تعداد بازدید : 1236
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۹/۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱۱/۴
کاربران آنلاین : 0
فریبا (پ) ۳۲
۱۳۹۶/۹/۱ ۱۲:۴۶:۲۷
آخرین حضور: ۱۴۰۲/۳/۸ ۱۰:۱۴:۱۶

بچه ها بیاین کمک. خونریزی شدید

(ویرایش)

این ماه عکس رنگی انجام دادم. حالا با یکی دو روز تاخیر  پریود شدم اما خیلی شدیده خونریزیم.

طبیعیه؟ 

خدای مهربونم پناه روزهای سخت من.. هوای منو فرشته کوچولو رو داشته باش
۱۳۹۶/۹/۳ ۰۸:۲۰:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۱۸:۵۷:۰۷
(ویرایش)

فریبا جون منم ماه قبل عکس رنگی انجام دادم 2روز پریودم جلو افتاد تقریبا هم شدیدتراز دفعه ی قبل بود واینکه قبل ازاینکه پریودشم علائم پریودیم زودتر شروع شد ودرد زیر دل زیادی داشتم.

به نظرم نگران نباش بخاطر عکس رنگیته ان شاالله به زودی باردار شی.

تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

نمیشود که نتوان تحملش کرد!

شدنی ها را انجام ده و تمام

نشدنی هایت را به "خداوند" بسپار...
۱۳۹۶/۱۱/۴ ۱۰:۵۴:۳۶
آخرین حضور: ۱۴۰۲/۳/۸ ۱۰:۱۴:۱۶
(ویرایش)

تو اصلا از گوه نجس تر میخوری میای تو همچین سایتی. ننه ات روانپزشکه یا بابت جراخ زنان؟؟؟ به تو چه اصلاا. از خامنم های این سایت پرسیده همونطور که اسم سایت مشخصه کی باید بیاد اینجا.

تو چکاره ای اصلا که میای زر مفت میزنی مرتیکه شغال روان پریش سادیسمی؟؟  تو خیلی مشتاقی مشکل کسی رو حل کنی اول برو مشکل خودت رو حل کن که انگل جامعه هستی. بعد مشکل مامان بابات و بعد فک و فامیلت  بعد اگر وقت کردی بیا اینجا. 

هرچی گفتی لیاقت تو و خانواده بی فرهنگ خودته. برو گمشو بیرون ازینجا.  واسه من حس مسوولیتش گرفته. حیف درد زایمان ننه ات واسه تو. حرومزاده.

میبینی که همه اینجا با تو مشکل دارن فقط من نیستم. پس برو هیکل گوهت رو ببر ازینجا بیرون.

اینقدر بیکار و بی عار هستی که رفتی گشتی دنبال تاپیک من. به توچه اخه نجس کون ناشور.  برو مشکل خودت رو حل کن  نمیخوادمشکل کسی دیگه رو حل کنی.

انگل جامعه. اینقدر بیکاری واقعا  که از طریق قانونی  کار دستت بدم ها؟

خدای مهربونم پناه روزهای سخت من.. هوای منو فرشته کوچولو رو داشته باش
۱۳۹۶/۱۱/۴ ۱۱:۵۲:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۳۰ ۱۶:۲۶:۵۷
(ویرایش)

سلام عشق من بمب انرژی چطوری ؟نترس گلم آماده میشی برای بارداری ان شاالله لوبیاکاشته بشه تواین ماه برو توااقدام 

باهرکس ساختیم اخرش سه صفر باختیم
۱۳۹۶/۱۱/۴ ۱۱:۵۸:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۳۰ ۱۶:۲۶:۵۷
(ویرایش)

سلام عشق من بمب انرژی چطوری ؟نترس گلم آماده میشی برای بارداری ان شاالله لوبیاکاشته بشه تواین ماه برو توااقدام 

باهرکس ساختیم اخرش سه صفر باختیم
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران