تعداد بازدید : 1149
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
کاربران آنلاین : 0
arezoooo
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ ۱۳:۵۸:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۷ ۰۲:۵۱:۰۲

درمورد بکارت کمک کنید

(ویرایش)

سلام

بنده سابقه بیماری کیست اندومتریوز هم دارم کسایی که این بیماری دارن میدونن در هنگام پریود مقداری خون در رحم باقی میمونه و بیرون نمیاد و همین امر موجب درد در زیر شکم میشه و دردای وحشتناک در پریود

من ماه های پیش که پریود میشدم سه روز اول یا دو روز اول بسیار خونریزی شدید در حد دفع لخته و روهای چهار و پنج بصورت لکه بینی داشتم که نیازی به استفاده از نوار نبود و از پد استفاده میکردم

و گاهی بعضی ماها  در روز ششم میدیدم خونریزی خیلی پررنگ و رقیق در حد روزای اول پریودی ( یعنی چندروز لک بینی داشتم یهو عین روز اول پریود خونریزی شدید میشدم ) البته غلیط نه ،‌بصورت رقیق که انگار دست بریده بشه ، خون چکه کنه در اون حد

عذر میخوام برای بازگویی این مورد بنده هشت سالی میشه خودارضایی دارم بصورت مالشی که عذرخواهی میکنم بصورت مالش دست با کلیتوریس نیست بصورت قراردادن ملحفه لای پا معذرت میخوام برای بازگویی چون باید بگم تا کمک فکری کنین   بنده دیروز خودارضایی داشتم تقریبا روز 5 پریودم محسوب میشد از روز سه و چهار لکه بینی داشتم و روز پنجم که دیروز بود اصلا لکی نداشتم کاملا بدون لک بود طوری که از شورت استفاده کردم بدون پد

بعد خودارضاییم کاملا شورتم  بدون هیچ گونه لک بینی و هیچ گونه خونی بود و وقتی بعد یکساعت رفتم دستشویی دیدم در حین ادرار خونریزی پررنگ و رقیق دارم

حالا مشکلم اینه که نمیتونم این خون افتراق بدم به پرده یا ادامه پریودی که خونش در رحم باقی مونده بود؟؟؟

لطفا کمک کنین

۱۳۹۶/۱۰/۲۲ ۱۱:۱۲:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۳:۱۷:۱۰
(ویرایش)

نه عزیزم وقتی چیزی داخل نرفته پرده اسیب ندیده. اون خون واسه پریودت بوده چون شما هنوز پریود بودی با انجام این کار لابد هیجان بدنت زفته بالا مجداا خون پریودت خارج شده اصلا جوش نزن. 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران