ریختم لابلاش گذاشتم داخل یخچال تا صبح دیگه ، ۳ لیوان دیگه شکر رو هم گذ اشتم صبح با اب شربتش و درست کنم  و بپزمشون 😊

روشا جون من برای یه کیلو زرشک حدودا ۵ لیوان کمر باریک شکر گذاشتم . به نظرت شکرش خوبه ؟ به نظر من زیاد اما مامانم میگه نه زرشک ترش انقدر شکر رو میخواد . 

یکمی دستور العملت و تغییرات دادم و تحریفش کردم خواهر  به بزرگواری خودت ببخش 🙈😚

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۹/۲ ۰۳:۲۲:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۹:۵۵:۲۳
(ویرایش)

سلام بچها حالم اصلا خوب نیست با همسرم دعوامون شد خونه مامانم یه همکار همسرم یه مدت بود به همسرم همش تو تلگرام پیام میداد و هی هروز حالشو میپرسید شاکی شدم و از شوهرم خواستم که حواسش باشع چه دلیلی داره هروز حال بپرسه تا اینکه دیشب چتهاشونو توی گوشی همسرم دیدم که ازش بابته به دنیا اومدن آرنیکا شیرینی میخواست همسرمم براش نوشته بود باشه میخرم برات قهر نکن اونم گفته بود میام جلو شرکت ازت میگیرم شوهرمم نوشته بود من نیستم توش هیچ چیز بدی رد و بدل نشده بود تا به شوهرم گفتم اول قاطی کرد چرا گوشیمو دست زدی بعدشم بحثمون بالا گرفت منم گفتم اصلا تو لیاقت من و این بچه رو نداری تو باید نازا میشدی من یکسال مریض بودی نگهت داشتم جوابم اینه که تو اگه بخای میتونی جوابشو ندی یا اینکه کاری کنی دیگه پیام نده ناراحت شدم یه دونه زدم تو گوشش اونم دوتا زد گفت رو من دست بلند میکنی و بعدشم از خونه مامانم رفت گفت دیگم برنمیگردم به نظرتون من اشتباه کردم که به روش آوردم آخه چند روز پیشش بهش گفته بودم اون خانوم دیگه بهت پیام نمیده بهم گفته بود نه با بچه شیر خوار انقد گریه کردم شیرم بخدا حرصی شده 

خدایا شکرت
۱۳۹۶/۹/۲ ۰۷:۵۷:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۰:۵۱:۵۱
(ویرایش)

ممنونم روشا جان ،اميدوارم كه مورد خاصي نباشه

۱۳۹۶/۹/۲ ۰۸:۵۰:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۵:۳۱:۳۸
(ویرایش)

سلام به همه خانومای گل

خوبین ؟؟؟

پری الهی بمیرم برات . حرص نخور . شیر حرصی هم نده به اون طفل معصوم . اون چه گناهی کرده . وزن نمیگیره ها

دختر خوب چرا گفتی ؟؟؟؟ از همه بدتر چرا به روش آوردی مریض بوده و ازش نگهداری کردی 

از همه بدتر تر چرا زدی تو گوشش ؟؟؟

این کارت باعث شد روش بهت باز بشه و دستشو روت بلند کنه

چرا اجازه دادی حرمت بینتون شکسته بشه 

عزیزم . بهت حق میدم ناراحت شده باشی 

ولی میتونستی باسیاست تر رفتار کنی

من خودم یه بار یه عکس تو گوشی شوهرم دیدم . خودخوری میکردم چطور بگم بهش . شب داشتیم میوه میخوردیم برام میوه پوست گرفت نخوردمگفت چرا نمیخوری گفتم قهرم . گفت چرا ؟؟؟

منم زدم زیر گریه و بهش گفتم . اینقد هول بود من گریه نکنم که اصلا یادش رفت بگه چرا رفتی سروقت گوشیم

معذرت خواهی کرد و گفت بخدا بچه های بیمارستان تو گروه گذاشتن منم دان کردم ببینم چیه . یادم رفته حذفش کنم

باید با سلاحت جلو میرفتی . اشک و گریه . شوهرت بیشتر دلخور بوده رفتی سروقت گوشیش

حالا یه چند روزی بذار از سرش بپره و بهش پیام بده بگو ناراحت بودی و وقتی اون پیامارو دیدی عصبی شدی

ببین عزیزم . میتونستی موقع مریضی ازش نگهداری نکنی . میتونستی تنهاش بذاری . ولی دوسش داشتی که به پاش موندی . پس به روش نیارش 

میدونم باید قدردانت باشه ولی بذار خودش باشه . نه که بهش بگی قدردان من باش

انشاءالله خودش متوجه بشه بیاد پیشت . مارو بی خبر نذار

❤️ حسین نفسِ مامان و بابا ❤️
۱۳۹۶/۹/۲ ۰۸:۵۲:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۵:۳۱:۳۸
(ویرایش)

عزیزم تو بخاطر زایمانت حساس شدی 

شوهرت گفته من نیستم یعنی یه جورایی جوابش کرده . 

شاید میخواسته بهش دیگه پیام نده که بهت گفته خبری نیست 

❤️ حسین نفسِ مامان و بابا ❤️
۱۳۹۶/۹/۲ ۰۹:۰۲:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۰۱:۰۰:۲۱
(ویرایش)

سلام دخترا

صبحتون بخیییر

خوووبین همگی؟؟؟

زهرا جون انقد شیطونی نکن دختر یخورده استراحت کن تا از فاز زایمان بیای بیرون دختر انقد شیطون اخهblink

❤️خدا هميشه همرامه❤️
۱۳۹۶/۹/۲ ۰۹:۱۰:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۰۱:۰۰:۲۱
(ویرایش)

پری جون این موضوع همه خانومارو ناراحت میکنه شاید هییییییچ فکری تو سر شوهرامون نباشه و واقعا بدون هیچ قصدی باشه ولی چون ما همش رعایت میکنیم و تا اسم یه خانوم تو گوشی میبینیم هزارتا فکر تو سرمون میاد دیگه واکنشش میشه همین دعوا😔

واقعا چرا وقتی میدونن این قضیه ناراحتمون میکنه باز انجامش میدن چون مثل ما انقققدر حساس نیستن.اونا تو لحظه فکر میکنن ولی ما تا آخرشو میریم و میگیم هیچی دیگه کار تمومه دیگه دوسم نداره

میدونم که بخاطر زایمانت الان خیلی حساس تر شدی عزیزم ولی کاش تا این حد پیش نمیرفتی یخورده میزاشتی آرومتر که شدی با سیاست باهاش رفتار میکردی.الانم سعی کن زودتر باهاش صحبت کنی که بیشتر ازین دلخوری نمونه براتون.هم برای رابطتون خوب نیست و هم جوجتونlove

❤️خدا هميشه همرامه❤️
۱۳۹۶/۹/۲ ۰۹:۱۹:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ ۲۲:۲۵:۳۳
(ویرایش)

سلاااااااام 

صبح ۵ شنبه پاییزیتون بخیییر و شااااااادی باشه دوستاااان 

بهارجون  رنگی پنگگگگگگگگی کجای خواهر بیا دیگه دلمون برات تنگ شد فعال نیستیاااااا😔

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۶/۹/۲ ۰۹:۲۰:۲۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۸ ۱۳:۲۲:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها صبحتون بخیر 

دل افروز جون مادرتون درست میگن زرشک ترش هست ، زرشکی که من برای مربا خریدم بیشتر شیرین بود تا ترش. ایشالله که خوشمزه میشه 😋😋

پری عزیزم تو نباید به روی شوهرت میاوردی. اما کاریه که شده .  بزار یه 2 یا 3 روزی بگذره تا شوهرت آروم بشه . دقیقا چون رفتی بدون اجازه  رفتی گوشیش رو چک کردی ناراحت شده. و بدتر اینکه زدی تو گوشش. من نمیخوام سرزنشت کنم چون شاید هر کدوم از ما جای تو بودیم همین کار رو میکردیم. به هر حال زایمان کردی و حساس تر هم شدی و توقع از شوهرت نداشتی. 

ایشالا به زودی همه چیز روبه راه میشه. حرص نخور ... آرنیکا گناه داره. 

خدایا شکرت 🙏🙏
۱۳۹۶/۹/۲ ۰۹:۳۴:۴۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۸ ۱۳:۲۲:۳۲
(ویرایش)

دل افروز جون لیوان من از این لیوانهای دسته دار فرانسوی هست. با اون حدود 2 لیوان شکر ریختم که شکرش زیاد شد ، که من دوباره کنی زرشک پختم و بهش اضافه کردم. 

یک کیلو زرشک اولی که خریدم خیلی راحت ماک شد... اما زرشک دومی خیلی تازه نبود و پاک کردنش خیلی سخت بود. خوبه شوهرم کمک کرد والا فکر کنم اگه میخواستم تنها پاک کنم یک روز کامل دورش بودم. 

عاج فیل رو خوب اومدی 😂😂😂

به مامانم گفتم چقدر سخته پاک کردن زرشک. مامانم گفت وقتی مجرد بودی همیشه آماده میخوردی. نمیدونستی چی به چی هست و ... حالا هم تا قبل از این اتفاقها مامانم برام درست میکرد ترشی ، خیار شور ، انواع مربا و ...  حالا میفهمم واقعا خوردن چقدر دردسر داره 

نمیدونم چرا خود به خود نوشته هام تغییر رنگ میدن. جل الخالق .... قرمز نوشتم الان مشکی شد 

خدایا شکرت 🙏🙏
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران