تعداد بازدید : 768
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۹/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۹/۲۶
کاربران آنلاین : 0
ساروین(....)
۱۳۹۶/۹/۲۴ ۲۱:۴۵:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲۸ ۰۷:۵۱:۴۹

۲۹ ساله هستم و احساس میکنم واژینیسم دارم

(ویرایش)

درود. بر. شما 
من ۲۹سال دارم و ۲سال میشه که نامزد دارم و با همسرم رابطه خیلی خوبی دارم به طوری که نزدیکی و ارتباط جنسی رو بسیار. دوست دارم و در زمان صحبت کردن تلفنی و یا حضوری با همسرم و یا حتی وقتی دستش رو میگیرم هم خیس میشم و در هنگام رابطه خیلی لذت میبرم و حتی با دست (اما نه داخل واژن )ارضا میشم ولی به محضی که متوجه میشم میخواد. همسرم دخول رو انجام بده می ترسم 
به ۳ دکتر. مراجعه کرذم یکی گفت حلقوی هست پرده ام و یک نفر گفت خیلی ضخیمه و باید. با جراحی برداشته بشه و یکی هم گفت معمولی و خیلی عقب و سفت هست  
و یکی از همین دکترها گفت این کار. رو. صبح انجام بده که امکان خونریزی شدید. و رفتن به بیمارستان داری ! و از اون روز من یک تصور. خیلی بد راجع به پرده دارم و دوست ندارم همسرم به این دلیل ترکم کنه 
و. درضمن خودم هم از دیدن و لمس واژنم اصلا نمیترسم و از پشت هم دو بار اولین بار با کمی ترس اما با دوبار. تلاش و. استفاده از ژل و. بی حسی انجام شد. و. دفعه دوم هم بدون ترس بود. اما به دلیل بدی ها و مشکلات بدی که داره این کار رو. نه خودم و. نه همسرم دوست نداریم 
لطفا به من راهنمایی کنید. ممنون از محبتتون. 

۱۳۹۶/۹/۲۵ ۱۷:۲۷:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۵:۱۴:۱۳
(ویرایش)

عزیزم به نظرم شما برو و پرده رو باعمل راحت بردار و بعد از اون خیلی راحت میتونی نزدیکی داشته باشی به نظرم مشکل شما واژینیسموس نیست

۱۳۹۶/۹/۲۶ ۰۱:۰۵:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۲۰ ۰۲:۰۱:۱۹
(ویرایش)

سلام عزیزم، وقتی میترسی و نمیتونی رابطه برقرار کنی یعنی واژینیسموس داری، منم 4 سال واژینیسموس داشتم در حد شدید، که وقتی شوهرم بهم نزدیک میشد من فقط گریه میکردم، بینهایت میترسیدم، اما خدا رو هزار مرتبه شکر از طریق همین سایت، اردیبهشت پارسال درمان شدم،  پرده بکارت هم بدون اینکه اصلا بفهمم پاره شد،تمرینات فوق العاده عالی هستش،و الان درحال اقدام برای بارداری هستم، 

برو توی  انجمن واژینیسموس، اونجا بچه ها هستن کمکت میکنن. فقط زودتر تمریناتت رو شروع کن، واصلا نا امید نشو، ان شاالله به زودی بانو میشی😍😍😍🌷🌷🌷

۱۳۹۶/۹/۲۶ ۰۱:۲۰:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲۸ ۰۷:۵۱:۴۹
(ویرایش)

سلام ممنون از راهنماییت

من خودم اصلا از لمس و دیدن واژنم نمیترسم و فقط از زدن پرده میترسم 

و یک مقدار از تمرینات رو خوندم اما من فکر می‌کنم نمیشه و باید با عمل یا همون بوتاکس این کار رو کنم 

اگه این کار رو کنم یعنی مشکل داره ؟ https://mamasite.ir/fa/forum?memid=188942

۱۳۹۶/۹/۲۶ ۰۸:۰۲:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۲۰ ۰۲:۰۱:۱۹
(ویرایش)

خواهش میکنم عزیزم، خوب خدا رو شکر یه قدم از من جلوتری، اما به نظر من بهترین و موثر ترین کار انجام همین تمرینات هستش، مطمئن باش که موفق میشی،پایین این صفحه یه کادر قرمز رنگ بزرگ( ورود به انجمن واژینیسموس) نوشته، برو همون جا، و هر سوالی داری همونجا از بچه ها بپرسی، به نحو احسن راهنماییت میکنن 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران